Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů také o adventu, během Vánoc a v příštím roce. Váš vánoční dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici o svátcích. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

Jak mohu pomoci?

Strašfunák Šárce pošeptal…

Šárka žije s rodiči na farmě v Beskydech, obklopena přírodou a zvířátky, která má moc ráda. Když jsme se jí ptali, jestli má nějaké domácí mazlíčky, nebyla k zastavení: má ovčáka Betynku, kocoura Mikeše, ovečky, krávu a býka, kachny, slepice… S nikým z nich se už hodně dlouho nemazlila. To ji trápí na tom, že je nemocná, asi vůbec nejvíc. Oslabená imunita jí bohužel kontakt se zvířecími přáteli neumožnuje. Šárka totiž bojuje s leukémií.

Loutky_v_Nemocnici_Ostrava_1

Loutky_v_Nemocnici_Ostrava_4

V písničce jsme ji ujistili, že „Když smutno ti opět bude a smutek bude vykukovat všude,“ my se za ní v nemocnici opět stavíme a veselo jí bude, i když si na nás jen vzpomene: „Kdykoli vrátí se do srdce zpět radostný náš loutkový svět!“. Na konci návštěvy se k Šárce Davidova oblíbená loutka, panák Strašfunák, těsně naklonila a do ucha jí zašeptala přání: „Přeju ti, ať seš brzo zdravá!“

Jestli si chcete poslechnout písničku, kterou Katka s Davidem Šárce zpívali, pusťe si toto video :)