Již 12 let pomáháme dětem, aby se zase smály! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jakub
Pátek, 10 Červen 2016 10:23

lum8w

Pomáháme už 12 let dětem, aby se zase smály. Tahle fotka patří k nejstarším, které v archivu máme. Za těch 12 let jsme ušli dlouhou cestu a moc se těšíme, kam po ní dojdeme v roce 2017. V letošním roce bude počet našich návštěv opět vyšší než počet dnů v roce! Chystáme totiž více jak 400 jednodenních návštěv. Pravidelně budeme navštěvovat již na 30 nemocnic a léčeben!  Chystáme několik týdenních programů v léčebnách, kde spolu s námi pacienti sami vytváří loutkové divadelní představení. Chystáme výpravy za chronicky nemocnými a handicapovanými dětmi na specializované tábory a léčebné pobyty. K těm co nás nejvíc potřebují se letos poprvé vydáme ve spolupráci s vybranými centry paliativní péče i domů. Připravujeme nové premiéry a letos se představíme dětem i dospělým v divadle také mimo Prahu - v rámci Dne Loutek v nemocnici v Brně. Čeká nás pěkný rok ... Chcete být při tom s námi?