FB_logo Follow us on Instagram Follow us on Twitter youtube_1

cd_loutky v nemocnici_drek a jin pohdky_obal

Aktuality

Na některá dětská oddělení, zejména v Praze a v Brně, chodíme pravidelně každý týden. Malí pacienti berou návštěvy Loutek jako součást léčby a po každé návštěvě se těší na další představení.

Na takových oddělení je také snazší spolupracovat se zdravotnickým personálem, který nás někdy cíleně při léčbě používá.

Novou spolupráci s lékaři a zdravotními sestrami nyní připravujeme například na oddělení dětské rehabilitace ve FN Motol: "Dovedeš hnout nohou stejně jako tenhle tygr?"

Oddělení, kam chodíme, je vždy označené samolepkou a přesným rozpisem kdy nás děti a rodiče mohou čekat.

Loutky v médiích

Pobyt v nemocnici obvykle nepatří mezi příjemné zážitky. Pokud se týká nás dospělých, musíme si tam nějakou tu zábavu vymyslet sami, děti ale mají šanci, že je někdo navštíví, rozesměje a pomůže jim lépe se vyrovnat s nemocničním prostředím. Například loutky. Sdružení umělců, které pro děti tato nevšední setkání připravuje, nese název Loutky v nemocnici. O rozhovor jsme požádali jeho předsedkyni Marii Míkovou.

přečíst článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Jestli chcete, můžete novinky o tom co děláme nalézat ve svém emailu.

Oslovení:
    Jméno: