FB_logo Follow us on Instagram Follow us on Twitter youtube_1

nuda v posteli nadpis

Léto je tento rok opravdu horké a je těžko uvěřit, že v době, kdy si většina z nás užívá prázdniny a dovolenou, je spousta dětí v nemocnici přivázaná k posteli. Dnes jsme vyrazili do nemocnice Motol ve čtyřech Dáda, Maruška, Kryštof já. Navštívili jsme všechna pediatrická oddělení, pak kardiologii, chirurgii malých i velkých dětí a hlavně neurologii. Tam nás vítali s otevřenou náručí. Zpívali a chechtali se, jak žabák Kvak a Žbluňk lezli do vody a potápěli se. Obešli jsme všechny pokojíky a hráli i na herně. Některé děti byly dokonce po autohavárii. Zanechali jsme snad na chvíli radost a překvapení, že se v nemocnici Motol vyskytují žáby: ropušák a skokan zelený a že se tam dokonce hraje na trubku.

Marka

Free Joomla Templates from JoomlaShack.com