Moc dětiček na onkohematologii v Motole, ale některé šťastně odjíždějí domů a budou už dojíždět jen ambulantně. Sice třeba dvě a půl hodiny dvakrát týdně, ale co je to proti měsícům a měsícům léčby v nemocnici. Povídaly tentokrát hlavně maminky,zpívaly děti i maminky. Jedna písnička o tom,jak se ptá Zuzana Kuby, jestli má veverka zuby, nás přivedla k vyprávění o veverce. Víte, kolik váží?Kolik má mláďat? Na co má ocásek? Čím se živí a jaké barvy mají nejčastěji veverky žijící u nás? Že je to ohrožený druh a říká se jí opička našich lesů? A má vlastně veverka zuby? To by určitě věděl pan primář, jehož přísného pohledu jsme se trochu zalekly. Ale když splnil své lékařské povinnosti, přišel k nám a zdatně zacinkal na triangl,aby předvedl,jak se to správně dělá. Ulevilo se nám a smál se celý pokoj. Založili jsme v pondělí několik výborných pokojovych kapel a tam, kde zpivat nechtěli,hrálo se a smálo se divadlo. Rozdáváme drobné dárečky, mezi nimi i samolepky. Některé děti uz mají sbírku. Ale sbíraji trpělive dál.Jsou úžasné. A mámy a tátové taky.

Káča