15let

Myš

Podpora QR platbou

QRplatba

Pro platbu na sbírkový účet 37 37 37 67 / 5500 Pokud chcete na konci roku dostat potvrzení o daru uveďte jako zprávu pro příjemce jméno, příjmení a adresu. QR kód naskenujte prostřednictvím bankovní aplikace ve vašem smartphonu.

Myš.

MyšMyš

Myš

Dobrá medicína, Pohádková medicína a Létající peřina a Dárek

 

Připravili jsme 2 CD s písničkami a 2 CD s příběhy, které pomáhají. Jestli máte chuť podpořte nás a my více CDček rozdáme dětem v nemocnicích a léčebnách. Děkujeme! 

2565-p_333 LVN_CD2_COVER_300px CD_LVN_3_MOTIV_WWW 4166-p_333  

CD Dobrá medicína přináší výběr těch nejlepších písniček, které jsme složili pro naše představení, která hrajeme v nemocnicích.

CD Pohádková medicína nabízí příběhy, které nemocné děti znají z návštěv souboru Loutky v nemocnici v nemocnicích a léčebnách v podání těch mimořádných herců. 

CD Pohádková medicína II pak obsahuje pohádky i písničky dohromady!

Na CD Létající peřina pak zase naleznete nejen naše písničky ale i písničky spřátených kapel. Zatím poslední audioprojekt Dárek skrývá pohádky, které jsme připravili společně s Dejvickým divadlem.

Podpořte prosím také tuhle naší medicínu třeba právě nákupem našich CDček! Seženete je v každém dobrém obchdě s CD a také na www.indies.cz 

 

Jak podpořit Loutky v nemocnici?

Chcete-li podpořit významnější částkou, budeme vám vděční!

V případě výrazné podpory si vás budeme individuálně hýčkat a nabízíme speciální výhody i možnost prezentace partnera v rámci vybraných aktivit Loutek v nemocnici, nebo možnost poskytnutí CD pro vlastní propagaci.

Kontakt: Loutky v nemocnici – Jakub Matějka, T: 603 864 595 E: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

DĚKUJEME VÁM!

 
Joomla Templates by Joomlashack