FB_logo Follow us on Instagram Follow us on Twitter youtube_1

nuda v posteli nadpis

Každý rok okolo Vánoc hrajeme s Loutkami benefiční představení v Motole. Rozběhneme se s nástroji, loutkami a dárečky na všechna oddělení, zpíváme, povídáme, hrajeme, rozdáváme plyšáčky, které darovala IKEA , dětské časopisy, Dobronožky a letos naše milá a šikovná Maruška vyrobila krásné náušnice také pro maminky. Měly radost, že jsme na ně mysleli.

Na dětské kardiologii jsme si pokonverzovali dokonce anglicky. Byli tam sourozenci ze Sýrie s maminkou a také tatínek s malým chlapcem z Afriky. Tak nás těší, že si z Čech odvezou zdravá srdíčka a snad i zážitek ze setkání s námi. Pro nás to rozhodně krásný zážitek byl:).

Krásné to bylo i na psychiatrii. Malých pacientů málo, a tak jsme se jim mohli individuálně věnovat.

Benefice je každoroční slavnost pro nás a snad i pro pacienty, ke kterým Ježíšek nepřichází domů, ale do nemocnice, protože to holt jinak nejde. Do nového roku všem hodně zdraví.

Káča

Joomla 1.5 Template at JoomlaShack