FB_logo Follow us on Instagram Follow us on Twitter youtube_1

nuda v posteli nadpis

Dnes jsme do brněnské nemocnice vyrazili ve čtyřech (Hanka, Marka a obě Janky), takže vskutku československý tým. Díky tomu jsme zvládli šest oddělení (ORL, oční, chirurgii, neurologii a obě interny) Všude nás přijali s obrovským nadšením. Zpívali jsme česky i slovensky a dnes si poprvé zahrála i ponožka Evelýna (dostala jméno od dvou malých pacientek na interně). Hráli jsme žabáky a nabádali všechny děti, aby vyprávěli až přijdou domů, že v nemocnici mají žáby. Užili jsme spoustu legrace. Na neurologii jsme zase zaujali kytarou a rozličnými hudebními nástroji, které některé děti nechtěly pustit z ruky. Naštěstí jsme měli omalovánky a šikovně za ně nástroje vyměnili. Měli jsme co dělat, abychom stačili autobus směr Praha a směr Bratislava.