Myš

Pomozte nám vydat nové CD Loutek v nemocnici PDF Print E-mail
There are no translations available.

Vznká další CD s pohádkami, které potěší marody v nemocnicích a léčebnách. Pohádky, které si u dětí získaly velkou oblibu když je hrajeme s loutkami v hernách i u postýlek, spolu s námi připravují špičkoví herci Dejvického divadla.

Foto_LVN_Ivan_Trojan_Jakub_Matejka_Marka_Mkova

Děti se mohou těšit na příběhy v podání Ivana Trojana, Miroslava Krobota, Kláry Melíškové, Simony Babčákové, Hynka Čermáka, Lenky Krobotové, Václava Neužila a dalších osobností. Dobře všechny znáte nejen z divadla, ale i z mnoha mimořádných audionahrávek, českých filmů či oblíbených televizních seriálů. Za spolupráci moc děkujeme. Rozhodli se touto formou podpořit naše aktivity!

Na Vás pak záleží ke kolika hospitalizovaným dětem se pohádky dostanou. Každou korunu, kterou nyní pošlete použijeme na výrobu audionosičů, které rozdáme v nemocnicích. Děkujeme Vám.

Jak podpořit vydání CD?

Foto_David_LVN_Simona_Babcakova_1Loutky_v_nemocnici__Zdenka_ZadnikovaLoutky_v_nemocnici_KrobotovLoutky_v_nemocnici__Miroslav_KrobotLoutky_v_nemocnici__Lukas_PrikazskyLoutky_v_nemocnici__Klra_MelkovFoto_David_LVN_Martin_Mysiicka_Pavel_Simck

 
Joomla Templates by Joomlashack