Join Us ...

Myš

Fotogalerie

Již 12 let pomáháme dětem, aby se zase smály!
There are no translations available.

lum8w

Pomáháme už 12 let dětem, aby se zase smály. Tahle fotka patří k nejstarším, které v archivu máme. Za těch 12 let jsme ušli dlouhou cestu a moc se těšíme, kam po ní dojdeme v roce 2017. V letošním roce bude počet našich návštěv opět vyšší než počet dnů v roce! Chystáme totiž více jak 400 jednodenních návštěv. Pravidelně budeme navštěvovat již na 30 nemocnic a léčeben!  Chystáme několik týdenních programů v léčebnách, kde spolu s námi pacienti sami vytváří loutkové divadelní představení. Chystáme výpravy za chronicky nemocnými a handicapovanými dětmi na specializované tábory a léčebné pobyty. K těm co nás nejvíc potřebují se letos poprvé vydáme ve spolupráci s vybranými centry paliativní péče i domů. Připravujeme nové premiéry a letos se představíme dětem i dospělým v divadle také mimo Prahu - v rámci Dne Loutek v nemocnici v Brně. Čeká nás pěkný rok ... Chcete být při tom s námi?

 
Přišel Vám od nás dopis?
There are no translations available.

Možná vám přišel dopis a Vy byste chtěli vědět něco co v dopise nebylo napsáno ...

Odpovědi na otázky
 
Není to fór ... Na apríla bude Radost!
There are no translations available.

Opravdu! Není to fór ... 1. dubna se Loutky v nemocnici představí v Brně v Divadle Radost. Připravujeme speciální den s Loutkami v nemocnici. Co nevidět zde naleznete podrobné informace. Těšíme se na Vás!

 
V MOTOLE, ale PRO VŠECHNY
There are no translations available.

22. února bude radost jít na kontrolu do motolské nemocnice.

Udělejte si trochu času a přijměte naše pozvání na divadelní představení souboru Loutky v nemocnici v Motole - v rámci Dnů Prahy 5!

Loutky v nemocnici pomáhají již 12 let ve Fakultní nemocnici Motol hospitalizovaným dětem, aby se zase smály. Při svých pravidelných návštěvách hrají loutkové divadlo a zpívají písničky na přání zejména dětem hospitalizovaným na lůžkových odděleních. V rámci Dnů Prahy 5 se soubor rozhodl 22. února potěšit i děti ve vybraných ambulancích a také uspořádat velké divadelní představení v kinosále FN Motol.

Rozzáříme čekárny, do kterých chodí děti z okolí, ale i z daleka. Zaimprovizujeme s loutkami a zazpíváme oblíbené písničky. A nakonec veselého dopoledne jsme připravili opravdu speciální příběh. Medvěd se v něm jednoho dne probudí ze zimního spánku a nevěří vlastním očím: místo lesa stojí uprostřed obrovské továrny. Než se stačí rozkoukat, už je u něho mistr a uhání ho, aby se dal do práce… Být medvěd, to je chabá výmluva pro lenocha… Chcete vědět, jak to dopadlo? Přijďte se přesvědčit. A pokud budete mít chuť, můžete si s námi i zamuzicírovat.

Na místě bude i šestičlenný Loutkoband se spoustou písniček. Na pohádku Medvěd, který nebyl podle knížky Franka Tashlina, mohou přijít i zdravé děti, začínáme v 10:30 v kinosále FN Motol.

Místo snadno najdete v budově ředitelství nemocnice v 2. patře, kam se vchází ze zastřešeného atria.

Read more...
 
FB_logo Follow us on Google+ Follow us on Twitter youtube_1

Tip na Vánoční dárek, který pomáhá

LVN_CD2_COVER_300px

Myš

News

There are no translations available.

Nejlepší písničky z našich představení jsme nahráli na CDčko, které rozdáváme v nemocnicích dětem, aby jim nebylo smutno až odejdeme. To už asi víte. Nyní si některé z nich můžete vychutnat i jako "klipy"! Poslouchat je můžete stále z archivu ČT. A jestli se vám bude líbit CD si můžete i koupit v každé dobré prodejně CD nebo online u Indies scope.

Odkazy na archiv ČT zde

Project in Media

There are no translations available.

Jak zpříjemnit život dětem, které musí trávit čas v nemocnici? Jak dosáhnout toho, aby tento čas pro ně nebyl ztracený, ale aby v něm děti získaly nové poznatky a dovednosti? Na tyto otázky našla odpověď Divadelní a hudební asociace Marky Míkové, která již pět let navštěvuje nemocné děti se svými loutkami a vytváří s nimi divadelní představení. Od roku 2005 provozuje tuto činnost v rámci občanského srdužení Loutky v nemocnici.

celý článek

Zůstaňte s námi v kontaktu

Jestli chcete, můžete novinky o tom co děláme nalézat ve svém emailu.

*  Email:   
    Oslovení:   
    Jméno:   
    Příjmení:   

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Děkujeme našim partnerům!

Logo_SA_a_Regio.jpg
Joomla Templates by Joomlashack