Přidejte se ...

DĚKUJEME MOC, POKUD JSTE SE ROZHODLI NÁS PODPOROVAT!

Děkujeme Vám moc za velkorysé dary. Moc se těšíme, že budeme společně pomáhat dětem, aby se zase smály. :)

50127129_10155934827620887_448362223123824640_o

CHCI PODPOROVAT LOUTKY V NEMOCNICI

Jak na to? Zřiďte například trvalý příkaz na jakoukoli částku ve prospěch našeho transparentního účtu 37373767/5500.

(Účet určený pro individuální dary, ke kterým jste se rozhodli na základě našeho dopisu je 37373783/5500.)

Pokud pošle například 350 korun, můžeme pomoci dalším dětem a nebo seniorům, kteří nás potřebují. Třeba v nemocnici, léčebně a nebo hospici poblíž místa, kde bydlíte.

Rádi Vám pošleme dárkový certifikát a nebo potvrzení o daru.

A Víte, že nás můžete podpořit a nemusí vás to stát ani korunu? Stačí, když při svých nákupech na internetu použijete www.givt.cz. Z každého nákupu můžete poslat část peněz naší neziskovce. Využijte tuto příležitost a objednejte dárky a nebo to co právě potřebujete a udělejte při tom hned dvojitou radost! Děkujeme! (Nainstalujte si prostřednictvím tohoto odkazu doplněk do svého prohlížeče a dozvíte se pokaždé, pokud budete nakupovat v eshopu, kde nás můžete takto podpořit).A Víte, že nás můžete podpořit a nemusí vás to stát ani korunu? Stačí, když při svých nákupech na internetu použijete www.givt.cz. Z každého nákupu můžete poslat část peněz naší neziskovce.

Využijte tuto příležitost po celý rok a objednejte dárky a nebo to, co právě potřebujete a udělejte při tom hned dvojitou radost! Děkujeme!

FB_logo Follow us on Google+ Follow us on Twitter youtube_1

Tip na dárek, který pomáhá

4166-p_333

Aktuality

Hra je v dětském věku nedílnou součástí života. Dítě se při hře s loutkou cítí v bezpečí a je potom více ochotné se lékařům a zdravotním sestrám otevřít.

Podle výzkumu, kterého se spolek Loutky v nemocnici účastnil, by si 87 % malých marodů přálo naše návštěvy časteji, 20 % z nich každý den. 66 % dětem se po návštěvě zlepšila nálada, 85 % se naše představení líbilo. Velmi nás těší, že nás děti mají rády a že žádné neuvedlo, že se mu nálada zhoršila.*

Loutky v médiích

Navštívili jsme ostravské studio České televize ... podívejte se na Dobré ráno s Loutkami v nemocnici. Část 1, část 2.

Zůstaňte s námi v kontaktu

Jestli chcete, můžete novinky o tom co děláme nalézat ve svém emailu.

Oslovení:
    Jméno: