Kdy a kde podáváme naši medicínu Tisk
SRPEN
3.8. FN Motol ambulance Rihulinka a Kacenka
3.8. FN Motol Radka a Kacenka a Terezie a Mirka
4.8. FN Motol Kačenka a Jirka a Marka a Amicka
4.8. FN Brno David a Segy a Tornado a Tonda
4.8. FN Ostrava Katka a Tonda zruseno covid
5.8. rehabilitace Motol Marka
5.8. FN Motol Radka a Renata
5.8. FN Vinohrady Kačenka a Mirka
5.8. FN Bulovka Jirka a Dada
6.8. FN Karlovo nám Marka a Jirka
7.8. hospic Dobreho pastyre Terezie a Dáda
10.8. FN Motol ambulance Anička a Radka
10.8. FN Motol  Anička a Bilbo a a Radka a Krystyna
11.8. FN Motol Kačenka a Bilbo a Sylva a Anička
11.8. FN Brno Tonda a Segy a Tornado a Jirka
11.8. FN Ostrava Katka a Krystyna
12.8. FN Motol Kacenka a Mirka
12.8. FN Bulovka  Dada a Jirka
12.8. FN Vinohrady Krystyna a Radka
13.8. FN Olomouc Granka a Tonda
14.8. Cvikov Cirkus Marka a Granka
17.8. FN Motol ambulance Matyas a Granka
17.8. FN Motol Matyas a Kryštof a Granka a Renata
18.8. FN Motol Dada a Pavla
18.8. FN Brno David a Segy a Tornado a Radka
18.8. FN Plzeň Jirka a Krystyna
19.8. FN Motol Pavla a Tonda
19.8. FN Bulovka Maruška a Pavla
19.8. FN Vinohrady Radka a Jirka
19.8. rehabilitace Motol Marka
20.8. FN Karlovo nám Anicka a Maruška
20.8. FN Motol psychiatrie Tonda a Radka
20.8. psychiatrie Bohnice Marka a Pavla koncert
20.8. FN České Budějovice   Renata a Granka Pralidi
17.8. Opařany dílna odpoledne Marka a Tonda
18.8. Opařany dílna dopoledne a odpoledne Marka a Granka a Tonda a Renata
19.8. Opařany dílna dopoledne a odpoledne Marka a Renata a Granka
20.8. Opařany premiera dopoledne Marka a Renata a Granka
21.8.   Louny PRALIDI Granka a Renata
21.8. hospic Dobreho pastyre Pavla a Tonda
24.8. FN Motol ambulance Dada a Pavla
24.8. FN Motol  Kačenka a Hanka a Bilbo a Dada
24.8. Olivovna Medvěd Kryštof a Marka
25.8. FN Motol Sylva a Bilbo a Pavla a Terezie
25.8. FN Brno Marka a Mina a Segy a David
25.8. Opařany Malý princ Kryštof, Dáda, Matyáš
26.8.FN Motol Renata a Terezie
26.8. FN Bulovka Tonda a Radana
26.8. FN Vinohrady Anicka a Jirka
26.8. rehabilitace Motol Renata
27.8. FN Karlovo nám Pavla a Anička
27.8. FN Teplice Pavla a Marka
28.8. Jánské Lázně Klaun Pingu Sylva a Bilbo
28.8. FN Havlíčkův Brod Pralidi Renata a Granka
31.8. FN Motol ambulance Radka a Granka
31.8. FN Motol Marka a Hanka a Granka a Radka
ČERVENEC
1.7. FN Motol Marka a  Pavla
1.7. FN Vinohrady Tonda a Radka
1.7. FN Bulovka Granka a Krystyna
2.7. FN Karlovo nám Anička a Jirka
3.7. Louny Renata a Krystyna Zvířátka a loupežníci
6.7. FN Motol ambulance Kacenka a Granka
6.7. FN Motol Kačenka a Granka a Matyas a Renata
7.7. FN Motol Marka a Kacenka a PAvla  a Mirka
7.7. FN Brno Radka a Segy a Tornado a David
7.7. FN Plzen Jirka a Dada
7.7. DPS Běchovice Anička a Granka
8,7, FN Motol Kacenka a Pavla
8.7. FN Bulovka Anička a Dada
8.7. FN Vinohrady Tonda a Jirka
9.7. FN Olomouc renata a Granka
9.7. FN Karlak Marka a Terezie
10.7. Cvikov Prodaná nevěsta Granka a Tonda a Matyas a Marka
13.7. FN Motol ambulance Renata a Dada
13.7. FN Motol Hanka a Kacenka a Renata a Anicka
14.7. FN Motol Bilbo a Anička a Granka a Krystyna
14.7. FN Brno Lenka a Segy a Tornado a Miňa
15.7. FN Motol Tonda a Terezie
15.7. FN Vinohrady  Kacenka a Dada
15.7. FN Bulovka Maruska a Marka
16.7. FN Karlovo nám Terezie a Maruska
16.7. FN Motol psychiatrie Marka a Matyas Maly princ
17.7. psychiatrie Bohnice Marka a Matyáš Malý pric
17.7. Oparany Cirkus Bilbo a Sylva 13:30h
20.7. FN Motol ambulance Rihulinka a Marka
20.7. FN Motol Krystof a Radka a Jirka a Anička
20.7. Olivovna Toda a Granka O statečném tygrovi
21.7. FN Motol Tonda a Kryštof a Granka a Marka
21.7. FN Brno Lenka a Segy a Tornado a Mina
22.7. FN Thomayerova Šarivari aneb koronavirový kus Marka a Granka a Bilbo a Sylva
22.7. FN Motol Radka a Anička
22.7. FN Vinohrady Tonda a Matyas
22.7. FN Bulovka Maruška a Jirka
23.7. FN Karlak Jirka a Radka
23.7. lázně Kosumberk  Prodaná nevěsta Tonda a Granka a Matyáš a Marka a Maruska
24.7. FN Havlíčkův brod Mauglí Marka a Radka
27.7. FN Motol ambulance Matyáš  a Krystyna
27.7. FN Motol Krystyna a Matyáš a Tonda a Renata
28.7. FN Motol. Matyas a Bilbo a Terezie a Granka
28.7. FN Brno Segy a Tornado a David a Mina
29.7. FN Motol Terezie a Maruska
29.7. FN Bulovka Anička a Jirka
30.7. FN Usti nad Labem Tonda a Anička
30.7. FN Olomouc Pavla a Krystyna
31.7. lázně Kynžvart Klaun Pingu Sylva a Bilbo
ČERVEN
2.6. FN Brno Marka a Mina a Dada a Anicka a David
3.6. FN Vinohrady Krystyna a Maruska
5.6. Louny Divočiny Matyas a Marka
8.6. FN Motol Marka a Tonda a Renata a Jirka
9.6. FN Motol Pavla a Radka a Granka a Dada
9.6. FN Brno Mina a Anicka a Krystyna a Jirka
10.6. FN Motol Jirka a Terezie
10.6. FN Vinohrady Tonda a Dada
11.5. FN Karlovo nám Tonda a Marka
12.6. Cvikov Klaun Pingu Bilbo a Sylva
12.6. hospic Čerčany Jirka a Kačenka
15.6. FN Motol ambulance Radka a Granka
15.6. FN Motol Hanka a Tonda a Radka a Pavla
15.6. Olivovna Šarivari Krystyna a Renata a Bibo a Krystof a Marka  a Granka
16.6. FN Motol Bilbo, Dada, Marka, Granka
16.6. FN Brno Segy a Krystof a Renata a David
17.6. FN Vinohrady Pavla a Renata
17.6. Bulovka Maruska a Fumas
17.6. FN Motol Zdenek a Kacenka
18.6. FN Teplice Granka a Kryštof Psí pohádky
18.6. FN Karlovo nám Renata a Maruška
18.6. psychiatrie Motol Matyas a Tonda
19.6. Velká Bíteš O statečném tygríkovi Dáda a Marka
19.6. Opařany Psí pohádky Kryštof a Granka
19.6. FN Kroměříž Krystyna a Renata Zvířátka a loupežníci
22.6. FN Motol ambulance Jirka a Anička
22.6. FN Motol Tonda a Jirka a Radka a Krystof
22.6. Košumberk Pralidi Renata a Granka
23.6. FN Motol Terezka a Pavla a Dada a Bilbo
23.6. FN Brno Mina a Anicka a Tornado a Jirka
24.6. FN Motol Krystyna a Renata
24.6. FN Bulovka Marka a Mirka
24.6. FN Vinohrady Maruska a Krystof
25.6. FN České Budějovice a Krumlov Krystyna a Renata Zvířátka a loupežníci
25.6. psychiatrie Bohnice Matyas a Krystof Obří tajemství
25.6. FN Karlovo nám Dada a Fumas
25.6. Karlovy Vary Marka a Tonda Husy
26.6. FN Havličkův Brod Radka a Lenka
26,6, představení ve zkušebně pro veřejnost Žabí příběhy
29.6. FN Motol Hanka a Kačenka a Krystyna a Renata
29.6. FN Motol ambulance Granka a Pavla
29.6. foniatrie Marka a Tonda a Kryštof Otesánek premiéra
30.6. FN Motol Jirka a Krystof a Krystyna a Kacenka
30.6. FN Brno Mina a Anicka a Segy a Tornado
30.6. FN Plzeň Granka a Renata

KVĚTEN
OPĚT ZAČÍNÁME!
8.5. první návštěva bude v Dětské psychiatrické nemocnici v Lounech
Šarivari, aneb koronavinový kus Granka a Marka a Krystof a Pavla a Krystyna a Renata
14.5. léčebna Velká Bíteš Pralidi Renata a Granka
15.5. léčebna Opařany ˇŠarivari Granka a Krystyna a Marka a Bilbo a Pavla a Renata
15.5. léčebna a nemocnice Havlíčkův Brod
19.5. FN Brno Anicka a Mina
21.5. Motol psychiatrie Šarivari na zahradě Marka a Granka a Bilbo a Sylva a Rena a Tonda
26.5. FN Brno Bilbo a Anička a Mina a David
28.5. Bohnice Šarivari Bilbo a Granka a Renata a Pavla a Marka a Tonda
29.5. léčebna Košumberk O statečném tygrovi Tonda a Granka

DUBEN
Z důvodu pandemie koronaviru COVID-19 všechny naše návětěvy zrušeny

BŘEZEN
2.3. ambulance Tonda a Krystyna
2.3. FN Motol Hanka a Granka a renata a Tonda
3.3. dopo Motol Bledemodry Petr Granka a MArka
3.3. FM Motol Marka a Jirka a Anicka a Renata
3.3. FN Brno Mina a Segy a Tornado a David
3.3. FN Plzen Radka a Krystyna
4.3. FN Motol Radka a Matyas
4.3. FN Thomayerka nekonalo se
5.3. FN Karlovo nam Pavla a Maruska
5.3. FN Hradec Kralove Krystyna a Tonda
6.3. Kosumberk Klaun Pingu Bilbo a Sylva
6.3. Louny Andersen Krystof a Granka
9.3. ambulance Motol Rihulinka a Granka
9.3. FN Motol Hanka a Krystyna a Tonda a Renata
10.3. FN Motol Bilbo a Jirka a Tonda a Anicka
10.3. FN Brno David a Segy a Tornado a Mina zakaz navštěv
11.3. FN Motol Matyas a Maruska
11.3. FN Thomayerka Tonda a Dada nekonalo se
11.3. Bohnice Krystyna a Marka
12.3. FN Teplice Granka a Tonda /Tygr)
12.3. FN Karlak Kacenka a Pavla
13.3. Velka Bites Zviřátka Krystyna a Renata
13.3. Cvikov Mysi patri do nebe Radka a Granka a Dada a Marka
13.3. hospic Kačenka a Pavla
ZÁKAZ DALŠÍCH NÁVŠTĚV. TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SETKÁNÍ!!!
16.3. ambulance Dada a Krystyna
16.3. FN Motol Hanka a Lenka a Granka a Terezie
17.3. FN Motol Tonda a Jirka a Fumas a Renata
17.3. FN Brno Anicka a Segy a Tornado a David
17.3. FN Ostrava  Granka a Katka
18.3. FN Motol Marka a Matyas
18.3. FN Thomayerka Krystyna a Krystof
18.3. FN Bulovka Radka a Maruska
19.3. FN Karlovo nam Sylvie a Jirka
19.3. FN Motol Fumas a Dada
19.3. FN Ceske Budejovice Anicka a Renata
20.3. Oparany Prodana nevesta Tonda, Granka, Matyas, Marka, Maruska
23.3. ambulance Marka a Rihulinka
23.3. FN Motol Hanka a Dada a Krystof a Fumas
24.3. FN Motol dopo Rihulinka a Marka
24.3. FN Motol Radka a Bilbo a Krystof a Terezie
24.3. FN Brno Dada a Segy a Tornado a David
24.3. FN Ostrava Anicka a Tonda
25.3. FN Motol Marka a Renata a Anicka a Fumas
25.3. FN Thomayerka Tonda a Dada
25.3. FN Vinohrady  Maruska a Kacenka
26.3. FN Karlovo nám Jirka a Krystof
26.3. FN Ústi Anicka a Granka
26.3. FN Karlovy Vary Zviratka Renata a Krystyna
26.3. FN Olomouc  Tornado a Segy
27.3. FN Havl Brod Granka a Dada Tygr
27.3. Kynzvart Zviratka krystyna a Renata
27.3. LDN Motol Maugli Marka a Radka
30.3. ambulance Lenka a Tonda
30.3. FN Motol Hanka a Lenka a Terezie a Granka
30.3. foniatrie Maruska a Krystyna 14h
31.3. FN Motol Lenka a Jirka a Dada a Fumas
31.3. FN Brno Radka a Segy a Tornado a David
31.3. FN Ostrava Katka a Tonda
ÚNOR
3.2. ambulance Motol Hanka a Krystyna
3.2. FN Motol Krystyna, Hanka Granka, Tonda
4.2. FN Motol Krystyna, Fumas, Granka a, Terezie
4.2. FN Brno Segy, Tornado, David a MIna
4.2. FN Plzen Jirka a Renata
5.2. FN Thomayerka Fumas a Renata
5.2. FN Motol  Marka a Zdeněk
6.2. FN Zlin Marka a Tonda
6.2. FN Karlovo nám Maruska a Dada Smolicek
7.2. Louny Mysi patri do nebe Granka a Dada a Radka a Marka
10.2. ambulance Dada a Fumas
10.2. FN Motol Dada a Terezie a Granka a Fumas
11.2. FN Motol Bilbo a Krystof a Radka a Anička
11.2. FN Brno Segy, Tornado, Mina a Marka KARANTENA
11.2. FN Havirov Katka a David (14 hod) KARANTENA
12.2. FN Motol Granka a Radka
12.2. FN Thomayerka Krystyna a Krystof
13.2. FN Teplice Pralidi Renata a Granka
13.2. FN Karlovo nám Matyas a Maruska
13.2. FN Hradec Kralove Jirka a Anicka KARANTENA
14.2. hospic Matyas a Pavla
15.2. sousedské setkání dopo Obří tajemství Matyas a Krystof
odpo Prodaná nevěsta Maruska a Granka a Tinda a Matyas a Marka
17.2. ambulance Lenka a Tonda
17.2. FN Motol Hanka a Kacenka a Terezie a Lenka
18.2. FN Motol Kacenka a Terezie a Tonda a Renata
18.2. FN Brno Segy, Tornado, David a Radka KARANTENA
18.2. FN Ostrava Granka a Krystof
19.2. FN Motol Dada a Zdenek
19.2. FN Thomayerka Jirka a Krystof
19.2. FN Bulovka Maruska a Renata
20.2. FN Ceske Budejovice Tonda a Dáda Tygřík KARANTENA
20.2. FN Motol psychiatrie Matyas a Krystof Obří tajemství
20.2. FN Karlovo nám Maruska a Jirka
21.2. léčebna Oparany Maly princ Dada a Krystof a Matyas
21.2. léčebna Cvikov Bilbo Vokův pes Vilém
22.2. KV Kastan Prodana nevesta Granka a Maruska a Matyas a Tonda a Marka
24.2. ambulance Krystyna a Tonda
24.2. FN Motol Tonda a Lenka a Anicka a Hanka
24.2. foniatrie Krystyna a Renata Zviratka a loupežníci
24.2. Olivovna Maugli Marka a Radka
25.2. FN Motol Bilbo a Tonda a Dada a Granka
25.2. FN Brno Segy, Tornado, David a Anička
25.2. FN Ostrava Anicka a Katka KARANTENA
26.2. FN Thomayerka Matyas a Tonda
26.2, FN Motol Dada a Granka
26.2. FN Vinohrady Maruska a Marka
27.2. FN Karlovo nám. Sylvie a Krystyna
27.2. FN Usti Tonda a Renata
27.2. FN Olomouc Jirka a Segy KARANTENA
28.2. léčebna Janske Lazne Zviratka a loupežníci Krystyna a Renata
28.2. FN Havl Brod Bilbo a Sylva Klaun Pingu
2020 LEDEN
1.1. FN Motol Kačka a Jirka chirurgie 2C, neurologie 3C, neurologie 3B, ARO, stomatologie 4A
3.1. psychiatrická léčebna LOuny Granka a Renáta Betlem
6.1. FN Motol ambulance hematologie 5.patro 9:30 Granka a Pavla
6.1. FN Motol Pavla a Krystyna hematologie velcí 6B, hematologie 5A, hematologie 5B, rehabilitace 3A
Renata a Fumas neurochirurgie SPC, ortopedie 4B, ortopedie 4C, onkologie 5C
7.1. FN Motol Granka a Terezie pediatrie 1A, pediatrie 1C,  chirurgie JIP, pediatrie 1B, oční (dospělá část)
Matyas a Jirka pediatrie PA, chirurgie 2A, kardiologie 6C, kardiologie JIP 6A, ORL 8C
7.1. FN Brno Segy a Radka onkologie,JIP, hematologie, neurologie
Tornado a David ORL, pediatrie, oční
7.1. FN Plzen Renata a Dada pediatrie, onkohematologie, neurologie, oční
8.1. FN Motol Krystof a Tonda chirurgie 2C, neurologie 3C, neurologie 3B, ARO, stomatologie 4A
8.1. FN Thomayerka Radka a Fumas chirurgie, pediatrie, neurologie, psychiatrie
9.1. FN Karlovo nam Radka a Maruska pediatrie, urologie, ORL
9.1. FN Hradec Kralove Renata a Krystyna Zvířátka a loupežníci
10.1. léčebna respiračních nemocí Cvikov Maly princ Krystof a Matyas a Dada
10.1. Hospic Dobreho pastyre Granka a Jirka
13.1. FN Motol ambulance hematologie 5.patro 9:30 Dada a Pavla
13.1. FN Motol Hanka a Terezie hematologie velcí 6B, hematologie 5A, hematologie 5B, rehabilitace 3A
Pavla a Lenka neurochirurgie SPC, ortopedie 4B, ortopedie 4C, onkologie 5C
14.1. FN Motol Radka a Jirka pediatrie 1A, pediatrie 1C,  chirurgie JIP, pediatrie 1B, oční (dospělá část)
Renata a Krystyna pediatrie PA, chirurgie 2A, kardiologie 6C, kardiologie JIP 6A, ORL 8C
14.1. FN Brno Mina a Tornado onkologie,JIP, hematologie, neurologie
Segy a David ORL, pediatrie, oční
15.1. FN Motol Marka a Radka chirurgie 2C, neurologie 3C, neurologie 3B, ARO, stomatologie 4A
15.1. FN Thomayerka Dada a Renata chirurgie, pediatrie, neurologie, psychiatrie
15.1. FN Bulovka Maruska a Zdenek pediatrie, ortopedie, chirurgie
16.1. FN Ceske Budejovice Renata a Granka hematologie, pediatrie
16.1. FN Motol psychiatrie Marka a Pavla
16.1. FN Karlovo nam Maruska a Krystof pediatrie, urologie, ORL
17.1. psychiatrická léčebna Opařany Maringotka Bilbo a Sylva
20.1. FN Motol ambulance hematologie 5.patro 9:30 Krystof a Tonda
20.1. FN Motol Marka a Fumas hematologie velcí 6B, hematologie 5A, hematologie 5B, rehabilitace 3A
Hanka a Lenka neurochirurgie SPC, ortopedie 4B, ortopedie 4C, onkologie 5C
21.1. FN Motol Bilbo a Terezie pediatrie 1A, pediatrie 1C,  chirurgie JIP, pediatrie 1B, oční (dospělá část)
Radka a Marka pediatrie PA, chirurgie 2A, kardiologie 6C, kardiologie JIP 6A, ORL 8C
21.1. FN Brno Mina a Segy onkologie,JIP, hematologie, neurologie
David a Tornado ORL, pediatrie, oční
22.1. FN Motol Jirka a Tonda chirurgie 2C, neurologie 3C, neurologie 3B, ARO,
stomatologie 4A
22.1. FN Thomayerka Krystof a Zdenek chirurgie, pediatrie, neurologie, psychiatrie
22.1. FN Vinohrady Radka a Krystyna pediatrie, plastika, popáleniny
23.1. FN Karlovo nam Maruska a Tonda pediatrie, urologie, ORL
23.1. FN Usti Dada a Pavla
23.1. FN Olomouc Marka a Segy LDN, pediatrie, chirurgie,
23.1. LDN Motol Maugli Granka a Krystyna
27.1. FN Motol ambulance hematologie 5.patro 9:30 Jirka a Krystyna
27.1. FN Motol Hanka a Tonda hematologie velcí 6B, hematologie 5A, hematologie 5B, rehabilitace 3A
Terezie a Jirka neurochirurgie SPC, ortopedie 4B, ortopedie 4C, onkologie 5C
27.1. foniatrie Maruska a Kacenka
27.1. Olivovna O statecnem tygrovi Marka a Dada
28.1. FN Motol 10.patro Zvířátka a Petrovští Rena a Krystyna
28.1. FN Motol Bilbo a Marka pediatrie 1A, pediatrie 1C,  chirurgie JIP, pediatrie 1B, oční (dospělá část)
Terezie a Renata pediatrie PA, chirurgie 2A, kardiologie 6C, kardiologie JIP 6A, ORL 8C
28.1. FN Brno Lenka a Tornado onkologie,JIP, hematologie, neurologie
David a Segy ORL, pediatrie, oční
28.1. FN Ostrava Tonda a Katka
29.1. FN Bohnice Marka a Krystyna
29.1. FN Motol Fumas a Krystof chirurgie 2C, neurologie 3C, neurologie 3B, ARO,
stomatologie 4A
29.1. FN Thomayerka Renata a Jirka chirurgie, pediatrie, neurologie, psychiatrie
30.1. FN Karlovo nam Maruska a Tonda pediatrie, urologie, ORL
30.1. FN Teplice Krystyna a Renata Zviratka a loupežníci
30.1. FN Karlovy Vary a léčebna Mánes Marka a Dada Tygrik
31.1. FN HavlBrod Lenka a Radka