Join Us ...

Myš

Fotogalerie

Osobni údaje
There are no translations available.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí!

Loutky v nemocnici.

Abychom mohli naplňovat naše poslání, nevyhneme se jako všechny organizace práci s osobními údaji. Pokud jste tedy návštěvníkem našich stránek, dostáváte od nás informace o našich aktivitách emaily či poštou, jste přímo naším ctěným dárcem a nebo s námi spolupracujete, pracujeme i s vašimi údaji.

Seznamte se s tím, jak je chráníme, s našimi zásadami a právy, které máte v souvislosti se zpracováním vašich osobních dat, a to dle platných právních předpisů včetně GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).

Jak chráníme vaše data, jaké uplatňujeme zásady a jaká máte práva v souvislosti se zpracováním vašich osobních dat naleznete zde.
 
We are helping children laugh again

We've been helping children laugh again for over a decade. The photo below is one of the oldest in the archives. We have since come a long way and are looking forward to 2018. This year, the number of our visits will again be higher than the number of days in the year! We are planning more than 500 one-day visits. We will visit 30 hospitals and clinics. We are planning several weekly programs in the health resorts where, together with our patients, we are creating puppet performances. We are planning to visit chronically ill and disabled children in specialized camps and medical stays. For the first time, we will work with selected centers of palliative care and homecare for those who need us the most. We are preparing new premieres and this year we will introduce ourselves to children and adults in theaters in and outside Prague in cities such as Pilsen and Ostrava. Looking forward to a great year ... Do you want to help us?

vizul
 
Přišel Vám od nás dopis?
There are no translations available.

Možná vám přišel dopis a Vy byste chtěli vědět něco co v dopise nebylo napsáno ...

Odpovědi na otázky
 
Nové cédéčko LÉTAJÍCÍ PEŘINA: Když muzika pomáhá (L)loutkám léčit.
There are no translations available.

PRAHA 24. 5. 2018 - Začíná nahrávání nového charitativního CD Létající peřina. Je určeno dětem hospitalizovaným v nemocnicích a léčebnách po celé republice. Rozdávat jej budou během svých návštěv členové organizace Loutky v nemocnici. U nemocničních lůžek již 13 let dokazují, že hudba a loutky pacienty v nemocnici potěší a mohou i pomáhat s uzdravováním.

Read more...
 
Loutky v nemocnici na festivalu Skupova Plzeň
There are no translations available.

V rámci prestižního festivalu loutkového divadla Skupova Plzeň odehrajeme představení Lenochodi v divadelním sále.

Ve foyer vám pak ukážeme i některá představení, která hrajeme přímo u postýlek a poodhalíme zákulisí naší práce.

Vezměte své děti a nebo vnoučata a přijďte s námi strávit kus odpoledne. Poznejte, jakou má loutka čarovnou moc, i když zrovna nejste v nemocnici.

Kdy: 14.6. od 16:00.

Více informací: www.skupovaplzen.cz, Předprodej vstupenek: www.plzenskavstupenka.cz

 

LVN_O_Lenochodech

 

FB_logo Follow us on Google+ Follow us on Twitter youtube_1

x

 

We recycle plush toys with Kofola and then we spend them in hospitals during our visits. You can also send your Teddy bear :)

 

 

 

Tip for a gift, which helps!

LVN_CD2_COVER_300px

Myš

News

We recorded the best songs from our performances on the CD that we give to the children in the hospitals. Childrens will not be sad when we leave the room. Now you can enjoy some of them as "clips"! You can listen to them from the Czech TV Archive. And if you like the CD you can also buy at any good CD store or online at Indies scope.

Odkazy na archiv ČT zde

Project in Media

There are no translations available.

Projekt „Loutky v nemocnici“ pomáhá dětem už více než deset let. Činnost stejnojmenného občanského sdružení vnáší do života nemocnic nový rozměr – není to jen zábava, ale i účinný podpůrný terapeutický prvek. Navíc si děti do budoucna odnášejí i různá „ponaučení“ pomáhající řešit složité životní situace.

Read more...

Zůstaňte s námi v kontaktu

Jestli chcete, můžete novinky o tom co děláme nalézat ve svém emailu.

*  Email:   
    Oslovení:   
    Jméno:   
    Příjmení:   

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Děkujeme našim partnerům!

logo_cteni_pomaha.jpg
Joomla Templates by Joomlashack