Vážení přátelé, srdečně Vás zveme na tradiční vánoční posezení s Loutkami v nemocnici. Tentokrát jsme si pro vás připravili představení Myši patří do nebe (ale jenom na chvíli) - podle knížky Ivy Procházkové a spoustu koled.

LOUTKY V NEMOCNICI
Vánoční posezení s Loutkami v nemocnici
Vánoční posezení

Tentokrát jsme si pro Vás připravili představení Myši patří do nebe (ale jenom na chvíli) - podle knížky Ivy Procházkové, spoustu koled a vánoční punč na zahřátí.

Přijďte 12. 12. 2015 v 15:00 a klidně vemte s sebou děti i kamarády.

Budeme na vás čekat v Mlýnské kavárně v Praze, Všehrdova 14, Praha 1. Vstup po můstku přes Čertovku z parku na Kampě.

Marka Míková, Jakub Matějka,
Radana Matějčková,
prostě celý tým Loutek v nemocnici

Pro rezervaci míst pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přijít ale můžete i bez rezervace, pokud netrváte na místě k sezení. Více informací: 603 864 595.
Myši patří do nebe (ale jenom na chvíli)
Myši patři do nebe (ale jenom na chvíli), podle knížky Ivy Procházkové

Myši patří do nebe je knížka o přátelství a o lásce. Lišák celý život pronásleduje malou myš Šupito, aby ji zakousl, ale když myš při honičce spadne z velkého útesu dolů a zůstane tam ležet, lišák je najednou zoufalý. Ztratil jedinečný vztah, o kterém ani netušil, co všechno pro něj znamená. Netrvá dlouho a i lišáka lovci zastřelí. Oba přátelé jsou však velmi překvapeni, když se znovu setkají v životě po životě. A co je nejvíc šokuje, že tady už jejich věčné nepřátelství neplatí, že si tu mohou spolu hrát a povídat si a užívat si legrace. A že tu jsou všichni jejich kamarádi a příbuzní. Je jim tu tedy dobře, ale když dojde na to, že se mohou vrátit na zem, oba se rozhodnou, že se vrátit chtějí.

A jak to nakonec dopadne? Představení je o věcech pozemských i nadzemských a ukazuje k hodnotám, které jsou větší a silnější, než momentální stav a momentální situace. A to vše s humorem a lehkostí.
Tip na vánoční dárek
Máte chuť podpořit naši medicínu?
Facebook Twitter
2015 Loutky v nemocnici