Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů také o adventu, během Vánoc a v příštím roce. Váš vánoční dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici o svátcích. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

Jak mohu pomoci?

Pro platbu na sbírkový účet 37 37 37 67 / 5500 Pokud chcete na konci roku dostat potvrzení o daru uveďte jako zprávu pro příjemce jméno, příjmení a adresu.

Je to koule… co to je?

V Brněnské nemocnici jsme na dalším pokoji onkologické narazili ještě pětiletého Dušana, který se zrovna díval na pohádku Kráska a zvíře. Byl zalezlý pod peřinou, protože se bál té „bestie“. Když jsme přišli, ukázalo se, že ze všeho nejvíc miluje hádanky a hned nám jednu dal“ Je to koule … co je to? My jsme bohužel neuhodli, ale vymínili jsme si, že také jednu hádanku můžeme dát… Má to čtyři tlapky, ouška, vousky, ocásek, pije to mlíčko. Co to je?

IMG_20181023_134059

A malý hádankář to uhádnul hned… říkal ale, že by to také mohla být ovečka. Ale to se se již kočička drala Tondovi sama ven z batohu a mohlo se začít hrát! Někdy je prostě třeba si děcko z jeho nory vytáhnout, a to se tentokrát podařilo. Řádili jsme a skoro nešlo přestat až se mamka bála, jestli jsme malého kloučka nerozesmáli moc.

IMG_20181023_134308_1