15let

Myš

Podpora QR platbou

QRplatba

Pro platbu na sbírkový účet 37 37 37 67 / 5500 Pokud chcete na konci roku dostat potvrzení o daru uveďte jako zprávu pro příjemce jméno, příjmení a adresu. QR kód naskenujte prostřednictvím bankovní aplikace ve vašem smartphonu.

Myš.

MyšMyš

Myš

Fotogalerie

Poprvé v životě se opravdu nadechnout …

Malému Tomáškovi je teprve 5 měsíců a během svého života byl zatím víc v nemocnici než doma. Všechno se začalo šmodrchat už při porodu, který se moc nevydařil a provázeli jej komplikace. Miminko museli lékaři okamžitě převést z Vítkovické nemocnice do Ostravy na novorozeneckou jednotku intenzivní péče. Několik dní jej lékaři udržovali v umělém spánku a bojovali o jeho život. A já jsem musela po operaci, kterou porod skončil, zůstat na lůžku v původní nemocnici. Víc jak týden jsme se vůbec neviděli, než jsem směla za Tomášem do přijet. Vypráví nám maminka Mirka.

 Loutky_v_nemocnici_Tomasek_square_sml

Celý článek...
 
Provázíme děti i dříve narozené po celý rok
Tři králové v motolské nemocnici
 
I přesto, že byl rok 2020 plný izolací a karantén, všade létaly viry, a mnoho zdravotnických zařízení své brány nechalo pro okolní svět zavřené, zvládli jsme realizovat více jak 500 návštěv malých pacientů, připravit několik nových inscenací, nové CD, knížku i velké oslavy 15 let naší práce v nemocnicích.
 
A úsměvů? Těch jsme vykouzlili, že se to ani nedá spočítat!
 
Děkujeme, že jste s námi.

Pomáhejte nám prosím pravidelně i v roce 2021, v tomto těžkém období. Jenom díky pomoci dárců můžeme naši medicínu ve zdravotnických zařízeních rozdávat každý den.

Srdečně vám děkujeme.

Darujte_online_Wide_700
Celý článek...
 

Nuda v posteli

 

FB_logo Follow us on Instagram Follow us on Twitter youtube_1

 

Darujte_cards_11sml

 

Dárky co pomáhají

 Loutky_v_nemocnici_Muzeme_dal_sml

cd_loutky v nemocnici_drek a jin pohdky_obal

Myš

Aktuality

Hra je v dětském věku nedílnou součástí života. Dítě se při hře s loutkou cítí v bezpečí a je potom více ochotné se lékařům a zdravotním sestrám otevřít.

Podle výzkumu, kterého se spolek Loutky v nemocnici účastnil, by si 87 % malých marodů přálo naše návštěvy časteji, 20 % z nich každý den. 66 % dětem se po návštěvě zlepšila nálada, 85 % se naše představení líbilo. Velmi nás těší, že nás děti mají rády a že žádné neuvedlo, že se mu nálada zhoršila.*

Loutky v médiích

Již jste navštívili náš YouTube kanál? Radujte se z našich videí s námi!

Zůstaňte s námi v kontaktu

Jestli chcete, můžete novinky o tom co děláme nalézat ve svém emailu.

*  Email:   
    Oslovení:   
    Jméno:   
    Příjmení:   

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Děkujeme našim partnerům!

mc_praha5.jpg
Joomla Templates by Joomlashack