Všechny naše loutky v předvánoční čas prožívají nejrůznější vánoční příběhy a my jsme se rozhodli že se o to s vámi podělíme, i když nejste zrovna nemocní.

10. prosince 2011 v Mlýnské kavárně na Kampě v Praze se od 16.00 uskuteční vánoční setkání s Loutkami v nemocnici v rámci kterého můžete shlédnout naše současné i zbrusu nové představení. A tak se můžete těšit na Vánoční ponožkovou pohádku, Žabí příběhy vánoční, Kašpárka a princeznu a nakonec i postavíme betlém a budeme zpívat koledy. Pokud chcete viďět jakou medicínu podáváme v tomto ročním období dětským pacientům, jste srdečně vítáni.

S novými vánočními příběhy pak budeme nadělovat úsměvy v předvánočním období dětem v nemocnicích po celé republice.

Joomla Templates