Pouze s vaší pomocí

Pouze s Vaší pomocí budeme pokračovat s návštěvami malých marodů. Váš dar v jakékoliv výši pomůže dětem překonat pobyt v nemocnici. Darujte jim prosím úsměv ještě dnes!

 

3500

Darujte_cards_11sml


 

15let

Myš

Pevné vazby, které vytváříme v nemocnicích a léčebnách, kdy nemocné děti vítají Loutky jako své kamarády, byly bohužel v některých místech kvůli karanténě narušeny. Přísná kovidová opatření přerušila pravidelné návštěvy a mnoho dětí přišlo v posledním roce o kouzelný svět pohádek, kam je Loutky alespoň na chvíli přenášejí.

Abychom omezili možnost opakování tohoto stavu, rozhodli jsme se zajistit pro děti venkovní prostor, kde bychom pro ně mohli hrát, pokud opět nastanou přísná hygienická opatření. 

RedX 3x3x3 HEXA 3m bočnice Loutky v nemocnici v2Dovolujeme si Vás proto, vážení přátelé, požádat o podporu při nákupu divadelního stanu.

Hráli bychom v něm v parcích léčeben za horšího počasí, kdyby se vrátila restriktivní opatření a herci z Loutek v nemocnici by nesměli za dětmi dovnitř. Stan využijeme nejen pro samotná představení, ale i pro letní divadelní dílny a na dětských táborech pro handicapované děti. Stan je nafukovací, stojí s příslušenstvím 90 000 korun a snadno se postaví.

Za Vaší podporu Vám předem moc děkujeme.

Loutky v nemocnici