FB_logo Follow us on Instagram Follow us on Twitter youtube_1

nuda v posteli nadpis

IMG_20171221_155529_orez_FINAL_BB

Pomáháme už 13 let dětem, aby se zase smály. Tahle fotka dole patří k nejstarším, které v archivu máme. Za tu dobu jsme ušli dlouhou cestu a moc se těšíme, kam po ní dojdeme v roce 2018. V tomto roce bude počet našich návštěv opět vyšší než počet dnů v roce! Chystáme totiž více jak 550 jednodenních návštěv. Pravidelně budeme navštěvovat již na 30 nemocnic a léčeben!  Chystáme několik týdenních programů v léčebnách, kde spolu s námi pacienti sami vytváří loutkové divadelní představení. Chystáme výpravy za chronicky nemocnými a handicapovanými dětmi na specializované tábory a léčebné pobyty. K těm co nás nejvíc potřebují se letos poprvé vydáme ve spolupráci s vybranými centry paliativní péče i domů. Připravujeme nové premiéry a letos se představíme dětem i dospělým v divadle v Praze ale také mimo Prahu - například v Plzni nebo Ostravě. Čeká nás pěkný rok ... Chcete být při tom s námi?

lum8w

Joomla Tutorial from JoomlaShack.com