DUBEN
01.04 FN Motol ambulance Vašek a Mirka
01.04 FN Motol Dejv a Mirka a David N. a Vašek
02.04 FN Motol Dáda a Kryštof a Terezie a Tonda
02.04 FN Brno ambulance Mína a Jana S.
02.04 FN Brno Krystýna a Mína a Radka a Jana S.
02.04 FN Ostrava Beata a David V.
03.04 FN Motol Mirka a Fumas
03.04 FN Vinohrady David N. a Tonda
03.04 FN Bulovka Terezie Dejv
03.04 FN Olomouc Jirka H. a Beata
04.04 FN Karlovo nám. Maruška a Natálka
04.04 FN Thomayerova Vašek a Radka a Kryštof a Tonda Medvěd, který nebyl
04.04 DPN Velká Bíteš Marka a Matyáš a Hanka G. Bílá velryba
04.04 FN Teplice/FN Ústí n. Labem - Nové lázně Krystýna a Renata Zvířátka a loupežníci
04.04 FN Čes. Budějovice Mirka a Anička
05.04 FN a psych léčebna Havlíčkův Brod Kryštof a Matyáš a Dáda a Malý princ
06.04 FN Motol Pavla a Dejv
07.04 FN Motol Pavla a Natálka
08.04 FN Motol ambulance Jirka H. a Renáta
08.04 FN Motol Bilbo a Jirka H. a Renáta a Radka
08.04 Foniatrická klinika VFN Kryštof a Vašek Dlouhý, široký, bystrozraký
09.04 FN Motol Bilbo a Fumas a Krystýna a Terezie
09.04 FN Brno ambulance Mína a David V.
09.04 FN Brno David N. a David V. a Jana S. a Marka
09.04 FN Ostrava Beata a Mirka
09.04 FN Plzeň Dáda a Tonda a Jirka H. aTerezie
10.04 FN Motol Maruška a Fumas
10.04 FN Vinohrady Renata a Matyáš Otesánek
10.04 FN Bulovka Terez a Anička
10.04 FN Olomouc Beata a Mirka
10.04 Olivova dětská léčebna Marka a Hanka G. a Radka a Dáda Myši patří do nebe
11.04 FN Karlovo nám. Vašek a Fumas
11.04 FN Thomayerova David N. a Tonda a Anička a Krystýna Ježek
11.04 Dětská psych.nem. Louny Dejv a Kryštof Amundsen
11.04 Psychiatrická léčebna Bohnice Marka a Matyáš Jonáš
11.04 Nemocnice Liberec Hanka G. a Natálka
11.04 Krajská nem. Tomáše Bati ve Zlíně David V. a Beata
12.04 Hamzova léčebna Košumberk Marka a Hanka G. a Radka a Dáda Myši patří do nebe
13.04 FN Motol Pavla a Pavla Ř.
14.04 FN Motol David N. a Pavla Ř.
15.04 FN Motol ambulance Kryštof a Krystýna
15.04 FN Motol Dejv a Renata a Anička a David N.
15.04 Nemocnice Havířov Beata a David V.
16.04 FN Motol Terezie a Fumas a Radka a Mirka
16.04 FN Brno ambulance Mína a Jana S.
16.04 FN Brno Anička a Mína a Jana S. a Renata
16.04 FN Ostrava Beata a Vašek
16.04 FN Vyškov Tornádo a David V.
17.04 FN Motol Jirka H. a Anička
17.04 FN Vinohrady Terezie a Natálka Vesmírná pohádka
17.04 FN Bulovka Tonda a Krystýna Amina
17.04 FN Olomouc Vašek a David V.
18.04 FN Karlovo nám. Fumas a Mirka
18.04 FN Thomayerova Zdeněk a Vašek a Marka a Matyáš Narie
18.04 Nemocnice Znojmo David V. a Renata
18.04 LDN Motol David N. a Maruška
18.04 DS Chodov, DS Sokolov, FN Karlovy Vary, Léčebna Mánes Natálka a Kryštof Emil
18.04 Dům Ronalda McDonalda při FN Motol Anička Hanka G. Slepička a kohoutek
19.04 Léčebné lázně Lázně Kynžvart Marka Hanka G. Maruška a Tonda a Matyáš Prodaná nevěsta
19.04 Dětská psychiatrická nemocnice Opařany Natálka a Kryštof Emil
19.04 Nemocnice Ml. Boleslav Renata a Krystýna Zvířátka a loupežníci
19.04 Nemocnice Karviná - Ráj Beata a David V.
19.04 Léčebna respiračních nemocí Cvikov Sylva a Bilbo Maringotka
20.04 FN Motol Pavla a Vašek
21.04 FN Motol Marka a Mirka Maličký kouzelník
22.04 FN Motol ambulance a Natalka a Fumas
22.04 FN Motol David N. a Jirka H. a Krystýna a Anička
23.04 FN Motol Dáda a Zdeněk a Natálka a Terezie Vesmírná pohádka
23.04 FN Brno ambulance Mína a Tornádo
23.04 FN Brno Radka a Tornádo a Mína a Hanka G.
23.04 FN Ostrava Beata a Krystýna
23.04 FN Plzeň Jirka H.a Fumas a Marka a Mirka
24.04 FN Motol Maruška a Anička
24.04 FN Vinohrady Fumas a Dejv
24.04 FN Bulovka Dáda a Matyáš Malý malý princ
24.04 FN Olomouc Beata a Krystýna
25.04 FN Karlovo nám. Fumas a Renata
25.04 FN Thomayerova Vašek a David N. a Natálka Bety O koblížkovi
25.04 FN Hradec Králové Tonda a Hanka G.
25.04 FN Motol psychiatrie Matyáš a Dáda Malý malý princ
25.04 Nemocnice Agel Valašské Meziříčí Tornádo a David V.
26.04 Dětská léčebna Vesna, Janské lázně Marka a Hanka G. a Maruška a Tonda a Matyáš Prodaná nevěsta
26.04 Hospic Dobrého pastýře Natálka a Anička
27.04 FN Motol Terezie a Dáda
28.04 FN Motol Dejv a Pavla Ř.
29.04 FN Motol ambulance Pavla Ř. Renata
29.04 FN Motol Dejv a Jirka H. a Bilbo a Hanka G.
30.04 FN Motol Kryštof Bilbo a Matyáš a Tonda
30.04 FN Brno ambulance Tornádo a David V.
30.04 FN Brno Terezie Mína a David N. a Tornádo
30.04 FN Ostrava Katka S. a Beata
BŘEZEN
01.03 Léčebné lázně Lázně Kynžvart Hanka G. A Tonda Budulínek
02.03 FN Motol Pavla a Anička
03.03 FN Motol Pavla a Dejv
04.03 FN Motol ambulance Marka a Mirka Maličký kouzelník
04.03 FN Motol Marka a Dejv a Bilbo a Anička
04.03 Foniatrická klinika VFN Tonda Terezie
05.03 FN Motol Bilbo a Kryštof a Marka a Krystýna
05.03 FN Brno ambulance Jirka H. a Jana S.
05.03 FN Brno Jirka H. a Anička a Jana S. a David N.
05.03 FN Ostrava Beata a David V.
06.03 FN Motol Maruška a Kryštof
06.03 FN Vinohrady Tonda a Terezie
06.03 FN Bulovka Renata a Marka
06.03 FN Olomouc Beata a David V.
06.03 Olivova dětská léčebna Hanka G. Vašek Bleděmodrý Petr
07.03 FN Karlovo nám. Krystýna a Jirka H.
07.03 FN Thomayerova Anička a David Noll a Renata a Tonda Amina
07.03 FN Teplice /FN Ústí n. Labem - Nové lázně Bilbo a Hanka G.
07.03 FN Čes. Budějovice, FN Krumlov, Bazalka Dáda a Fumas Kuřátko a obilí
08.03 Hamzova léčebna Košumberk Kryštof a Dejv Amundsen
08.03 FN a psych léčebna Havlíčkův Brod Hanka G. A Dáda Tygr
09.03 FN Motol Pavla Ř. a Pavla
10.03 FN Motol Pavla Ř. a David N.
11.03 FN Motol ambulance Dejv a Kryštof
11.03 FN Motol Natalka a Václav a Anička a Jirka H.
11.03 Nemocnice Strakonice Krystýna a Renata Zvířátka a loupežníci
12.03 FN Motol Zdeněk a David N. a Tonda a Matyáš
12.03 FN Brno ambulance Mína a Tornádo
12.03 FN Brno Mína a Tornádo a Fumas a Radka
12.03 FN Ostrava Mirka a Katka S.
12.03 FN Plzeň Anička a Vašek a Terezie a Natálka Vesmírná pohádka
13.03 FN Motol David N. a Terezie
13.03 FN Vinohrady Tonda a Jirka H.
13.03 FN Bulovka Radka a Maruška
13.03 FN Olomouc Beata a David V.
14.03 FN Karlovo nám. Maruška a Jirka H.
14.03 FN Thomayerova Vašek Natálka a Krystýna a Hanka G. Rok 1945
14.03 Psychiatrická léčebna Bohnice Dáda a Matyáš Malý Malý princ
14.03 FN Tomáše Bati ve Zlíně David V. a Beata
14.03 FN Motol psychiatrie Fumas a Renata Rok 1968
15.03 Léčebné lázně Lázně Kynžvart Renata a Krystýna Zvířátka a loupežníci
15.03 Dětská psychiatrická nemocnice Opařany Hanka G. a Dáda O statečném tygříkovi
15.03 Nemocnice Ml. Boleslav Natálka a Terezie Vesmírná pohádka
16.03 FN Motol Dejv a Pavla
17.03 FN Motol Pavla a Naty
18.03 FN Motol ambulance Mirka a Jirka H.
18.03 FN Motol Mirka a Krystýna a Dejv a David N.
18.03 Nemocnice Havířov Beata a David V.
19.03 FN Motol Bilbo a Mirka a Kryštof a Matyáš
19.03 FN Brno ambulance Mína a Jana S.
19.03 FN Brno Mína a Jirka H. a Tornádo a Jana S.
19.03 FN Ostrava Beata a Hanka G.
19.03 FN Vyškov Anička a David V.
20.03 FN Motol Jirka a Matyáš
20.03 FN Vinohrady Kryštof a Terezie
20.03 FN Bulovka Vašek a Tonda
20.03 FN Olomouc Beata a Renata
21.03 FN Karlovo nám. David N. a Maruška
21.03 Chocerady Jirka H. a Anička
21.03. Benešov Zdeněk a Terez
21.03 Nemocnice Liberec Fumas a Natálka
21.03 Nemocnice Znojmo David V. a Jana S.
21.03 FN Karlovy Vary, Léčebna Mánes Krystýna a Renata Zvířátka a loupežníci / Ježek
21.03 Dům Ronalda McDonalda při FN Motol Vašek a Hanka G. Bleděmodrý Petr
22.03 DPN Velká Bíteš Kryštof Dejv Amundsen
22.03 Dětská léčebna Vesna - Janské lázně Sylva a Bilbo Maringotka
22.03 Léčebna respiračních nemocí Cvikov Hanka G. a Anička Slepička a kohoutek
22.03 Nemocnice Karviná - Ráj Beata a David V.
22.03 Dětská psych. Nem. Louny a LDN Krystyna a Renata Zvířátka a loupežníci
23.03 FN Motol pohotovost Pavla Ř. a Fumas
24.03 FN Motol Pavla Ř. a Naty
25.03 FN Motol ambulance Tonda a Fumas
25.03 FN Motol Dáda a Anička a Renata a Natálka
25.03. FN Havířov Beata a David V.
26.03 FN Motol Mirka Terezie a Natálka a Tonda
26.03 FN Brno ambulance Tornádo a Radka
26.03 FN Brno Vašek Tornádo a Anička a Segy
26.03 FN Ostrava David V.. a Krystýna
26.03 FN Plzeň Dáda a David N. a Hanka G. a Fumas
27.03 FN Motol Maruška a DavidN
27.03 FN Vinohrady Mirka a Dáda
27.03 FN Bulovka Terezie a Tonda
27.03 FN Olomouc Krystýna a Beata
28.03 FN Karlovo nám. Mirka a Fumas
28.03. FN Hradec Králové Terez a Natalka Vesmírná pohádka
28.3. FN Havlíčkův Brod Václav a Hanka Bleděmodrý Petr
28.03 FN Thomayerova Tonda a Anička Dáda a Jirka H. Otesánek
28.03 LDN Motol Radka a Krystyna
28.03 Nemocnice Agel Valašské Meziříčí Tornádo a Beata
29.03. Olivovna - Medvěd, který nebyl Anička a Kryštof 10:30
30.03 FN Motol Pavla a Renata
31.03 FN Motol David N. a Dejv
ÚNOR
01.02 |
FN Karlovo nám. |
Fumas |
Mirka |
|||
01.02 |
FN Thomayerka |
David N. |
Natálka |
Krystýna |
Vašek |
O ježkovi |
01.02 |
Dětská psych. Nem. Louny |
Tonda |
Marka |
Dárek |
||
01.02 |
FN Hradec Králové |
Matyáš |
Renata |
|||
03.02 |
FN Motol |
Pavla |
Renata |
|||
04.02 |
FN Motol |
Pavla |
Jirka H. |
|||
05.02 |
FN Motol ambulance |
Anička |
Natálka |
|||
05.02 |
FN Motol |
Anička |
Marka |
Fumas |
David N. |
|
05.02 |
Foniatrická klinika VFN |
Vašek |
Kryštof |
Dlouhý,Široký,Bystr |
||
06.02 |
FN Motol |
Fumas |
Mirka |
Natálka |
Tonda |
|
06.02 |
FN Brno ambulance |
Tornádo |
Monika |
|||
06.02 |
FN Brno |
Tornádo |
Jana S. |
Monika |
Jirka H. |
|
06.02 |
FN Ostrava |
David N. |
Beata |
|||
07.02 |
FN Motol |
Matyáš |
Maruška |
|||
07.02 |
FN Vinohrady |
DavidN |
Renata |
|||
07.02 |
FN Bulovka |
Dáda |
Jirka H. |
|||
07.02 |
FN Olomouc |
Beata |
David V. |
|||
08.02 |
FN Karlovo nám. |
David N. |
Natálka |
|||
08.02 |
FN Thomayerka |
Dejv |
Fumas |
Mirka |
Kryštof |
Amundsen |
08.02 |
Nemocnice Teplice / Nemocnice Ústí n. Labem |
Anička |
Tonda |
|||
08.02 |
Nemocnice Čes. Budějovice |
Hanka G. |
Vašek |
Bleděmodrý Petr | ||
08.02 |
FN Motol psychiatrie |
Marka |
Matyáš |
Jonáš |
||
10.02 |
FN Motol |
Pavla Ř. |
Marka |
|||
11.02 |
FN Motol |
Pavla Ř. |
Dáda |
|||
12.02 |
FN Motol ambulance |
Radka |
Kryštof |
|||
12.02 |
FN Motol |
Radka |
David N. |
Tonda |
Matyáš |
|
12.02 |
Nemocnice Písek a Strakonice |
Krystýna |
Renata |
|||
13.02 |
FN Motol |
Bilbo |
Marka |
Krystýna |
Kryštof |
|
13.02 |
FN Brno ambulance |
Jana S. |
Monika |
|||
13.02 |
FN Brno |
Jana S. |
David N. |
Tonda |
Monika |
|
13.02 |
FN Ostrava |
Beata |
Jirka H. |
|||
13.02 |
FN Plzeň |
Anička |
Radka |
Vašek |
Terezie |
|
14.02 |
FN Motol |
Krystýna |
HankaG. |
|||
14.02 |
FN Vinohrady |
Natalka |
Fumas |
|||
14.02 |
FN Bulovka |
Tonda |
Terezie |
|||
14.02 |
FN Olomouc |
Beata |
Renata |
|||
15.02 |
FN Karlovo nám. |
Maruška |
Tonda |
|||
15.02 |
FN Thomayerka |
Natálka |
Dáda |
Fumas |
Renata |
Rok 1968 |
15.02 |
Psychiatrická léčebna Bohnice |
Hanka G. |
Krystyna |
Rok 1945 |
||
15.02 |
Nemocnice a psych léčebna Havlíčkův Brod |
Marka |
Matyáš |
Jonáš a velryba | ||
15.02 |
Krajská nem. Valašské Meziříčí |
Tornádo |
Beata |
|||
16.02 |
Nemocnice Ml. Boleslav |
Terezie |
Fumas |
|||
16.02 |
Dětská psychiatrická nemocnice Opařany |
Radka |
Marka |
Mauglí |
||
16.02 |
Hamzova léčebna Košumberk |
Kryštof |
Krystýna |
Tři přání |
||
17.02 |
FN Motol |
Pavla |
Mirka |
|||
18.02 |
FN Motol |
Pavla |
Radka |
|||
19.02 |
FN Motol ambulance |
Renata |
Dejv |
|||
19.02 |
FN Motol |
Dejv |
Dáda |
Jirka H. |
Granka |
|
19.02 |
Nemocnice Havířov |
Beata |
David V. |
|||
20.02 |
FN Motol |
Václav |
Hanka G. |
Mirka |
Krystýna |
|
20.02 |
FN Brno ambulance |
Jana S. |
Mína |
|||
20.02 |
FN Brno |
Mína |
Jana S. |
Kryštof |
Monika |
|
20.02 |
FN Ostrava |
Beata |
Anička |
|||
20.02 |
Olivova dětská léčebna |
Matyáš |
Marka |
Jonáš a velryba |
||
20.02 |
FN Vyškov |
Tornádo |
David V. |
|||
21.02 |
FN Motol |
Kryštof |
Fumas |
|||
21.02 |
FN Vinohrady |
Mirka |
Terezie |
|||
21.02 |
FN Bulovka |
Jirka H. |
Hanka G. |
|||
21.02 |
FN Olomouc |
Beata |
David V. |
|||
22.02 |
FN Karlovo nám. |
Matyáš |
Maruška |
|||
22.02. |
Mc Donald |
Dáda |
Granka |
O statečném tygrovi | ||
22.02 |
FN Thomayerka |
Renata |
Zdeněk |
David N. |
Natálka |
|
22.02 |
Nemocnice Liberec |
Anička |
Krystyna |
|||
22.02 |
Nemocnice Znojmo |
David V. |
Tornádo |
|||
23.02 |
DPN Velká Bíteš |
Vašek |
Hanka G. |
Bleděmodrý Petr |
||
23.02 |
Léčebné lázně Lázně Kynžvart |
Natálka |
Anička |
O Budulínkovi a Karkulce |
||
23.02 |
Dětská léčebna Vesna - Janské lázně |
Marka |
Dáda |
O tygříkovi |
||
23.02 |
Léčebna respiračních nemocí Cvikov |
Renata |
Mirka |
O 12ti měsíčcích |
||
24.02 |
FN Motol |
Pavla |
Tereza |
|||
24.02 |
Kaštan - veřejné hraní |
Hanka G. |
Vašek |
Bleděmodrý Petr |
||
25.02 |
FN Motol |
Pavla Ř. |
Renáta |
|||
26.02 |
FN Motol ambulance |
Pavla Ř. |
Dejv |
|||
26.02 |
FN Motol |
Tonda |
Dejv |
Radka |
Bilbo |
|
27.02 |
FN Motol |
Zdeněk |
Terezie |
Dáda |
Bilbo |
|
27.02 |
FN Brno ambulance |
David V. |
Mína |
|||
27.02 |
FN Brno |
Mína |
Tornádo |
David V. |
Jana S. |
|
27.02 |
FN Ostrava |
Krystýna |
Katka S. |
|||
27.02 |
FN Plzeň |
Mirka |
Natálka |
Jirka H. |
Fumas |
|
28.02 |
FN Motol |
Terezie |
David N. |
|||
28.02 |
FN Vinohrady |
Dáda |
Matyáš |
|||
28.02 |
FN Bulovka |
Fumas |
Radka |
|||
28.02 |
FN Olomouc |
Krystýna |
Beata |
|||
29.02 |
FN Karlovo nám. |
Maruška |
Natálka |
|||
29.02 |
FN Thomayerka |
Mirka |
Anička |
Matyáš |
Václav |
Zrezivělý rytíř |
29.02 |
LDN Motol |
Hanka G. |
Fumas |
|||
29.02 |
Nemocnice Agel Valašské Meziříčí |
Beata |
David V. |
|||
29.02. |
Louny psychiatrie |
Marka |
Radka |
Mauglí |
LEDEN 2024
1.1 FN Motol ambulance Dáda a David N.
1.1 FN Motol David N. a Mirka
2.1 FN Motol Matyáš a Mirka, Renata Natálka
2.1 FN Brno ambulance Mína a Radka
2.1 FN Brno Tornado a Segy, Radka a Monika
2.1 FN Ostrava Beata a Kryštof
2.1 FN Plzeň Dáda a Fumas, Anička a Jirka
3.1 FN Motol Maruška a Matyáš
3.1 FN Vinohrady Dejv a Fumas
3.1 FN Bulovka Krystýna a Tonda
3.1 FN Olomouc Hanka G. a Renata
4.1 FN Karlovo nám. Fumas aTonda
4.1 FN Thomayerka Renata a Jirka H., Dáda a Krystýna Smolíček
4.1 Louny Matyáš a Vašek Zrezivělý rytíř
4.1 FN Hradec Králové Hanka G. a Natálka
6.1 FN Motol Pavla a Dejv
7.1 FN Motol Pavla a Mirka
8.1 FN Motol ambulance Bilbo a Renata
8.1 FN Motol Jana S. a Anička, Bilbo a David N.
8.1 Foniatrie Radka a Krystýna O kůzlátkách
9.1 FN Motol Bilbo a Mirka, Terezie a David N.
9.1 FN Brno ambulance Tornádo a Mína
9.1 FN Brno David V. a Tornádo, Monika a Mína
9.1 FN Ostrava Anička a Dejv
10.1 FN Motol Mirka a Fumas
10.1 FN Vinohrady Dáda a Matyáš
10.1 FN Bulovka Hanka G. a Dejv
10.1 FN Olomouc Beata a Natálka
11.1 FN Karlovo nám. Krystýna a Maruška
11.1 FN Thomayerka Tonda a Fumas a Natálka a Anička
11.1 Ústí Hanka G. a Dáda
11.1 Čes. Budějovice Jirka H. a Renata
12.1 Havl. Brod Renata Krystýna Zvířátka a loupežníci
12.1 Košumberk Anička a Hanka G. O slepičce a kohoutkovi
13.1 FN Motol Vašek a Pavla
14.1 FN Motol Pavla a Říhulinka
15.1 FN Motol ambulance Pavla Ř. a Kryštof
15.1 FN Motol Terezie a Fumas, Mirka a Tonda
15.1 Chocerady 14h Renata a Hanka G. Pralidi
16.1 FN Motol Bilbo a Dáda a Zdeněk a Tonda
16.1 FN Brno ambulance Tornádo a Monika
16.1 FN Brno Mína a David V. a Tornádo a Jirka H.
16.1 FN Ostrava Beata a David N.
16.1 FN Plzeň Matyáš a Terezie a Vašek a Anička
16.1 Olivovna Kryštof a Dejv Amundsen
17.1 FN Motol Tonda a Anička
17.1 FN Vinohrady Maruška a Terezie
17.1 FN Bulovka Jirka H. Dejv
17.1 FN Olomouc David V. a Renata
17.1. Slunečnice Krystyna a Granka
18.1 FN Karlovo nám. Natálka a Krystýna
18.1 FN Thomayerka Jirka H. a Renata a Hanka G. a Dáda
18.1 Ml. Boleslav Fumas a Vašek
18.1 Bohnice Marka a Tonda Dárek
18.1 FN Motol psych Kryštof a Dejv Amundsen
19.1. Jánské Lázně Pralidi Granka a Renata
19.1 Velká Bíteš Kryštof a Anička Medvěd, který nebyl
19.1 Kynžvart Sylva a Bilbo Pingu
19.1. Opařany Matyáš Vašek Zrezivělý rytíř
19.1. Hospic Dobrého pastýře Jirka a DavidN
20.1. FN Motol Natálka a David N.
21.1. FN Motol rehabilitace Terezie a David N.
22.1. FN Motol ambulance Kryštof a Jirka
22.1. FN Motol Jirka a Radka a Tonda a Renata
23.1. FN Motol Krystyna a Radka a Hanka G. a Marka
23.1. FN Brno ambulance Monika a Tornádo
23.1. FN Brno Monika a David N. a Mína a Tornádo
23.1. FN Ostrava David V. a Mirka
24.1. FN Motol Maruška a Kryštof
24.1. FN Vinohrady Dejv a Terezie
24.1. FN Bulovka Natálka a Matyáš
24.1. FN Olomouc Beata a Mirka
25.1. FN Karlovo nám. Radka a Fumas
25.1. FN Thomayerka Natalka a Zdeněk a Tonda a Kryštof
25.1. Chodov, Sokolov, Karlovy vary Hanka G. a Dáda KOčička a pejsek
25.1. Mc Donald Mirka a Renata O dvanácti měsíčkách
25.1. Liberec Marka a Anička a Jirka
25.1. Valašské Meziříčí David V. a Beata
26.1. Boskovice, Ostrov u Macochy, Křetín Dáda a Marka O statečném tygrovi
26.1. Cvikov Kryštof Matyáš Co je víc?
27.1. FN Motol Natalka a Terez
28.1. FN Motol Krystyna a Vašek
29.1. FN Motol ambulance Natálka Matyáš
29.1. FN Motol Anička a David N. a Vašek a Marka
30.1. FN Motol Natálka a Renata a Krystýna a Terezie
30.1. FN Brno ambulance Radka a Jana S.
30.1. FN Brno Monika a Jana S. a Mína a Radka
30.1. FN Ostrava Beata a Katka S.
30.1. FN Zlín David V. a Anička
30.1. Olivovna Marka a Kryštof Zlatá rybka
30.1. FN Plzeň Fumas a Tonda a Matyáš a Mirka
31.1. FN Motol Sylva a Bilbo
31.1. FN Vinohrady Jirka H. a Maruška
31.1. FN Bulovka DavidN. a Terezie
31.1. FN Olomouc David V. a Fumas
Prosinec 2023
1.12. Kynžvart Cesta do Vánoc Market, Vaclav, Granka, Kryštof, Dejv, Natalka
2.12. Motol Pavla a Natalka
3.12. FN Motol Pavla a Tereza
4.12. FN Motol ambulance Krystyna a Natalka
4.12. FN Motol Marka a Tonda a Dýda a Renata
4.12. KC Kaštan pro TAMTAM Bleděmodrý Petr Granka a Václav
5.12. FN Motol Krystyna, Mirka, Dáda, DavidN
5.12. FN Brno Segy a Monika
5.12. FN Brno Renata a Segy a Tornado a Monika
5.12. FN Ostrava Beata a DavidV
5.12. FN Plzeň Komedie Vánoční Marka a Anička, Terez a Natalka
5.12. FN Motol Mikuláš v podvečer Václav a Sára a Tonda
6.12. FN Motol Mirka a Natalka
6.12. FN Vinohrady Maruška a DavidN
6.12. FN Bulovka Tonda a Terez
6.12. FN Olomouc Renata a JIrka
6.12. Mc Donald Komedie vánoční Anička a Marka
7.12. Naivní divadlo a FN Liberec Cesta do Vánoc Anička, Václav, Hanka, Dejv, Natalka, Kryštof
7.12. FN Karlovo nám Maruška a Tonda
7.12. FN Hradec Králové Mirka a Renata
7.12. FN Thomayerova DavidN, Krystyna a Vánoční žabáci Matyáš a Marka
7.12. LDN FN Motol Renata a Jirka
8.12. FN HavlBrod Sylva a Bilbo Pingu
8.12. Cvikov Cesta do Vánoc Anička, Václav, Hanka, Dejv, Natalka, Kryštof
9.12. FN Motol Tereza a DavidN
10.12. FN Motol Krystyna a Natalka
11.12. FN Motol ambulance Fumas a DavidN
11.12. FN Motol Krystyna a Tonda
11.12. FN Benešov Renata a Matyáš
11.12. psych.léčebna Velká Bíteš Amundsen Dejv, Kryštof
12.12. FN Motol Bilbo, Renata, Dáda, DavidN
12.12. FN Brno Mina, Tornado
12.12. FN Brno Mina a DavidV
12.12. FN Brno Mina, Monika, Tornado, DavidV
12.12. FN Ostrava Jirka a Beata
12.12. foniatrie Komedie vánoční Anička a Marka
13.12 FN Motol Bilbo a Sylva
13.12. FN Vinohrady Jirka a Matyáš
13.12. FN Bulovka Tereza a Fumas
13.12. FN Olomouc Beata a Renata
14.12. FN Motol psychiatrie Matyáš a Václav Zrezivělý rytíř
14.12. Olivovna Klidné Vánoce Kryštof a Marka
14.12. FN Karlovo nám Zdeněk a Maruška
14.12. FN Thomayerova Krystyna a Segy a Renata a Dáda
14.12. České Budějovice Natalka a Jirka
15.12. Jánské Lázně Žabáci vánoční Marka a Matyáš
15.12. Opařany Emil Natalka, Kryštof
16.12. FN Motol Granka a Rihulinka
17.12. FN Motol Pavla a Rihulinka
18.12. FN Motol ambulance Marka a Matyáš
18.12. FN Motol Fumas a Krystyna a Matyáš a Tonda
18.12. FN Benešov Granka a Anička
18.12. 10:30h MK Cesta do Vánoc Anička, Václav, Granka, Dejv, Natalka, Kryštof
18.12. azylový dům Gloria, Praha 5, Barrandov Emil 17h Natalka a Kryštof
19.12. FN Motol Bilbo a Zdeněk a Marka a Mirka
19.12. FN Brno Jirka a Monika a Segy a Tornado
19.12. FN Ostrava DavidV a Beata
19.12. FN Plzeň Renata, Terez, Matyáš, Fumas
19.12. 9 a 10:30h Cesta do Vánoc Market, Václav, Granka, Dejv, Natalka, Kryštof
20.12. FN Motol Renata a Mirka
20.12. FN Vinohrady Dáda a Terez
20.12. FN Bulovka Maruška a Matyáš
20.12. FN Olomouc David V. a Jirka
20.12. Dům s peč. službou a Alzheimer centrum Pitkovice Komedie Vánoční Marka a Anička
20.12. MK 9h a 10:30h Cesta do Vánoc Market, Václav, Granka, Dejv, Natalka, Kryštof
21.12. MK 9h a 10:30h Cesta do Vánoc Market, Václav, Granka, Dejv, Natalka, Kryštof
21.12. Motol psychiatrie Komedie vánoční Marka a Anička
22.12. MK 9 a 10:30h Cesta do Vánoc Market, Václav, Granka, Dejv, Natalka, Kryštof
22.12. MK 17h Cesta do Vánoc Market, Václav, Granka, Dejv, Natalka, Kryštof
23.12. FN Motol DavidN a Tonda
25.12. FN Motol Mirka a DavidN
26.12. FN Motol Dáda a Jirka
27.12. FN Motol Radka a Dáda
27.12. FN Olomouc Beata a DavidV
28.12. FN Motol LDN Radka a Jirka
30.12. Fn Motol Mirka a Radka
31.12. FN Motol Tonda a DavidN
1.1. FN Motol DavidN a Mirka
2.1. FN Motol Matyáš a Radka
LISTOPAD
1 FN Motol Natalka a Matyáš
1.11. FN Bulovka Renata a Mirka 12 měsíčků
1.11. FN Vinohrady Maruška a Kryštof
1.11. FN Olomouc Krystyna a Jirka
2.11. FN Karlovo nám Fumas a Maruška
2.11. FN Thomayerova Renata a a Jirka a Tonda a Matyáš Jonáš
2.11. Chocerady Kryštof a Natalka
2.11. FN Hradec Králové a stacionar Granka a Dáda Tygřík
3.11. LDN Louny Malý princ Matyáš, Kryštof, Dáda
3.11. Košumberk Pralidi Renata a Granka
4.11. FN Motol Říhulinka a Pavla
5.11. FN Motol Říhulinka a Anička
6.11. FN Motol ambulance Kryštof a Dejv
6.11. FN Motol Václav a Dáda a Kryštof a Jirka
6.11. foniatrie Renata a Anička Otesánek zrušeno
7.11. FN Motol Radka a Fumas a Václav a Mirka
7.11. FN Brno dopo Monika a Tornado
7.11. FN Brno Segy a Tornado a Monika a Greta
7.11. FN Ostrava Beata a DavidV
7.11. FN PlzeŇ Jirka a DavidN a Terez a Matyáš
7.11. Olivovna 16h Emil Kryštof a Natalka
8.11. FN Motol Renata a Mirka 12 měsíčků
8.11. FN Vinohrady Tereza a Tonda
8.11. FN Bulovka DavidN a Radka
8.11. FN Olomouc Beata a Natalka
9.11. FN Karlovo nám Monika a Natalka
9.11. FN Thomayerova Václav a Krystyna a Renata a Mirka 12 měsíčků
9.11. FN Motol psychiatrie Prodaná nevěsta Mates a Granka a Tonda a Marka a Maruška
10.11. Strakonice 12 měsíčků Mirka a Renata
10.11. Havlíčkův Brod Prodaná nevěsta Granka a Tonda a Mates a Maruška a Marka
11.11.FN Motol Marka a Pavla
12.11. FN Motol Anička a Říhulinka
13.11. DPS/Dům seniorů Novovysočanská - 10:00 Matyáš a Anička ROK 1989
13.11. FN Motol ambulance Říhulinka a Jirka
13.11. FN Motol Fumas a Tonda a Jirka a Krystyna
13.11. Olivovna 16h Bleděmodrý Petr Granka a Václav
14.11. Stacionář SSP9 Hejnická 538, Praha 9, 19000 - 10:00 Matyáš a Anička 1989
14.11. FN Motol Matyáš a Fumas a Terez a Bilbo
14.11. FN Brno dopo Segy a Monika
14.11. FN Brno Mina a Segy a Tornado a Monika
14.11. FN Ostrava DavidV a Beata
15.11. FN Motol Tereza a Mirka
15.11. FN Vinohrady Fumas a Dáda
15.11. FN Bulovka Krystyna a Maruška
15.11. FN Olomouc Beata a Granka
16.11. Domov seniorů Vysočany, Bassova 32/14 - 10:00 Matyáš a Anička Rok 1989
16.11. FN Karlovo nám Maruška a Václav
16.11. FN Thomayerova Dáda a Jirka a Tonda a Natalka
16.11. Bohnice předpremiéra Amundsen Dejv a Kryštof
16.11. Teplice Renata a Krystyna Zvířátka a loupežníci
17.11. Zlín Jirka a Natalka
17.11. LDN Slunečnice DavidN a Václav
17.11. Mladá Boleslav Marka a Tonda Žabí příběhy zrušeno
18.11. FN Motol Anička a Václav
18.11. FN Vinohrady Anička a Dáda - Noc divadel
18.11. FN Motol Renata a Mirka - Noc divadel
18.11. FN Ostrava Beata a DavidV - Noc divadel
19.11. FN Motol Říhulinka a Anička
20.11. FN Motol ambulance DavidN a Říhulinka
20.11. FN Motol Renata a DavidN a Dáda a Tonda
21.11 FN Motol Fumas a Tereza a Matyáš a Radka
21.11. FN Brno Tornado a Mina
21.11. FN Brno Mina a Segy a Tornado a Monika
21.11. FN Plzeň Jirka a Krystyna a Dada a Renata
21.11. FN Ostrava DavidV a Beata
22.11. FN Motol Tereza a Radka
22.11. FN Bulovka Dáda a Fumas
22.11. FN Vinohrady DavidN a Tonda
22.11. FN Olomouc Beata a Renata
23.11. FN Karlovo nám Maruška a Granka
23.11. FN Thomayerova Marka a Tonda Dárek, Renata a Jirka
23.11. Louny Amundsen Dejv a Kryštof
23.11. Ústí Václav a Fumas
24.11. Jánské Lázně Renata a Krystyna Zvířátka a loupežníci
24.11. Bohnice Cesta do Vánoc Natalka, Kryštof, Markéta, Václav, Granka, Dejv
24.11. Opařany Anička a Matyáš 1989
25.11. FN Motol Renata a Anička a Tereza
26.11. FN Motol Renata a Anička
27.11. FN Motol ambulance Marka
27.11. FN Motol Dejv a Matyáš a DavidN a Krystyna
28.11. FN Motol Bilbo a Zdeněk a Tereza a Granka
28.11. FN Brno Mina a Segy
28.11. FN Brno Segy a Tornado a Mina a MOnika
28.11. FN Ostrava Marka a Beata
28.11. Vyškov DavidV a Jirka
29.11. FN Motol Mirka
29.11. Mc Donald Tygr Dada a Tonda
29.11. FN Vinohrady Maruška a DavidN
29.11. FN Bulovka Tereza a Natalka
29.11. FN Olomouc DavidV a Beata
30.11. FN Liberec Natalka a Kryštof
30.11. FN Karlovo nám Jirka a Dada
30.11. FN Thomayerova Krystyna a Tornado a Renata a Fumas
30.11. Boskovice, Ostrov u Macochy Granka a Václav Bleděmodrý Petr
30.11. Valašské Meziříří Beata a DavidV
Říjen
1.10. FN Motol Jirka a Mirka
2.10. FN Motol ambulance Anička a Natalka
2.10. FN Motol Anička a Renata a Fumas a DavidN
2.10. foniatrie Smolíček Krystyna a Terez
3.10. FN Motol Marka a Radka a Anička a Natalka
3.10. Olivovna Co je víc? Kryštof a Matyáš
3.10. FN Brno ambulance Monika a Segy
3.10. FN Brno Segy, DavidV, Mina, Monika
3.10. FN Ostrava DavidN a Beata
4.10. FN Motol Mirka a Kryštof
4.10. FN Bulovka Tonda a Matyáš
4.10. FN Vinohrady Renata a Dáda
4.10. FN Olomouc Anička a Granka
5.10. FN Karlovo nám Maruška a Kryštof
5.10. FN Hradec Králové Natalka a Krystyna Červená Karkulka
5.10. FN Thomayerova Granka a Václav Bleděmodrý Petr, Dáda a Renata
5.10. Hospic Dobrého pastýře DavidN a Jirka
6.10. FN Havlíčkův Brod Malý princ Matyáš, Kryštof a Dáda
6.10. Cvikov Bleděmodrý Petr Granka a Václav
7.10. FN Motol Anička a Václav
8.10. FN Motol Natalka a Řílhuinka
9.10. FN Motol ambulance Rihulinka a Anička
9.10. FN Motol Granka a Anička a Matyáš a Fumas
10.10. FN Motol Dejv a Tereza a Jirka a Renata
10.10. FN Brno ambulance Mina a Tornado
10.10. FN Brno Mina a Segy a Tornado a Monika
10.10. FN Plzeň DavidN a Anička a Václav a Natalka
10.10. FN Ostrava Beata a DavidV
11.10. FN Motol Matyáš a Kryštof
11.10. FN Vinohrady DavidN a Tereza
11.10. FN Bulovka Jirka a Anička
11.10. FN Olomouc Beata a Renata
12.10. FN Motol psychiatrie Zrezivělý rytíř Matyáš a Václav
12.10. FN Karlovo nám Maruška a Fumas
12.10. FN Thomayerova DavidN a Tonda a Renata a Natalka (bajky)
12.10. FN České Budějovice Granka a Krystyna Mauglí
13.10. Košumberk Zvířátka a loupežníci Renata a Krystyna
13.10. LDN Slunečnice Emil a písničky Kryštof a Natalka
14.10. FN Motol Pavla a Granka
15.10. FN Motol Jirka a Natalka
16.10. FN Motol ambulance Marka a DavidN
16.10. FN Motol Kryštof a Dejv a Tonda a Fumas
16.10. Olivovna Myši patří do nebe Radka a Granka a Dáda a Marka
17.10. FN Motol Dáda a Mirka a Tereza a Bilbo
17.10. FN Brno ambulance Mina a Segy
17.10. FN Brno Mina a Radka a Tornado a Segy
17.10. FN Ostrava Beata a Natalka
17.10. Vyškov DavidV a Monika
18.10. FN Motol Mirka a Jirka
18.10. FN Vinohrady Maruška a Krystyna
18.10. FN Bulovka Tereza a Tonda
18.10. FN Olomouc Beata a DavidV
19.10. FN Karlovo nám Mirka a Kryštof
19.10. Teplice Tonda a Renata Amina
19.10. FN Zlín Anička a Jirka
19.10. Bohnice Zrezivělý rytíř Václav a Matyáš
19.10. FN Thomayerova Granka a Natalka a Fumas a Dada
20.10. Kynžvart Klaun Pingu Bilbo a Sylva
20.10. Opařany Prodaná nevěsta Granka a Tonda a Matyáš a Maruška a Marka
21.10. FN Motol Pavla a Marka
22.10. FN Motol Pavla a Rihulinka
23.10. FN Motol ambulance Dáda a Natalka
23.10. FN Motol Anička a Tonda a Jirka a Kryštof
24.10. FN Motol Bilbo a Zdeněk a Matyáš a Terez
24.10. FN Brno ambulance Tornado a DavidV
24.10. FN Brno Monika a Mina a Tornado a DavidV
24.10. FN Ostrava Mirka a Beata
24.10. FN Plzeň Granka a Jirka a DavidN a Dáda
25.10. FN Motol Radka a Tonda
25.10. FN Vinohrady Fumas a Granka
25.10. FN Bulovka Maruška a Dáda
25.10. Olomouc Mirka a Beata
26.10. FN Karlovo nám Maruška a DavidN
26.10. FN Ústí nad Labem Tonda a Natalka
26.10. FN Valašské Meziříčí Monika a DavidV
26.10. Chodov, Sokolov, Karlovy Vary nemocnice, Mánes Malý princ Dáda a Kryštof a Mates
26.10. Thomayerka Radka a Fumas a Jirka a Krystyna
27.10. Strakonice O statečném tygrovi Granka a Dáda
27.10. Jánské Lázně Bibo a Sylva Klaun Pingu
27.10. LDN Motol Anička a Matyáš
28.10. FN Motol Dejv a Natalka
29.10. FN Motol Dejv a Anička
30.10. FN Motol ambulance DavidN a Renata
30.10. FN Motol Jirka a Krystyna a Tonda a Fumas
31.10.FN Motol Granka a Dáda a Natalka a DavidN
31.10. FN Brno ambulance Monika a Segy
31.10. FN Brno Jirka a Segy a Tornado a DavidV
31.10. FN Ostrava Krystyna a Beata
Září
1.9. Jánské Lázně Medvěd Anička a Kryštof
1.9. Cvikov Granka a Natalka Budulínek a Karkulka
2.9. FN Motol Tonda a Granka
3.9. FN Motol Natalka a DavidN
4.9. FN Motol pohotovost Marka a Jirka
4.9. FN Motol Marka a DavidN a Fumas a Natalka
5.9. FN Motol Marka a Kryštof a Tereza a Fumas
5.9. FN Brno dopo Mina a Tornado
5.9. Brno odpo Monika a Segy a Tornado a Mina
5.9. FN Ostrava Beata a DavidV
5.9. FN Mladá Boleslav Granka a Natalka Karkulka a Budulínek
6.9. FN Motol Kryštof a Krystyna
6.9. FN Vinohrady Maruška a Fumas
6.9. FN Bulovka Tereza a DavidN
6.9. FN Olomouc DavidV a Jirka
7.9. FN Karlovo nám Tonda a Maruška zrušeno
7.9. FN Thomayerova Jirka a Natalka Bajky
7.9. FN Hradec Králové Václav a Granka Bleděmodrý Petr
7.9. LDN Motol Krystyna a DavidN
7.9. Louny Marka a Matyáš Jonáš
8.9. Mělník celodenní akce Kryštof a Terez
8.9. FN HavlBrod Granka a Václav Bleděmodrý Petr
9.9. FN Motol Terez a Natalka
10.9. FN Motol Natalka a DavidN
11.9. FN Motol ambulance Mirka a Kryštof
11.9. FN Motol Hanka a Jirka a DavidN a Bilbo
11.9. foniatrie Natalka a Václav Otesánek
11.9. OLivovna Zvířátka a loupežníci Krystyna a Rena
11.9. zahradní slavnost TAMTAM Cirkus -kus-kus Granka a Marka
12.9. FN Motol Mirka a Bilbo a Terez a Fumas
12.9. FN Brno dopo Segy a Tornado
12.9. FN Brno DavidV a Krystyna a Segy a Tornado
12.9. FN Plzeň Václav a DavidN a Natalka a Jirka
12.9. FN Ostrava Beata a Monika
13.9. FN Motol Marka a Natalka
13.9. FN Vinohrady Jirka a Krystyna
13.9. FN Bulovka DavidN a Tonda
13.9. FN Olomouc Beata a DavidV
14.9. FN Karlovo nám Maruška a Jirka
14.9. FN Thomayerova Granka a Krystyna Mauglí a Renata a Václav
14.9. FN Ćeské Budějovice DavidN a Natalka
14.9. FN Motol psychaitrie Marka a Tonda Dárek
15.9. FN Opařany Marka a Tonda Dárek
16.9. FN Motol Tereza a DavidN
17.9. FN Motol Tereza a Renata
18.9. FN Motol ambulance Krystyna a Marka
18.9. FN Motol Anička a Kryštof a Bilbo a Jirka
19.9. FN Motol Bilbo a Krystyna a Marka a Anička
19.9. FN Brno dopo Greta a Monika
19.9. FN Brno odpo Greta a Tornado a Mina a Monika
19.9. FN Ostrava Davidv a Beata
20.9. FN Motol Marka a Matyáš
20.9. FN Vinohrady Mirka a Tereza
20.9. FN Bulovka Maruška a Tonda
20.9. FN Olomouc Jirka a DavidV
21.9. FN Karlovo nám Maruška a Kryštof
21.9. FN Thomayerova Mirka a Renata 12 měsíčků, Natalka a Jirka
21.9. FN Teplice Anička a Tonda Otesánek
21.9. Bohnice Bílá velryba Mat a Marka a Granka
22.9. Strakonice Kryštof a Anička Medvěd
22.9. FN Zlín Krystyna a DavidV
22.9. Kynžvart Bilbo a Sylvie Cirkus Chauve
23.9. FN Motol Mirka a Říhulinka
24.9. FN Motol Krystyna a Říhulinka
25.9. FN Motol ambulance Kryštof a Matyáš O statečném Toníkovi
25.9. FN Motol Radka a Anička a Matyáš a DavidN
26.9. FN Motol Tereza a Zdeněk a Matyáš a Radka
26.9. FN Brno dopo Mina a DavidV
26.9. FN Brno odpo Segy a Tornado a DavidV a Mina
26.9. FN Plzeň Granka a Anička a Dada a Jirka
26.9. FN Ostrava Monika a Beata
27.9. FN Motol DavidN a Radka
27.9. FN Vinohrady Mirka a Jirka
27.9. FN Bulovka Tereza a Fumas
27.9. FN Olomouc Beata a DavidV
28.9. FN Karlovo nám DavidN a Renata
28.9. FN Thomayerova Jirka, Tonda, Natalka a Granka
28.9. FN Ústí Anička a Mirka
28.9. FN Val. Meziříčí MOnika a Beata
29.9. Košumberk Bleděmodrý Petr Granka a Václav
30.9. FN Motol Renata a Tonda
SRPEN | |||
1.8.út | FN Motol | Natalka a Jirka | Tonda a Anička |
1.8. | FN Brno | Marka, Segy | Tornado a Greta |
1.8. | FN Ostrava | MOnika a Beata | |
1.8. | FN Plzeň | Granka a Krystyna | |
2.8. | FN Motol | Krystyna a Tonda | |
2.8. | FN Vinohrady | Dada a Jirka | |
2.8. | FN Bulovka | Natalka a Granka | |
2.8. | FN Olomouc | Beata a Monika | |
3.8. | FN Karlovo nám | Tonda a Natalka | |
3.8. |
FN Thomayerova |
Mirka a Jirka | |
3.8. | Louny | Pralidi | Granka a Renata |
4.8. | Povaleč | Divočiny, Co je víc?, Loutkoband | Matyas a Marka a Pavla a Krystof a a Anička |
4.8. | Rýmařov Agel | Malenka | Krystyna a Beata |
4.8. | Jánské Lázně | Pralidi | Granka a Rena |
4.8. | Cvikov | Maringotka | Sylva a Bilbo |
5.8. | FN Motol so | 12 měsíčků | Renata a Mirka |
6.8. | FN Motol ne | Pavla a Natalka | |
7.8. | FN Motol ambul | Mirka a Václav | |
7.8. | FN Motol | Václav, Mirka | Natalka a DavidN |
7.8. | Olivovna | Pralidi | Renata a Granka |
8.8 | FN Motol | Václav a Tonda | Renata a DavidN |
8.8. | FN Brno | Tornado a Segy | |
8.8. | FN Brno | Segy a Mina | Tornado a Greta |
8.8. | FN Ostrava | Anička a DavidV | |
9.8. | FN Motol | Rena a DavidN | |
9.8. | FN Vinohrady | Granka a Terez | |
9.8. | FN Bulovka | Natalka a Tonda | |
9.8. | FN Olomouc | DavidV a Anička | |
10.8. | FN Karlák | Granka a Renata | |
10.8. | FN Thomayerova | MIrka a Tonda | |
10.8. | Bohnice | Terez a DavidN | |
10.8. | FN Mladá Boleslav | O statečném Toníkovi | Natalka a Anička |
11.8. | FN HB | Zrezivělý rytíř | Václav a Matyáš |
12.8.so | FN Motol | Pavla a Říhulinka | |
13.8.ne | FN Motol | Pavla a Říhulinka | |
14.8. | FN Motol ambul | Anička a Říhulinka | |
14.8. | FNMotol | Terez a Václav | Tonda a DavidN |
15.8. | FN Motol | Anička a Tereza | Pavla a Natalka |
15.8. | FN Brno | DavidV a Tornado | |
15.8. | FN Brno | DavidV a Tornado | DavidN a Monika |
15.8. | FN Plzeň | Dáda a Jirka | Tonda a Václav |
15.8. | FN Ostrava | Katka a Beata | |
16.8. | FN Motol | DavidN a Granka | |
16.8. | FN Vinohrady | Maruska a Dáda | |
16.8. | FN Bulovka | Natalka a Pavla | |
16.8. | FN Olomouc | Beata a DavidV | |
17.8. | FN Motol psych | Natalka a Granka | |
17.8. | FN Teplice, Ústí | Jirka a Renata | |
17.8. | FN Thomayerova | Václav a Segy | |
17.8. | FN Karlovo nam. | Maruska a Tonda | |
17.8. | LDN Motol | DavidN a Dáda | |
18.8. | Košumberk | Žabí příběhy | Kryštof a Tonda |
18.8. | Strakonice | Pralidi | Renata a Granka |
19.8.so | FN Motol | Václav a Granka | |
20.8.ne | FN Motol | Krystyna a Natalka | |
20.8. | Letní Letná | Pralidi, Malý princ, Prodanka, Loutkoband | Granka a Renata a Dada a Matyas a Krystof a Krystyna a Radka a Fumas a Pavla |
21.8. | FN Motol ambul | Mirka a Anička | |
21.8. | FN Motol | Tonda a DavidN | Mirka a Anička |
21.8.-24.8. | Opařany | Zrezivělý rytíř | (Václav) Matyáš, Natalka, Renata, Granka |
21.8.-24.8. | Bohnice | Zrezivělý rytíř | (Václav) a Matyáš, Marka a Radka a Krystyna a Ivča |
22.8. | FN Motol | Krystyna a Jirka | DavidN a Anička |
22.8. | FN Brno | dopo Segy a Mina | |
22.8. | FN Brno | Segy a MIna | MOnika a Tornado |
22.8. | FN Ostrava | Katka a DavidV | |
23.8. | FN Motol | Mirka a Kačenka | |
23.8. | FN Vinohrady | Václav a Jirka | |
23.8. | FN Bulovka | Maruška a Anička | |
23.8. | FN Olomouc | DavidV a DavidN | |
24.8. | FN Zlín | DavidV a Monika | |
24.8. | FN Karlovo nám | Kryštof a Maruška | |
24.8. | FN Thomayerova | Krystyna a Tonda Amina | |
24.8. 24.8. |
Valašské Mezižíčí FN Karlovy Vary |
DavidN a Anička Mauglí |
Radka, Marka |
24.8. | FN Hradec Král. | Jirka a Tonda | |
25.8. | Kynžvrat | Pralidi | Granka a Renata |
26.8.so | FN Motol | Anička a Říhulinka | |
27.8.ne | FN Motol | Říhulinka a Terez | |
28.8. | FN Motol ambul | Bilbo a Kryštof | |
28.8. | FN Motol | Bilbo a Kryštof | Terez a Natalka |
29.8. | FN Motol | Bilbo a Granka | Tonda a Zdeněk |
29.8. | FN Brno | DavidN, Tornado | |
29.8. | FN Brno | Anička a Mina | Tornado a DavidN |
29.8. | FN Ostrava | Monika, Bea | |
29.8. | FN Plzeň | Terez a Kryštof | Václav a Natalka |
30.8. | FN Motol | Terez a Jirka | |
30.8. | FN Vinohrady | Kryštof a Granka | |
30.8. | FN Bulovka | DavidN a Radka | |
30.8. | FN Olomouc | Anička a Bea | |
31.8. | FN Karlovo nám | Maruška a Tereza | |
31.8. | FN Thomayerova | DavidN a Anička | Hospic Jirka a Natalka |
Červenec
1.7. so |
FN Motol |
Rena a Jirka |
|
2.7.ne |
FN Motol reha |
Rena a Václav |
|
3.7. |
FN Motol ambul |
Fumas a Říhulinka |
|
3.7 |
FN Motol |
Rena a DavidN |
Jirka a Krystyna |
4.7. |
FN Motol |
Fumas a Maruška |
Rena a Krystyna |
4.7. |
FN Brno |
DavidV a Segy |
Miňa, DavidV a Segy a Tornado |
4.7. |
FN Ostrava |
Beata a Monika |
|
4.7. |
FN Plzeň |
Jirka a Tonda |
|
4.7. |
Jánské Lázně |
Marka Mates Žabáci |
|
5.7.st |
FN Motol |
Radka a Jirka |
|
5.7. |
FN Vinohrady |
Maruška a Marka |
|
5.7. |
FN Bulovka |
DavidN a Matyáš |
|
5.7. |
FN Olomouc |
Beata a Tonda |
|
6.7. |
FN Karlovo nám |
Václav a Radka |
|
6.7. |
Thomayerova |
DavidN a Rena |
Anička a Tonda |
7.7. |
Cvikov |
12 měsíčků |
Rena a Mirka |
8.7.so |
FN Motol |
Pavla a Anička |
|
9.7.ne |
FN Motol |
Pavla a Mirka |
|
10.7. |
FN Motol ambulance |
Mirka a Pavla |
odpoledne Mirka |
10.7. |
Olivovna |
Cirkus Chauve |
Bilbo a Sylva |
11.7. |
FN Brno |
Tornado a Monika |
|
13.7. |
FN Karlovo nám |
Maruška a Matyáš |
|
13.7. |
FN Thomayerova |
Marka a Krystyna Hrnečku vař |
Krystyna a Kryštof |
14.7. |
FN Mladá Boleslav |
Pingu |
Bilbo a Sylva |
14.7. |
FN Strakonice |
Zvířátka |
Krystyna a Rena |
15.7.so |
FN Motol |
Renata a Říhulinka |
|
15.7.so |
Vlčkovice |
Kryštof a Anička a Radka a Marka a Krystyna |
Fumas a Matyáš, Pavla (Medved a Mauglí a LOutkoband |
16.7.ne |
FN Motol |
Natalka a DavidN |
|
17.7. |
FN Motol ambul |
Fumas a Krystyna |
|
17.7. |
FN Motol |
Tonda a Anička |
Tereza a Krystyna |
18.7. |
FN Motol |
Dada a Radka |
Václav a Fumas |
18.7. |
FN Brno |
Mina a Monika |
Mina a Monika |
18.7. |
FN Plzeň |
Natalka a Tereza |
Anička a DavidN |
18.7. |
FN Ostrava |
Beata a DavidV |
|
19.7. |
FN Motol |
Fumas a Krystyna |
|
19.7. |
FN Vinohrady |
Radka a Dáda |
|
19.7. |
FN Bulovka |
Tereza a Natalka |
|
19.7. |
FN Olomouc |
Anička a Monika |
|
20.7. |
Bohnice |
Krystyna a Renata Zvířátka |
|
20.7. |
LDN Motol |
DavidN a Anička |
|
20.7. |
FN Thomayerova |
Dáda a Václav |
Natalka a Tereza |
20.7. |
FN Karlovo nám |
Radka a Maruška |
|
21.7. |
Košumberk |
Otesánek |
Renata a Ani%u010Dka |
21.7. |
Opařany |
Emil |
Natalka a Krys |
22.7.so |
FN Motol |
Natalka a Václav |
|
23.7.ne |
FN Motol |
Natalka a DavidN |
|
24.7. |
FN Motol ambul |
Jirka a Říhulinka |
|
24.7. |
FN Motol |
Jirka a Radka |
Granka a DavidN |
25.7. |
FN Motol |
Anička a DavidN |
Zdeněk a Dáda |
25.7. |
FN Brno |
Tornado a Miňa |
DavidV a Tornado a Miňa a Segy |
25.7. |
FN Ostrava |
Monika a Beata |
|
26.7. |
FN Motol |
Jirka a Radka |
|
26.7. |
FN KV a Sokolov, Chodov a Mánes |
Pralidi |
Granka a Renata |
26.7. |
FN Vinohrady |
Dáda a Krystyna |
|
26.7. |
FN Bulovka |
Natalka |
|
26.7. |
FN Olomouc |
Beata a DavidN |
|
26.7. |
Valašské Meziříčí |
DavidV |
|
27.7. |
FN Karlovo n. |
Dáda a Renata |
|
27.7. |
FN Thomayerova |
Václav a DavidN |
Bohnice: Jirka a Tonda |
27.7. |
FN Zlín |
Beata a DavidV |
|
27.7. |
HospicDobreho pastyre. |
Anička a Natalka |
|
27.7. |
FN Motol psych |
Mauglí |
Granka a Krystyna |
28.7. |
Kynžvart |
Slepička a kohoutek |
Granka a Anička |
29.7. | FN Motol | Marka a Pavla |
|
31.7. |
FN Motol ambul |
Kryštof a Říhulinka |
|
31.7. |
FN MOtol |
Kryštof a Krystyna |
Jirka a Mirka |
ČERVEN
1.6. FN Karlovo nám Maruška a Tereza
1.6. FN Thomayerka Anička a Kryštof Medvěd, Jirka
1.6. LDN Motol Fumas a Radka
1.6. FN Teplice Granka a Renata Pralidi
2.6. Cvikov Pralidi Granka a Renata
3.6. FN Motol Mirka a Renata
4.6. FN Motol Mirka a DavidV
5.6 FN Motol ambulance Kryštof a Anička
5.6. FN Motol Hanka a Anička a DavidN a Fumas
5.6. foniatrie Jonáš Marka a Matyáš
6.6. FN Motol Terez a Jirka a Matyáš a Granka
6.6. FN Brno dopo Segy a Tornado
6.6. FN Brno Segy a Tornado a David a MOnika
6.6. FN Ostrava Beata a Natalka
6.6. azylový dům Agel 17h Divočiny Marka a Mates
6.6. FN PLzeň Tonda a Krystof a Fumas a Václav
7.6. FN Motol Matyáš Radka
7.6. FN Vinohrady Tonda a Natalka
7.6. FN Bulovka Jirka a Maruška
7.6. FN Olomouc Anička a Beata
8.6. FN Karlovo nám Tereza a Jirka
8.6. FN Thomayerka Granka a Václav Bajky, DavidN a Natalka
9.6. FN HB Co je víc? Matyáš a Kryštof
9.6. Jánské lázně Kašpárek a princezna Marka a Granka
9.6. LDN Nová slunečnice DavidN a Tereza koncert
10.6. FN Motol Pavla a Tereza
11.6. FN Motol Pavla a Říhulinka
12.6. FN Motol ambulance Natalka a Terezka
12.6. FN Motol DavidN a Fumas a Jirka a Dada
13.6. FN Motol Bilbo a Jirka a DavidN a Mirka
13.6. FN Brno dopo Mina a Segy
13.6. FN Brno Mina a Segy a Tornado a DavidV
13.6.FN Ostrava Monika a Beata
14.6. FN Motol DavidN a Radka
14.6. FN Vinohrady Natalka a Fumas
14.6. FN Bulovka Krystyna a Dada
14.6. FN Olomouc Dejv a Beata
15.6. FN Thomayerka Terez a Jirka
15.6. FN Zlín Anicka a MOnika
15.6. FN Karlovo nám Václav a Maruška
15.6. FN Motol psychiatrie Marka a Granka Lenochodi
15.6. FN Bohnice Fumas a Renata 1968
15.6. FN Ústí nad Labem DavidN a Natalka
15.6. Sokolov, Karlovy Vary Malý princ Matyáš a Dáda
16.6. Opařany Václav a Granka Bleděmodrý Petr
16.6. Košumberk Cirkus Chauve Bilbosyl
17.6. FN Motol Václav a Granka
18.6. FN Motol Natalka a Mirka
19.6. FN Motol ambulance DavidN a Mirka
19.6. FN Motol Tonda a Marka a Dada a Anička
20.6. FN Motol Tereza a Radka a DavidN a Renata
20.6. FN Brno dopo DavidV
20.6. FN Brno Mina a DavidV a Tornado a Monika
20.6. FN Ostrava Mirka a Beata
20.6. FN Plzen Tonda a Marka a Krystyna a Anička
20.6. letní tábor Vráž Marka a Tonda Husy na tahu
21.6. Košumberk Lenochodi Granka a Marka
21.6. FN Vinohrady Renata a Radka
21.6. FN Bulovka Dejv a Anička
21.6. FN Olomouc Mirka a David
22.6. FN Karlovo nám Václav a Maruška
22.6. FN Thomayerka Tonda a Krystyna Amina, Jirka a DavidN
22.6. FN Valašské Meziříčí DavidV a Monika
23.6. FN Mladá Boleslav Bleděmodrý Petr Granka a Václav
24.6. FN Motol Radka a Renata
25.6. FN Motol Mirka a Renata
26.6. FN Motol ambulance Mat a Rihulinka
26.6. FN Motol DavidN a Anička a Dada a JIrka
27.6. FN Motol Zdeněk a Tonda a Kryštof
27.6. FN Brno Mina a Segy
27.6. FN Brno Mina a Segy a Tornado a Monika
27.6. FN Ostrava Matyáš a Beata
28.6. FN Motol Jirka a Tereza
28.6. FN Vinohrady Matyas a Marka
28.6. FN Bulovka DavidN a Krystyna
28.6. FN Olomouc Tonda a Beata
29.6. FN Karlovo nám Marka a Maruška
29.6. Kynžvart Co je víc? Kryštof a Matyáš
29.6. FN Thomayerka Tereza a Václav a Fumas a Renata 1968
29.6. FN Zlín DavidN a Beata
29.6. Kynžvart Matyáš a Kryštof Co je víc?
30.6. FN České Budějovice Pavla a Renata Bajky
30.6. Louny Agel LDN a psychiatrie Marka a Krystyna Babky
KVĚTEN
1.5. FN Motol ambulance Marka a Mirka
1.5. FN Motol Radka, DavidN, Dejv, Pavla
1.5. foniatrie O slepičce a kohoutkovi Granka a Anička
2.5. FN Motol Natalka, Fumas, Renata, Václav
2.5. FN Brno ambulance David a Mina
2.5. FN Brno Mina, David, Segy, Monika
2.5. FN Ostrava Beata a Marka
3.5. FN Vyškov David a Monika
3.5. FN Motol Dada a Mirka
3.5. FN Vinohrady Tonda a Matyáš
3.5. FN Bulovka Marka a Maruska
3.5. FN Olomouc Anicka a Beata
4.5. FN Karlovo nám Pavla a Maruška
4.5. FN Thomayerova Granka a Marka Lenochodi a Jirka a Tonda
4.5. FN Motol LDN DavidN a Tereza
4.5. FN Teplice Krystyna a Renata O kůzlátkách a Zvířátka a loupežníci
4.5. FN Hradec Králové Matyáš a Fumas
5.5. Cvikov léčebna Mauglí Marka a Radka
5.5. Jánské Lázně O statečném tygrovi Granka a Dáda
6.5. Mc Donald Babky 16h Krystyna a Marka
6.5. FN Motol Pavla a Marka
7.5. FN Motol Marka a Jirka
8.5. FN Motol Pavla a Rihulinka
8.5. FN Motol Anička a Krystyna a Renata a Václav
8.5. FN Písek DavidN a Natalka
9.5. FN Motol Kryštof a DavidN a Jirka a Fumas
9.5. FN Brno David a Tornado
9.5. FN Brno Segy a Mina a David a Tornado
9.5. FN Ostrava Monika a Bea
9.5. FN Plzeň Tereza a Natalka a Václav a Krystyna
9.5. Letka pro seniory Prahy 7 10h Bílá velryba Granka a Matyáš a Marka
10.5. Motol Kryštof a Marka
10.5. FN Vinohrady Terezka a Natalka
10.5. FN Bulovka Matyáš a Krystyna
10.5. FN Olomouc Renata a Anička
11.5. FN Karlovo nám Maruska a Jirka
11.5. FN Motol psychiatrie Krystyna a Granka 1945
11.5.FN Thomayerova Natalka, Tereza, DavidN, Václav
11.5. Agel - senioří 10h
14h psych. léčebna Louny Anička a Renata Otesánek
12.5. léčebna Kynžvart Mauglí Krystyna a Granka
12.5. Strakonice Cirkus Chauve Sylva a Bilbo
12.5. FN HavlBrod Kryštof a Natalka Emil
13.5. FN Motol Jirka a Renata
14.5. FN Motol DavidN a Granka
15.5. FN Motol ambulance Rihulinka a Dáda
15.5. FN Motol Bilbo a Hanka a DavidN a Tonda
16.5. FN Motol Bilbo a Radka a Jirka a Matyáš
16.5. FN Brno ambulance Mina a David
16.5. FN Brno Fumas a DavidN a Mina a David
16.5. FN Ostrava Beata a Anička
17.5. FN Motol Mirka a Dejv
17.5. FN Vinohrady Tereza a Jirka
17.5. FN Bulovka Natalka a Maruska
17.5. FN Olomouc Anička a DavidN
18.5. FN Karlovo nám Matyáš a Maruska
18.5. FN Thomayerova Mirka a Tereza a Jirka a Tonda
18.5. FN Ústí nad Labem Václav a Renata
18.5. Bohnice Granka a Krystyna Mauglí
18.5. FN Chodov, Sokolov, Karlovy Vary, Mánes Anička, Kryštof a Natalka
18.5. LDN Valašské Meziříčí DavidN a David
19.5. Hospic Dobrého pastýře Radka a Mirka
19.5. Košumberk Pralidi Renata a Granka
19.5. Opařany Zrezivělý rytíř Václav a Mates
20.5. FN Motol Natalka a Tereza
21.5. FN Motol Renata a Rihulinka
22.5. FN Motol ambulance DavidN a Tonda
22.5. FN Motol Anička a Jirka a Fumas a Mirka
23.5. FN Motol Kryštof a Natalka a Renata a Zdenek
23.5. FN Brno Tornado a Monika
23.5. FN Brno Tornado a Segy a David a Monika
23.5. FN Ostrava Beata a Tonda
23.5. FN Plzeň Anička a Terez a Radka a Fumas
24.5. FN Motol Dejv a Kryštof
24.5. FN Vinohrady Mirka a Jirka
24.5. FN Bulovka Tonda a Tereza
24.5. FN Olomouc Beata a Granka
25.5. FN Zlín Anička a Jirka
25.5. FN Thomayerova Dáda a Kryštof Malý malý princ a Tereza a Tonda
25.5. FN Valašské Meziřičí Beata a Monika
25.5. FN České Budějovice Natalka a Fumas
26.5. FN Mladá Boleslav Zvířátka a loupežníci
27.5. FN Motol Mirka a Granka
28.5. FN Motol Pavla a Natalka
29.5. FN Motol ambulance Kryštof a Fumas
29.5. FN Motol Granka a Kryštof a DavidN a Jirka
29.5. Olivovna Pučálkovic Amina Tonda a Renata
30.5. FN Motol Bilbo a Mirka a Anička a Václav
30.5. FN Brno Tornado a Segy
30.5. Segy a Mira a Tornado a MOnika
30.5. FN Ostrava Beata a David
31.5. FN Motol Matyáš a Marka JOnáš
31.5. FN Vinohrady Maruška a Jirka
31.5. FN Bulovka DavidN a Mirka
31.5. FN Olomouc DavidV a Bea
DUBEN
1.4. FN Motol Granka a Natalka
2.4. FN Motol Renáta a JIrka
3.4. FN Motol ambulance Renáta a Fumas
3.4. FN Motol Bilbo a Radka a Anička a Jirka
3.4. foniatrie Dlouhý, Široký a Bystrozraký Kryštof a Václav
4.4. FN Motol Bilbo a Tereza a DavidN a Jirka
4.4. FN Brno dopo Tornado a Monika
4.4. FN Brno Monika a David a Radka a Tornado
4.4. FN Ostrava Mirka a Beata
5.4. FN Motol Matyáš a Kryštof
5.4. FN Vinohrady Maruška a Krystyna
5.4. FN Bulovka Tonda a Renata
5.4. FN Olomouc Beata a Mirka
6.4. Boskovice Granka a Anička O slepičce a kohoutkovi
6.4. FN Karlovo nám Maruška a Václav
6.4. FN Thomayerka Natalka, Dáda Krystyna, Fumas
6.4. LDN Motol Radka a DavidN
6.4. FN Hradec Králové Jirka a Renáta
6.4. Agel Valašské Meziříčí David a Mira
7.4. Jánské Lázně Maringotka Bilbo a Sylva
8.4. FN Motol Tonda a Radka
9.4. FN Motol rehabilitace Natalka a Říhulinka
10.4. FN Motol ambulance Říhulinka a Natalka
10.4. FN Motol Radka a Renata a Dáda a DavidN
11.4. FN Motol Zdeněk a DavidN a Mirka a Terez
11.4. FN Brno dopo Segy a Tornado
11.4. FN Brno Anička a Monika a Segy a Tornado
11.4. FN Ostrava Beata a David
11.4. FN Plzeň Kryštof a Natalka a Dáda a Tereza
12.4. FN Motol Tornado a Mirka
12.4. FN Vinohrady David N a Matyáš
12.4. FN Bulovka Segy a Renata
12.4. FN Olomouc Beata a Anička
13.4. FN Ostrava Agel David a Beata
13.4. FN Karlovo nám Maruška a Fumas
13.4. FN Thomayerka Segy a Jirka a Tonda a Krystyna Amina
13.4. FN České Budějovice Natalka a Václav
13.4. Louny Anička a Kryštof Medvěd
14.4. Havlbrod Zrezivělý rytíř Matyáš a Václav
14.4. Kynžvart O slepičce a kohoutkovi Hanka a Anička
15.4. FN Motol Tereza a Krystyna
15.4. Mc Donald FN Motol Dáda a Tonda Tygr
16.4. FN Motol Tereza a Říhulinka
17.4. FN Motol ambulance Motol Říhulinka a Granka
17.4. FN Motol Krystyna a Fumas a Tonda a Jirka
18.4. FN Motol Tereza a Bilbo a Anička a Natalka
18.4. FN Brno David a Segy
18.4. FN Brno Segy a MIna a David a Monika
18.4. FN Ostrava Krystyna a Beata
19.4. FN Motol Dejv a Matyáš
19.4. FN Vinohrady Maruška a Terez
19.4. FN Bulovka Fumas a Mirka
19.4. FN Olomouc Krystyna a Beata
20.4. Bohnice Terez a Krystyna koncert
20.4.FN Karlovo nám Mirka a JIrka
20.4. Agel Valašské meziříčí David a Segy
20.4. Chodov/ Sokolov, Mánes Granka a Tonda Tygr
21.4. Košumberk Amina Tonda a Krystyna
21.4. Opařany Emil Kryštof a Natalka
22.4. FN Motol Natalka a Tereza
23.4. FN Motol Jirka a Václav
24.4. FN ambulance Motol Kryštof a Mates
24.4. FN Motol Krystyna a Granka Mauglí Mc Donald
24.4. FN Motol Václav a Fumas a Tonda a Jirka
24.4. Olivovna Malý princ Kryštof a Mates a Dáda
25.4. FN Motol Natalka a Tonda a Anička a Terez
25.4. FN Brno Mina a Segy
25.4.FN Brno David a Mina a Segy a Margareta
25.4. FN Ostrava Monika a Beata
25.4. FN Plzeň Krystyna a Granka a Kryštof a DavidN
26.4. FN Motol Sylva a Bilbo
26.4. FN Ústí nad Labem Kryštof a Matyáš
26.4. FN Vinohrady DavidN a Maruška
26.4. FN Bulovka Dejv a Terez
26.4. FN Olomouc David a Beata
27.4. FN Teplice Matyáš a Václav Zrezivělý rytíř a O zajíčkovi a lišce
27.4. FN Karlovo nám Tereza a Maruška
27.4. Zlín David a Mira
27.4. FN Motol psychiatrie Mauglí Granka a Krystyna
27.4. Bohnice Kryštof a Natalka Emil
28.4. Dobrý pastýř Krystyna a DavidN
29.4. FN Motol Marka a Tonda
29.4. KC Vozovna Lenochodi Granka a Marka, Zrezivělý rytíř Matyáš a Václav
30.4. FN Motol Kačenka a Marka
BŘEZEN
1.2. FN Motol Kryštof a Tonda
1.2. FN Olomouc Krystyna a Anička
1.2. FN Vinohrady Tereza a Renata
1.2. FN Bulovka Marka a Maruška
2.2. FN Karlovo nám Maruška a Václav
2.2. FN Teplice Dáda a Granka O statečném tygrovi
2.2. FN Hradec Králové Marka a Kryštof
3.2. Jánské Lázně Medvěd, který nebyl Kryštof a Anička
3.2. FN Havlíčkův Brod Mauglí Marka a Radka
4.2. FN Motol Mirka a JIrka rehabilitace
5.2. FN Motol Natalka a Dejv
6.2. FN Motol ambulance Matyáš a Natalka
6.2. FN Motol Radka a Dejv a Matyáš a Fumas
6.2. foniatrie Anička a Mirka Žabí procházka a písničky
7.2. FN Motol Václav a Jirka a Tonda a Krystyna
7.2. FN Brno dopo Mina a Segy
7.2. FN Brno Mina a David a Monika a Segy
7.2. FN Ostrava Marka a Anička
8.2. FN Motol Dáda a Tereza
8.2. FN Vinohrady Maruška a Krystyna
8.2. FN Bulovka Radka a Jirka
8.2. FN Olomouc Mirka a Fumas
9.2. FN Karlov nám Tonda a Marka
9.2. FN České Budějovice Renata a Krystyna Zvířátka
9.2. FN Thomayerka Tereza, Dáda, Mirka, JIrka
10.2. Velká Bíteš Maringotka Bilbo a Sylva
10.2. Cvikov Zvířátka a loupežníci Krystyna a Renata
11.2. FN Motol Natalka a Pavla
12.2. FN MOtol Renata a Pavla
13.2. FN Motol ambulance Marka a Matyáš
13.2. FN Motol Kryštof a Bilbo a Renata a Fumas
13.2. FN Mladá Boleslav Granka a Anička O slepičce a kohoutkovi
14.2. FN Motol Bilbo a Tonda a Radka a Jirka
14.2. FN Brno dopo Monika a Tornado
14.2. FN Brno Segy a Tornado a Mirka a David
14.2. FN Ostrava Granka a Anička
14.2. FN Plzeň Václav a Terezie a Fumas a Dáda
15.2. FN Motol Mirka a Tereza
15.2. FN Vinohrady Maruška a Matyáš
15.2. FN BUlovka Natalka a Jirka
15.2. FN Olomouc Kryštof a Marka
16.2. FN Motol psychiatrie Emil Kryštof a Natalka
16.2. FN Karlovo nám Tereza a Zdeněk
16.2. FN Thomayerka Krystyna a Tonda (Amina), Marka a Matyáš (Jonáš)
16.2. Chodov, Sokolov, Karlovy Vary 12 Měsíčků Rena a Mirka
17.2. Košumberk Mauglí II Krystyna a Granka
17.2. Opařany Malý princ Matyáš a Dáda a Kryštof
18.2. FN Motol Granka a Václav
19.2. FN Motol Renata a Pavla
19.2. Mestská knihovna Malý princ Dáda a Matyáš a Kryštof
¨
20.2. ambulance FN Motol Matyáš a Kryštof
20.2. FN Motol BIlbo a Maruška a Krystyna a Tonda
20.2. Olivovna Myši patří do nebe Dáda a Granka a Radka a Marka
21.2. FN Motol Bilbo a Terezka a Anička a Natalka
21.2. FN Brno dopo Segy a Tornado
21.2. FN Brno Segy a Tornado a David a Tonda
21.2. FN Ostrava Václav a Radka
22.1. FN Motol Marka a Krystyna Babky
22.1. FN Vinohrady Maruška a Matyáš
22.1. FN BUlovka Mirka a Renata 12 měsíčků
22.1. FN Olomouc Anička a Granka
23.2. FN Karlak Jirka a Dáda
23.2. FN Thomayerka Zdeněk a Radka, Tonda a Renata Amina
23.2. Bohnice Emil Kryštof a Natalka
23.2. LOuny Zrezivělý rytíř Václav a Matyáš
23.2. Kroměříž Marka a Granka Lenochodi
24.2. Kynzvart Bila velryba Matyas a Granka a Marka
24.2. Dobrý pastýř Dáda a Jirka
25.2. FN Motol Pavla a Václav
26.2. FN Motol Pavla a Ríhulinka
27.2. FN Motol ambulance Matyáš a Tereza
27.2. FN Motol Kryštof a Matyáš a Anička a Renata
28.2. FN Motol Radka a Krystyna a Kryštof a Fumas
28.2. FN Brno Mina a MOnika
28.2. FN Brno MIna, Marka, David, Monika
28.2. FN Ostrava Renata a Tonda
28.2. FN Plzen Anička a Natalka a Mirka a Václav
LEDEN 2023
1.1. FN Motol pohotovost Tonda a Natalka
2.1. FN Motol ambulance Tonda a Natalka
2.1. FN Motol Kryštof a Renata a Anička a Jirka
3.1. FN Motol Terezka a Granka a Dáda a Radka
3.1. FN Plzeň Krystyna a Kryštof
3.1. FN Brno Segy a Tornado a David a Monika
4.1. FN Motol Kryštof a Jirka
4.1. FN Vinohrady Krystyna a Maruska
4.1. FN Bulovka Renata a Tonda
4.1. FN Olomouc Anička a Granka
5.1. FN Karlovo nám Václav a Dáda
5.1. Teplice školka, nemocnice Ústí nad Labem, Nové Lázně Marka a Granka
7.1. FN Motol Václav a Pavla
8.1. FN Motol Pavla a Terez
9.1. FN Motol ambulance Granka a Matyáš
9.1. FN Motol Dejv a Krystyna a Fumas a Matyáš
10.1. FN Motol Matyáš a JIrka a Mirka a Terez
10.1. FN Brno Monika a Segy
10.1. FN Brno Monika a David a Tornado a Segy
10.1. FN Ostrava Tonda a Renata
11.1. FN Motol Jirka a Tereza
11.1. FN Bulovka Granka a Natalka
11.1. FN Vinohrady Maruška a Tonda
11.1. FN Olomouc Fumas a Renata ZRUŠENO
12.1. FN Karlovo nám Maruska a Václav
12.1. LDN Motol Dáda a Krystyna
12.1. FN Thomayerova Renata, Terez, Natalka a Anička
13.1. Cvikov Tonda a Marka Husy na tahu
14.1. FN Motol Pavla a Renata
15.1. FN Motol Kačenka a Anička
16.1. FN Motol ambulance Fumas a Anička
16.1. FN Motol Bilbo a Mirka a Matyáš a Kryštof
16.1. foniatrie Krystyna a Marka Babky
16.1. Olivovna Granka a Anička O slepičce a kohoutkovi
17.1. FN Motol Radka a Zdeněk a Bilbo a Matyáš
17.1. FN Plzeň Václav a Natalka a Renata a Fumas
17.1. FN Motol dopo Segy a Mina
17.1. FN Brno Mina a Marka a Segy a David
17.1. FN Ostrava Anička a Mirka
18.1. FN Motol Dáda a Renata
18.1. FN Vinohrady Tonda a Kryštof
18.1. FN Bulovka Maruška a Terezie
18.1 FN Olomouc Fumas a Mirka
19.1. FN Motol psychiatrie Marka a Matyáš Jonáš a velryba
19.1. Sokolov, Chodov Anička a Granka O slepičce a kohoutkovi
19.1. FN Karlovo nám Kryštof a Maruška
19.1. FN Thomayerova Natalka, Dejv, Radka, Jirka
20.1. LDN Mitrov Krystyna a Granka Mauglí II
20.1. Opařany Kryštof a Matyáš Co je víc?
20.1. Hospic Dobrého pastýře Anička a Jirka
21.1. FN Motol Pavla a Marka pohotovost O sněhulákovi
22.1. Prodaná nevěsta Městská knihovna 15h Granka a Tonda a Matyáš a Maruška a Marka
22.1. FN Motol rehabilitace Mirka a Anička
23.1. FN Motol ambulance Renata a Fumas
23.1. FN Motol Jirka a Natalka a Anička a Krystyna
24.1. FN Motol Radka a Fumas a Bilbo a Dáda
24.1. Brno dopo Monika a Tornado
24.1. FN Brno Monika a David a Renata a Tornado
24.1. FN Ostrava Mirka a Krystyna
25.1. FN Strakonice Sylva a Bilbo
25.1. FN Motol Terezka a Radka
25.1. FN Vinohrady Maruška a Krystyna
25.1. FN Bulovka Jirka a Renata
25.1. FN Olomouc Segy a Granka
26.1. FN Hradec Králové Granka a Renata
26.1. FN Karlovo nám Dejv a Zdenek O zajíčkovi Matýskovi
26.1. Bohnice Marka a Radka Mauglí
26.1. Thomayerova Jirka a Václav a Fumas a Natalka
27.1. Kynžvart Myši patří do nebe Radka a Granka a Dáda a Marka
28.1. FN Motol Tonda a Marka
29.1. FN Motol Jirka a Natalka rehabilitace
30.1. ambulance Motol Kryštof a Marka O sněhulákovi
30.1. FN Motol Marka, Tonda, Anička, Natalka
31.1. FN Motol Kryštof a Jirka a Fumas a Tonda
31.1. FN Brno dopo Monika a Tornado
31.1. FN Brno Greta a Radka a David a Tornado
31.1. FN Plzeň Dáda a Mirka a Marka
31.1. FN Ostrava Krystyna a Granka
PROSINEC
1.12. FN Karlovo nám Jirka a Terezka
1.12. FN Hradec Králové Granka a Václav
1.12. FN Bohnice psych Krystyna a Fumas
2.12. Velká Bíteš Malý princ Dáda a Mates
3.12. FN Motol Segy a Renata
3.12. Mariánské nám Václav a Jirka 14h
3.12. Cesta do Vánoc Plzeň Alfa Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Market
4.12. FN Motol Václav a Mirka
4.12. Mariánské nám Renata a Tereza
4.12. Klidné Vánoce Marka a Tonda 15h knihovna
5.12. FN Motol ambulance Terezka a Říhulinka
5.12. FN Motol Krystyna a Dáda a Renata a Granka
5.12. foniatrie Marka a Kryštof Klidné Vánoce
5.12. Cesta do Vánoc MK Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička
5.12. FN Motol Mikuláš Dominik, Marka a Renata
6.12. FN Motol Anička a Tonda a Krystyna a Tereza
6.12. FN Brno dopo Segy a Tornado
6.12. FN Brno Tornado, David, Monika Segy
6.12. FN Ostrava Mirka
7.12. FN Motol Marka a Matyáš
7.12. FN Vinohrady Krystyna a Maruška
7.12. FN Bulovka Dáda a Tereza
7.12. Kynžvart Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Market
8.12. FN Karlovo nám Renata a Maruška
8.12. LDN Motol Krystyna a Marka
8.12. Cvikov Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička
8.12. FN Thomayerka Jirka
9.12. Jánské Lázně Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Market
9.12. MOtol 1. patro Kačenka Kašpárkova nadílka
9.12. Opařany Klidné Vánoce Marka a Tonda
10.12. FN Motol Pavla a Renata
10.12. Mariánské nám Kryštof a Marka Klidné Vánoce
11.12. FN Motol rehabilitace Kačenka a Pavla
11.12. Mariánské nám Jirka a Renata
11.12. Ostrava Divadlo loutek Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička
12.12. ambulance FN Motol Fumas a Václav
12.12. FN Motol Bilbo a Tonda a Fumas a Marka
12.12. Olivovna Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička
13.12. FN Motol Tonda a Mirka a Tereza a Krystyna
13.12. FN Mladá Boleslav Marka a Matyáš
13.12. FN Brno dopo Mina a MOnika
13.12. FN Brno MIna David, Segy, Tornado
13.12. FN Ostrava Radka a Václav
13.12. FN Plzeň Dáda a Renata
14.12. FN Motol Anička a Granka
14.12. FN Vinohrady Terezka a Krystyna
14.12. FN Bulovka Dada a Jirka
14.12. FN Olomouc Fumas a Matyáš
15.12. FN Karlovo nám Maruška a Radka
15.12. FN Thomayerova nemocnice Krystyna a Renata a Václav a Terez
15.12. Louny Klidné Vánoce Marka a Tonda
15.12. FN Havlíčkův Brod Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička
16.12. Dobrý pastýř Klidné Vánoce Marka a Tonda
16.12. Košumberk Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička
17.12. FN Motol MIrka a Anička
17.12. Mariánské nám Tonda a Marka
17.12. Cesta do Vánoc MK Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Market
18.12. FN Motol Anička a Marka
18.12. Mariánské nám Tereza a Renata
18.12. Kladno Divadlo Lampion Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Market
19.12. ambulance FN Motol Václav a Renata
19.12. FN Motol Jiri a Anička a Fumas a Bilbo
19.12. MK Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička
20.12. FN Motol Radka a Fumas a Jirka a Terezka
20.12. FN Brno dopo Tornado a Monika
20.12. FN Brno Mina, Segy, David, Tornado
20.12. FN Ostrava Václav a Renata
20.12. MK Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička
21.12. FN Motol Bilbo a Sylva
21.12. FN Vinohrady Matyáš a Dada
21.12. FN Bulovka Maruska a Marka
21.12. FN Olomouc Mirka a Segy
21.12. MK Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička
22.12. FN Thomayerka Terez a Krystyna a Fumas
25.12. FN Motol Renata a Dada
26.12. FN Motol Jirka a Renata
27.12. FN Motol Kačenka a Radka a Mirka a Dada
27.12. FN Brno David a Monika a Segy a Tornado
28.12. FN Motol Kačenka a MIrka
29.12. FN Motol psychiatre Kačenka a Krystyna
29.12. FN Havlbrod Radka a Lenka
31.12. FN Motol Renata a Jirka
LIST OPAD
1.11. FN Motol Dejv a Mirka a Terez a Radka
1.11. FN Brno Monika a Segy a David a Robo
1.11. FN Plzeň Natalka a Dáda Smolíček
1.11. FN Ostrava Anička a Václav
2.11. FN Motol Matyáš a Jirka
2.11. FN Bulovka Tonda a Radka
2.11. FN Vinohrady Maruška a Natalka O koblížkovi
2.11. FN Olomouc Mirka a Anička
3.11. FN Karlovo nám Maruška a Terezka
3.11. FN Hradec Králové Jirka a Natalka
3.11. 14h FN Motol 1.patro Tonda a Granka O statečném tygrovi
4.11. Kynžvart Cirkus Chauve Bilbo a Sylva
4.11. Velká Bíteš O statečném tygrovi Granka a Dáda
5.11. FN Motol Pavla a Granka
6.11. FN Motol reha Kačenka a Pavla
6.11. Městská knihovna – 15h představení pro veřejnost Co je víc? Matyáš a Kryštof
7.11. ambulance FN Motol Václav a Fumas
7.11. FN Motol Terezka a Fumas a Tonda a Natalka
7.11. foniatrie Kryštof a Granka Psí pohádky
8.11. FN Motol Fumas a Kryštof a Natalka a Terezka
8.11. FN Ostrava Radka a Václav
8.11. FN Brno David a Tornado a Monika a Mina
9.11. FN Motol Dejv a Fumas
9.11. FN Bulovka Matyáš a Tonda
9.11. FN Vinohrady Anička a Kryštof
10.11. FN Karlovo nám Natalka a Tonda
10.11. FN Thomayerka Granka a Krystyna Mauglí
10.11. LDN Motol Jirka a Anička
11.11. Košumberk Malý princ Dáda a Matyáš a Kryštof
11.11. Cvikov Maringotka Sylva a Bilbo
12.11. FN Motol Renata a Natalka
13.11. FN Motol reha JIrka a Václav
14.11. FN Motol ambulance Natalka a Granka
14.11. FN Motol Anička a Tonda a Tereza a Renata
14.11. Olivovna Malý princ Dáda a Kryštof a Matyáš
14.11. Kobylisy LDN 1945 Granka a Krystýna
15.11. FN Motol Radka a Jirka a Fumas a Natalka
15.11. FN Brno Mina a David a Segy a Tornado
15.11. FN Ostrava Anička a Dejv
15.11. FN Plzeň Terez a Krystyna
16.11. FN Motol Mirka a Rena
16.11. FN Bulovka Jirka a Maruška
16.11. FN Vinohrady Anička a Terezka
16.11. FN Olomouc Václav a Radka
17.11. FN České Budějovice Jirka a Václav
17.11. FN Karlovo nám Maruška
17.11. FN Teplice Renata a Mirka 12 měsíčků
17.11. FN Thomayerka Tonda a Pavla
17.11. Louny Myši patří do nebe Granka a Radka a Dáda a Marka
18.11. Havlíčkův Brod Prodaná nevěsta Granka a Tonda a Matyáš a Marka a Maruška
18.11. Opařany Krystyna a Kryštof Tři přání
19.11. FN Motol Pavla a Dáda
20.11. FN Motol reha Pavla a Marka
21.11. FN Motol ambulance Renata a Mirka 12 měsíčků
21.11. FN Motol Krystyna a Terezka a Kryštof a Tonda a Jirka
22.11. FN Motol Bilbo a Radka a Marka a Terezka
22.11. FN Brno Segy a Tornado a Monika a David
22.11. FN Ostrava Václav a Mirka
23.11. FN Motol Matyáš a Dejv
23.11. FN Vinohrady Granka a Krystyna
23.11. FN Bulovka Jirka a Maruška a Kryštof
23.11. FN Zlín Fumas a Mirka
24.11. FN Karlovo nám Mirka a JIrka
24.11. Bohnice Anička a Fumas
24.11. FN Karlovy Vary, Chodov, Sokolov Tonda a Dáda
24.11. FN Motol 14h Granka a Kryštof Psí pohádky
24.11. FN Thomayerka Terezka a Krystyna Smolíček
25.11. Košumberk Medvěd, který nebyl Anička a Kryštof zrušeno
25.11. Dobrý pastýř Krystyna a Tereza písničky
26.11.FN Motol Renata a Mirka 12 měsíčků
26.11. představení pro veřejnost Městská knihovna 10h Cesta do Vánoc Kryštof, Granka, Natalka, David, Jáchym, Markéta
27.11. FN Motol reha Kačenka a Marka
27.11. představení pro veřejnost Hradec Králové Drak 15h Cesta do Vánoc Kryštof, Granka, Natalka, David, Jáchym, Markéta
28.11. FN Motol ambulance Renáta a Dáda Smolíček
28.11. Motol psychiatrie 14h Cesta do Vánoc Kryštof, Granka, Natalka, David, Jáchym, Markéta
28.11. FN Motol Bilbo a Marka a Jirka a Dáda
29.11. FN Motol Bilbo a Krystyna a Terezka a Mirka
29.11. FN Brno Segy a Tornado a David a Monika
29.11. FN Plzeň Dáda a Rena Smolíček
29.11. FN Ostrava Fumas a Václav
30.11. FN Motol Radka a Krystyna
30.11. FN Bulovka Granka a Fumas
30.11. FN Vinohrady Maruška a Tonda
30.11. FN Olomouc Anička a Renata
ŘÍJEN
1.10. FN Motol Marka a Říhulinka
2.10. FN Motol Terezka a Pavla
3.10. ambulance Motol Kryštof a Václav Dlouhý. Široký a Bystrozraký
3.10. FN Motol Tonda a Jirka a Fumas a Natálka
4.10. FN Motol Fumas a Terezka a Jirka a Václav
4.10. FN Brno Segy a Tornado a Mina a David
4.10. FN Ostrava Anička a Natalka
4.10. FN Plzeň Krystyna a Dáda Kůzlátka
5.10. FN Motol Renata a Mirka
5.10. FN Bulovka Terezka a Tonda
5.10. FN Vinohrady Maruška a Granka
5.10. FN Olomouc Marka a Segy
6.10. FN Karlovo nám Václav a Terezka
6.10. FN Hradec Králové Renata a Anička Otesánek
6.10. Velká Bitěš Prodaná nevěsta Matyáš a Granka a Tonda a Marka a Maruška
7.10. Kynžvart Medvěd který nebyl Anička a Kryštof
8.10. FN Motol Pavla a Václav
9.10. FN Motol Marka a Pavla
10.10. FN Motol ambulance Krystyna a Fumas
10.10. FN Motol Renata a Kryštof a Jirka a Terez
10.10. foniatrie Marka Žabáci
11.10. FN Motol Anička a Bilbo a Kryštof a Terez
11.10. FN Brno dopoledne Segy a Tornado
11.10. FN Brno Mina a Segy a Tornado a David
11.10. FN Ostrava Dáda a Renata
12.10. FN Motol Fumas a Tonda
12.10. FN Bulovka JIrka a Dejv
12.10. FN Vinohrady Matyáš a Marka
12.10. FN Olomouc Anička a Krystyna (zrušeno kovid)
13.10. FN Thomayerka Tonda a Terezka Renata a Kryštof Otesánek
13.10. FN Karlák Fumas a Granka
13.10. FN České Budějovice Krystyna a Jirka
14.10. Jánské Lázně Zvířátka a Loupežníci Krystyna a Renata
14:10. Cvikov Malý princ Kryštof a Dáda a Matyáš
15.10. FN Motol Říhulinka a Granka
16.10. FN Motol Václav a Pavla
16.10. Myši patří do nebe - Městská knihovna představení pro veřejnost Granka a Radka a Dáda a Marka
17.10. FN Motol ambulance Říhulinka a Kryštof
17.10. FN Motol Tonda a Fumas a Terezka a Mirka
17.10. Olivovna Medvěd, který nebyl Anička a Kryštof
18.10. FN Motol Dáda, Jirka, Fumas, Terezka
18.10. FN Brno dopoledne Segy a Monika
18.10. FN Brno Monika a Anička a David a Segy
18.10. FN Plzeň Mirka a Renata 12 měsíčků
18.10. FN Ostrava Natálka a Radka
19.10. FN Motol Matyáš a Mirka
19.10. FN Bulovka Renata a Maruška
19.10. FN Vinohrady Marka a Krystyna
20.10. Cirkus Chauve FN Motol 1.patro Bilbo a Sylva
20.10. FN Karlovo nám Natalka a Renata
20.10. FN Motol psychiatrie Krystyna a Fumas písničky a čtení
20.10. Louny Co je nejvíc? Kryštof a Matyáš
20.10. FN Thomayerova Mirka a Dada
20.10. LDN Motol Václav a Terezka
20.9. FN Ústí nad Labem Anička a Jirka
21.10. FN Havlíčkův Brod Zlatá ryba Radka a Edita
21.10. Hospic Dobrého pastýře Jirka a Anička
21.10. Opařany Prodaná nevěsta Matyáš a Granka a Tonda a Marka a Maruška
22.10. FN Motol Mirka a Granka
23.10. FN Motol Kačenka a Tonda
24.10. FN Motol ambulance Anička a Dejv
24.10. FN Motol Bilbo a Terezka a Anička a Fumas
25.10. FN Motol Bilbo a Radka a Tonda a Dejv
25.10. FN Brno Segy a Tornado a Monika a David
25.10. FN Ostrava Mirka a Kryštof
26.10. FN Motol Radka a Granka
26.10. FN Vinohrady Natalka a Matyáš
26.10. FN Bulovka Dejv a Fumas
26.10. FN Olomouc Anička a Mirka
27.10. Motol 1. patro 14h Natalka a Granka Karkulka a Budulínek
27.10. FN Thomayerka Tonda a Renata Amina
27.10. Bohnice Anička a Dáda písničky a čtení
27.10. FN Karlovo nám Kačenka a Fumas
28.10. Košumberk Renata a Granka Pralidi
29.10. FN Motol Říhulinka a Pavla
29.10. Olivovna 14h Karkulka a Budulínek Granka a Natalka
30.10. FN Motol Pavla a Renata
31.10. FN Motol ambulance Říhulinka a Krystyna
31.10. FN Motol Mirka a Václav a Terezka a Krystyna
Září
1.9. FN Karlovo nám Pavla a Maruška
2.9. FN Mělník 10-15 Kryštof a Anička a Václav
O statečném Toníkovi, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Karkulka a Budulínek, Vodnická pohádka
2.9. Kynžvart Pralidi Granka a Renata 15h
3.9. FN Motol pohotovost Terezka a Jirka
4.9. FN Motol rehabilitace Renata a Jirka
5.9. FN Motol ambulance Krystyna a Václav
5.9. FN Motol Bilbo a Natálka a Mirka a Radka
6.9. FN Motol Bilbo a Dada a Václav a Krystyna
6.9. FN Brno Segy, Tornado, David a Mina
6.9. FN Ostrava Radka a Anička
6.9. FN Plzeň Renata a Mirka 12 měsíčků
7.9. FN Motol Terezka a Natalka
7.9. FN Bulovka Dada a Maruska
7.9. FN Vinohrady Tonda a Renata
7.9. FN Olomouc Anička a Dejv
8.9. FN Karlovo nám Maruška a Tonda
8.9. FN Ústí nad Labem Krystyna a Mirka
9.9. Jánské Lázně Tonda a Krystyna Pučálkovic Amina
9.9. Cvikov Cirkus Chauve Sylva a Bilbo
10.9. FN Motol ambulance Rihulinka a Renata
11.9. FN Motol rehabilitace Renata a Jirka
12.9. FN Motol ambulance Říhulinka a Anička
12.9. FN Motol Hanka a Dejv a Kryštof a Anička
12.9. Olivovna Pučálkovic Amina Tonda a Krystyna
13.9. FN Motol Kryštof a Dejv a Terez a Anička
13.9. FN Brno Segy a Tornado a David a Krystyna
14.9. FN Motol Matyáš a Dejv
14.9. FN Bulovka Terezka a Fumas
14.9. FN Vinohrady Krystyna a Tonda
14.9. FN Olomouc Anička a Kryštof
15.9. FN Karlovo nám Tonda a Pavla
15.9. FN Thomayerova Anička a Krystyna
15.9. FN Pardubice 16-19 Cirkus kus kus Marka a Kryštof
15.9. Louny Dáda a Matyáš Malý malý princ
16.9. FN Havlíčkův Brod Uši pro princeznu Matyáš
16.9. Dobrý pastýř Mauglí Radka a Marka
16.9. Opařany Klaun Pingu Bilbo a Sylva
17.9. FN Motol pohotovost Granka a Jirka
18.9. FN Motol rehabilitace Anička a Jirka
19.9. FN Motol ambulance Fumas a Matyáš
19.9. FN Motol Bilbo a Marka a Matyáš a Natalka
19.9. foniatrie Ječná Dlouhý, Široký a Bystrozraký Kryštof a Václav
20.9. FN Motol Marka a Natalka a Bilbo a Fumas
20.9. FN Brno Segy, Tornado a David a Anička
20.9. FN Ostrava Václav a Radka
20.9. FN Plzeň Granka a Krystyna
21.9. FN Motol Jirka a Krystyna
21.9. FN Bulovka Fumas a Natalka
21.9. FN Vinohrady Granka a Maruska
22.9. FN Teplice Natalka a Granka Karkulka a Budulinek
22.9. FN Karlovo nám. Mirka a Pavla
22.9. FN Motol psychiatrie Marka a Radka Mauglí
22.9. FN Thomayerova Krystyna a Terezka a Václav a Fumas
23.9. Velká Bíteš Bílá velryba Marka a Matyáš a Granka
24.9. FN Motol Natalka a Jirka
25.9. FN Motol rehabilitace Marka a Jirka
26.9. FN Motol ambulance Fumas a Granka
26.9. FN Motol Marka a Dejv a Kryštof a Terezka
27.9. FN Motol Jirka a Mirka a Natalka a Václav
27.9. FN Brno Marka a Segy a Tornado a David
27.9. FN Ostrava Anička a Dejv
28.9. FN Motol Granka a Dejv
28.9. FN Olomouc Anička a Jirka
28.9. FN Vinohrady Tonda a Natálka
28.9. FN Bulovka Mirka a Maruška
29.9. Bohnice Myši patří do nebe Granka a Dáda a Radka a Marka
29.9. FN Karlovo nám Maruška a Pavla
29.9. FN Thomayerova Mirka a Natálka
30.9. Košumberk Malý princ Kryštof a Dáda a Matyáš
SRPEN
1.8. FN Motol ambulance Krystof a Tonda
1.8. FN Motol Hanka a Tonda a Krystof a Radka
2.8. FN Motol Radka a Krystof a Terezka a Renata
2.8. FN Brno Segy a Tornado
2.8. FN Ostrava Krystyna a Tonda
3.8. FN Motol Tereza a Radka
3.8. FN Vinohrady Renata a Krystof
3.8. FN Bulovka Pavla a Tonda
3.8. FN Olomouc Krystyna a Jirka
6.8. FN Motol Rihulinka a Tonda
8.8. FN Motol ambulance Jirka a Krystof
8.8. FN Motol Renata a Jirka a Terez a Mirka
9.8.FN Motol Marka Krystyna a Mirka a Krystof
9.8. FN Brno dopo Segy a Tornado
9.8. FN Brno odpo Segy a Tornado
9.8. FN Ostrava Katka a Pavla
9.8. FN Plzeň Terez a Granka
10.8. FN Motol Marka a Terez
10.8. FN Vinohrady Renata a Mirka
10.8. FN Bulovka Krystyna a Kryštof
10.8. FN Olomouc Václav a Granka
11.8. Velka Bites Krystof a Krystyna Tři přání
11.8. psychiatrická léčebna Louny Pavla a Marka koncert
12.8. Kynzvart Zvířátka a loupežníci Krystyna a Renata (zrušeno)
12.8. Jánské Lázně Bilbo a Sylva Klaun Pingu
13.8. Letni Letná Myši patří do nebe, Co je víc? Bílá velryba a Loutkoband
14.8. FN Motol rehabilitace Krystyna
15.8. FN Motol ambulance Rihulinka a Krystyna
15.8. FN Motol Matyas a Bilbo a Mirka a Dejv
15.8. Olivovna O Smolíčkovi Anička a Dada
16.8. FN Motol Dejv, Bilbo, Granka a Renata
16.8. Brno Segy a Tonda a David a Vaclav
16.8. Ostrava Katka a Anička
17.8. FN Olomouc Mirka a Anicka
17.8. FN Motol Tonda a Radka
17.8. FN Vinohrady Maruška a Dejv
17.8. FN Bulovka Renata
18.8. FN Karlovo nam Maruska a Dada
18.8. LDN Motol Renata a Granka Pralidi
19.8. FN Havl Brod Bilbo a Sylva Cirkus Chauve
19.8. Cvikov Tonda a Dada O statečném tygrovi
20.8. FN Motol Tereza a Granka
21.8. FN Motol Marka a Václav
22.8. ambulance Motol Jirka a Dejv
22.8. FN Motol Kačenka Bilbo a Jirka a Dejv
22.8. Opařany dílna Matyas a Krystof a Granka a Radka a Renata 13:30 - 15:30 Co je vic?
23.8. Opařany dílna dopo 9:30 - 11:30 odpo 13:30-15:30 Krysšof a Mates a Granka a Radka
24.8. Opařany diína dopo 9:30-11:30 odpo 13:30-15:30 Granka a Renata a Krystof a Radka
25.8. Opařany dopo premiéra Co je vic? 9hod Matyáš a Granka a Renata a Radka
22.8. dílna Bohnice odpo 14-16 Marka a Anička a Václav a Pavla a Dáda
23.8. dílna Bohnice odpo 14-16 Pavla a Marka a Anička a Dáda a Václav
24.8. dílna Bohnice odpo 14-16 premiéra Marka a Pavla a Anička, Dáda
23.8. FN Motol Tonda a Terez a Maruška a Renata
23.8. FN Brno Segy a Tornado a David a Mina
24.8. FN Motol Bilbo a Maruška
24.8. FN Bulovka Dejv a Tonda
25.8. FN Karlovo nám Maruška a Segy
26.8. Dobry pastýř Tereza a Renata
26.8. Kosumberk Bílá velryba Granka a Matyáš a Marka
27.8. Jimramov Loutkoband a Granka a Marka Lenochodi
28.8. FN Motol rehabilitace Mirka a Renata
29.8. FN Motol ambulance Marka a Radka
29.8. FN Motol Kačenka a Renata a Dada a Kryštof
30.8. FN Motol Kačenka a Kryštof a Tonda a Renata
30.8. FN Brno Segy a Tornado a David a Mina
30.8. FN Ostrava Anička a Granka
31.8. FN Motol Matyas a Krystyna
31.8. FN Vinohrady Terez a Tonda
31.8. FN Bulovka Maruška a Granka
31.8. FN Olomouc Kryštof a Anička
ČERVENEC
1.7. Kynžvart Marka a Matyáš Divočiny
2.7. FN Motol pohotovost Marka a Krystyna
3.7. FN Motol pohotovost Jirka a Renata
4.7. FN Motol ambulance Krystyna a Říhulinka
4.7. FN Motol Jirka a Tonda a Dejv a Pavla
5.7. FN Motol Rena a Radka a Anička a Terezie
5.7. FN Brno Segy, Tornado, David, Pavla
5.7. FN Ostrava Jirka a Václav
6.7. FN Motol Kačenka a Maruška
6.7. FN Vinohrady Radka a Pavla
6.7. FN Bulovka Terezie a Jirka
6.7. FN Olomouc Renata a Tonda
7.7. FN Karlovo nám. Radka a Dejv
7.7. LDN Motol Jirka a Terezie
7.7. Janské Lazne Tonda a Marka Husy
7.7. FN Hradec Kralove Anicka a Mates
8.7. Cvikov 12 Měsíčků Renata a Mirka
9.7. FN Motol pohotovost Mirka a Pavla
10.7. FN Motol pohotovost Pavla a Mirka
11.7. FN Pelhřimov Lenka
11.7. FN Motol ambulance Renata a Krystyna
11.7. FN Motol Krystyna a Mirka a Renata a Tereza
11.7. léčebna Olivovna Dáda a Tonda O statečném tygrovi
12.7. FN Motol Dejv a Terezie a Dada a Anička
12.7. FN Brno Segy, Tornado, David, Rena
12.7. FN Plzeň Mirka a Marka
13.7. FN Motol Krystyna a Anicka
13.7. FN Bulovka Terezie a Renata
13.7. FN Vinohrady Tonda a Mirka
14.7. FN Motol psychiatrie Terezie koncert a Dada čtení Malý princ
14.7. FN Karlovo nám Vaclav a Tonda
14.7. FN Teplice Usti Mirka a Anička
14.7. LOuny Krystyna Malenka
15.7. Velká Bíteš Cirkus Chauve Sylva a Bilbo
15.7. FN Havl Brod O statečném tygrovi Tonda a Dada
16.7. FN Motol Mirka a Terezie
17.7. FN Motol Mirka a Terezie
18.7. FN Motol ambulance Anička a Matyas
18.7. Motol Tornado a Segy a Matyas a Dejv
19.7. FN Motol Matyas a Marka a Vaclav a Tonda
19.7. FN Brno Segy, Tornado, Mina, David
19.7. FN Ostrava Anicka a Krystyna
20.7. FN Motol Krystyna a Dada
20.7. FN Bulovka Marka a Tonda
20.7. FN Vinohrady Anička a Segy
21.7. FN České Budějovice Renata a Anicka
21.7. FN Karlovo nám. Válav a Segy
21.7. Košumberk Letni den Dada a Tonda Tygr
22.7. FN Opařany Tygr Granka a Dada
23.7. FN Motol Renata a Tonda
24.7. FN Motol Renata
25.7. FN Motol ambulance Anicka a Granka
25.7. FN Motol Jirka a Renata a Radka a Granka
26.7. FN Motol Kačenka a Dada
26.7. FN Brno Radka a Tornado a David
26.7. FN Plzen Jirka a Anicka
26.7. FN Ostrava Renata a Granka
27.7. FN Motol Kačenka a Dada
27.7.FN Vinohrady Radka a Granka
27.7. FN Bulovka Anicka a Renata
27.7. FN Olomouc Jirka a Tonda
28.7. Chodov, Sokolov, Karlovy Vary Jirka a Anička
28.7. Bohnice Kačenka a Radka (písničky na přání a čtení)
29.7. Dobry pastýř Granka a Pavla
30.7. FN Motol Renata a Granka
31.7. FN Motol Pavla a Václav
ČERVEN
1.6. FN Motol MIrka a Tonda
1.6. FN Vinohrady Fumas a Maruska
1.6. FN Bulovka Terezka
1.6. Košumberk Den dětí Co je víc? Kryštof a Matyáš
2.6. FN Karlovo nám. Terezka a Václav
2.6. FN Hradec Králové Jirka a Tonda
2.6. LDN Motol Fumas a Maruska písničky
3.6. Velká Bíteš Kryštof a Matyáš Co je víc?
3.6. Kynžvart Mauglí Krystyna a Granka
4.6. Motol pohotovost Mirka
5.6. FN Motol rehabilitace Mirka a Václav
6.6. FN Motol ambulance Tereza a Tonda
6.6. FN Motol Bilbo a Matyáš a Anička a Kryštof
6.6. foniatrie Marka a Krystyna Babky
7.6. FN Motol Bilbo, Radka, Anička, Marka
7.6. FN Brno Segy, Tornado, Mina, David
7.6. FN Ostrava Granka
8.6. FN Motol Dejv a Dada
8.6. FN Vinohrady Tonda a Maruska
8.6. FN Bulovka Fumas a Tereza
8.6. FN Olomouc Krystyna a Kryštof
9.6. FN Motol psychiatrie Marka a Matyas Jonáš a velryba
9.6. FN Karlovo nám Anička a Dáda
9.6. Teplice Dejv a Fumas Králík Matyáš
10.6. Jánské Lázně Dáda a Granka Tygr
11.6. FN Motol Mirka a Anička
12.6. FN Motol Dejv a Jirka
13.6. FN Motol ambulance Krystyna a Říhulinka
13.6. FN Motol Krystyna a Dada a Granka a Marka
14.6. FN Motol Jirka a Fumas a tKrystyna
14.6. FN Brno David a Segy a Tornado
14.6. FN Plzen Tonda a Dejv
15.6. FN Motol Granka a Marka
15.6. FN Bulovka Krystyna a Dada
16.6. FN Karlovo nám Pavla a Maruška
16.6. Louny Tygr Tonda a Dáda
16.6. Hospic Dobrého pastýře Fumas a Krystyna
16.6. FN Thomayerka Jirka a Václav a Matyáš a Marka
17.6. FN Havlíčkův Brod Medvěd Kryštof a Anička
17.6. Opařany Máma s tátou a táta s mámou Tonda a Marka
18.6. FN Motol Anička a Granka
19.6. FN Motol Anička a Václav
20.6. FN Motol ambulance Kryštof a Matyáš
20.6. FN Motol Kryštof a Bilbo a Terezka a Anička
20.6. Olivovna Bílá velryba Mates, Marka, Granka
21.6. FN Motol Kryštof Bilbo a Mirka a Marka
21.6. FN Brno Mina a Segy a Tornado a David
22.6. FN Motol Fumas a Dejv
22.6. FN Bulovka Kryštof a Mirka
22.6. FN Vinohrady Maruska a Dáda
22.6. FN Olomouc Tonda a Tornado
22.6. onkologický tábor Vráž Cirkus kus kus Marka a Granka
23.6. léčebny Chodov a Sokolov Granka a Marka
23.6. FN Karlák Granka a Terezka
23.6. FN Thomayerka Radka a Jirka a Dada a Tonda
24.6. Cvikov Marka a Kryštof Žabáci
24.6. Košumberk Granka a Tonda Tygr
25.6. FN Motol Václav a Anička
26.6. FN Motol Jirka a Marka
27.6. FN Motol ambulance Marka a Fumas
27.6. FN Motol Renata a Mirka a Tereza a Granka
28.6. FN Motol Jirka a Pavla a Fumas a Václav
28.6. FN Motol Rihulinka a Granka pediatrie
28.6. FN Brno Marka a Segy a Tornado a David
28.6. FN Ostrava Anička a Krystyna
28.6. FN Plzeň Renata a Mirka 12 měsíčků
29.6. FN Motol Pavla a Terez
29.6. FN Vinohrady Renata a Jirka
29.6. FN Bulovka Maruska a Matyáš
29.6. FN Olomouc Anička a Krystyna
30.6. FN Karlovo nám Renata a Maruška
30.6. Bohnice Matyáš a Anička 1989
KVĚTEN
1.5. FN Motol Václav a Marka 4 kamarádi
2.5. FN Třebíč Radka a Lenka
2.5. FN Motol ambulance Tonda a Kryštof Žabáci
2.5. FN Motol Krystyna a Tonda
2.5. Boskovice Rena a Granka Pralidi
3.5. FN Motol Radka a Krystyna a Maruska
3.5. FN Plzen Jirka a Kryštof O statečném Toníkovi
3.5. FN Brno Segy, David, Tornado, Mina
3.5. FN Ostrava Tonda a Katka
3.5. Ostrov u Macochy a Křetín Rena a Granka Pralidi
4.5. FN Motol Granka a Terezka
4.5. FN Olomouc Václav
4.5. FN Vinohrady Marka a Maruška
4.5. FN Bulovka Renata a Mirka
5.5. FN Karlovo nám Václav a Pavla
5.5. Bohnice Krystof a Matyas Co je víc ?
5.5. FN České Budějovice a Bazalka Jirka a Renata
5.5. FN Motol LDN Terezka a Krystyna
6.5. Velká Bíteš Zvířátka a loupežníci Renata a Krystyna
6.5. Kynžvart O třech prasátkách Radka a Granka
7.5. FN Motol Marka a Pavla Tam, kde žijí divočiny
8.5. FN Motol Anička a Granka
9.5. ambulance FN Motol Václav a Renata
9.5. FN Motol Bilbo a Tereza a Mirka a Václav
9.5. foniatrie Granka a Maruška Kočička a pejsek
10.5. Motol Bilbo a Renata a Jirka a Krystyna
10.5. FN Brno Segy, Tornado, David, Radka
10.5. FN Ostrava Tonda a Fumas
11.5. FN Motol Mirka a Renata
11.5. FN Vinohrady Maruška a Tereza
11.5.FN Bulovka Václav a Tonda
11.5. FN Olomouc Krystyna a Fumas
12.5. FN Thomayerova Václav a Fumas Čtyři kamarádi a Terezka a Jirka O zajíčkovi a lišce
12.5. psychiatrie Motol Krystyna a Tonda Pučálkovic Amina
12.5. FN Karlovo náměstí Pavla a Maruška
12.5. FN Teplice Granka a Renata Pralidi
13.5. Jánské Lázně Cirkus kus kus Granka a Marka
13.5. Hospic Dobrého pastýře Pavla a Krystyna
14.5. FN Motol Marka a Václav Vodnická pohádka
15.5. FN Motol Marka a Václav Vodnická pohádka
16.5. ambulance FN Motol Dada a Mirka
16.5. FN Motol Fumas a Terezka a Renata a Dada
17.5. FN Motol Tonda a Terezka a Mirka a Radka
17.5. FN Brno Segy a Tornado a David a Mina
17.5. FN Plzeň Jirka a Krystyna
17.5. FN Ostrava Katka a Renata
18.5. FN Motol Tonda a Krystyna
18.5. FN Vinohrady Tereza a Radka
18.5. FN Bulovka Maruška a Fumas
18.5. FN Olomouc Mirka a Granka
19.5. FN Karlovo nám Maruška a Dada
19.5. FN Thomayerova Renata a Tonda Pučálkovic Amina, Tereza a Mirka Boudo budko
19.5. FN Hradec Králové Granka a Jirka
20.5. FN HavlBrod Zvířátka a loupežníci Krystyna a Renata
20.5. Louny Cirkus Chauve Bilbo a Sylva
20.5. Opařany O statečném tygrovi Granka a Dáda
21.5. FN Motol Jirka a Mirka
22.5. FN Motol Marka a Jirka rehabilitace a pohotovost
23.5. ambulance FN Motol Kryštof a Granka Medvěd, který nebyl (malý)
23.5. FN Motol Bilbo a Kryštof a Krystyna a Terez
24.5. FN Motol Bilbo a Matyas a Renata a Krystyna
24.5. FN Brno Segy a Tornado a David a Mina
24.5. FN Ostrava Mirka a Katka
25.5. FN Motol Mirka a Renata 12 měsíčků
25.5. FN Vinohrady Fumas a Dada
25.5. FN Bulovka Matyas a Tereza
25.5. FN Olomouc Tonda a Kryštof
26.5. Chodov, Sokolov, FN Karlovy Vary Anička a Tonda
26.5. FN Karlovo nám Pavla a Maruška
26.5. FN Thomayerova Matyas a Fumas a Tsrezka a Jirka
27.5. Košumberk 12 měsíčků Renata a Mirka
27.5. Cvikov Bilbo a Sylva Klaun Pingu
28.5. FN Motol Pavla a Anička
29.5. FN Motol Anička a Pavla rehabilitace a pohotovost
30.5. ambulance FN Motol Anička a Fumas
30.5. FN Motol Maruška a Mirka a Fumas a Tereza
30.5. Olivovna Tonda a Kryštof Žabáci
31.5. FN Motol Tonda a Terezka
31.5. FN Brno Segy a Tornado a David a Radka
31.5. FN Plzeň Matyas a Fumas
31.5. FN Ostrava Katka a Jirka
DUBEN
1.4. Hospic Dobrého pastýře Krystyna a Marka Babky
1.4. Velká Bíteš Krystof a Matyas Kdo je nejlepší
2.4. FN Motol víkendové hraní Jirka a Renata
3.4. FN Motol víkendové hraní Marka a Renata
4.4. FN Motol ambulance Kryštof a Fumas O statečném Toníkovi
4.4. FN Motol Anička, Mirka, Fumas, Granka
5.4. FN Motol Matyas, Krystyna, Mirka, Renata
5.4. FN Brno ambulance Segy a Tornado
5.4. FN Brno Segy, Tornado, David, Mina
5.4. FN Plzen Fumas a Dáda O Smolíčkovi
5.4. FN Ostrava Jirka a Radka
6.4. FN Motol Terez a Anička
6.4. FN Vinohrady Maruška a Dada
6.4. FN Bulovka Mirka a Renata 12 měsíčků
6.4. FN HavlBrod pediatrie Radka
6.4. FN Olomouc Renata (zrušeno)
7.4. FN Karlovo nám Tereza a Krystof
7.4. Bohnice Granka a Renata Pralidi
7.4. FN České Budějovice Anicka a Jirka
7.4. LDN Motol Marka a Krystyna Babky
8.4. Kynžvart Renata a Krystyna Zvířátka a loupežnicí
8.4. Jánské Lázně Dada a Tonda O statečném tygrovi
8.4. Cvikov Cirkus Chauve Bilbo a Sylva
9.4. FN Motol víkendově hraní Rena a Granka
10.4. FN Motol víkendové hraní Marka a Jirka
11.4. FN Motol ambulance Granka a Tereza
11.4. FN Motol Dejv, Segy, Krystof, Bilbo
11.4. foniatrie Marka a Tonda Husy na tahu (zrušeno)
12.4. FN Motol Tereza, Bilbo, Radka, Jirka
12.4. FN Brno ambulance Segy a Tornado
12.4. FN Brno Segy, Tornado, David a Mina
12.4. FN Ostrava Renata a Katka
13.4. FN Nove Město Radka a Lenka
13.4. FN Motol Krystyna a Vaclav
13.4. FN Vinohrady Mates a Renata
13.4. FN Bulovka Fumas a Maruska
13.4. FN Olomouc Krystof a Mirka
14.4. FN Teplice Marka a Granka
14.4. FN Thomayerova Václav a Pavla a Renata a Mirka 12 měsíčků
14.4. FN Karlovo nám Anička a Maruska
14.4. FN Motol psych Matyas a Krystof Co je víc?
15.4. FN HavlBrod Mysi patri do nebe Granka a Radka a Dada a Marka
16.4. FN Motol vikendové hrani Jirka a Mirka
17.4. FN Motol vikendove hrani Dejv a Jirka Bajky
18.4. FN Motol ambulance Pavla a Anicka
18.4. FN Motol Marka, Pavla, Anicka, Renata
19.4. FN Motol Anicka, Dada, Vaclav, Radka
19.4. FN Brno ambulance Segy a Robo a Tornado
19.4. FN Brno Segy, Tornado, Granka a Robo
19.4. FN Plzen Dejv a Fumas
19.4. FN Ostrava Tonda a Krystyna
20.4. FN Motol Matyas a Dejv O červené řepě
20.4. FN Vinohrady Tonda a Maruska
20.4. FN Bulovka Radka a Tereza
20.4. FN Olomouc Vaclav (zrušeno)
21.4. FN Karlovo nám Pavla a Maruska
21.4. FN Thomayerova Krystof a Terez a Krystyna a Dejv
21.4. FN Hradec Králové Matyas a Jirka (zrušeno)
21.4. FN Ústí nad Labem Anička
22.4. Oparany Pralidi Granka a Renata
22.4. Louny Kdo je nejlepší Kryštof a Matyas
23.4. FN Motol vikendove hrani Granka a Marka Kašpárek a princezna
24.4. FN Motol víkendové hraní Anicka a Rena
25.4. FN Motol ambulance Mirka a Renata 12 měsíčků
25.4. FN Motol Bilbo a Marka a Krystyna a Granka
25.4. FN Jihlava Radka a Lenka
25.4. Olivovna Medvěd, který nebyl Anička a Kryštof
26.4. FN Motol Krystof, Bilbo, Granka a Marka
26.4. FN Brno ambulance Segy a Tornado
26.4. FN Brno Segy, Tornado, David a Mina
26.4. FN Ostrava Renata a Mirka
27.4. FN Motol Tereza a Vaclav
27.4. FN Vinohrady Krystof a Maruska
27.4. FN Bulovka Marka a Mates
27.4. FN Olomouc Dada
28.4. FN Thomayerova Renata a Mirka 12 měsíčků, Dejv a Matyas
28.4. FN Karlovo nám Tereza a Maruska O červené řepě
28.4. FN Karlovy Vary, Chodov, Sokolov Krystof a Granka Karkulka a Budulínek
29.4. Košumberk Prodaná nevěsta Granka a Tonda a Matyas Marka a Maruska
30.4. FN Motol vikendové hrani Jirka a Renata
BŘEZEN
1.3. FN Motol Marka a Bilbo a Matyáš a Tereza
1.3. FN Brno Radka a Segy a Tornado a David
1.3. FN Ostrava Katka a Jirka
2.3. FN Motol rehabilitace Dáda
2.3. FN Motol Mirka a Krystyna
2.3. FN Bulovka Radka a Terezka
2.3. FN Vinohrady Maruška a Krystof
2.3. FN Olomouc Anička a Renata
3.3. FN Karlovo nám Dada a Pavla
3.3. FN Bohnice Marka a Granka Emil
3.3. FN České Budějovice Renata a Krystyna
4.3. Kynžvart Maly princ Dada a Kryštof a Mates
4.3. Velka Bíteš Maugli Granka a Krystyna
5.3. vikendové hranií FN Motol Marka a Pavla Žabí příběhy
6.3. vikendové hraní FN Motol Renata a Jirka Bajky
7.3. ambulance Marka a Václav
7.3. FN Motol Tonda a Fumas a Marka a Granka
7.3. foniatrie Anicka a Krystof Medvěd, který nebyl
8.3. FN Motol Dáda a Matyáš a Dejv a Mirka
8.3. FN Brno Robo a Marka a Tornado a David
8.3. FN Ostrava Václav a Radka
8.3. FN Plzeň Anička a Renata
9.3. FN Motol rehabilitace Matyáš
9.3. FN Motol Matyas a Václav
9.3. FN Bulovka Dada a Tonda
9.3. FN Vinohrady Maruška a Tereza
9.3. FN Olomouc Anička a Granka /zrušeno kovid)
10.3. psychiatrie Motol Matyáš a Kryštof Jonáš a velryba
10.3. FN Teplice/Usti Renata a Mirka 12 měsíčků
11.3. FN Havlíčkův Brod Zlata ryba Radka a Lenka
11.3. Jánské Lázně Maringotka Bilbo a Sylva
11.3. Cvikov Prodaná nevěsta Granka a Tonda a Matyas a Marka a Maruska
12.3. vikendové hraní FN Motol Mirka a Renata 12 měsíčků
13.3. vikendové hraní FN Motol Renata a Jirka O kočičce a pejskovi
14.3. ambulance FN Motol Granka a Dáda
14.3. FN Motol Tereza a Prokop a Renata a Tonda
14.3. FN HavlBrod Lenka a Radka
15.3. Motol Marka a Krystyna a Bilbo a Vaclav
15.3. Brno Segy a Mina a Tornado a David
15.3. Ostrava Dejv a Anicka
16.3. Reha Motol Matyas
16.3. Motol Matyas a Krystof
16.3. Vinohrady Krystyna a Maruska
16.3. Bulovka Tereza a Tonda
16.3. Olomouc Fumas a Mirka
17.3. Karlovo nám Maruska a Pavla
17.3. Hradec Králové Granka a Dejv
18.3. Louny 1945 Krystyna a Granka
18.3. Oparany Medved Anicka a Krystof
19.3. vikendove hrani FN Motol Jirka a Anička
20.3. vikendove hrani FN Motol Tonda a Granka O Budulínkovi
21.3. ambulance Motol Tereza a Vaclav
21.3. Motol Dejv a Tonda a Bilbo a Mirka
21.3. Olivovna Pralidi Renata a Granka
22.3. Motol Tereza a Fumas a Bilbo a Tonda
22.3. Brno Mina a Segy a Tornado
22.3. FN Ostrava Katka a Renata
22.3. FN Plzen Jirka
23.3. FN Motol reha Granka
23.3.FN Motol Maruska a Matyas
23.3. FN Vinohrady Tonda a Dada
23.3. FN Bulovka Fumas a Vaclav
24.3. FN Karlovo nám Matyas a Pavla
24.3. FN Karlovy Vary Granka a Jirka
25.3. KOsumberk Maringotka Bilbo a Sylva
25.3. Hospic Dobrého pastýře Pavla a Granka
26.3. Struny dětem Granka a David a Tonda
26.3. vikendové hrani FN Motol Jirka a Renata
27.3. Struny dětem David a Granka a Tonda
27.3. vikendové hrani FN Motol Renata a Mirka 12 měsíčků
28.3. FN Motol ambulance Dada a Tonda Smolíček
28.3. FN Motol Krystof a Tonda a Tereza a Bilbo
29.3. FN Motol Dada a Fumas a Bilbo a Renata
29.3. FN Brno Robo a Dejv a Tornado a David
29.3. FN Ostrava Jirka a Granka
30.3. FN Motol rehabilitace Marka
30.3. FN Motol Marka a Fumas
30.3. FN Vinohrady Dada a Maruška
30.3. FN Bulovka Kryštof a Matyáš
30.3. FN Olomouc Krystyna a Tonda
31.3. FN Karlovo nám Maruška a Mirka O kočičce a pejskovi
ÚNOR
Prosinec
ŘÍJEN
1.10. léčebna Jánské Lázně Malenka Krystyna
1.10. psychiatrie Louny Maringotka Bilbo a Sylva
1.10. FN Havlíčkův Brod Malý princ Matyas a Dada a Krystof
4.10. FN Motol Marka ambulance Žabí procházka
4.10. FN Motol Terezka, Krystyna, Tonda, Mirka
5.10. FN Motol Marka, Krystof, Radka, Jirka
5.10. FN Brno Segy, Tornado, David, Mina
5.10. FN Plzeň Krystyna a Tonda
6.10. rehabilitace Marka
6.10. FN Motol Radka a Terezka
6.10. FN OLomouc Mirka
6.10. FN Vinohrady Maruška a Marka O zajíčkovi a lišce
6.10. FN Bulovka Granka a Dada
7.10. FN Karlovo nám Mirka a Maruška O zajíčkovi a lišce
7.10. Hospic Dobrého pastýře 1968 Kryštof a Radka
7.10. FN Motol psychiatrie Marka a Matyáš Malý princ
7.10. FN Thomayerka Krystyna, Fumas, Granka, Jirka
7.10.FN České Budejovice Dada a Tonda O statečném tygříkovi
8.10. FN Benešov Terezka a Granka
11.10. ambulance Motol Terezka a Anicka Boudo budko
11.10. FN Motol Bilbo, Krystof, Terezka, Granka
11.10. foniatrie Dada a Maruska Smolíček
11.10. Olivovna Pučálkovic Amina Tonda a Krystyna
12.10. FN Motol Bilbo a Pavla a Krystof a Terezka
12.10. FN Brno Mina a Segy a Tornado a David
12.10. FN Ostrava Krystyna a Katka
13.10. rehabilitace Granka
13.10. FN Motol Dada a Terezka
13.10. FN Bulovka Maruska a Tonda
13.10. FN Vinohrady Fumas a Marka
13.10. FN FN Olomouc Krystyna
14.10. LDN Motol Terezka a Krystof
14.10. FN Karlovo nám Maruška a Marka
15.10. Cvikov Granka a Jirka Karkulka a Budulínek
15.10. Velka Bites Mates Krystof Malý princ
15.10. Oparany Malenka Krystyna a Pavla
18.10. ambulance Krystyna a Mirka 4 kamarádi
18.10. FN Motol Terezka a Mirka a Fumas a Tonda
19.10. FN Motol Krystof, Granka, Tonda a Terezie
19.10. FN Brno Segy a Tornado a David a Radka
19.10. FN Ostrava Katka a Krystyna
19.10. FN Plzeň Mirka a Jirka
20.10. rehabilitace Krystyna/Renata
20.10. FN Motol Terezka, Tonda
20.10. FN Bulovka Maruška a Granka Budulínek
20.10. FN Vinohrady Fumas a Radka
21.10. FN Karlovo nám Maruska a Krystof
21.10. FN Thomayerka Krystyna a Jirka a Fumas a Tonda
21.10. Bohnice Marka a Pavla
21.10. FN Teplice Granka a Anička
22.10. Košumberk O statečném tygrovi Tonda a Granka
25.10. ambulance Anička a Matyas
25.10. FN Motol Krystof, Matyas, Mirka, Anička
25.10. FN JIhlava Radka a Lenka (zrušeno)
26.10. FN Motol Bilbo, Jirka, Terezka, Matyas
26.10. FN Brno Segy, Tornado, David, Fumas
26.10. FN Ostrava Radka a Mirka
27.10. rehabilitace Matyas/ Krystyna
27.10. FN Motol Matyas a Krystyna
27.10. FN Vinohrady Maruska a Dada
27.10. FN Bulovka Tonda a Terezka
28.10. FN Thomayerova Kačenka a Terezka a Jirka a Mirka
28.10. FN Karlovo nám Anička a Maruška
28.10. FN Hradec Králové Mirka a Renata 12 měsíčků
29.10. Kynžvart Obřít tajemství Matyas a Kryštof
29.10. Louny Tonda a Marka
ZÁŘÍ 2021
1.9. Motol rehabilitace Granka (Marka)
1.9. FN Motol Kačenka a Marka
1.9. FN Vinohrady Kryštof a Anička
1.9. FN Bulovka Krystyna a Terezie
2.9. FN Karlovo nám Jirka a Marka
2.9. FN České Budějovice Anička a Renata Bajky
3.9. léčebna Kynžvart Psí pohádky Granka a Kryštof
3.9. léčebna Opařany Maringotka Sylva a Bilbo
6.9. ambulance Motol Krystyna a Matyáš
6.9. FN Motol Anička, Tonda Matyáš, Dáda
7.9. FN Motol Bilbo, Jirka, Pavla, Matyas
7.9. FN Brno Segy, Mina, Tornado, David
7.9. FN Osrava Mirka a Katka
7.9. FN Plzen Fumas a Dada
8.9. rehabilitace Krystyna (Granka)
8.9. FN Motol Krystyna a Terezie
8.9. FN Vinohrady Matyas a Tonda
8.9. FN Olomouc Renata a Dada
8.9. FN Karlovy Vary Anicka a Kryst,of Otesánek?
8.9. FN Bulovka Mirka a Radka
9.9. FN Thomayerka Dada, Tonda Tygr, Fumas, Terezka O zajíčkovi a lišce
9.9. FN FN Karlovo nám Pavla a Jirka
9.9. psychiatrie Motol Matyas a Anicka 1989
9.9. LDN Motol Granka a Krystyna 1945
10.9. Košumberk Maringotka Bilbo a Sylva
13.9. ambulance Motol Krystof a Terezie O statečném Toníkovi
13.9. FN Motol Bilbo, Krystof, Radka, Fumas
13.9. foniatrie Zvířátka a loupežníci Krystyna a Renata
14.9. FN Motol Bilbo a Jirka, Fumas, Tonda
14.9. FN Brno Radka a David a Segy a Tornado
14.9. FN Ostrava Renata a Granka
15.9. rehabilitace Motol Krystyna (Renata)
15.9. FN Motol Krystyna a Renata
15.9. FN Bulovka Krystof a Terezie
15.9. FN Vinohrady Fumas a Radka
15.9. FN Olomouc Granka a Tonda
16.9. FN Karlovo náměstí Pavla a Maruska
16.9. FN Teplice Renata a Granka Pralidi
17.9. Velká Bíteš Pralidi Granka a Renata Pralidi
17.9. Cvikov 3 přáni Krystof a Krystyna
17.9. HavlBrod Maringotka Sylva a Bilbo
18.9. den dětské onkologie Ladronka Zvířátka a loupežníci Renata a Krystyna a Granka a Tonda a Kryštof malé kufříky
20.9. ambulance Motol Tonda a Mirka 4 kamarádi
20.9. FN Motol Mirka, Renata, Tonda, Marka
20.9. Olivovna Psí pohádky Granka a Kryštof
21.9. FN Motol Tonda, Fumas, Krystof, Maruška
21.9. FN Brno David, Segy, Tornado, Radka
21.9. FN Ostrava Mirka a Renata
21.9. FN Plzeň Marka a Jirka
22.9. rehabilitace Matyas (Renata)
22.9. FN Motol Krystof a Matyas
22.9. FN Vinohrady Maruska a Granka
22.9. FN Bulovka Tonda a Marka
22.9. FN Olomouc Fumas a Mirka
23.9. FN Karlovo nám. Marka
23.9. FN Thomayerka Matyas a Mirka 4 kamarádi a Granka a Renata Pralidi
23.9. Hospic dobrého pastýře Maruška a Tonda 1945
24.9. Jánské Lázně Kašpárek a princezna Marka a Granka
27.9. ambulance Motol Tonda a Anička O brblající chobotnici
27.9. Motol Mirka a Dada a Radka a Anicka
28.9. FN Motol Mirka, Terezka, Dada, Kryštof
28.9. FN Brno Mina a Tornado a Segy a David
28.9. FN Ostrava Marka a Katka
29.9. rehabilitace Matyáš (Marka)
29.9. FN Motol Marka a Terezka
29.9. FN Vinohrady Granka a Tonda
29.9. FN Bulovka Mirka a Renata
29.9. FN Olomouc Krystyna a Dada
29.9. FN Motol 10.patro Psí pohádky Granka a Kryštof
30.9. FN Karlovo nám Jirka a Kacenka
30.9. FN Thomayerova Mirka, Tonda, Fumas
30.9. FN Motol psychiatrie Marka a Radka Maugli
30.9. Bohnice Granka a Krystyna Mauglí
SRPEN 2021
1.7. FN Jihlava Radka a Lenka
1.7. Hradec Králové stacionář a nemocnice Renata a Granka
1.7. FN Karlák Tonda a Krystyna
2.7. Jánské Lázne Granka a Renata Pralidi
5.7. FN Motol ambulance Jirka a Granka
5.7. FN Motol Jirka a Terezie a Tonda a Matyas
6.7. FN Motol Terezie a Pavla a Renata a Tonda
6.7. FN Brno Segy a Tornado a David
6.7. FN Plzen Granka a Jirka
7.7. FN Motol Mirka a Krystyna
7.7. FN Vinohrady Krystof a Matyas
7.7. FN Bulovka Terezie a Granka
7.7. FN Olomouc Jirka a Segy
8.7. FN Karlák Jirka a Terezie
8.7. Chodov a Sokolov Dáda a Tonda Tygr
8.7. FN Bohnice Mirka a Granka
8.7. Motol psychiatrie Radka a Krystof 1968
9.7. FN Havl Brod Radka a Lenka Zlatá ryba
12.7. FN Motol ambulance Matyas a Kacenka
12.7. FN Motol Radka a Granka a Kacenka a Matyas
13.7. FN Benešov Marka a Matyas
13.7. FN Motol Granka a Anicka a Pavla a Renata
13.7. FN Brno Segy a Tornado a Mina a David
14.7. FN Motol Marka a Pavla
14.7. FN Vinohrady Anicka a Matyas
14.7. FN Bulovka Jirka a Tonda
14.7. FN Olomouc Granka a Renata
15.7. FN Karlák Anička a Matyas
15.7. FN Hradec Králové Tonda a Mirka
16.7. Kynžvart Bilbo a Sylva Cirkus Chauve 15:30
19.7. FN Motol ambulance Mirka a Marka
19.7. FN Motol Bilbo a Tonda a Mirka a Pavla
19.7. Olivovna Marka a Krystof Divociny
20.7. FN Motol Sylva a Bilbo a Terezie a Krystof
20.7. FN Brno David a Tornado
20.7. FN Plzen Mirka a Anicka
21.7. FN Motol Krystyna a Pavla
21.7. FN Vinohrady Terezie a Krystof
21.7. FN Bulovka Maruska a Anička
22.7. FN Karlák Maruska a Pavla
22.7. FN Teplice/Ústí Marka a Krystyna
22.7. FN Olomouc Segy a Tonda
23.7. Opařany Marka a Krystof Medved
26.7. FN Motol ambulance Pavla a Anička
26.7. FN Motol Tonda a Dada a Pavla a Anička
27.7. FN Motol Bilbo a Sylva a Pavla a Dada
27.7. FN Brno Segy a Tornado a Mina a David
27.7. FN Ostrava Tonda a Anicka
28.7. FN Olomouc Fumas a Anicka
28.7. FN Motol rehabilitace Marka
28.7. Košumberk Husy na tahu Marka a Tonda
28.7. FN Motol Maruska a Pavla
29.7. Louny Renata a Anicka Bajky
29.7. FN Motol psychiatrie Marka a Pavla
30.7. Cvikov Tonda a Dada Tygr
ČERVEN
1.6. FN Motol Fumas a Terezka a Dada a Tonda
1.6. FN Brno ambulance Segy a MIňa
1.6. FN Brno Segy a Tornado a David a Radana
1.6. FN Plzeň Granka a Krystyna Kúzlátka
1.6. FN Ostrava Anicka a Jirka
2.6. FN Motol Kryštof a Radka O statečném Toníkovi
2.6. FN Motol rehabilitace Krystof (Krystyna)
2.6. FN Bulovka Anicka a Granka
2.6. FN Vinohrady Maruska a Renata
2.6.FN Olomouc Fumas a Dada
3.6. FN Karlovo náměstí Terezie a Maruska
3.6. FN Thomayerova Fumas a Dada Malý tygr, Renata a Terezka
3.6. psych. léčebna Bohnice Marka a Granka Emil
4.6. léčebna Jánské Lázné Cirkus Sylvie a Bilbo (zrušeno kovid)
7.6. FN Motol ambulance Marka a Mirka Malý kouzelník
7.6. FN Motol Kryštof a Bilbo a Marka a Terezie
7.6. foniatrie Žitná Tygřík Tonda a Granka
8.6. FN Motol Bílbo a Fumas a Renata a Anicka
8.6. FN Motol ambulance Tornado a Segy
8.6. FN Brno Mina a David a Segy a Tornado
8.6. FN Ostrava Katka a Mirka
9.6. rehabilitace Krystyna
9.6. FN Motol Krystyna a Tonda Amina
9.6. FN Olomouc Anicka a Mirka
9.6. FN Vinohrady Radka a Terezka
9.6. FN Bulovka Maruska a Kryštof
10.6. Sokolov a Chodov Granka O Budulínkovi
10.6. FN České Budějovice Babky Marka a Krystyna
10.6. FN Thomayerova Renata a Tonda Amina, Radka a Jirka Smolíček
10.6. FN Karlovo nám. Bilbo a Maruska
11.6. Cvikov Renata a Granka Pralidi
14.6. FN Motol ambulance Marka a Říhulinka
14.6. FN Motol Pavla a Tonda a Dada a Krystof
14.6. Olivovna Zvířátka a loupežníci Krystyna a Renata
15.6. FN Motol Fumas a Bilbo a Krystof a Matyas
15.6. FN Plzeň Pavla a Anicka
15.6. FN Brno ambulance Segy a Tornado
15.6. FN Brno Krystyna a David a Segy a Tornado
16.6. FN Motol reha Krystof
16.6. FN Motol Krystof a Fumas
16.6. FN Vinohrady Marka a Maruska
16.6. FN Olomouc Pavla a Anicka
16.6.FN Bulovka Dada a Tonda
17.6. LDN Motol Mat a Dada Malý princ
17.6. FN Karlovo nám Jirka a Krystyna
17.6. psychiatrie Motol Marka a Tonda
17.6. FN Hradec Králové Anicka a Pavla
17.6. psych léčebna Louny Renata a Fumas
17.6. léčebna Košumberk Silvie a Bilbo Cirkus Chauve
18.6. psych. léčebna Opařany Maringotka Bilbo a Sylvie
18.6. lázně Kynžvart Zvířátka a loupežníci Renata a Krystyna
21.6. FN Motol ambulance Marka a Krystyna Babky
21.6. FN Motol Bilbo a Mirka a Dada a Krystyna
22.6. FN Motol Terezie a Krystyna a Jirka a Tonda
22.6. FN Brno ambulance Segy a Tornado
22.6. FN Brno David a Mina a Segy a Tornado
22.6. FM Ostrava Pavla a Marka
23.6. FN Motol Dada a Renata Smoliček
23.6. FN Vinohrady Maruska a Terezka
23.6. FN Bulovka Fumas a Granka
23.6. FN Olomouc Segy a Pavla
24.6. FN Karlovo nám Maruska a Tonda
24.6. FN Thomayerka Marka a Granka Cirkus, Mirka a Dada Kuzlátka
25.6. léčebna Cvikov Malý princ Dada a Krystof a Matyas
28.6. FN Motol ambulance Renata a Anicka
28.6. FN Motol Tonda a Matyáš a Fumas a Renata
28.6. FN Ústí nad Orlicí Krystyna a Granka
29.6. FN Motol Terezie a Jirka a Matyas a Pavla
29.6. FN Brno ambulance Segy a David
29.6. FN Brno Segy a Granka a David
29.6 FN Ostrava Katka a Tonda
30.6. FN Motol Anicka a Terezie
30.6. FM Vinohrady Maruska a Jirka
30.6, FN Olomouc Dada a Renata
30.6. FN Bulovka Matyas a Pavla
KVĚTEN
Březen