15let

Myš

Podpora QR platbou

QRplatba

Pro platbu na sbírkový účet 37 37 37 67 / 5500 Pokud chcete na konci roku dostat potvrzení o daru uveďte jako zprávu pro příjemce jméno, příjmení a adresu. QR kód naskenujte prostřednictvím bankovní aplikace ve vašem smartphonu.

Myš.

MyšMyš

Myš

Máte chuť podpořit naši medicínu v roce 2020?

Do 1. května nás můžete podpořit

ZAKOUPENÍM VSTUPENKY do VIRTUÁLNÍHO SÁLU na "Představení o ničem".

V rámci iniciativy na podporu kulturních organizací "NIC 2020". 

 

Po celý rok nám můžete pomoci:

Zřízením trvalého příkazu nebo zasláním finančního daru ve prospěch bankovního účtu z.s. Loutky v nemocnici. 

 

Zřiďte trvalý příkaz na jakoukoli částku

ve prospěch našeho transparentního účtu

37373767/5500. 

Můžeme vám zaslat potvrzení o příjmu částky nebo darovací smlouvu.

Účet určený pro individuální dary ke kterým jste se rozhodli na základě adresného informování o naší činnosti 37373783/5500 

(při použití tohoto účtu uvádějte prosím variabilní symbol uvedený na složence, kterou jste obdrželi. Účet je určen pro pravidelné dárce které dlouhodobě informujeme o činnosti Loutek v nemocnici. Pokud jste neobdrželi informace o naší pomoci v nemocnicích a léčebnách písemnou formou (dopisem či emailem) a chcete nás podpořit, použijte prosím sbírkový účet).

 

Podpořte nás prostřednictvím dárcovské SMS

 

Chcete poslat jednorázovou DMS?

Podle vašeho výběru pošlete dárcovskou SMS v hodnotě 30, 60 nebo 90 Kč.

Stačí na číslo 87 777 poslat SMS ve tvaru:

DMS LOUTKY 30

DMS LOUTKY 60

DMS LOUTKY 90

Chcete projekt podporovat trvale?

Aby zvolenou částku dostávala nezisková organizace měsíc co měsíc, až do doby, kdy se rozhodnete příkaz odvolat, stačí do zprávy na číslo 87 777 napsat:

DMS TRV LOUTKY 30

DMS TRV LOUTKY 60

DMS TRV LOUTKY 90

Více informací najdete na www.darcovskasms.cz.

 

Kupte si CD s písničkami či pohádkami Loutek v nemocnici - Dobrá medicína, Pohádková midicína, Létající peřina, Dárek a jiné pohádky

 

Givt a Dobromat

Z každého nákupu umíme získat pár % na naši činnost. Při množství nákupů, které se denně realizují, to může být velká pomoc. Stačí, když si přidáte do svého prohlížeče pomocníka ze stránky Givt.cz nebo http://dobromat.cz/rozsireni/pridat. Jak budete nakupovat tak nám budete pomáhat! 


Šiřte informace o projektu!

Sledujte naše zprávy na Facebooku, Instagramu, Twitru, pozvěte své přátele, sdílejte a komentujte naše novinky! Umístěte informace o projektu na své www stránky (banner ke stažení zde). Vyvěšte ve vaší nemocnici plakátek s informacemi o našem projektu, nebo letáčky.

Přijďte nás podpořit na některou z akcí pro veřejnost


Staňte se dobrovolníky projektu!

Aktuálně sháníme pomoc při programování webu, mobilní aplikace, pomoc s on-line reklamními systémy a také administrativní pomoc výpomoc pro aktivity individuálního dárcovství.

 

Máte-li nějaký dotaz ohledně partnerství s naší organizací, individuálního dárcovství projektu, nebo ohledně toho jak se zapojit do dobrovolnictví v projektu Loutky v nemocnici, neváhejte kontaktovat Jakuba Matějku: jakub.matejka(@)loutkyvnemocnici.cz

 
Joomla Templates by Joomlashack