Tak jsme uskutečnili týdenni projekt v dětské psychiatrické léčebně v Opařanech. Od pondělí 23.8. do čtvrtka 26.8.2010, kdy byla premiéra představení. Jako podklad nám posloužila knížka Maurice Sendaka: Tam, kde žijí divočiny. Celého projektu se zúčastnilo 15 dětí. Vzhledem k tomu, že knížka je o zlobení, ujistili jsme se na začátku, že zlobíme všichni, ale nakonec chceme být všichni hodní, aby nás měli všichni rádi. První den jsme si tedy povídali o tom, jak asi vypadají jednotlivé druhy zlobení a druhý den si děti vyrobily masky a loutky. Malovalo se a stříhalo z papíru a nalepovalo. Třetí den byla regulérní zkouška. Zpívalo se a přehráli jsme celá pčíběh o zlobivém Maxovi a o divošinách, které potkal, když jeho zlobení přesáhlo únosnou míru. No a ve čtvrtek se v sále objevili diváci. Spolupacienti a sestřičky a premiéra se opravdu povedla. Někteří "herci" měli dost velkou trému, ale nakonec ji všichni překonali a zahráli to báječně. Museli jsme za odměnu všem dát po čokoládě, protože to byl vážně nádherný týden.