FB_logo Follow us on Instagram Follow us on Twitter youtube_1

nuda v posteli nadpis

Loutky v nemocnici - Antoine de Saint-Exupéry - Malý princ (premiéra)

+ předvánoční setkání s přáteli • 1.12.2018 --- 17:00 hodin

Jste srdečně zváni!

AKTUALIZOVÁNO 21.11.: K A P A C I T A   S Á L U    N A P L N Ě N A

Loutky v nemocnici – MALÝ PRINC

I když letadlo ztroskotá a vypadá to opravdu beznadějně, stačí jen jiskřička fantazie a blízkosti někoho, kdo nás má rád, kdo vysloví tu známou větu, že: "To, co je důležité, je očím neviditelné." A my se rozběhneme napít ze studny ukryté kdesi v poušti a dostaneme znovu sílu. Opravíme letadlo a poletíme dál. A i když Malý princ nezůstane s námi, přece ho uslyšíme, jak se chechtá z jedné maličké hvězdy nad naší hlavou. Je přece tady ... je pořád mezi námi... pro ty, kdo vědí, že správně vidíme jen srdcem.

Adaptace Exuperyho Maleho prince v podání Loutek v nemocnici se snaží podtrhnout témata jako je přátelství, láska, naděje, ktré jsou u nemocničního lůžka možná ještě důležitější než v běžném životě.

podle Antoina de Saint-Exuperyho napsala Marka Mikova
hudba Pavla Jonssonová a Matyáš Míka
scénografie a loutka Malého prince Tomáš Zmrzlý
loutky planet Alexandra Švolíková
růže a úprava dun Kateřina Housková
kostýmy Lucie Cibulová
režie Marka Míková
hrají: Daniela Vacková, Matyáš Míka, Kryštof MíkaV rámci slavnostního podvečera účinkuje celý soubor Loutek v nemocnici. Po konci představení srdečně zveme na tradiční vánoční zpívání i na skleničku a setkání se souborem Loutek v nemocnici.

VSTUPENKY:
• Vstupenky jsou k dispozici v pokladně divadla Minor.

• Novináři, přátelé, partneři a dárci Loutek jsou zvlášť srdečně zváni a mohou si rezervovat volné vstupenky na emailu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo telefonicky na čísle 603 864 595.