Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů také o adventu, během Vánoc a v příštím roce. Váš vánoční dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici o svátcích. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

Jak mohu pomoci?

Kačenka se čertů nebojí!

Na Neurologii potkali Dáda s Kryštofem pětiletou Kačenku. Když nad její postýlkou prolétla betlémská hvězda, Vánoce se přiblížily na dosah ...

Kacenka_Loutky_v_nemocnici

Děti navštěvujeme hodně i v období adventu a Vánoc... to jsou chvíle, kdy jsme v nemocnici vážně potřeba ...

Kacenka_Loutky_v_nemocnici_1

Po společném zpívání koled dostala také nadílku. A protože se čerta vůbec nebála, dostala nadílku čertovskou.

Kacenka_Loutky_v_nemocnici_2