Myš

Poděkování za návštěvy
Děti často při představení prozradí, co lékaři neřeknou
There are no translations available.

Mudr_Sebronova„Děti často při představení prozradí, co lékaři neřeknou, když je vyšetřuje na vyšetřovně. Dětský pacient podstupuje často nepříjemnou léčbu a Loutky v nemocnici mu pomohou psychicky, proces uzdravování tak může být zlepšen.”

MUDr. Věra Sebroňová

primářka Dětské neurologické kliniky

FN Motol

 
Kroměříž
There are no translations available.

Chtěl bych touto cestou poděkovat hercům divadla Marky Míkové - ti k nám zavítali 23.5.2011. Potěšili a pobavili dětské pacienty ortoptického oddělení nemocnice v Kroměříži, kteří tak úplně zapomněli na odloučení od svých blízkých i na své zdravotní problémy. Interaktivní představení děti zaujalo a umožnilo jim se aktivně zapojit zpěvem i pohybově. Doufám, že nás divadelní soubor v budoucnu znovu navštíví a jsem si jistý, že představení bude mít opět velký úspěch.

MUDr. Jakub Ošmera
vedoucí lékař ortoptického oddělení Kroměřížské nemocnice.

 
Dětská psychiatrie Motol
There are no translations available.

Vážení herci,

děkuji vám za spolupráci s naším oddělením. Ptala jsem se dětí, jak se jim líbí vaše představení a od všech jsem získala jenom kladné ohlasy. byla bych proto velice ráda, kdybyste pokračovali ve vaší obdivuhodné snaze pobavit a zaujmout naše pacienty.

s pozdravem Pešanová Hana

15.4.2011

 
Návštěva u Marušky
There are no translations available.

Dobrý den,

Vaše představení bylo krásné a Maruška si ho ještě před spaním připomínala.
Nejvíc jí vrtalo hlavou, že Max nemohl sníst tak velikou mámu :-)...
Jsem Vám moc vděčná, že jste k nám přišly a věnovaly nám svůj čas a energii.
I když se to možná nezdá, lidí, kterých se Maruška nebojí, je opravdu málo a vy, díky svému radostnému postoji patříte mezi ně.
Byl to pro ni velký a příjemný zážitek, stejně tak i pro mne.
Proto, pokud byste v budoucnu opět vyšetřily chvilku pro nás, budeme moc rády.
Ještě jsem se také chtěla zeptat, jestli byste byli ochotni navštívit i jiné děti nebo i dospělé, kteří mají problém s navázáním komunikace.


Děkuji a přeji Vám hodně zdraví a životního optimismu.

Markéta Kohoutková

 
Fakultní nemocnice královské Vinohrady
There are no translations available.

...

děkuji Vám jménem Fakultní nemocnice Královské Vinohrady za krásné prožití svátečního odpoledne, pořádaného ke dni svátku dětí. Program byl velmi profesionální a myslím, že zaujal nejen hospitalizované dětské pacienty, ale i jejich rodiče. Zábava, kterou jste zajišťovali v areálu nemocnice, byla velmi pochvalována jak návštěvníky FNKV, tak našimi zaměstnanci, děkujeme a těšíme se na další spolupráci...

Hana Vránová

zastupující tisková mluvčí, 4.6.2010

 

… v minulém týdnu opět navštívili naši kliniku Loutky v nemocnici. Krásné vystoupení nedávalo dětem radost po lžičkách, ale po celých doušcích. Představení se líbilo i rodičům, kteří jsou s dětmi hospitalizováni a kteří jej sledovali z povzdálí. Vnímáme tuto aktivitu divadla velmi kladně a rozhodně jsme pro její pokračování. Patří vám náš velký dík.

Lenka Šetelíková vrchní sestra

Fakultní nemocnice královské Vinohrady

klinika popáleninové medicíny

 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2
Joomla Templates by Joomlashack