FB_logo Follow us on Instagram Follow us on Twitter youtube_1

cd_loutky v nemocnici_drek a jin pohdky_obal

Aktuality

Na některá dětská oddělení, zejména v Praze a v Brně, chodíme pravidelně každý týden. Malí pacienti berou návštěvy Loutek jako součást léčby a po každé návštěvě se těší na další představení.

Na takových oddělení je také snazší spolupracovat se zdravotnickým personálem, který nás někdy cíleně při léčbě používá.

Novou spolupráci s lékaři a zdravotními sestrami nyní připravujeme například na oddělení dětské rehabilitace ve FN Motol: "Dovedeš hnout nohou stejně jako tenhle tygr?"

Oddělení, kam chodíme, je vždy označené samolepkou a přesným rozpisem kdy nás děti a rodiče mohou čekat.

Loutky v médiích

Jak zpříjemnit život dětem, které musí trávit čas v nemocnici? Jak dosáhnout toho, aby tento čas pro ně nebyl ztracený, ale aby v něm děti získaly nové poznatky a dovednosti? Na tyto otázky našla odpověď Divadelní a hudební asociace Marky Míkové, která již pět let navštěvuje nemocné děti se svými loutkami a vytváří s nimi divadelní představení. Od roku 2005 provozuje tuto činnost v rámci občanského srdužení Loutky v nemocnici.

celý článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Jestli chcete, můžete novinky o tom co děláme nalézat ve svém emailu.

Oslovení:
    Jméno: