Myš

Kdy a kde rozdáváme naši medicínu
Kdy a kde podáváme naši medicínu PDF Tisk Email
2020 LEDEN
1.1. FN Motol Kačka a Jirka chirurgie 2C, neurologie 3C, neurologie 3B, ARO, stomatologie 4A
3.1. psychiatrická léčebna LOuny Granka a Renáta Betlem
6.1. FN Motol ambulance hematologie 5.patro 9:30 Granka a Pavla
6.1. FN Motol Pavla a Krystyna hematologie velcí 6B, hematologie 5A, hematologie 5B, rehabilitace 3A
Renata a Fumas neurochirurgie SPC, ortopedie 4B, ortopedie 4C, onkologie 5C
7.1. FN Motol Granka a Terezie pediatrie 1A, pediatrie 1C,  chirurgie JIP, pediatrie 1B, oční (dospělá část)
Matyas a Jirka pediatrie PA, chirurgie 2A, kardiologie 6C, kardiologie JIP 6A, ORL 8C
7.1. FN Brno Segy a Radka onkologie,JIP, hematologie, neurologie
Tornado a David ORL, pediatrie, oční
7.1. FN Plzen Renata a Dada pediatrie, onkohematologie, neurologie, oční
8.1. FN Motol Krystof a Tonda chirurgie 2C, neurologie 3C, neurologie 3B, ARO, stomatologie 4A
8.1. FN Thomayerka Radka a Fumas chirurgie, pediatrie, neurologie, psychiatrie
9.1. FN Karlovo nam Radka a Maruska pediatrie, urologie, ORL
9.1. FN Hradec Kralove Renata a Krystyna Zvířátka a loupežníci
10.1. léčebna respiračních nemocí Cvikov Maly princ Krystof a Matyas a Dada
10.1. Hospic Dobreho pastyre Granka a Jirka
13.1. FN Motol ambulance hematologie 5.patro 9:30 Dada a Pavla
13.1. FN Motol Hanka a Terezie hematologie velcí 6B, hematologie 5A, hematologie 5B, rehabilitace 3A
Pavla a Lenka neurochirurgie SPC, ortopedie 4B, ortopedie 4C, onkologie 5C
14.1. FN Motol Radka a Jirka pediatrie 1A, pediatrie 1C,  chirurgie JIP, pediatrie 1B, oční (dospělá část)
Renata a Krystyna pediatrie PA, chirurgie 2A, kardiologie 6C, kardiologie JIP 6A, ORL 8C
14.1. FN Brno Mina a Tornado onkologie,JIP, hematologie, neurologie
Segy a David ORL, pediatrie, oční
15.1. FN Motol Marka a Radka chirurgie 2C, neurologie 3C, neurologie 3B, ARO, stomatologie 4A
15.1. FN Thomayerka Dada a Renata chirurgie, pediatrie, neurologie, psychiatrie
15.1. FN Bulovka Maruska a Zdenek pediatrie, ortopedie, chirurgie
16.1. FN Ceske Budejovice Renata a Granka hematologie, pediatrie
16.1. FN Motol psychiatrie Marka a Pavla
16.1. FN Karlovo nam Maruska a Krystof pediatrie, urologie, ORL
17.1. psychiatrická léčebna Opařany Maringotka Bilbo a Sylva
20.1. FN Motol ambulance hematologie 5.patro 9:30 Krystof a Tonda
20.1. FN Motol Marka a Fumas hematologie velcí 6B, hematologie 5A, hematologie 5B, rehabilitace 3A
Hanka a Lenka neurochirurgie SPC, ortopedie 4B, ortopedie 4C, onkologie 5C
21.1. FN Motol Bilbo a Terezie pediatrie 1A, pediatrie 1C,  chirurgie JIP, pediatrie 1B, oční (dospělá část)
Radka a Marka pediatrie PA, chirurgie 2A, kardiologie 6C, kardiologie JIP 6A, ORL 8C
21.1. FN Brno Mina a Segy onkologie,JIP, hematologie, neurologie
David a Tornado ORL, pediatrie, oční
22.1. FN Motol Matyas a Tonda chirurgie 2C, neurologie 3C, neurologie 3B, ARO,
stomatologie 4A
22.1. FN Thomayerka Krystof a Zdenek chirurgie, pediatrie, neurologie, psychiatrie
22.1. FN Vinohrady Radka a Krystyna pediatrie, plastika, popáleniny
23.1. FN Karlovo nam Maruska a Tonda pediatrie, urologie, ORL
23.1. FN Usti Dada a Pavla
23.1. FN Olomouc Marka a Segy LDN, pediatrie, chirurgie,
23.1. LDN Motol Maugli Granka a Krystyna
27.1. FN Motol ambulance hematologie 5.patro 9:30 Jirka a Krystyna
27.1. FN Motol Hanka a Tonda hematologie velcí 6B, hematologie 5A, hematologie 5B, rehabilitace 3A
Terezie a Jirka neurochirurgie SPC, ortopedie 4B, ortopedie 4C, onkologie 5C
27.1. foniatrie Maruska a Kacenka
27.1. Olivovna O statecnem tygrovi Marka a Dada
28.1. FN Motol 10.patro Zvířátka a Petrovští Rena a Krystyna
28.1. FN Motol Bilbo a Marka pediatrie 1A, pediatrie 1C,  chirurgie JIP, pediatrie 1B, oční (dospělá část)
Terezie a Renata pediatrie PA, chirurgie 2A, kardiologie 6C, kardiologie JIP 6A, ORL 8C
28.1. FN Brno Lenka a Tornado onkologie,JIP, hematologie, neurologie
David a Segy ORL, pediatrie, oční
28.1. FN Ostrava Tonda a Katka
29.1. FN Bohnice Marka a Krystyna
29.1. FN Motol Fumas a Krystof chirurgie 2C, neurologie 3C, neurologie 3B, ARO,
stomatologie 4A
29.1. FN Thomayerka Renata a Jirka chirurgie, pediatrie, neurologie, psychiatrie
30.1. FN Karlovo nam Maruska a Tonda pediatrie, urologie, ORL
30.1. FN Teplice Krystyna a Renata Zviratka a loupežníci
30.1. FN Karlovy Vary a léčebna Mánes Marka a Dada Tygrik
31.1. FN HavlBrod Lenka a Radka
31.1. Kynzvart Husy na tahu Tonda a Marka
PROSINEC
2.12. FN Motol ambulance Marka a Pavla Rihova
2.12. FN Motol Hanka a Rena a Tonda a Dada
3.12. FN Motol Bilbo a Marka a Jirka a Tereza
3.12. FN Plzen Granka a Krystyna
3.12. FN Brno Janka a Tornado a David a Renata
4.12. FN Motol Matyas a Zdenek
4.12. FN Thomayerova Dada a Radka
4.12. lázně Kynžvart Marka a Granka Nepořádné vánoce
5.12. FN Karlovo nam Sylvie a Maruska
5.12. FN Hradec Kralove Dada a Krystyna
5.12. foniatrie Krystof a Marka Klidne vanoce
5.12. FN Motol Mikulas Marka a Granka a Fumas
6.12. léčebna Louny Pralidi Granka a Renata
7.12. Prodaná nevěsta premiéra divadlo Minor 16h a 18h všichni
9.12. FN Motol ambulance Tonda 9 hod
9.12. FN Motol Hanka a Krystyna a JIrka a Pavla
9.12. hospic Prodana nevesta Granka a Matyas a Tonda a Marka a Maruska
10.12. FN Motol Radka a Jiri a Krystof a Krystyna
10.12. FN Brno Janka  Tornado a Renata
11.12. FN Motol  Matyas
11.12. FN Thomayerka Tonda a Renata
11.12. FN Bulovka Maruska a Jirka
12.12. FN Motol psychiatrie Krystof a Marka Klidné vánoce
12.12. FN Karlovo nam.Krystyna a Terezie
13.12. léčebna Velká Bíteš Obri tajemstvi Krystof a Matyas
13.12. léčebna Cvikov O statecnem tygrikovi Dada a Granka
13.12. léčebna Oparany Marka a Pavla Žábí příběhy vánoční
16.12. FN Motol ambulance Jiri a Dada 9 hod
16.12. FN Motol Hanka a Terezie a Tonda a Krystof
17.12. FN Motol Lenka a Jirka a Renata a Krystyna
17.12. FN Brno Janka a Tornado a David a Granka
18.12. FN Motol Matyas a Jirka
18.12. FN Thomayerova Pavla a Dada
18.12. FN Vinohrady Marka a Fumas
19.12. FN Karlovo nam Tonda a Maruska
19.12. FN Usti Rena a Dada
19.12. FN Olomouc Janka a Granka
23.12. FN Motol Hanka a Tonda a Marka a Pavla
25.12. FN Motol Renata a Pavla
30.12. FN Motol Kacenka a Radka a Hanka a Pavla
31.12. FN Motol Kacenka a Renata
LISTOPAD
1.11. FN Havl Brod Dada a Granka Tygřík
4.11. FN Motol Hanka a Granka a Terezie a Jirka
5.11. FN Motol Jirka a  Tonda a Bilbo a Radana
5.11. FN Brno David a Segy a Tornado a Mina
5.11. FN Plzeň Renata a Dada
6.11. FN Motol Tonda a Radka
6.11. FN Thomayerka Dada a Zdenek
7.11. FN Karlovo nam Krystof a Tonda
7.11. FN Hradec Kralove Fumas a Jirka
7.11. foniatrie Kacenka a Maruška
7.11. léčebna Velka Bites Tygřík Granka a Dada
8.11. léčebna Košumberk Bilbo a Sylvie Maringotka
8.11. léčebna Cvikov Granka a Renata Pralidi
11.11. FN Motol Hanka a Jirka a Fumas a Granka
12.11. FN Motol Bilbo a Renata a Fumas a Tonda
12.11. FN Brno Segy a Tornado a Mina a Granka
12.11. FN Havířov David a Katka
13.11. FN Motol  Matyas a Krystof
13.11. FN Thomayerka Radka a Renata
13.11. FN Bulovka Maruska a Dada
14.11. FN České Budějovice Tonda a Granka
14.11. FN Motol psychiatrie Marka a Pavla
14.11. FN Karlovo nam Jirka a Krystof
15.11. Hospic Dobreho pastyre Pavla a Granka
16.11. Noc divadel Praha Marka a Tonda
16.11. Noc divadel Brno Renata a Pavla
16.11. Noc divadel Ostrava Katka a David
18.11. FN Motol ambulance 9 hod Hanka
19.11. FN Motol 10. patro Malý princ Dáda, Kryštof a Matyáš
18.11. FN Motol Hanka a Lenka a Marka a Terezie
19.11. FN Motol Jirka a Renata a Fumas a  Krystyna
19.11. FN Brno Segy, Tornado a David
20.11. FN Vinohrady Maruska a Matyas
20.11. FN Thomayerka Tonda a Krystof
20.11. FN Motol Radka a Marka
21.11. FN Motol premiera Prodaná nevěsta 10.patro Graka a Tonda a Matyas a Maruska a Marka
21.11. FN Olomouc Segy a Renata
21.11. FN Karlovo nam Krystof a Granka
21.11. FN Usti Fumas a Krystyna
22.11. léčebna Jánské lázně Myši patří do nebe Granka a Radka a Marka
22.11. FN Havl Brod Malý princ Krystof a Mates a Dada
25.11. FN Motol ambulance onkohema 9 hod Granka
25.11. FN Motol Hanka a Kryštof a Granka a Jirka
25.11. léčebna Olivovna 16 h Zvířátka a loupežníci Renata a Krystyna
26.11. FN Motol Granka a Tonda a Renata a Krystyna
26.11. FN Brno Mina a Segy, Tornado a Dada
26.11. FN Ostrava Katka
27.11. Bohnice Matyas a Krystof
27.11. FN Motol Maruska a Krystyna
27.11. FN Thomayerka Renata a Dada
28.11. FN Karlovo nam Sylvie a Marka
28.11. FN Karlovy Vary  a léčebna Mánes Zvířátka a loupežníci Krystyna a Renata
28.11. FN Teplice Granka a Krystof
29.11. Motol LDN Prodaná nevěstaGranka a Maruska a Matyas a Tonda
ŘÍJEN
1.10. FN Motol Krystyna a Jirka a Granka a Mates
1.10. FN Plzen Fumas a Renata
1.10. FN Brno  Tornado a David a Segy a Radka
2.10. FN Motol  Jirka a Tonda
2.10. FN Thomayerka Fumas a Krystyna
3.10. FN Karlovo nam Maruska a Matyas
3.10. FN Hradec Kralove Granka a Dada
3.10. foniatrie Zvířátka a loupežníci Krystyna a Renata
4.10. Louny Mauglí Krystyna a Granka
4.10. Kynžvart Tygr Tonda a Dada
7.10. dopoledne onko ambulance 9 h Krystyna
7.10. FN Motol Hanka a Jirka a Dada a Fumas
8.10. FN Motol Tonda a Krystyna a Kryštof a Maruska
8.10. FN Brno Tornado a David a Dada a Granka
9.10. FN Motol Radka a Krystyna
9.10. FN Thomayerka Dáda a Jirka
9.10. FN Bulovka Maruška a Granka
10.10. FN České Budějovice Krystyna a Fumas
10.10. FN Motol psychiatrie Dárek Marka a Tonda
10.10. FN Karlovo nám Renata a Kryštof
10.10. LDN Motol Dárek Marka a Tonda 15h
11.10. Cvikov Obří tajemství Kryštof a Mates
11.10. Košumberk Pralidi Granka a Rena
14.10. FN Motol 9h ambulance Granka
14.10. FN Motol Hanka a Tonda a Krystyna a Granka
14.10. Hospic Dobrého pastýře Jirka a Fumas 14h
15.10. FN Motol Jirka a Tonda a Fumas a renata
15.10. FN Brno Segy a Tornado a Granka a Radka
15.10. FN Havirov Katka a David
16.10. FN Motol Maruska a Marka
16.10. FN Vinohrady Radka a Krystof
17.10. FN Olomouc Segy a Tonda
17.10. FN Karlovo nám. Jirka a Maruška
17.10. FN Ústí Granka a Fumas
18.10. Velká Bíteš Malý princ Kryštof a Mates
21.10. Olivovna Medvěd Kryštof a Marka
21.10. FN Motol Hanka a Lenka a Fumas a Tonda
22.10. FN Motol Marka a Radka a Kryštof a Lenka
22.10. FN Brno David a Segy a Tornado a Mina
22.10. dopo Motol Mauglí Marka a Radka
23.10. Bohnice Lenka a Marka a Granka Bílá velryba
23.10. FN Motol Pavla a Radka
24.10. FN Karlovo nám. Maruška a Jirka
24.10. FN Teplice Marka a Granka Lenochodi
25.10. Opařany Bílá velryba Marka a Granka a Lenka
28.10. FN Motol Marka a J Fumas a Dada a Jirka
29.10. FN Motol Jirka a Tonda a Marka a Matyas
29.10. FN Brno Radka a Tornado a Segy a David
30.10. FN Thomayerka Jirka a Renata
30.10. FN Motol Granka a Lenka
31.10. FN KV Lenochodi Mánes 15h Marka a Granka
31.10. FN Karlovo nám Maruška a Tonda
předchozí návštěvy
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla Templates by Joomlashack