15let

Myš

Proces darování online je zajišťován skrze portál darujme.cz, který provozuje Nadace VIA a používá jej většina seriózních neziskových organizací. O své platby se tedy nemusíte bát, určitě se dostanou tam, kam mají. Je to bezpečné a rychlé řešení jak nás podpořit na 2 kliknutí, pokud umíte nakoupit v e-shopu, zvládnete i darovat skrze on-line formuláře vložené na našich stránkách.

Můžete nás takto podpořit libovolnou částkou jednorázově, nebo i pravidelně. Dovolujeme si Vás informovat o jedné technické vlastnosti pravidelných plateb přes platební kartu. Jedná se totiž o tzv. rekurentní platbu kartou, která je navázaná čistě na kartu a neobjeví se mezi trvalými platbami ve Vašem internetovém bankovnictví (na výpisech z účtu samozřejmě ano). Bohužel zatím není možný jiný způsob zřizování trvalých příkazů kartou, než touto krapet nešťastnou formou (je nešťastná zejména tím, že pokud budete platbu chtít trvalý příkaz zrušit, nelze tak udělat jednoduše přes internetové bankovnictví, ale je třeba kontaktovat darujme.cz, kteří ji obratem zruší). Upřímně doufáme, že Vám tato formalita nijak nevadí.

Pokud byste preferovali jiný způsob podpory, rádi vám poradíme.

Pokud preferujete dárcovskou platformu darujspravne.cz naleznete nás v seznamu organizací že kterých je možné si vybrat. 

Joomla Tutorial: by JoomlaShack