Každé pondělí navštěvujeme pravidelně nemocnici Motol. Především dětskou onkohematologii, ale i neurochirurgii, ortopedii, oční a psychiatrii. Přestože je únor, počasí se tváří, že je jaro a tak jsme dětem hráli o žabácích, jak sázejí semínka a nemůžou se dočkat, až vyrostou. Nejvíc potřební jsme se dnes cítili na ortopedii. Obcházeli jsme pokoje a snažili se dětem trochu ulehčit jejich trápení. Musím říct, že se to všude podařilo. Jen jsme litovali, že už nemáme žádné dárky. Minule jsme rozdávali hračky, které nám darovala pro děti Ikea a to bylo radosti. Moc přejeme všem dětem brzké uzdravení.

Marka a Hanka

Free Joomla Templates