FB_logo Follow us on Instagram Follow us on Twitter youtube_1

nuda v posteli nadpis

Připravili jsme sérii audionahrávek s písničkami a s příběhy, které pomáhají. Jestli máte chuť podpořte nás nákupem těchto nosičů a my více CDček rozdáme dětem v nemocnicích a léčebnách. Děkujeme!

2565-p_333 LVN_CD2_COVER_300px CD_LVN_3_MOTIV_WWW 4166-p_333  4965-p_333

CD Dobrá medicína přináší výběr těch nejlepších písniček, které jsme složili pro naše představení, která hrajeme v nemocnicích.

CD Pohádková medicína nabízí příběhy, které nemocné děti znají z návštěv souboru Loutky v nemocnici v nemocnicích a léčebnách v podání těch mimořádných herců.

CD Pohádková medicína II pak obsahuje pohádky i písničky dohromady!

Na CD Létající peřina pak zase naleznete nejen naše písničky ale i písničky spřátených kapel. Audioprojekt Dárek skrývá pohádky, které jsme připravili společně s Dejvickým divadlem. V roce 2020 pak vyšlo opět CD původních písniček v podání Loutek v nemocnici s názvem Divočiny.

Podpořte prosím také tuhle naší medicínu třeba právě nákupem našich CDček! Seženete je v každém dobrém obchdě s CD a také na www.indies.cz

Loutky_v_nemocnici_Divoiny_CD_design

Jak podpořit Loutky v nemocnici?

Chcete-li podpořit významnější částkou, budeme vám vděční!

V případě výrazné podpory si vás budeme individuálně hýčkat a nabízíme speciální výhody i možnost prezentace partnera v rámci vybraných aktivit Loutek v nemocnici, nebo možnost poskytnutí CD pro vlastní propagaci.

Kontakt: Loutky v nemocnici – Jakub Matějka, T: 603 864 595 E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

DĚKUJEME VÁM!