Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů také o adventu, během Vánoc a v příštím roce. Váš vánoční dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici o svátcích. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

Jak mohu pomoci?

Pro platbu na sbírkový účet 37 37 37 67 / 5500 Pokud chcete na konci roku dostat potvrzení o daru uveďte jako zprávu pro příjemce jméno, příjmení a adresu.

Z postelí do herny

Dětem pravidelně hrajeme nejen u lůžka na pokoji. Jsme rádi, když je mužeme z postelí vytáhnout a v herně odehrát celé představení.

V ostravské nemocnici jsme tentokrát připravili pohádku O Šípkové Ružence. Jako ve většině představení, která prináší malým marodům David s Katkou, i tentokrát všechny role museli zastat Strašfunák a Funilka, kterí je pravidelne provází.

Loutky_v_Nemocnici_Ostrava_2

Loutky_v_Nemocnici_Ostrava_3