15let

Myš

ČERVEN

01.06    FN Motol Renata a Vašek                                       

01.06    Haima  30 let Anička a Terezie a Krystýna a Pavla            

02.06    FN Motol Natálka a Terezie                                    

03.06    FN Motol ambulance Natálka a Fumas                              

03.06    FN Motol Renata a Bilbo a Jirka H. a David N.     

03.06    Foniatrická klinika VFN  Krystýna a Marka Babky

04.06    FN Motol Anička a Natálka a David N. a Tonda   

04.06    FN Brno ambulance Tornádo a Mirka                                

04.06    FN Brno Tornádo a David V. a David N. a Mirka  

04.06    FN Ostrava Vašek a Beata                                       

04.06    FN Plzeň Hanka G. a Terezie a Fumas                   

05.06    FN Motol Vašek a Jirka H.                                       

05.06    FN Vinohrady    Terezie  a Natálka Vesmírná pohádka

05.06    FN Bulovka Matyáš a Anička       Růženka ze střelnice

05.06    FN Olomouc      Beata a David V.                                         

06.06    FN Karlovo nám. David N. a Tonda                                     

06.06    FN Thomayerka  Jirka H. a Natálka a Dejv O kralíčkovi Matýskovi

06.06    FN Teplice / FNÚstí n. Labem - Nové lázně Anička a Matyáš Růženka ze střelnice

06.06    Nemocnice Čes. Budějovice Fumas a Vašek                                    

06.06    Krajská nem. Tomáše Bati ve Zlíně David V. a Beata                                     

07.06    Nemocnice a psych léčebna Havlíčkův Brod Marka a Hanka G. a Matyáš Bílá velryba

08.06    FN Motol Pavla a Renata                                        

09.06    FN Motol Marka a Pavla Ř.                                     

10.06    FN Motol ambulance Pavla Ř. a Kryštof                             

10.06    FN Motol Fumas a Dejv a Natálka a Kryštof        

10.06    Nemocnice Havířov, Nemocnice Karviná – Ráj Beata a David V.                              

11.06    FN Motol Dejv   a Natálka a Bilbo a Fumas          

11.06    FN Brno ambulance  Mína a Vašek                                     

11.06    FN Brno Jana S. a Mína  a Anička a Vašek            

11.06    FN Ostrava Beata a Mirka                                       

11.06    FN Vyškov David V. a Tornádo                               

12.06    FN Motol Krystýna a Mirka                                    

12.06    FN Vinohrady Natálka a Terezie Vesmírná pohádka

12.06    FN Bulovka David N. a Dáda                                  

12.06    FN Olomouc Beata a David V.                                

13.06    FN Karlovo nám. Tornádo a Jirka H.                                    

13.06    FN Thomayerova  David N. a Tonda a Anička a Matyáš    Růženka ze střelnice

13.06    Nemocnice Liberec Hanka G. a Krystýna                           

13.06    Psychiatrická léčebna Bohnice   Kryštof  Dejv Amundsen

14.06    Nemocnice Ml. Boleslav Anička Hanka G. O slepičce a kohoutkovi

14.06    Hospic Dobrého Pastýře Terezie a Kryštof                                        

15.06    FN Motol Renata a David N.                                   

16.06    FN Motol Pavla a Renata                                        

17.06    FN Motol ambulance Krystýna a Dejv                                

17.06    FN Motol Bilbo a Krystýna a Mirka a Terezie      

18.06    FN Motol Zdeněk a Bilbo a Tonda a Fumas         

18.06    FN Brno ambulance Tornádo a Jana S.                               

18.06    FN Brno Tornádo a Jana S. a Vašek a Jirka H.      

18.06    FN Ostrava David V. a Beata                                   

18.06    FN Plzeň David N. a Dáda a Kryštof a Krystýna   

18.06    Olivova dětská léčebna Anička a Hanka G. O slepičce a kohoutkovi

19.06    FN Motol Maruška a Terezie                                  

19.06    FN Vinohrady Tonda a Marka                                

19.06    FN Bulovka Dáda a Jirka H.                                     

19.06    FN Olomouc Krystýna a Beata                               

19.06    Nemocnice Havlíčkův Brod Radka  a Renata                                   

20.06    FN Karlovo nám. Jirka H. a Maruška                                   

20.06    FN Thomayerka David N. a David V. a Fumas a Hanka G.

20.06    Hamzova léčebna Košumberk Krystýna a Renata Zvířátka a loupežníci

20.06    DS Chodov, DS Sokolov, FNKarlovy Vary, Léčebna Mánes Mirka              Anička 

20.06    Nemocnice Agel Valašské Meziříčí Tornádo a Beata                                    

20.06    Dům Ronalda McDonalda při FN Motol  Tonda   Jana S.  Žabí příběhy

20.06    Dětská psych. Nem. Louny Marka a Matyáš Tajemná skříň

20.06    Onkohematologický tábor Vráž  Marka  Matyáš Žabáci

21.06    Dětská léčebna Vesna - Janské lázně Bilbo a Sylva Cirkus Chauve

21.06    Léčebna respiračních nemocí Cvikov Renata a Mirka O 12 měsíčkách

21.06    Dětská psych. nemocnice Opařany Marka a Radka a Dáda a Hanka G. Myši patří do nebe

22.06    FN Motol Renata a Jirka H.                                     

23.06    FN Motol Pavla Ř. a Vašek                                      

24.06    FN Motol ambulance Pavla Ř. a Fumas                              

24.06    FN Motol Radka a Dáda a Fumas a Tonda           

25.06    FN Motol Dáda a Radka a Terezie a Kryštof        

25.06    FN Brno ambulance Mína a Jana S.                                    

25.06    FN Brno Mína a Jana S. a Tornádo a Fumas        

25.06    FN Ostrava Katka S. a Marka                                  

26.06    FN Motol Anička a Maruška                                  

26.06    FN Vinohrady Kryštof a Radka    O statečném Toníkovi

26.06    FN Bulovka        Hanka G. a Mirka Žabí procházka

26.06    FN Olomouc      Beata a Tonda                              

27.06    FN Karlovo nám. Jirka H. a Tonda                                        

27.06    FN Thomayerka Zdeněk a Dáda a Matyáš a Anička Růženka ze střelnice

27.06    FN Motol psychiatrie Kryštof      Dejv Amundsen

27.06    FN Hradec Králové  Hanka G. a Vašek Bleděmodrý Petr

27.06    LDN Motol Marka a Terezie                                    

28.06    DPN Velká Bíteš Matyáš Hanka G. a Marka Bílá velryba

28.06    Léčebné lázně Lázně Kynžvart    Bety a Kryštof Plešatá princezna

29.06    FN Motol Jirka H. a Marka                                      

30.06    FN Motol Vašek a Marka            

KVĚTEN

01.05    FN Motol Václav a David N.                                  

01.05    FN Vinohrady Dejv a Terezie                                  

01.05    FN Bulovka Matyáš a Natálka                                

01.05    FN Olomouc David V. a Beata                               

02.05    FN Karlovo nám. Fumas a Terezie                                    

02.05    FN Thomayerova  Dáda a David V. a  David N. a Jirka H. 

02.05    FN Teplice / FN Ústí n. Labem - Nové lázně Kryštof a Vašek Dlouhý, široký a bystrozraký

02.05    Olivova dětská léčebna Renata a Krystýna Zvířátka a loupežníci

02.05    FN Čes. Budějovice Natálka a Tonda                                 

02.05    Psychiatrická léčebna Bohnice   Marka a Matyáš a Hanka G. Bílá velryba

25.503.05    FN a psych léčebna Havlíčkův Brod Kryštof a Natálka Emil

03.05    DPN Velká Bíteš Marka a Matyáš Tajemná skříň04.05    FN Motol Natálka a Pavla                                       

05.05    FN Motol Pavla a Mirka                            

06.05    FN Motol ambulance Marka a Matyáš                                         

06.05    FN Motol Radka a Dejv a Jirka a Hanka G.           

06.05    Foniatrická klinika VFN  Mirka a Renata O 12 měsíčkách

07.05    FN Motol Bilbo a Renata a David N. a Terezie     

07.05    FN Brno ambulance David V. a Mína                                  

07.05    FN Brno David V. a Tornádo a Hanka G.  a Mína 

07.05    FN Ostrava Mirka a Beata                                       

07.05    FN Plzeň Krystýna a Fumas a Marka a Vašek       

08.05    FN Motol Dejv a Terezie                                    

08.05    FN Vinohrady Vašek a David N.                             

08.05    FN Bulovka Bety a Hanka G.                                   

08.05    FN Olomouc Mirka a Beata                                    

08.05    FN Havlíčkův Brod Marka a  Kryštof a Matyáš Tajemná skříň                           

09.05    FN Karlovo nám. Natálka a Fumas                                      

09.05    FN Thomayerova Jirka H. a Mirka a Hanka G. a Vašek Bleděmodrý Petr

09.05    Dětská psych. a LDN Louny Kryštof a Anička Medvěd

09.05    KN Tomáše Bati ve Zlíně David V. a Beata                                     

10.05    FN Ml. Boleslav Marka a Krystýna Babky

11.05    FN Motol Pavla a Pavla Ř.                                       

12.05    FN Motol Marka a Pavla Ř.                                     

13.05    FN Motol ambulance Bety a Anička                                   

13.05    FN Motol Dáda a Tonda a David N. a Hanka G.  

14.05    FN Motol Bilbo a Dáda a Zdeněk a Hanka G.      

14.05    FN Brno ambulance Radka a Jana S.                                   

14.05    FN Brno Anička a Jana S. a Radka a Renata       

14.05    FN Ostrava Beata a Matyáš                                    

14.05    FN Vyškov David V. a Tornádo                                  

15.05    FN Motol Mirka a Radka                           

15.05    FN Vinohrady Natálka a Terezie  Vesmírná pohádka

15.05    FN Bulovka Dáda a Krystýna                                  

15.05    FN Olomouc  David V. a Fumas                              

15.05    Olivova dětská léčebna Hanka a Tonda a Marka a Maruška a Matyáš Prodaná nevěsta           

16.05    FN Karlovo nám. Tonda a Jirka H.                                        

16.05    FN Benešov Anička a Kryštof

16.05.   LDN Motol David a Natalka

16.05    DS Chodov, Sokolov, FN Karlovy Vary, Léčebna Mánes Matyáš a Marka Tajemná skříň

16.05    FN Liberec Dáda a Hanka G. a Janka S. a Fumas   

16.05.   léčebna Chocerady Mirka a Renata                      

17.05    Hamzova léčebna Košumberk Marka a Hanka G. a Matyáš Bílá velryba

17.05    Dětská psychiatrická nemocnice Opařany Kryštof a Dejv Amundsen

18.05    FN Motol Dejv a David N.                                       

19.05    FN Motol Krystyna a Renata                                     

20.05    FN Motol ambulance Anička a Krystyna                              

20.05    FN Motol Bilbo a Krystyna. a Natalka a Fumas          

21.05    FN Motol Bilbo a Radka a Maruška a DavidN      

21.05    FN Brno ambulance Jirka H. a David V.                               

21.05    FN Brno Jirka H. a David V. a Tornádo a Fumas   

21.05    FN Ostrava Beata  a Renata                                   

21.05    FN Plzeň Tonda a Dáda a Anička a Vašek             

22.05    FN Motol Tornádo a Tonda                                    

22.05    FN Vinohrady David N. a Vašek                             

22.05    FN Bulovka  Dejv a Terezie                                      

22.05    FN Olomouc Beata a David V.                                

23.05    FN Karlovo nám. Dáda a Natalka                                         

23.05    FN Thomayerova Renata a Fumas a Krystýna a Tonda Amina

23.05    LDN Motol Jirka H. a Radka                                    

23.05    Nemocnice Agel Valašské Meziříčí Tornádo a Beata                                    

23.05    Dům Ronalda McDonalda při FN Motol  Vašek a Anička Otesánek

24.05    Dětská léčebna Vesna - Janské lázně Kryštof a Dáda a Matyáš Malý princ

24.05    Léčebna respiračních nemocí Cvikov Krystýna a Renata  Zvířátka a loupežníci

25.5.     festival Mezi ploty Kryštof, Václav, Pavla, Tereza, David N.

25.05    FN Motol Pavla a Dejv     

26.5.    festival Mezi ploty  Anička, Renata, Mirka, Krystyna, Jirka                          

26.05    FN Motol Pavla Ř. a Terezie                                    

27.05    FN Motol ambulance Pavla Ř. a Jirka H.                             

27.05    FN Motol Natálka a Vašek a Tonda a David N.  

27.05.  FN Kroměříž Anička a Renata Otesánek

28.05    FN Motol Fumas a Vašek a Tonda a Terezie     

28.05    FN Brno ambulance  Mína a Radka                                    

28.05    FN Brno  Mína a Radka a Jana S. a Jirka H.         

28.05    FN Ostrava  Katka S. a Krystýna                             

29.05    FN Motol Mirka a Jana S.                                        

29.05    FN Vinohrady Jirka H. a Anička                              

29.05    FN Bulovka  Radka a Tonda                                    

29.05    FN Olomouc Beata a Krystýna  

29.05.   Olivovna Plešatá princezna Bety a Kryštof                             

30.05    FN Karlovo nám. Fumas a Natalka                                        

30.05    FN Thomayerova  Zdeněk a Radka a Anička a Kryštof Medvěd

30.05    FN Hradec Králové  Mirka a Renata O 12 měsíčkách

31.05    DPN Velká Bíteš Bilbo a Sylva Maringotka

31.05    Léčebné lázně Lázně Kynžvart Dejv a Kryštof Amundsen

31.05    Nemocnice Havířov, Nemocnice Karviná – Ráj Beata a David V.    

 

DUBEN

01.04    FN Motol ambulance Vašek a Mirka                               

01.04    FN Motol Dejv a Mirka a  David N. a Vašek   

02.04    FN Motol Dáda a Anička a Terezie a Tonda  

02.04    FN Brno ambulance Mína a Jana S.                             

02.04    FN Brno Krystýna a Mína a Radka a Jana S. 

02.04    FN Ostrava Beata a David V.                                         

03.04    FN Motol Mirka a Fumas                              

03.04    FN Vinohrady David N. a Tonda                              

03.04    FN Bulovka Terezie  Dejv                                  

03.04    FN Olomouc Jirka H. a Beata    

03.04.    Olivovna Plešatá princezna Kryštof a Betty                     

04.04    FN Karlovo nám. Maruška a Natálka                            

04.04    FN Thomayerova  Vašek a Radka a Kryštof a Tonda Medvěd, který nebyl

04.04    FN Motol Marka a Matyáš a Hanka G.  Bílá velryba

04.04    FN Teplice/FN Ústí n. Labem - Nové lázně Krystýna a Renata Zvířátka a loupežníci                     

04.04    FN Čes. Budějovice Mirka a Anička                             

05.04    FN a psych léčebna Havlíčkův Brod  Kryštof a Matyáš a Dáda a Malý princ

06.04    FN Motol  Jirka a Dejv     

06.04. Mc Donald Motol premiéra 14h Plešatá princezna Bety, Kryštof, Matyáš                             

07.04    FN Motol Jirka a Natálka                            

08.04    FN Motol ambulance Jirka a Renáta                             

08.04    FN Motol Bilbo a Jirka H. a Renáta a  Radka  

08.04    Foniatrická klinika VFN  Kryštof a Vašek   Dlouhý, široký, bystrozraký

09.04    FN Motol  Bilbo a Fumas a Marka a Anička

09.04    FN Brno ambulance Mína a Tornado                                         

09.04    FN Brno  David N.  a Tornado.  a Jana S. a Krystyna 

09.04    FN Ostrava  Beata a Mirka                               

09.04    FN Plzeň  Rena a Tonda a Jirka H. a Terezie 

10.04    FN Motol  Maruška a Fumas                             

10.04    FN Vinohrady Renata a Matyáš Otesánek

10.04    FN Bulovka Terez a Anička                              

10.04    FN Olomouc  Beata a Mirka                               

10.04    Olivova dětská léčebna Marka a Hanka G. a Radka a Dáda   Myši patří do nebe

11.04    FN Karlovo nám. Vašek a Fumas                             

11.04    FN Thomayerova Jirka a Tonda a Anička a Krystýna  Ježek

11.04    Dětská psych.nem. Louny  Dejv a Kryštof     Amundsen

11.04    Psychiatrická léčebna Bohnice Marka a Matyáš  Jonáš

11.04    Nemocnice Liberec Hanka G. a Natálka                            

12.04    Hamzova léčebna Košumberk  Marka a Hanka G. a Radka a Dáda Myši patří do nebe

13.04    FN Motol  Pavla a Pavla Ř.                            

14.04    FN Motol  David N. a Pavla Ř.                            

15.04    FN Motol ambulance  Kryštof a Krystýna                                        

15.04    FN Motol  Dejv a Renata a Anička a David N.            

16.04    FN Motol Terezie a Fumas a Radka a  Mirka   

16.04    FN Brno ambulance Mína a Jana S.                             

16.04    FN Brno  Anička a Mína a Jana S. a Renata 

16.04    FN Ostrava  Beata a Vašek                               

16.04    FN Vyškov  Tornádo a David V.                                         

17.04    FN Motol Granka a Anička                              

17.04    FN Vinohrady Terezie a Natálka   Vesmírná pohádka

17.04    FN Bulovka Tonda a  Krystýna  Amina                                     

17.04    FN Olomouc  Vašek a David V.                                         

18.04    FN Karlovo nám. Fumas a Mirka                               

18.04    FN Benešov Zdeněk a Vašek

18.04.   Chocerady Marka a Matyáš Žabáci

18.04    FN Zlín  David V. a Beata     

18.04.   FN Znojmo Renáta a Tornádo                 

18.04    LDN Motol David N. a Maruška                                        

18.04    DS Chodov, DS Sokolov, FN Karlovy Vary, Léčebna Mánes Natálka a Kryštof  Emil 

18.04    Dům Ronalda McDonalda při FN Motol  Anička  Hanka G. Slepička a kohoutek

19.04    Léčebné lázně Lázně Kynžvart Marka  Hanka G. Maruška a Tonda a Matyáš Prodaná nevěsta       

19.04    Dětská psychiatrická nemocnice Opařany  Natálka a Kryštof Emil

19.04    Nemocnice Ml. Boleslav Renata a Krystýna Zvířátka a loupežníci

19.04    FN Karviná a Havířov - Ráj Beata  a David V.                                         

19.04    Léčebna respiračních nemocí Cvikov Sylva a Bilbo Maringotka

20.04    FN Motol  Pavla a Vašek                               

21.04    FN Motol  Marka a Mirka 

22.04    FN Motol ambulance a Natalka a Fumas                             

22.04    FN Motol David N. a Jirka H. a Krystýna  a Anička 

23.04    FN Motol Dáda a Zdeněk a Natálka a Terezie  Vesmírná pohádka

23.04    FN Brno ambulance Mína a Tornádo                                        

23.04    FN Brno  Radka a Tornádo a Mína  a Marka           

23.04    FN Ostrava Beata a Krystýna                                        

23.04    FN Plzeň Jirka H. a Fumas a  Hanka a Mirka   

24.04    FN Motol Maruška a Anička                             

24.04    FN Vinohrady Fumas a Natalka                                  

24.04    FN Bulovka  Dáda a  Matyáš  Malý malý princ                     

24.04    FN Olomouc Beata a Krystýna                                        

25.04    FN Karlovo nám.  Fumas a Renata                             

25.04    FN Thomayerova  Vašek a  David N. a Natálka a Bety  O koblížkovi

25.04    FN Hradec Králové Tonda  a Hanka G.                                       

25.04    FN Motol psychiatrie   Matyáš a Dáda Malý malý princ

25.04    Nemocnice Agel Valašské Meziříčí    Tornádo  a David V.                                         

26.04    Dětská léčebna Vesna, Janské lázně Marka a Hanka G. a Maruška a Tonda a Matyáš Prodaná nevěsta

26.04    LDN Slunečnice  Natálka a Anička                             

27.04    FN Motol Terezie a Dáda                                

28.04    FN Motol Dejv a Pavla Ř.                            

29.04    FN Motol ambulance Pavla Ř. a Renata                             

29.04    FN Motol Dejv a Jirka H. a Bilbo a David N.        

30.04    FN Motol Kryštof a Bilbo a Matyáš a Tonda  

30.04    FN Brno ambulance  Tornádo a David V.                                         

30.04    FN Brno  Terezie a Mína a David N. a Tornádo            

30.04    FN Ostrava Katka S. a Beata                               

 

BŘEZEN

01.03    Léčebné lázně Lázně Kynžvart Hanka G. A Tonda Budulínek

02.03    FN Motol Pavla a Anička                                         

03.03    FN Motol Pavla a Dejv                               

04.03    FN Motol ambulance Marka a Mirka Maličký kouzelník               

04.03    FN Motol Marka a Dejv a Bilbo  a Anička            

04.03    Foniatrická klinika VFN  Tonda Terezie  

05.03    FN Motol Bilbo a Kryštof a Marka a Krystýna      

05.03    FN Brno ambulance Jirka H. a Jana S.                                  

05.03    FN Brno Jirka H. a Anička a Jana S. a David N.     

05.03    FN Ostrava Beata a David V.                                   

06.03    FN Motol Maruška a Kryštof                                  

06.03    FN Vinohrady Tonda a Terezie                               

06.03    FN Bulovka Renata a Marka                                

06.03    FN Olomouc Beata a David V.                                

06.03    Olivova dětská léčebna Hanka G. Vašek Bleděmodrý Petr

07.03    FN Karlovo nám. Krystýna a Jirka H.                                   

07.03    FN Thomayerova  Anička a David Noll a Renata a Tonda Amina

07.03    FN Teplice /FN Ústí n. Labem - Nové lázně Bilbo a Hanka G

07.03    FN Čes. Budějovice, FN Krumlov, Bazalka Dáda a Fumas Kuřátko a obilí     

08.03    Hamzova léčebna Košumberk  Kryštof  a Dejv Amundsen

08.03    FN a psych léčebna Havlíčkův Brod Hanka G. A Dáda Tygr

09.03    FN Motol  Pavla Ř. a Pavla                                      

10.03    FN Motol  Pavla Ř. a David N.                                

11.03    FN Motol ambulance Dejv a Kryštof                             

11.03    FN Motol Natalka a Václav a Anička a Jirka H.         

11.03    Nemocnice Strakonice  Krystýna a Renata Zvířátka a loupežníci

12.03    FN Motol Zdeněk a David N. a Tonda a Matyáš   

12.03    FN Brno ambulance Mína a Tornádo                                 

12.03    FN Brno  Mína a Tornádo a Fumas a Radka         

12.03    FN Ostrava  Mirka a Katka S.                                  

12.03    FN Plzeň  Anička a Vašek a Terezie a Natálka Vesmírná pohádka

13.03    FN Motol David N. a Terezie                                        

13.03    FN Vinohrady  Tonda a Jirka H.                            

13.03    FN Bulovka  Radka a Maruška                             

13.03    FN Olomouc Beata a David V.                                         

14.03    FN Karlovo nám. Maruška a Jirka H.                                   

14.03    FN Thomayerova  Vašek  Natálka a Krystýna a Hanka G.    Rok 1945

14.03    Psychiatrická léčebna Bohnice   Dáda a Matyáš Malý Malý princ

14.03    FN Tomáše Bati ve Zlíně David V. a Beata                                     

14.03    FN Motol psychiatrie Fumas a Renata  Rok 1968

15.03    Léčebné lázně Lázně Kynžvart Renata a Krystýna Zvířátka a loupežníci

15.03    Dětská psychiatrická nemocnice Opařany Hanka G. a Dáda O statečném tygříkovi

15.03    Nemocnice Ml. Boleslav Natálka a Terezie Vesmírná pohádka

16.03    FN Motol Dejv a Pavla                                  

17.03    FN Motol Pavla a Naty                               

18.03    FN Motol ambulance  Mirka a Jirka H.                            

18.03    FN Motol Mirka a Krystýna a Dejv a David N.        

18.03    Nemocnice Havířov Beata a David V.                                         

19.03    FN Motol Bilbo a Mirka  a Kryštof a Matyáš

19.03    FN Brno ambulance Mína a Jana S.                             

19.03    FN Brno  Mína a Jirka H. a Tornádo a Jana S.

19.03    FN Ostrava Beata a Hanka G.                                       

19.03    FN Vyškov Anička a David V.                                         

20.03    FN Motol Jirka a Matyáš                            

20.03    FN Vinohrady Kryštof a Terezie                             

20.03    FN Bulovka Vašek  a Tonda                              

20.03    FN Olomouc Beata a Renata                             

21.03    FN Karlovo nám. David N. a Maruška                                

21.03    Chocerady  Jirka H. a Anička 

21.03. Benešov Zdeněk a Terez  

21.03    Nemocnice Liberec Fumas a Natálka                             

21.03    Nemocnice Znojmo David V. a  Jana S.                                      

21.03    FN Karlovy Vary, Léčebna Mánes Krystýna a Renata Zvířátka a loupežníci / Ježek

21.03    Dům Ronalda McDonalda při FN Motol  Vašek a Hanka G. Bleděmodrý Petr

22.03    DPN Velká Bíteš Kryštof  Dejv Amundsen

22.03    Dětská léčebna Vesna - Janské lázně Sylva a Bilbo Maringotka

22.03    Léčebna respiračních nemocí Cvikov Hanka G. a Anička  Slepička a kohoutek

22.03    Nemocnice Karviná - Ráj Beata a David V.                                         

22.03    Dětská psych. Nem. Louny a LDN Krystyna a Renata Zvířátka a loupežníci  

23.03    FN Motol pohotovost Pavla Ř. a Fumas                                    

24.03    FN Motol Pavla Ř. a Naty                                       

25.03    FN Motol ambulance Tonda a Fumas                                 

25.03    FN Motol Dáda a Anička a Renata a Natálka      

25.03.   FN Havířov Beata a David V.     

26.03    FN Motol Mirka Terezie a Natálka a Tonda  

26.03    FN Brno ambulance Tornádo a Radka                                        

26.03    FN Brno Vašek  Tornádo a Anička a Segy       

26.03    FN Ostrava David V.. a Krystýna                                    

26.03    FN Plzeň  Dáda a David N. a Hanka G. a Fumas  

27.03    FN Motol Maruška a DavidN                                       

27.03    FN Vinohrady Mirka a Dáda                                

27.03    FN Bulovka Terezie  a Tonda                           

27.03    FN Olomouc Krystýna a Beata                                        

28.03    FN Karlovo nám. Mirka a Fumas    

28.03.   FN Hradec Králové Terez a Natalka Vesmírná pohádka

28.3.     FN Havlíčkův Brod Václav a Hanka Bleděmodrý Petr                       

28.03    FN Thomayerova  Tonda a Anička  Dáda a Jirka H.  Otesánek

28.03    LDN Motol Radka a Krystyna                                     

28.03    Nemocnice Agel Valašské Meziříčí Tornádo a Beata  

29.03.   Olivovna - Medvěd, který nebyl  Anička a Kryštof 10:30                            

30.03    FN Motol  Pavla a Renata                              

31.03    FN Motol David N. a Dejv                             

 

ÚNOR

             

01.02

FN Karlovo nám.

Fumas

Mirka

     

01.02

FN Thomayerka

David N.

Natálka

Krystýna

Vašek

 O ježkovi

01.02

Dětská psych. Nem. Louny

Tonda

Marka

   

Dárek

01.02

FN Hradec Králové

Matyáš

Renata

     

03.02

FN Motol

Pavla

Renata

     

04.02

FN Motol

Pavla

Jirka H.

     

05.02

FN Motol ambulance

Anička

Natálka

     

05.02

FN Motol

Anička

Marka

Fumas

David N.

 

05.02

Foniatrická klinika VFN

Vašek

Kryštof

   

Dlouhý,Široký,Bystr

06.02

FN Motol

Fumas

Mirka

Natálka

Tonda

 

06.02

FN Brno ambulance

Tornádo

Monika

     

06.02

FN Brno

Tornádo

Jana S.

Monika

Jirka H.

 

06.02

FN Ostrava

David N.

Beata

     

07.02

FN Motol

Matyáš

Maruška

     

07.02

FN Vinohrady

DavidN

Renata

     

07.02

FN Bulovka

Dáda

Jirka H.

     

07.02

FN Olomouc

Beata

David V.

     

08.02

FN Karlovo nám.

David N.

Natálka

     

08.02

FN Thomayerka

Dejv

Fumas

Mirka

Kryštof

 Amundsen

08.02

Nemocnice Teplice / Nemocnice Ústí n. Labem

Anička

Tonda

     

08.02

Nemocnice Čes. Budějovice

Hanka G.

Vašek

     Bleděmodrý Petr

08.02

FN Motol psychiatrie

Marka

Matyáš

   

Jonáš

10.02

FN Motol

Pavla Ř.

Marka

     

11.02

FN Motol

Pavla Ř.

Dáda

     

12.02

FN Motol ambulance

Radka

Kryštof

     

12.02

FN Motol

Radka

David N.

Tonda

Matyáš

 

12.02

Nemocnice Písek a Strakonice

Krystýna

Renata

     

13.02

FN Motol

Bilbo

Marka

Krystýna

Kryštof

 

13.02

FN Brno ambulance

Jana S.

Monika

     

13.02

FN Brno

Jana S.

David N.

Tonda

Monika

 

13.02

FN Ostrava

Beata

Jirka H.

     

13.02

FN Plzeň

Anička

Radka

Vašek

Terezie

 

14.02

FN Motol

Krystýna

HankaG.

     

14.02

FN Vinohrady

Natalka

Fumas

     

14.02

FN Bulovka

Tonda

Terezie

     

14.02

FN Olomouc

Beata

Renata

     

15.02

FN Karlovo nám.

Maruška

Tonda

     

15.02

FN Thomayerka

Natálka

Dáda

Fumas

Renata

 Rok 1968

15.02

Psychiatrická léčebna Bohnice

Hanka G.

Krystyna

   

Rok 1945

15.02

Nemocnice a psych léčebna Havlíčkův Brod

Marka

Matyáš

    Jonáš a velryba

15.02

Krajská nem. Valašské Meziříčí

Tornádo

Beata

     

16.02

Nemocnice Ml. Boleslav

Terezie

Fumas

     

16.02

Dětská psychiatrická nemocnice Opařany

Radka

Marka

   

Mauglí

16.02

Hamzova léčebna Košumberk

Kryštof

Krystýna

   

Tři přání

17.02

FN Motol

Pavla

Mirka

     

18.02

FN Motol

Pavla

Radka

     

19.02

FN Motol ambulance

Renata

Dejv

     

19.02

FN Motol

Dejv

Dáda

Jirka H.

Granka

 

19.02

Nemocnice Havířov

Beata

David V.

     

20.02

FN Motol

Václav

Hanka G.

Mirka

Krystýna

 

20.02

FN Brno ambulance

Jana S.

Mína

     

20.02

FN Brno

Mína

Jana S.

Kryštof

Monika

 

20.02

FN Ostrava

Beata

Anička

     

20.02

Olivova dětská léčebna

Matyáš

Marka

   

Jonáš a velryba

20.02

FN Vyškov

Tornádo

David V.

     

21.02

FN Motol

Kryštof

Fumas

     

21.02

FN Vinohrady

Mirka

Terezie

     

21.02

FN Bulovka

Jirka H.

Hanka G.

     

21.02

FN Olomouc

Beata

David V.

     

22.02

FN Karlovo nám.

Matyáš

Maruška

     

22.02.

Mc Donald

Dáda 

Granka

    O statečném tygrovi

22.02

FN Thomayerka

Renata

Zdeněk

David N.

Natálka

 

22.02

Nemocnice Liberec

Anička

Krystyna

     

22.02

Nemocnice Znojmo

David V.

Tornádo

     

23.02

DPN Velká Bíteš

Vašek

Hanka G.

   

Bleděmodrý Petr

23.02

Léčebné lázně Lázně Kynžvart

Natálka

Anička

   

O Budulínkovi a Karkulce

23.02

Dětská léčebna Vesna - Janské lázně

Marka

Dáda

   

O tygříkovi

23.02

Léčebna respiračních nemocí Cvikov

Renata

Mirka

   

O 12ti měsíčcích

24.02

FN Motol

Pavla

Tereza

     

24.02

Kaštan - veřejné hraní

Hanka G.

Vašek

   

Bleděmodrý Petr

25.02

FN Motol

Pavla Ř.

Renáta

     

26.02

FN Motol ambulance

Pavla Ř.

Dejv

     

26.02

FN Motol

Tonda

Dejv

Radka

Bilbo

 

27.02

FN Motol

Zdeněk

Terezie

Dáda

Bilbo

 

27.02

FN Brno ambulance

David V.

Mína

     

27.02

FN Brno

Mína

Tornádo

David V.

Jana S.

 

27.02

FN Ostrava

Krystýna

Katka S.

     

27.02

FN Plzeň

Mirka

Natálka

Jirka H.

Fumas

 

28.02

FN Motol

Terezie

David N.

     

28.02

FN Vinohrady

Dáda

Matyáš

     

28.02

FN Bulovka

Fumas

Radka

     

28.02

FN Olomouc

Krystýna

Beata

     

29.02

FN Karlovo nám.

Maruška

Natálka

     

29.02

FN Thomayerka

Mirka

Anička

Matyáš

Václav

 Zrezivělý rytíř

29.02

LDN Motol

Hanka G.

Fumas

     

29.02

Nemocnice Agel Valašské Meziříčí

Beata

David V.

     

29.02.

Louny psychiatrie

Marka

Radka

    Mauglí

 

LEDEN 2024

1.1 FN Motol ambulance Dáda a David N.                                         

1.1 FN Motol David N. a Mirka                               

2.1 FN Motol Matyáš a Mirka, Renata  Natálka

2.1 FN Brno ambulance Mína a Radka                              

2.1 FN Brno Tornado a Segy, Radka a Monika

2.1 FN Ostrava Beata a Kryštof                             

2.1 FN Plzeň Dáda a Fumas, Anička a Jirka

3.1 FN Motol  Maruška a Matyáš                            

3.1 FN Vinohrady Dejv a Fumas                              

3.1 FN Bulovka Krystýna a Tonda                              

3.1 FN Olomouc Hanka G. a Renata                                        

4.1 FN Karlovo nám. Fumas aTonda                              

4.1 FN Thomayerka Renata a Jirka H., Dáda a Krystýna Smolíček

4.1 Louny Matyáš a Vašek Zrezivělý rytíř

4.1 FN Hradec Králové   Hanka G. a Natálka                            

6.1 FN Motol Pavla a Dejv                                  

7.1 FN Motol Pavla a Mirka                               

8.1 FN Motol ambulance  Bilbo a Renata                             

8.1 FN Motol Jana S. a Anička, Bilbo  a David N.            

8.1 Foniatrie Radka a Krystýna O kůzlátkách

9.1 FN Motol Bilbo a Mirka, Terezie a David N.            

9.1 FN Brno ambulance Tornádo a Mína                                

9.1 FN Brno David V. a Tornádo, Monika a Mína    

9.1 FN Ostrava Anička a Dejv                             

10.1 FN Motol Mirka a Fumas                              

10.1 FN Vinohrady Dáda a Matyáš                            

10.1 FN Bulovka Hanka G. a Dejv                                 

10.1 FN Olomouc Beata a Natálka                            

11.1 FN Karlovo nám. Krystýna a Maruška                                        

11.1 FN Thomayerka Tonda a Fumas a Natálka a Anička 

11.1 Ústí Hanka G. a Dáda                                

11.1 Čes. Budějovice Jirka H. a Renata                                  

12.1 Havl. Brod Renata Krystýna  Zvířátka a loupežníci

12.1 Košumberk Anička a Hanka G.  O slepičce a kohoutkovi

13.1 FN Motol Vašek a Pavla                                

14.1 FN Motol Pavla a Říhulinka                             

15.1 FN Motol ambulance Pavla Ř. a Kryštof                             

15.1 FN Motol Terezie a Fumas, Mirka a Tonda  

15.1 Chocerady 14h Renata a Hanka G. Pralidi

16.1 FN Motol   Bilbo a Dáda  a Zdeněk a Tonda  

16.1 FN Brno ambulance  Tornádo a Monika                            

16.1 FN Brno Mína a David V. a Tornádo a Jirka H.

16.1 FN Ostrava Beata a David N.                          

16.1 FN Plzeň Matyáš a Terezie a Vašek a Anička 

16.1 Olivovna Kryštof a Dejv Amundsen

17.1 FN Motol Tonda a Anička                              

17.1 FN Vinohrady Maruška a Terezie                             

17.1 FN Bulovka Jirka H. Dejv                                  

17.1 FN Olomouc  David V.  a Renata     

17.1. Slunečnice Krystyna a  Granka                

18.1 FN Karlovo nám. Natálka a Krystýna                                        

18.1 FN Thomayerka Jirka H. a Renata a Hanka G. a Dáda   

18.1 Ml. Boleslav Fumas a Vašek                               

18.1 Bohnice Marka a Tonda  Dárek

18.1 FN Motol psych Kryštof a Dejv  Amundsen

19.1. Jánské Lázně Pralidi Granka a Renata

19.1 Velká Bíteš Kryštof a Anička Medvěd, který nebyl

19.1 Kynžvart Sylva a Bilbo Pingu 

19.1. Opařany Matyáš Vašek Zrezivělý rytíř

19.1. Hospic Dobrého pastýře Jirka a DavidN

20.1. FN Motol Natálka a David N.                                         

21.1. FN Motol rehabilitace Terezie a David N.                                         

22.1. FN Motol ambulance Kryštof a Jirka                           

22.1. FN Motol  Jirka a Radka a Tonda a Renata 

23.1. FN Motol  Krystyna a Radka a Hanka G. a Marka 

23.1. FN Brno ambulance Monika a Tornádo                                        

23.1. FN Brno Monika a David N. a Mína a Tornádo            

23.1. FN Ostrava David V. a Mirka                               

24.1. FN Motol Maruška a Kryštof                             

24.1. FN Vinohrady Dejv  a Terezie                             

24.1. FN Bulovka Natálka a Matyáš                            

24.1. FN Olomouc Beata a Mirka                               

25.1. FN Karlovo nám. Radka a Fumas                              

25.1. FN Thomayerka Natalka a Zdeněk a Tonda a  Kryštof 

25.1. Chodov, Sokolov, Karlovy vary Hanka G. a Dáda KOčička a pejsek 

25.1. Mc Donald Mirka a Renata  O dvanácti měsíčkách

25.1. Liberec Marka a Anička a Jirka                   

25.1. Valašské Meziříčí David V. a Beata                               

26.1. Boskovice, Ostrov u Macochy, Křetín Dáda a Marka O statečném tygrovi

26.1. Cvikov Kryštof Matyáš  Co je víc?

27.1. FN Motol Natalka a Terez                          

28.1. FN Motol Krystyna a Vašek                               

29.1. FN Motol ambulance  Natálka Matyáš                            

29.1. FN Motol Anička a David N. a Vašek a Marka 

30.1. FN Motol Natálka a Renata a Krystýna a Terezie 

30.1. FN Brno ambulance  Radka a Jana S.                             

30.1. FN Brno Monika a Jana S. a Mína a Radka  

30.1. FN Ostrava Beata a Katka S.                            

30.1. FN Zlín David V. a  Anička                              

30.1. Olivovna Marka a Kryštof Zlatá rybka

30.1. FN Plzeň Fumas a Tonda a Matyáš a Mirka   

31.1. FN Motol Sylva a Bilbo                                

31.1. FN Vinohrady Jirka H. a Maruška                                        

31.1. FN Bulovka DavidN. a Terezie                             

31.1. FN Olomouc David V. a Fumas                             

 

Prosinec 2023

1.12. Kynžvart Cesta do Vánoc Market, Vaclav, Granka, Kryštof, Dejv, Natalka

2.12. Motol Pavla a Natalka

3.12. FN Motol Pavla a Tereza

4.12. FN Motol ambulance Krystyna a Natalka

4.12. FN Motol Marka a Tonda a Dýda a Renata

4.12. KC Kaštan pro TAMTAM Bleděmodrý Petr Granka a Václav

5.12. FN Motol Krystyna, Mirka, Dáda, DavidN

5.12. FN Brno Segy a Monika

5.12. FN Brno Renata a Segy a Tornado a Monika

5.12. FN Ostrava Beata a DavidV

5.12. FN Plzeň Komedie Vánoční Marka a Anička, Terez a Natalka

5.12. FN Motol Mikuláš v podvečer Václav a Sára a Tonda

6.12. FN Motol Mirka a Natalka

6.12. FN Vinohrady Maruška a DavidN

6.12. FN Bulovka Tonda a Terez

6.12. FN Olomouc Renata a JIrka

6.12. Mc Donald Komedie vánoční Anička a Marka

7.12. Naivní divadlo a FN Liberec Cesta do Vánoc Anička, Václav, Hanka, Dejv, Natalka, Kryštof

7.12. FN Karlovo nám Maruška a Tonda

7.12. FN Hradec Králové Mirka a Renata

7.12. FN Thomayerova DavidN, Krystyna a Vánoční žabáci Matyáš a Marka

7.12. LDN FN Motol Renata a Jirka

8.12. FN HavlBrod Sylva a Bilbo Pingu

8.12. Cvikov Cesta do Vánoc Anička, Václav, Hanka, Dejv, Natalka, Kryštof

9.12. FN Motol Tereza a DavidN

10.12. FN Motol Krystyna a Natalka

11.12. FN Motol ambulance Fumas a DavidN

11.12. FN Motol Krystyna a Tonda

11.12. FN Benešov Renata a Matyáš

11.12. psych.léčebna Velká Bíteš  Amundsen Dejv, Kryštof

12.12. FN Motol Bilbo, Renata, Dáda, DavidN

12.12. FN Brno Mina, Tornado

12.12. FN Brno Mina a DavidV

12.12. FN Brno Mina, Monika, Tornado, DavidV

12.12. FN Ostrava Jirka a Beata

12.12. foniatrie Komedie vánoční Anička a Marka

13.12 FN Motol Bilbo a Sylva

13.12. FN Vinohrady Jirka a Matyáš

13.12. FN Bulovka Tereza a Fumas

13.12. FN Olomouc Beata a Renata

14.12. FN Motol psychiatrie Matyáš a Václav Zrezivělý rytíř

14.12. Olivovna Klidné Vánoce Kryštof a Marka

14.12. FN Karlovo nám Zdeněk a Maruška

14.12. FN Thomayerova Krystyna a Segy a Renata a Dáda

14.12. České Budějovice Natalka a Jirka

15.12. Jánské Lázně Žabáci vánoční Marka a Matyáš

15.12. Opařany Emil Natalka, Kryštof

16.12. FN Motol Granka a Rihulinka

17.12. FN Motol Pavla a Rihulinka

18.12. FN Motol ambulance Marka a Matyáš

18.12. FN Motol Fumas a Krystyna a Matyáš a Tonda

18.12. FN Benešov Granka a Anička

18.12. 10:30h MK Cesta do Vánoc Anička, Václav, Granka, Dejv, Natalka, Kryštof

18.12. azylový dům Gloria, Praha 5, Barrandov Emil 17h Natalka a Kryštof

19.12. FN Motol Bilbo a Zdeněk a Marka a Mirka

19.12. FN Brno Jirka a Monika a Segy a Tornado

19.12. FN Ostrava DavidV a Beata

19.12. FN Plzeň Renata, Terez, Matyáš, Fumas

19.12. 9 a 10:30h Cesta do Vánoc Market, Václav, Granka, Dejv, Natalka, Kryštof

20.12. FN Motol Renata a Mirka

20.12. FN Vinohrady Dáda a Terez

20.12. FN Bulovka Maruška a Matyáš

20.12. FN Olomouc David V. a Jirka

20.12. Dům s peč. službou a Alzheimer centrum Pitkovice Komedie Vánoční Marka a Anička

20.12. MK 9h a 10:30h Cesta do Vánoc Market, Václav, Granka, Dejv, Natalka, Kryštof

21.12. MK 9h a 10:30h Cesta do Vánoc Market, Václav, Granka, Dejv, Natalka, Kryštof

21.12. Motol psychiatrie Komedie vánoční Marka a Anička

22.12. MK 9 a 10:30h Cesta do Vánoc Market, Václav, Granka, Dejv, Natalka, Kryštof

22.12. MK 17h Cesta do Vánoc Market, Václav, Granka, Dejv, Natalka, Kryštof

23.12. FN Motol DavidN a Tonda

25.12. FN Motol Mirka a DavidN

26.12. FN Motol Dáda a Jirka

27.12. FN Motol Radka a Dáda

27.12. FN Olomouc Beata a DavidV

28.12. FN Motol LDN Radka a Jirka

30.12. Fn Motol Mirka a Radka

31.12. FN Motol Tonda a DavidN

1.1. FN Motol DavidN a Mirka

2.1. FN Motol Matyáš a Radka

 

 LISTOPAD

1 FN Motol Natalka a Matyáš

1.11. FN Bulovka Renata a Mirka 12 měsíčků

1.11. FN Vinohrady Maruška a Kryštof

1.11. FN Olomouc Krystyna a Jirka

2.11. FN Karlovo nám Fumas a Maruška

2.11. FN Thomayerova Renata a a Jirka a Tonda a Matyáš Jonáš

2.11. Chocerady Kryštof a Natalka 

2.11. FN Hradec Králové a stacionar Granka a Dáda Tygřík

3.11. LDN Louny Malý princ Matyáš, Kryštof, Dáda

3.11. Košumberk Pralidi Renata a Granka

4.11. FN Motol Říhulinka a Pavla

5.11. FN Motol Říhulinka a Anička

6.11. FN Motol ambulance Kryštof a Dejv

6.11. FN Motol Václav a Dáda a Kryštof a Jirka

6.11. foniatrie Renata a Anička Otesánek zrušeno

7.11. FN Motol Radka a Fumas a Václav a Mirka

7.11. FN Brno dopo Monika a Tornado

7.11. FN Brno Segy a Tornado a Monika a Greta

7.11. FN Ostrava Beata a DavidV

7.11. FN PlzeŇ Jirka a DavidN a Terez a Matyáš

7.11. Olivovna 16h Emil Kryštof a Natalka

8.11. FN Motol Renata a Mirka 12 měsíčků

8.11. FN Vinohrady Tereza a Tonda

8.11. FN Bulovka DavidN a Radka

8.11. FN Olomouc Beata a Natalka

9.11. FN Karlovo nám Monika a Natalka

9.11. FN Thomayerova Václav a Krystyna a Renata a Mirka 12 měsíčků

9.11. FN Motol psychiatrie Prodaná nevěsta Mates a Granka a Tonda a Marka a Maruška

10.11. Strakonice 12 měsíčků Mirka a Renata

10.11. Havlíčkův Brod Prodaná nevěsta Granka a Tonda a Mates a Maruška a Marka

11.11.FN Motol Marka a Pavla

12.11. FN Motol Anička a Říhulinka

13.11. DPS/Dům seniorů Novovysočanská - 10:00 Matyáš a Anička ROK 1989

13.11. FN Motol ambulance Říhulinka a Jirka

13.11. FN Motol Fumas a Tonda a Jirka a Krystyna

13.11. Olivovna 16h Bleděmodrý Petr Granka a Václav

14.11. Stacionář SSP9 Hejnická 538, Praha 9, 19000  - 10:00 Matyáš a Anička 1989

14.11. FN Motol Matyáš a Fumas a Terez a Bilbo

14.11. FN Brno dopo Segy a Monika

14.11. FN Brno Mina a Segy a Tornado a Monika

14.11. FN Ostrava DavidV a Beata

15.11. FN Motol Tereza a Mirka

15.11. FN Vinohrady Fumas a Dáda

15.11. FN Bulovka Krystyna a Maruška

15.11. FN Olomouc Beata a Granka

16.11. Domov seniorů Vysočany, Bassova 32/14  - 10:00 Matyáš a Anička Rok 1989

16.11. FN Karlovo nám Maruška a Václav

16.11. FN Thomayerova Dáda a Jirka a Tonda a Natalka

16.11. Bohnice předpremiéra Amundsen Dejv a Kryštof

16.11. Teplice Renata a Krystyna Zvířátka a loupežníci

17.11. Zlín Jirka a Natalka

17.11. LDN Slunečnice DavidN a Václav

17.11. Mladá Boleslav Marka a Tonda Žabí příběhy zrušeno

18.11. FN Motol Anička a Václav

18.11. FN Vinohrady Anička a Dáda - Noc divadel

18.11. FN Motol Renata a Mirka - Noc divadel 

18.11. FN Ostrava Beata a DavidV - Noc divadel 

19.11. FN Motol Říhulinka a Anička

20.11. FN Motol ambulance DavidN a Říhulinka

20.11. FN Motol Renata a DavidN a Dáda a Tonda

21.11 FN Motol Fumas a Tereza a Matyáš a Radka

21.11. FN Brno Tornado a Mina

21.11. FN Brno Mina a Segy a Tornado a Monika

21.11. FN Plzeň Jirka a Krystyna a Dada a Renata

21.11. FN Ostrava DavidV a Beata

22.11. FN Motol Tereza a Radka

22.11. FN Bulovka Dáda a Fumas

22.11. FN Vinohrady DavidN a Tonda

22.11. FN Olomouc Beata a Renata

23.11. FN Karlovo nám Maruška a Granka

23.11. FN Thomayerova Marka a Tonda Dárek, Renata a Jirka

23.11. Louny Amundsen Dejv a Kryštof

23.11. Ústí Václav a Fumas

24.11. Jánské Lázně  Renata a Krystyna Zvířátka a loupežníci

24.11. Bohnice Cesta do Vánoc Natalka, Kryštof, Markéta, Václav, Granka, Dejv

24.11. Opařany Anička a Matyáš 1989

25.11. FN Motol Renata a Anička a Tereza

26.11. FN Motol Renata a Anička

27.11. FN Motol ambulance Marka

27.11. FN Motol  Dejv a Matyáš a DavidN a Krystyna

28.11. FN Motol Bilbo a Zdeněk a Tereza a Granka

28.11. FN Brno Mina a Segy

28.11. FN Brno Segy a Tornado a Mina a MOnika

28.11. FN Ostrava Marka a Beata

28.11. Vyškov DavidV a Jirka

29.11. FN Motol Mirka

29.11. Mc Donald Tygr Dada a Tonda

29.11. FN Vinohrady Maruška a DavidN

29.11. FN Bulovka Tereza a Natalka

29.11. FN Olomouc DavidV a Beata

30.11. FN Liberec Natalka a Kryštof

30.11. FN Karlovo nám Jirka a Dada

30.11. FN Thomayerova Krystyna a Tornado a Renata a Fumas

30.11. Boskovice, Ostrov u Macochy Granka a Václav Bleděmodrý Petr

30.11. Valašské Meziříří Beata a DavidV

Říjen

1.10. FN Motol Jirka a Mirka

2.10. FN Motol ambulance Anička a Natalka

2.10. FN Motol Anička a Renata a Fumas a DavidN

2.10. foniatrie Smolíček Krystyna a Terez

3.10. FN Motol Marka a Radka a Anička a Natalka

3.10. Olivovna Co je víc? Kryštof a Matyáš

3.10. FN Brno ambulance Monika a Segy

3.10. FN Brno Segy, DavidV, Mina, Monika

3.10. FN Ostrava DavidN a Beata

4.10. FN Motol Mirka a Kryštof

4.10. FN Bulovka Tonda a Matyáš

4.10. FN Vinohrady Renata a Dáda

4.10. FN Olomouc Anička a Granka

5.10. FN Karlovo nám Maruška a Kryštof

5.10. FN Hradec Králové Natalka a Krystyna Červená Karkulka

5.10. FN Thomayerova Granka a Václav Bleděmodrý Petr, Dáda a Renata

5.10. Hospic Dobrého pastýře DavidN a Jirka

6.10. FN Havlíčkův Brod Malý princ Matyáš, Kryštof a Dáda

6.10. Cvikov Bleděmodrý Petr Granka a Václav

7.10. FN Motol Anička a Václav

8.10. FN Motol Natalka a Řílhuinka

9.10. FN Motol ambulance Rihulinka a Anička

9.10. FN Motol Granka a Anička a Matyáš a Fumas

10.10. FN Motol Dejv a Tereza a Jirka a Renata

10.10. FN Brno ambulance Mina a Tornado

10.10. FN Brno Mina a Segy a Tornado a Monika

10.10. FN Plzeň DavidN a Anička a Václav a Natalka

10.10. FN Ostrava Beata a DavidV

11.10. FN Motol Matyáš a Kryštof

11.10. FN Vinohrady DavidN a Tereza

11.10. FN Bulovka Jirka a Anička

11.10. FN Olomouc Beata a Renata

12.10. FN Motol psychiatrie Zrezivělý rytíř Matyáš a Václav

12.10. FN Karlovo nám Maruška a Fumas

12.10. FN Thomayerova DavidN a Tonda a Renata a Natalka (bajky)

12.10. FN České Budějovice Granka a Krystyna Mauglí

13.10. Košumberk Zvířátka a loupežníci Renata a Krystyna

13.10. LDN Slunečnice Emil a písničky Kryštof a Natalka

14.10. FN Motol Pavla a Granka

15.10. FN Motol Jirka a Natalka

16.10. FN Motol ambulance Marka a DavidN

16.10. FN Motol Kryštof a Dejv a Tonda a Fumas

16.10. Olivovna Myši patří do nebe Radka a Granka a Dáda a Marka

17.10. FN Motol Dáda a Mirka a Tereza a Bilbo

17.10. FN Brno ambulance Mina a Segy

17.10. FN Brno Mina a Radka a Tornado a Segy

17.10. FN Ostrava Beata a Natalka

17.10. Vyškov DavidV a Monika

18.10. FN Motol Mirka a Jirka

18.10. FN Vinohrady Maruška a Krystyna

18.10. FN Bulovka Tereza a Tonda

18.10. FN Olomouc Beata a DavidV

19.10. FN Karlovo nám Mirka a Kryštof

19.10. Teplice Tonda a Renata Amina

19.10. FN Zlín Anička a Jirka

19.10. Bohnice Zrezivělý rytíř Václav a Matyáš

19.10. FN Thomayerova Granka a Natalka a Fumas a Dada

20.10. Kynžvart Klaun Pingu Bilbo a Sylva

20.10. Opařany Prodaná nevěsta Granka a Tonda a Matyáš a Maruška a Marka

21.10. FN Motol Pavla a Marka

22.10. FN Motol Pavla a Rihulinka

23.10. FN Motol ambulance Dáda a Natalka

23.10. FN Motol Anička a Tonda a Jirka a Kryštof

24.10. FN Motol Bilbo a Zdeněk a Matyáš a Terez

24.10. FN Brno ambulance Tornado a DavidV

24.10. FN Brno Monika a Mina a Tornado a DavidV

24.10. FN Ostrava Mirka a Beata

24.10. FN Plzeň Granka a Jirka a DavidN a Dáda

25.10. FN Motol Radka a Tonda

25.10. FN Vinohrady Fumas a Granka

25.10. FN Bulovka Maruška a Dáda

25.10. Olomouc Mirka a Beata

26.10. FN Karlovo nám Maruška a DavidN

26.10. FN Ústí nad Labem Tonda a Natalka

26.10. FN Valašské Meziříčí Monika a DavidV

26.10. Chodov, Sokolov, Karlovy Vary nemocnice, Mánes Malý princ Dáda a Kryštof a Mates

26.10. Thomayerka Radka a Fumas a Jirka a Krystyna

27.10. Strakonice O statečném tygrovi Granka a Dáda

27.10. Jánské Lázně Bibo a Sylva Klaun Pingu

27.10. LDN Motol Anička a Matyáš

28.10. FN Motol Dejv a Natalka

29.10. FN Motol Dejv a Anička

30.10. FN Motol ambulance DavidN a Renata

30.10. FN Motol Jirka a Krystyna a Tonda a Fumas

31.10.FN Motol Granka a Dáda a Natalka a DavidN

31.10. FN Brno ambulance Monika a Segy

31.10. FN Brno Jirka a Segy a Tornado a DavidV

31.10. FN Ostrava Krystyna a Beata

Září

1.9. Jánské Lázně Medvěd Anička a Kryštof

1.9. Cvikov Granka a Natalka  Budulínek a Karkulka

2.9. FN Motol Tonda a Granka

3.9. FN Motol Natalka a DavidN

4.9. FN Motol pohotovost Marka a Jirka

4.9. FN Motol Marka a DavidN a Fumas a Natalka

5.9. FN Motol Marka a Kryštof a Tereza a Fumas

5.9. FN Brno dopo Mina a Tornado

5.9. Brno odpo Monika a Segy a Tornado a Mina

5.9. FN Ostrava Beata a DavidV

5.9. FN Mladá Boleslav Granka a Natalka Karkulka a Budulínek

6.9. FN Motol Kryštof a Krystyna

6.9. FN Vinohrady Maruška a Fumas

6.9. FN Bulovka Tereza a DavidN

6.9. FN Olomouc DavidV a Jirka

7.9. FN Karlovo nám Tonda a Maruška zrušeno

7.9. FN Thomayerova Jirka a Natalka Bajky

7.9. FN Hradec Králové Václav a Granka Bleděmodrý Petr

7.9. LDN Motol Krystyna a DavidN

7.9. Louny Marka a Matyáš Jonáš

8.9. Mělník celodenní akce Kryštof a Terez

8.9. FN HavlBrod Granka a Václav Bleděmodrý Petr

9.9. FN Motol Terez a Natalka

10.9. FN Motol Natalka a DavidN

11.9. FN Motol ambulance Mirka a Kryštof

11.9. FN Motol Hanka a Jirka a DavidN a Bilbo

11.9. foniatrie Natalka a Václav Otesánek

11.9. OLivovna Zvířátka a loupežníci Krystyna a Rena

11.9. zahradní slavnost TAMTAM Cirkus -kus-kus Granka a Marka

12.9. FN Motol Mirka a Bilbo a Terez a Fumas

12.9. FN Brno dopo Segy a Tornado

12.9. FN Brno DavidV a Krystyna a Segy a Tornado

12.9. FN Plzeň Václav a DavidN a Natalka a Jirka

12.9. FN Ostrava Beata a Monika

13.9. FN Motol Marka a Natalka

13.9. FN Vinohrady Jirka a Krystyna

13.9. FN Bulovka DavidN a Tonda

13.9. FN Olomouc Beata a DavidV

14.9. FN Karlovo nám Maruška a Jirka

14.9. FN Thomayerova Granka a Krystyna Mauglí a Renata a Václav

14.9. FN Ćeské Budějovice DavidN a Natalka

14.9. FN Motol psychaitrie Marka a Tonda Dárek

15.9. FN Opařany Marka a Tonda Dárek

16.9. FN Motol Tereza a DavidN

17.9. FN Motol Tereza a Renata

18.9. FN Motol ambulance Krystyna a Marka

18.9. FN Motol Anička a Kryštof a Bilbo a Jirka

19.9. FN Motol Bilbo a Krystyna a Marka a Anička

19.9. FN Brno dopo Greta a Monika

19.9. FN Brno odpo Greta a Tornado a Mina a Monika

19.9. FN Ostrava Davidv a Beata

20.9. FN Motol Marka a Matyáš

20.9. FN Vinohrady Mirka a Tereza

20.9. FN Bulovka Maruška a Tonda

20.9. FN Olomouc Jirka a DavidV

21.9. FN Karlovo nám Maruška a Kryštof

21.9. FN Thomayerova Mirka a Renata 12 měsíčků, Natalka a Jirka

21.9. FN Teplice Anička a Tonda Otesánek

21.9. Bohnice Bílá velryba Mat a Marka a Granka

22.9. Strakonice Kryštof a Anička Medvěd

22.9. FN Zlín Krystyna a DavidV

22.9. Kynžvart Bilbo a Sylvie Cirkus Chauve

23.9. FN Motol Mirka a Říhulinka

24.9. FN Motol Krystyna a Říhulinka

25.9. FN Motol ambulance Kryštof a Matyáš O statečném Toníkovi

25.9. FN Motol Radka a Anička a Matyáš a DavidN

26.9. FN Motol Tereza a Zdeněk a Matyáš a Radka

26.9. FN Brno dopo Mina a DavidV

26.9. FN Brno odpo Segy a Tornado a DavidV a Mina

26.9. FN Plzeň Granka a Anička a Dada a Jirka

26.9. FN Ostrava Monika a Beata

27.9. FN Motol DavidN a Radka

27.9. FN Vinohrady Mirka a Jirka

27.9. FN Bulovka Tereza a Fumas

27.9. FN Olomouc Beata a DavidV

28.9. FN Karlovo nám DavidN a Renata

28.9. FN Thomayerova Jirka, Tonda, Natalka a Granka

28.9. FN Ústí Anička a Mirka

28.9. FN Val. Meziříčí MOnika a Beata

29.9. Košumberk Bleděmodrý Petr Granka  a Václav

30.9. FN Motol Renata a Tonda

 

SRPEN      
1.8.út FN Motol Natalka a Jirka Tonda a Anička
1.8. FN Brno Marka, Segy Tornado a Greta
1.8. FN Ostrava MOnika a Beata  
1.8. FN Plzeň Granka a Krystyna  
2.8. FN Motol Krystyna a Tonda  
2.8. FN Vinohrady Dada a Jirka  
2.8. FN Bulovka Natalka a Granka  
2.8. FN Olomouc Beata a Monika  
3.8. FN Karlovo nám Tonda a Natalka  

3.8.

FN Thomayerova

 Mirka a Jirka  
3.8. Louny Pralidi   Granka a Renata
4.8. Povaleč Divočiny, Co je víc?, Loutkoband Matyas a Marka a Pavla a Krystof a a Anička
4.8. Rýmařov Agel Malenka Krystyna a Beata
4.8. Jánské Lázně Pralidi Granka a Rena
4.8. Cvikov Maringotka Sylva a Bilbo
5.8. FN Motol so 12 měsíčků Renata a Mirka
6.8. FN Motol ne Pavla a Natalka  
7.8. FN Motol ambul Mirka a Václav  
7.8. FN Motol Václav, Mirka  Natalka a DavidN
7.8. Olivovna Pralidi Renata a Granka
8.8 FN Motol Václav a Tonda Renata a DavidN
8.8. FN Brno Tornado a Segy  
8.8. FN Brno Segy a Mina Tornado a Greta
8.8. FN Ostrava Anička a DavidV  
9.8. FN Motol Rena a DavidN  
9.8. FN Vinohrady Granka a Terez  
9.8. FN Bulovka Natalka a Tonda  
9.8. FN Olomouc DavidV a Anička  
10.8. FN Karlák Granka a Renata  
10.8. FN Thomayerova MIrka a Tonda  
10.8. Bohnice Terez a DavidN  
10.8. FN Mladá Boleslav O statečném Toníkovi Natalka a Anička
11.8. FN HB Zrezivělý rytíř Václav a Matyáš
12.8.so FN Motol Pavla a Říhulinka  
13.8.ne FN Motol Pavla a Říhulinka  
14.8. FN Motol ambul Anička a Říhulinka  
14.8. FNMotol Terez a Václav Tonda a DavidN
15.8. FN Motol Anička a Tereza  Pavla a Natalka
15.8. FN Brno DavidV a Tornado  
15.8. FN Brno DavidV a Tornado DavidN a Monika
15.8. FN Plzeň Dáda a Jirka Tonda a Václav
15.8. FN Ostrava Katka a Beata  
16.8. FN Motol DavidN a Granka  
16.8. FN Vinohrady Maruska a Dáda  
16.8. FN Bulovka Natalka a Pavla  
16.8. FN Olomouc Beata a DavidV  
17.8. FN Motol psych Natalka a Granka  
17.8. FN Teplice, Ústí Jirka a Renata  
17.8. FN Thomayerova Václav a Segy  
17.8. FN Karlovo nam. Maruska a Tonda  
17.8. LDN Motol DavidN a Dáda  
18.8. Košumberk Žabí příběhy Kryštof a Tonda
18.8. Strakonice Pralidi Renata a Granka
19.8.so FN Motol Václav a Granka  
20.8.ne FN Motol Krystyna a Natalka  
20.8. Letní Letná Pralidi, Malý princ, Prodanka, Loutkoband Granka a Renata a Dada a Matyas a Krystof a Krystyna a Radka a Fumas a Pavla
21.8. FN Motol ambul Mirka a Anička  
21.8. FN Motol Tonda a DavidN Mirka a Anička
21.8.-24.8. Opařany Zrezivělý rytíř (Václav) Matyáš, Natalka, Renata, Granka
21.8.-24.8. Bohnice Zrezivělý rytíř (Václav) a Matyáš, Marka a Radka a Krystyna a Ivča
22.8. FN Motol Krystyna a Jirka DavidN a Anička
22.8. FN Brno dopo Segy a Mina  
22.8. FN Brno Segy a MIna MOnika a Tornado
22.8. FN Ostrava Katka a DavidV  
23.8. FN Motol Mirka a Kačenka  
23.8. FN Vinohrady Václav a Jirka  
23.8. FN Bulovka Maruška a Anička  
23.8. FN Olomouc DavidV a DavidN  
24.8. FN Zlín DavidV a Monika  
24.8. FN Karlovo nám Kryštof a Maruška  
24.8. FN Thomayerova Krystyna a Tonda Amina  

24.8.

24.8.

Valašské Mezižíčí

FN Karlovy Vary

DavidN a Anička

Mauglí

Radka, Marka
24.8. FN Hradec Král. Jirka a Tonda  
25.8. Kynžvrat Pralidi Granka a Renata
26.8.so FN Motol Anička a Říhulinka  
27.8.ne FN Motol Říhulinka a Terez  
28.8. FN Motol ambul Bilbo a Kryštof  
28.8. FN Motol Bilbo a Kryštof Terez a Natalka
29.8. FN Motol Bilbo a Granka Tonda a Zdeněk
29.8. FN Brno DavidN, Tornado  
29.8. FN Brno Anička a Mina Tornado a DavidN
29.8. FN Ostrava Monika, Bea  
29.8. FN Plzeň Terez a Kryštof Václav a Natalka
30.8. FN Motol Terez a Jirka  
30.8. FN Vinohrady Kryštof a Granka  
30.8. FN Bulovka DavidN a Radka  
30.8. FN Olomouc Anička a Bea  
31.8. FN Karlovo nám Maruška a Tereza  
31.8. FN Thomayerova DavidN a Anička Hospic Jirka a Natalka

Červenec 

1.7. so

FN Motol

Rena a Jirka

 

2.7.ne

FN Motol reha

Rena a Václav

 

3.7.

FN Motol ambul

Fumas a Říhulinka

 

3.7

FN Motol

Rena a DavidN

Jirka a Krystyna

4.7.

FN Motol

Fumas a Maruška

Rena a Krystyna

4.7.

FN Brno

DavidV a Segy

Miňa, DavidV a Segy a Tornado

4.7.

FN Ostrava

Beata a Monika

 

4.7.

FN Plzeň

Jirka a Tonda

 

4.7.

Jánské Lázně

Marka Mates Žabáci

 

5.7.st

FN Motol

Radka a Jirka

 

5.7.

FN Vinohrady

Maruška a Marka

 

5.7.

FN Bulovka

DavidN a Matyáš

 

5.7.

FN Olomouc

Beata a Tonda

 

6.7.

FN Karlovo nám

Václav a Radka

 

6.7.

Thomayerova

DavidN a Rena

Anička a Tonda

7.7.

Cvikov

12 měsíčků

 Rena a Mirka

8.7.so

FN Motol

Pavla a Anička

 

9.7.ne

FN Motol

Pavla a Mirka

 

10.7.

FN Motol ambulance

Mirka a Pavla

 odpoledne Mirka

10.7.

Olivovna

Cirkus Chauve

 Bilbo a Sylva

11.7.

FN Brno

Tornado a Monika

 

13.7.

FN Karlovo nám

Maruška a Matyáš

 

13.7.

FN Thomayerova

Marka a Krystyna Hrnečku vař

Krystyna a Kryštof

14.7.

FN Mladá Boleslav

Pingu

Bilbo a Sylva 

14.7.

FN Strakonice

Zvířátka 

Krystyna a Rena 

15.7.so

FN Motol

Renata a Říhulinka

 

15.7.so

Vlčkovice

Kryštof a Anička a Radka a Marka a Krystyna

Fumas a Matyáš, Pavla

(Medved a Mauglí a LOutkoband

16.7.ne

FN Motol

Natalka a DavidN

 

17.7.

FN Motol ambul

Fumas a Krystyna

 

17.7.

FN Motol

Tonda a Anička

Tereza a Krystyna

18.7.

FN Motol

 Dada a Radka

Václav a Fumas

18.7.

FN Brno

Mina a Monika

Mina a Monika

18.7.

FN Plzeň

Natalka a Tereza

Anička a DavidN

18.7.

FN Ostrava

Beata a DavidV

 

19.7.

FN Motol

Fumas a Krystyna

 

19.7.

FN Vinohrady

Radka a Dáda

 

19.7.

FN Bulovka

Tereza a Natalka

 

19.7.

FN Olomouc

Anička a Monika

 

20.7.

Bohnice

Krystyna a Renata Zvířátka

 

20.7.

LDN Motol

DavidN a Anička

 

20.7.

FN Thomayerova

Dáda a Václav

Natalka a Tereza

20.7.

FN Karlovo nám

Radka a Maruška

 

21.7.

Košumberk

Otesánek

 Renata a Ani%u010Dka

21.7.

Opařany

Emil 

 Natalka a Krys

22.7.so

FN Motol

Natalka a Václav

 

23.7.ne

FN Motol

 Natalka a DavidN

 

24.7.

FN Motol ambul

Jirka a Říhulinka

 

24.7.

FN Motol

Jirka a Radka

Granka a DavidN

25.7.

FN Motol

Anička a DavidN

Zdeněk a Dáda

25.7.

FN Brno

Tornado a Miňa

DavidV a Tornado a Miňa a Segy

25.7.

FN Ostrava

Monika a Beata

 

26.7.

FN Motol

Jirka a Radka

 

26.7.

FN KV a Sokolov, Chodov a Mánes

Pralidi

 Granka a Renata

26.7.

FN Vinohrady

Dáda a Krystyna

 

26.7.

FN Bulovka

Natalka

 

26.7.

FN Olomouc

Beata a DavidN

 

26.7.

Valašské Meziříčí

DavidV

 

27.7.

FN Karlovo n.

Dáda a Renata

 

27.7.

FN Thomayerova

Václav a DavidN

Bohnice: Jirka a Tonda

27.7.

FN Zlín

Beata a DavidV

 

27.7.

HospicDobreho pastyre.

Anička a Natalka

 

27.7.

FN Motol psych

Mauglí

 

Granka a Krystyna

28.7.

Kynžvart

Slepička a kohoutek

Granka a Anička 

 29.7.  FN Motol  Marka a Pavla

 

31.7.

FN Motol ambul

Kryštof a Říhulinka

 

31.7.

FN MOtol

Kryštof a Krystyna

Jirka a Mirka

 

ČERVEN

1.6. FN Karlovo nám Maruška a Tereza

1.6. FN Thomayerka Anička a Kryštof Medvěd, Jirka

1.6. LDN Motol Fumas a Radka

1.6. FN Teplice Granka a Renata Pralidi

2.6. Cvikov Pralidi Granka a Renata

3.6. FN Motol Mirka a Renata

4.6. FN Motol Mirka a DavidV

5.6 FN Motol ambulance Kryštof a Anička

5.6. FN Motol Hanka a Anička a DavidN a Fumas

5.6. foniatrie Jonáš Marka a Matyáš

6.6. FN Motol Terez a Jirka a Matyáš a Granka

6.6. FN Brno dopo Segy a Tornado

6.6. FN Brno Segy a Tornado a David a MOnika

6.6. FN Ostrava Beata a Natalka

6.6. azylový dům Agel 17h Divočiny Marka a Mates

6.6. FN PLzeň Tonda a Krystof a Fumas a Václav

7.6. FN Motol Matyáš Radka

7.6. FN Vinohrady Tonda a Natalka

7.6. FN Bulovka Jirka a Maruška

7.6. FN Olomouc Anička a Beata

8.6. FN Karlovo nám Tereza a Jirka

8.6. FN Thomayerka Granka a Václav Bajky, DavidN a Natalka

9.6. FN HB Co je víc? Matyáš a Kryštof

9.6. Jánské lázně Kašpárek a princezna Marka a Granka

9.6. LDN Nová slunečnice DavidN a Tereza koncert

10.6. FN Motol Pavla a Tereza

11.6. FN Motol Pavla a Říhulinka

12.6. FN Motol ambulance Natalka a Terezka

12.6. FN Motol DavidN a Fumas a Jirka a Dada

13.6. FN Motol Bilbo a Jirka a DavidN a Mirka

13.6. FN Brno dopo Mina a Segy

13.6. FN Brno Mina a Segy a Tornado a DavidV

13.6.FN Ostrava Monika a Beata

14.6. FN Motol DavidN a Radka

14.6. FN Vinohrady Natalka a Fumas

14.6. FN Bulovka Krystyna a Dada

14.6. FN Olomouc Dejv a Beata

15.6. FN Thomayerka Terez a Jirka

15.6. FN Zlín Anicka a MOnika

15.6. FN Karlovo nám Václav a Maruška

15.6. FN Motol psychiatrie Marka a Granka Lenochodi

15.6. FN Bohnice Fumas a Renata 1968

15.6. FN Ústí nad Labem DavidN a Natalka

15.6. Sokolov, Karlovy Vary Malý princ Matyáš a Dáda

16.6. Opařany Václav a Granka Bleděmodrý Petr

16.6. Košumberk Cirkus Chauve Bilbosyl

17.6. FN Motol Václav a Granka

18.6. FN Motol Natalka a Mirka

19.6. FN Motol ambulance DavidN a Mirka

19.6. FN Motol Tonda a Marka a Dada a Anička

20.6. FN Motol Tereza a Radka a DavidN a Renata

20.6. FN Brno dopo DavidV

 20.6. FN Brno Mina a DavidV a Tornado a Monika

20.6. FN Ostrava Mirka a Beata

20.6. FN Plzen Tonda a Marka a Krystyna a Anička

20.6. letní tábor Vráž Marka a Tonda Husy na tahu

21.6. Košumberk Lenochodi Granka a Marka

21.6. FN Vinohrady Renata a Radka

21.6. FN Bulovka Dejv a Anička

21.6. FN Olomouc Mirka a David

22.6. FN Karlovo nám Václav a Maruška

22.6. FN Thomayerka Tonda a Krystyna Amina, Jirka a DavidN

22.6. FN Valašské Meziříčí DavidV a Monika

23.6. FN Mladá Boleslav Bleděmodrý Petr Granka a Václav

24.6. FN Motol Radka a Renata

25.6. FN Motol Mirka a Renata

26.6. FN Motol ambulance Mat a Rihulinka

26.6. FN Motol DavidN a Anička a Dada a JIrka

27.6. FN Motol Zdeněk a Tonda a Kryštof 

27.6. FN Brno Mina a Segy

27.6. FN Brno Mina a Segy a Tornado a Monika

27.6. FN Ostrava Matyáš a Beata 

28.6. FN Motol Jirka a Tereza

28.6. FN Vinohrady Matyas a Marka

28.6. FN Bulovka DavidN a Krystyna

28.6. FN Olomouc Tonda a Beata

29.6. FN Karlovo nám Marka a Maruška

29.6. Kynžvart Co je víc? Kryštof a Matyáš

29.6. FN Thomayerka Tereza a Václav a Fumas a Renata 1968

29.6. FN Zlín DavidN a Beata

29.6. Kynžvart Matyáš a Kryštof Co je víc?

30.6. FN České Budějovice Pavla a Renata Bajky

30.6. Louny Agel LDN a psychiatrie Marka a Krystyna Babky

KVĚTEN

1.5. FN Motol ambulance Marka a Mirka

1.5. FN Motol Radka, DavidN, Dejv, Pavla

1.5. foniatrie O slepičce a kohoutkovi Granka a Anička

2.5. FN Motol Natalka, Fumas, Renata, Václav

2.5. FN Brno ambulance David a Mina

2.5. FN Brno Mina, David, Segy, Monika

2.5. FN Ostrava Beata a Marka

3.5. FN Vyškov David a Monika

3.5. FN Motol Dada a Mirka

3.5. FN Vinohrady Tonda a Matyáš

3.5. FN Bulovka Marka a Maruska

3.5. FN Olomouc Anicka a Beata

4.5. FN Karlovo nám Pavla a Maruška

4.5. FN Thomayerova Granka a Marka Lenochodi a Jirka a Tonda

4.5. FN Motol LDN DavidN a Tereza

4.5. FN Teplice Krystyna a Renata O kůzlátkách a Zvířátka a loupežníci

4.5. FN Hradec Králové Matyáš a Fumas

5.5. Cvikov léčebna Mauglí Marka a Radka

5.5. Jánské Lázně O statečném tygrovi Granka a Dáda

6.5. Mc Donald Babky 16h Krystyna a Marka

6.5. FN Motol Pavla a Marka

7.5. FN Motol Marka a Jirka

8.5. FN Motol Pavla a Rihulinka

8.5. FN Motol Anička a Krystyna a Renata a Václav

8.5. FN Písek DavidN a Natalka

9.5. FN Motol Kryštof a DavidN a Jirka a Fumas

9.5. FN Brno David a Tornado

9.5. FN Brno Segy a Mina a David a Tornado

9.5. FN Ostrava Monika a Bea

9.5. FN Plzeň Tereza a Natalka a Václav a Krystyna

9.5. Letka pro seniory Prahy 7 10h Bílá velryba Granka a Matyáš a Marka

10.5. Motol Kryštof a Marka

10.5. FN Vinohrady Terezka a Natalka

10.5. FN Bulovka Matyáš a Krystyna

10.5. FN Olomouc Renata a Anička

11.5. FN Karlovo nám Maruska a Jirka

11.5. FN Motol psychiatrie Krystyna a Granka 1945

11.5.FN Thomayerova Natalka, Tereza, DavidN, Václav

11.5. Agel - senioří 10h

14h psych. léčebna Louny Anička a Renata Otesánek

12.5. léčebna Kynžvart Mauglí Krystyna a Granka

12.5. Strakonice Cirkus Chauve Sylva a Bilbo

12.5. FN HavlBrod Kryštof a Natalka Emil

13.5. FN Motol Jirka a Renata

14.5. FN Motol DavidN a Granka

15.5. FN Motol ambulance Rihulinka a Dáda

15.5. FN Motol Bilbo a Hanka a DavidN a Tonda

16.5. FN Motol Bilbo a Radka a Jirka a Matyáš

16.5. FN Brno ambulance Mina a David

16.5. FN Brno Fumas a DavidN a Mina a David

16.5. FN Ostrava Beata a Anička

17.5. FN Motol Mirka a Dejv

17.5. FN Vinohrady Tereza a Jirka

17.5. FN Bulovka Natalka a Maruska

17.5. FN Olomouc Anička a DavidN

18.5. FN Karlovo nám Matyáš a Maruska

18.5. FN Thomayerova Mirka a Tereza a Jirka a Tonda

18.5. FN Ústí nad Labem Václav a Renata

18.5. Bohnice Granka a Krystyna Mauglí

18.5. FN Chodov, Sokolov, Karlovy Vary, Mánes  Anička, Kryštof a Natalka 

18.5. LDN Valašské Meziříčí DavidN a David

19.5. Hospic Dobrého pastýře Radka a Mirka

19.5. Košumberk Pralidi Renata a Granka

19.5. Opařany Zrezivělý rytíř Václav a Mates

20.5. FN Motol Natalka a Tereza

21.5. FN Motol Renata a Rihulinka

22.5. FN Motol ambulance DavidN a Tonda

22.5. FN Motol Anička a Jirka a Fumas a Mirka

23.5. FN Motol Kryštof a Natalka a Renata a Zdenek

23.5. FN Brno Tornado a Monika

23.5. FN Brno Tornado a Segy a David a Monika

23.5. FN Ostrava Beata a Tonda

23.5. FN Plzeň Anička a Terez a Radka a Fumas

24.5. FN Motol Dejv a Kryštof

24.5. FN Vinohrady Mirka a Jirka

24.5. FN Bulovka Tonda a Tereza

24.5. FN Olomouc Beata a Granka

25.5. FN Zlín Anička a Jirka

25.5. FN Thomayerova Dáda a Kryštof Malý malý princ a Tereza a Tonda

25.5. FN Valašské Meziřičí Beata a Monika

25.5. FN České Budějovice Natalka a Fumas

26.5. FN Mladá Boleslav Zvířátka a loupežníci

27.5. FN Motol Mirka a Granka

28.5. FN Motol Pavla a Natalka

29.5. FN Motol ambulance Kryštof a Fumas

29.5. FN Motol Granka a Kryštof a DavidN a Jirka

29.5. Olivovna Pučálkovic Amina Tonda a Renata

30.5. FN Motol Bilbo a Mirka a Anička a Václav

30.5. FN Brno Tornado a Segy

30.5. Segy a Mira a Tornado a MOnika

30.5. FN Ostrava Beata a David

31.5. FN Motol Matyáš a Marka JOnáš

31.5. FN Vinohrady Maruška a Jirka

31.5. FN Bulovka DavidN a Mirka

31.5. FN Olomouc DavidV a Bea

 

 DUBEN

1.4. FN Motol Granka a Natalka

2.4. FN Motol Renáta a JIrka

 3.4. FN Motol ambulance Renáta a Fumas

3.4. FN Motol Bilbo a Radka a Anička a Jirka

3.4. foniatrie Dlouhý, Široký a Bystrozraký Kryštof a Václav

4.4. FN Motol Bilbo a Tereza a DavidN a Jirka

4.4. FN Brno dopo Tornado a Monika

4.4. FN Brno Monika a David a Radka a Tornado

4.4. FN Ostrava Mirka a Beata

5.4. FN Motol Matyáš a Kryštof

5.4. FN Vinohrady Maruška a Krystyna

5.4. FN Bulovka Tonda a Renata

5.4. FN Olomouc Beata a Mirka

6.4. Boskovice Granka a Anička O slepičce a kohoutkovi

6.4. FN Karlovo nám Maruška a Václav

6.4. FN Thomayerka Natalka, Dáda Krystyna, Fumas

6.4. LDN Motol Radka a DavidN

6.4. FN Hradec Králové Jirka a Renáta

6.4. Agel Valašské Meziříčí David a Mira

7.4. Jánské Lázně Maringotka Bilbo a Sylva

8.4. FN Motol Tonda a Radka

9.4. FN Motol rehabilitace Natalka a Říhulinka

 10.4. FN Motol ambulance Říhulinka a Natalka

10.4. FN Motol Radka a Renata a Dáda a DavidN

11.4. FN Motol Zdeněk a DavidN a Mirka a Terez

11.4. FN Brno dopo Segy a Tornado

11.4. FN Brno Anička a Monika a Segy a Tornado

11.4. FN Ostrava Beata a David

11.4. FN Plzeň Kryštof a Natalka a Dáda a Tereza

12.4. FN Motol Tornado a Mirka

12.4. FN Vinohrady David N a Matyáš

12.4. FN Bulovka Segy a Renata

12.4. FN Olomouc Beata a Anička

13.4. FN Ostrava Agel David a Beata

13.4. FN Karlovo nám Maruška a Fumas

13.4. FN Thomayerka Segy a Jirka a Tonda a Krystyna Amina

13.4. FN České Budějovice Natalka a Václav

13.4. Louny Anička a Kryštof Medvěd

14.4. Havlbrod Zrezivělý rytíř Matyáš a Václav

14.4. Kynžvart O slepičce a kohoutkovi Hanka a Anička

15.4. FN Motol Tereza a Krystyna

15.4. Mc Donald FN Motol Dáda a Tonda Tygr

16.4. FN Motol Tereza a Říhulinka

 17.4. FN Motol ambulance Motol Říhulinka a Granka

17.4. FN Motol Krystyna a Fumas a Tonda a Jirka

18.4. FN Motol Tereza a Bilbo a Anička a Natalka

18.4. FN Brno David a Segy

18.4. FN Brno Segy a MIna a David a Monika

18.4. FN Ostrava Krystyna a Beata

19.4. FN Motol Dejv a Matyáš

19.4. FN Vinohrady Maruška a Terez

19.4. FN Bulovka Fumas a Mirka

19.4. FN Olomouc Krystyna a Beata

20.4. Bohnice Terez a Krystyna koncert

20.4.FN Karlovo nám Mirka a JIrka

20.4. Agel Valašské meziříčí David a Segy

20.4. Chodov/ Sokolov, Mánes Granka a Tonda Tygr

21.4. Košumberk Amina Tonda a Krystyna

21.4. Opařany Emil Kryštof a Natalka

22.4. FN Motol Natalka a Tereza

23.4. FN Motol Jirka a Václav

24.4. FN ambulance Motol Kryštof a Mates

24.4. FN Motol Krystyna a Granka Mauglí Mc Donald

24.4. FN Motol Václav a Fumas a Tonda a Jirka

24.4. Olivovna Malý princ Kryštof a Mates a Dáda

25.4. FN Motol Natalka a Tonda a Anička a Terez

25.4. FN Brno Mina a Segy

25.4.FN Brno David a Mina a Segy a Margareta

25.4. FN Ostrava Monika a Beata

25.4. FN Plzeň Krystyna a Granka a Kryštof a DavidN

26.4. FN Motol Sylva a Bilbo

26.4. FN Ústí nad Labem Kryštof a Matyáš

26.4. FN Vinohrady DavidN a Maruška

26.4. FN Bulovka Dejv a Terez

26.4. FN Olomouc David a Beata

27.4. FN Teplice Matyáš a Václav Zrezivělý rytíř a O zajíčkovi a lišce

27.4. FN Karlovo nám Tereza a Maruška

27.4. Zlín David a Mira

27.4. FN Motol psychiatrie Mauglí Granka a Krystyna

27.4. Bohnice Kryštof a Natalka Emil

28.4. Dobrý pastýř Krystyna a DavidN

29.4. FN Motol Marka a Tonda

29.4. KC Vozovna Lenochodi Granka a Marka, Zrezivělý rytíř Matyáš a Václav

30.4. FN Motol Kačenka a Marka

 

 BŘEZEN

1.3. FN Motol MIrka a Jirka
1.3. FN Vinohrady Tonda a Renata
1.3. FN Bulovka Dada a Krystyna
1.3. FN Olomouc Kryštof a Fumas
2.3. FN Karlovo nám. Fumas a Natalka
2.3. FN Hradec Kralove Anička a Dáda
2.3. léčebna Jánské Lázně Lenochodi Marka a Granka
3.3. FN Havlíčkův Brod Klaun PIngu Bilbo  a Sylva
4.3. FN MOtol Natalka a  Jirka
5.3. FN MOtol Václav a Anička
6.3. FN MOtol ambulance Marka a Natalka
6.3. FN Motol Václav a Anička a Fumas a Natalka
6.3. foniatrie Krystyna a Renata Zvířátka a loupežníci
7.3. FN Motol Bilbo a Marka a Zdenek a Radka
7.3. FN Brno Monika, MIna
7.3. FN Motol Monika a Mina a Segy, David
7.3. FN Ostrava Anička a Beata
8.3. FN Motol Matyáš a Marka Jonáš
8.3. FN Vinohrady Natalka a Fumas
8.3. FN Bulovka Jirka a Dada
8.3. FN Olomouc Renata a Anicka
9.3. FN Karlovo nám Matyáš a Maruska
9.3. FN Teplice Krystyna a Renata Zvířátka a loupežníci
9.3.  FN Thomayerka  Tonda a Dada a Tereza a Granka
9.3. LDN Motol Jirka a Anička písničky
10.3. Velká Bites Medvěd Anicka a Krystof
10.3. Cvikov Bílá velryba Matyas a Granka a Marka
11.3. FN Motol Pavla a Natalka
12.3. FN Motol Mirka a Pavla
13.3. FN Motol ambulance Marka a Krystof
13.3. FN Motol Kryštof a Václav a Natalka a Renata
13.3. předváděčka O slepicce a kohoutkovi, Kuratko a obili, Zrezivělý rytíř
14.3. FN Motol Bilbo a Tonda a Dada a Mirka
14.3. FN Brno Tornado a Segy
14.3. FN Brno Tornado, David, Monika Segy
14.3. FN Ostrava Beata a Anicka
14.3. FN Plzen Krystof a Marka a Fumas a Jirka
14.3. FN Mlada Boleslav Renata a Radka O kůzlátkách
15.3. FN Motol Jirka a Radka
15.3. FN Bulovka Renata a Dejv
15.3. FN Vinohrady Dada a Tonda
15.3. FN Olomouc Anicka a Beata
16.3. FN Karlovo nám Maruska a Marka
16.3. FN Usti Anička 
16.3. FN Motol psychiatrie Renata a Fumas 1968
16.3. Chodov Sokolov Dada a Granka Tygr
16.3. FN Thomayerka Jirka a Tonda a Matyas a Václav Zrezivělý rytíř
16.3. Louny Emil Natalka a Krystof a LDN (Agel)
17.3. Kosumberk  Medvěd Anicka a Krystof
17.3. Oparany Prodana nevesta Matyas, Granka, Tonda, Maruška, Marka
18.3. FN Motol Pavla a Marka
18.3. FN Motol Mack Donald Granka a Marka Cirkus kus kus 14h
19.3. FN Motol Pavla a Marka
19.3. Městská knihovna Mysi patri do nebe Granka, Radka, Dada, Marka
20.3. FN Motol ambulance Marka a Rihulinka
20.3. FN Motol Václav, Krystyna, Fumas, Natalka
20.3. Olivovna Prodaná nevěsta Matyas a Tonda a Granka a Marka a Maruska
21.3. FN MOtol Renata a Tereza a Granka a Fumas
21.3. FN Brno dopoledne Monika a Marka
21.3. FN Brno Mina a Monika a David a Segy
21.3. FN Ostrava Radka a Beata
22.3. FN MOtol Dejv a Krystyna
22.3. FN Vinohrady Dada a Maruska
22.3. FN Bulovka Tereza a Anička
22.3. FN Olomouc Natalka a Beata
22.3. LDN Nová Slunečnice, Praha 8 Jonáš Marka a Matyáš
23.3. FN Karlak Václav a Maruska
23.3. FN Thomayerka Dada a Tonda Tygr Jirka a Terezka
23.3. Bohnice Granka a Krystyna 1945
23.3. FN České Budějovice Fumas a Renata
24.3. Kynžvart Divočiny Marka a Mates
24.3. Dobrý pastýř Granka a Tereza
25.3. Struny dětem Sylva a Bilbo Jirka a Václav a Matyas a Marka kufříky a pisnicky a dílna Iva
25.3. FN Motol Renata a Rihulinka
26.3. Struny dětem Kryštof a Václav a Anicka a a Fumas a Natalka a Tereza a dílna Iva
26.3. FN Motol Kačenka a Rihulinka
27.3. FN Motol ambulance Mirka a Fumas
27.3. FN Motol Mirka a Václav a Krystyna a Tonda
28.3. FN Motol Radka a Fumas a Jirka a Renata
28.3. FN Brno dopo Mina a Monika
28.3. FN Brno MIna a Monika a Tornado a David
28.3. FN Valašské Meziříčí Agel Segy a Mirka
28.3. FN Ostrava Beata a Krystof
28.3. FN Plzeň Tereza a Krystýna a Václav a Tonda
29.3. Agel Ostrava Vítkovice Beata a Granka
29.3. FN Motol Matyáš a Fumas
29.3. FN Vinohrady Radka a Dejv
29.3. FN Bulovka Maruška a Natalka
29.3. FN Olomouc Mirka a Krystyna
30.3. FN Karlovo nam  Kačenka a Maruska
30.3. FN Thomayerka Jirka, Tonda, Dáda a Tereza
30.3. FN Mladá Boleslav  Kryštof a Natalka Karkulka a Emil
30.3. FN Zlín Anička a Granka
 
 
 
 
 
ÚNOR

1.2. FN Motol Kryštof a Tonda

1.2. FN Olomouc Krystyna a Anička

1.2. FN Vinohrady Tereza a Renata

1.2. FN Bulovka Marka a Maruška

2.2. FN Karlovo nám Maruška a Václav

2.2. FN Teplice  Dáda a Granka O statečném tygrovi

2.2. FN Hradec Králové Marka a Kryštof

3.2. Jánské Lázně Medvěd, který nebyl Kryštof a Anička

3.2. FN Havlíčkův Brod Mauglí Marka a Radka

4.2. FN Motol Mirka a JIrka rehabilitace

5.2. FN Motol Natalka a Dejv 

 

6.2. FN Motol ambulance Matyáš a Natalka

6.2. FN Motol Radka a Dejv a Matyáš a Fumas 

6.2. foniatrie Anička a Mirka Žabí procházka a písničky

7.2. FN Motol Václav a Jirka a Tonda a Krystyna

7.2. FN Brno dopo Mina a Segy

7.2. FN Brno Mina a David a Monika a Segy

7.2. FN Ostrava Marka a Anička

8.2. FN Motol Dáda a Tereza

8.2. FN Vinohrady Maruška a Krystyna

8.2. FN Bulovka Radka a Jirka

8.2. FN Olomouc Mirka a Fumas

9.2. FN Karlov nám Tonda a Marka

9.2. FN České Budějovice Renata a Krystyna Zvířátka

9.2. FN Thomayerka Tereza, Dáda, Mirka, JIrka

10.2. Velká Bíteš Maringotka Bilbo a Sylva

10.2. Cvikov Zvířátka a loupežníci Krystyna a Renata

11.2. FN Motol Natalka a Pavla

12.2. FN MOtol Renata a Pavla

 

13.2. FN Motol ambulance Marka a Matyáš

13.2. FN Motol Kryštof a Bilbo a Renata a Fumas

13.2. FN Mladá Boleslav Granka a Anička O slepičce a kohoutkovi

14.2. FN Motol Bilbo a Tonda a Radka a Jirka

14.2. FN Brno dopo Monika a Tornado

14.2. FN Brno Segy a Tornado a Mirka a David

14.2. FN Ostrava Granka a Anička

14.2. FN Plzeň Václav a Terezie a Fumas a Dáda

15.2. FN Motol Mirka a Tereza

15.2. FN Vinohrady Maruška a Matyáš

15.2. FN BUlovka Natalka a Jirka

15.2. FN Olomouc Kryštof a Marka 

16.2. FN Motol psychiatrie Emil Kryštof a Natalka

16.2. FN Karlovo nám Tereza a Zdeněk

16.2. FN Thomayerka Krystyna a Tonda (Amina), Marka a Matyáš (Jonáš)

16.2. Chodov, Sokolov, Karlovy Vary 12 Měsíčků Rena a Mirka

17.2. Košumberk Mauglí II Krystyna a Granka

17.2. Opařany Malý princ Matyáš a Dáda a Kryštof

18.2. FN Motol Granka a Václav

19.2. FN Motol Renata a Pavla

19.2. Mestská knihovna Malý princ Dáda a Matyáš a Kryštof

¨

20.2. ambulance FN Motol Matyáš a Kryštof

20.2. FN Motol BIlbo a Maruška a Krystyna a Tonda

20.2. Olivovna Myši patří do nebe Dáda a Granka a Radka a Marka

21.2. FN Motol Bilbo a Terezka a Anička a Natalka

21.2. FN Brno dopo Segy a Tornado

21.2. FN Brno Segy a Tornado a David a Tonda

21.2. FN Ostrava Václav a Radka

22.1. FN Motol Marka a Krystyna Babky

22.1. FN Vinohrady Maruška a Matyáš

22.1. FN BUlovka Mirka a Renata 12 měsíčků

22.1. FN Olomouc Anička a Granka

23.2. FN Karlak Jirka a Dáda

23.2. FN Thomayerka Zdeněk a Radka, Tonda a Renata Amina

23.2. Bohnice Emil Kryštof a Natalka

23.2. LOuny Zrezivělý rytíř Václav a Matyáš

23.2. Kroměříž Marka a Granka Lenochodi

24.2. Kynzvart Bila velryba Matyas a Granka a Marka

24.2. Dobrý pastýř Dáda a Jirka

25.2. FN Motol Pavla a Václav

26.2. FN Motol Pavla a Ríhulinka

27.2. FN Motol ambulance Matyáš a Tereza

27.2. FN Motol Kryštof a Matyáš a Anička a Renata

28.2. FN Motol Radka a Krystyna a Kryštof a Fumas

28.2. FN Brno Mina a MOnika

28.2. FN Brno MIna, Marka, David, Monika

28.2. FN Ostrava Renata a Tonda

28.2. FN Plzen Anička a Natalka a Mirka a Václav

LEDEN 2023

 1.1. FN Motol pohotovost Tonda a Natalka

2.1. FN Motol ambulance Tonda a Natalka

2.1. FN Motol Kryštof a Renata a Anička a Jirka

3.1. FN Motol Terezka a Granka a Dáda a Radka

3.1. FN Plzeň Krystyna a Kryštof

3.1. FN Brno Segy a Tornado a David a Monika

4.1. FN Motol Kryštof a Jirka

4.1. FN Vinohrady Krystyna a Maruska

4.1. FN Bulovka  Renata a Tonda

4.1. FN Olomouc Anička a Granka

5.1. FN Karlovo nám Václav a Dáda

5.1. Teplice školka, nemocnice Ústí nad Labem, Nové Lázně Marka a Granka

7.1. FN Motol Václav a Pavla

8.1. FN Motol Pavla a Terez

 9.1. FN Motol ambulance Granka a Matyáš

9.1. FN Motol Dejv a Krystyna a Fumas a Matyáš

10.1. FN Motol Matyáš a JIrka a Mirka a Terez

10.1. FN Brno Monika a Segy

10.1. FN Brno Monika a David a Tornado a Segy

10.1. FN Ostrava Tonda a Renata

11.1. FN Motol Jirka a Tereza

11.1. FN Bulovka Granka a Natalka

11.1. FN Vinohrady Maruška a Tonda

11.1. FN Olomouc Fumas a Renata ZRUŠENO

12.1. FN Karlovo nám Maruska a Václav

12.1. LDN Motol Dáda a Krystyna

12.1. FN Thomayerova Renata, Terez, Natalka a Anička

13.1. Cvikov Tonda a Marka Husy na tahu

14.1. FN Motol Pavla a Renata

15.1. FN Motol Kačenka a Anička

 16.1. FN Motol ambulance Fumas a Anička

16.1. FN Motol Bilbo a Mirka a Matyáš a Kryštof

16.1. foniatrie Krystyna a Marka Babky

16.1. Olivovna Granka a Anička O slepičce a kohoutkovi

17.1. FN Motol Radka a Zdeněk a Bilbo a Matyáš

17.1. FN Plzeň Václav a Natalka a Renata a Fumas

17.1. FN Motol dopo Segy a Mina

17.1. FN Brno Mina a Marka a Segy a David

17.1. FN Ostrava Anička a Mirka

18.1. FN Motol Dáda a Renata

18.1. FN Vinohrady Tonda a Kryštof

18.1. FN Bulovka Maruška a Terezie

18.1 FN Olomouc Fumas a Mirka

19.1. FN Motol psychiatrie Marka a Matyáš Jonáš a velryba

19.1. Sokolov, Chodov Anička a Granka O slepičce a kohoutkovi

19.1. FN Karlovo nám Kryštof a Maruška

19.1. FN Thomayerova Natalka, Dejv, Radka, Jirka

20.1. LDN Mitrov Krystyna a Granka Mauglí II

20.1. Opařany Kryštof a Matyáš Co je víc?

20.1. Hospic Dobrého pastýře Anička a Jirka

21.1. FN Motol Pavla a Marka pohotovost O sněhulákovi

22.1. Prodaná nevěsta Městská knihovna 15h Granka a Tonda a Matyáš a Maruška a Marka

22.1. FN Motol rehabilitace Mirka a Anička

 23.1. FN Motol ambulance Renata a Fumas

23.1. FN Motol Jirka a Natalka a Anička a Krystyna

24.1. FN Motol Radka a Fumas a Bilbo a Dáda

24.1. Brno dopo Monika a Tornado

24.1. FN Brno Monika a David a Renata a Tornado

24.1. FN Ostrava Mirka a Krystyna

25.1. FN Strakonice Sylva a Bilbo

25.1. FN Motol Terezka a Radka

25.1. FN Vinohrady Maruška a Krystyna

25.1. FN Bulovka Jirka a Renata

25.1. FN Olomouc Segy a Granka

26.1. FN Hradec Králové Granka a Renata 

26.1. FN Karlovo nám Dejv a Zdenek O zajíčkovi Matýskovi

26.1. Bohnice Marka a Radka Mauglí

26.1. Thomayerova Jirka a Václav a Fumas a Natalka

27.1. Kynžvart Myši patří do nebe Radka a Granka a Dáda a Marka

28.1. FN Motol Tonda a Marka 

29.1. FN Motol Jirka a Natalka rehabilitace

 30.1. ambulance Motol Kryštof a Marka O sněhulákovi

30.1. FN Motol Marka, Tonda, Anička, Natalka

31.1. FN Motol Kryštof a Jirka a Fumas a Tonda

31.1. FN Brno dopo Monika a Tornado

31.1. FN Brno Greta a Radka a David a Tornado

31.1. FN Plzeň Dáda a Mirka a Marka

31.1. FN Ostrava Krystyna a Granka

 

 PROSINEC

 1.12. FN Karlovo nám Jirka a Terezka

1.12. FN Hradec Králové Granka a Václav

1.12. FN Bohnice psych Krystyna a Fumas

2.12. Velká Bíteš Malý princ Dáda a Mates

3.12. FN Motol Segy a Renata

3.12. Mariánské nám Václav a Jirka 14h

3.12. Cesta do Vánoc Plzeň Alfa Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Market

4.12. FN Motol Václav a Mirka

4.12. Mariánské nám Renata a Tereza

4.12. Klidné Vánoce Marka a Tonda 15h knihovna 

5.12. FN Motol ambulance Terezka a Říhulinka

5.12. FN Motol Krystyna a Dáda a Renata a Granka

5.12. foniatrie Marka a Kryštof Klidné Vánoce

5.12. Cesta do Vánoc MK Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička

5.12. FN Motol Mikuláš Dominik, Marka a Renata

6.12. FN Motol Anička a Tonda a Krystyna a Tereza

6.12. FN Brno dopo Segy a Tornado

6.12. FN Brno Tornado, David, Monika Segy

6.12. FN Ostrava Mirka 

7.12. FN Motol Marka a Matyáš

7.12. FN Vinohrady Krystyna a Maruška

7.12. FN Bulovka Dáda a Tereza

7.12. Kynžvart Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Market

8.12. FN Karlovo nám Renata a Maruška

8.12. LDN Motol Krystyna a Marka

8.12. Cvikov Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička

8.12. FN Thomayerka Jirka

9.12. Jánské Lázně Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Market

9.12. MOtol 1. patro Kačenka Kašpárkova nadílka

9.12. Opařany Klidné Vánoce Marka a Tonda

10.12. FN Motol Pavla a Renata

10.12. Mariánské nám Kryštof a Marka Klidné Vánoce

11.12. FN Motol rehabilitace Kačenka a Pavla

11.12. Mariánské nám Jirka a Renata

11.12. Ostrava Divadlo loutek Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička

12.12. ambulance FN Motol Fumas a Václav

12.12. FN Motol Bilbo a Tonda a Fumas a Marka

12.12. Olivovna Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička

13.12. FN Motol Tonda a Mirka a Tereza a Krystyna

13.12. FN Mladá Boleslav Marka a Matyáš

13.12. FN Brno dopo Mina a MOnika

13.12. FN Brno MIna David, Segy, Tornado

13.12. FN Ostrava Radka a Václav

13.12. FN Plzeň Dáda a Renata

14.12. FN Motol Anička a Granka

14.12. FN Vinohrady Terezka a Krystyna

14.12. FN Bulovka Dada a Jirka

14.12. FN Olomouc Fumas a Matyáš

15.12. FN Karlovo nám Maruška a Radka

15.12. FN Thomayerova nemocnice  Krystyna a Renata a Václav a Terez

15.12. Louny Klidné Vánoce Marka a Tonda

15.12. FN Havlíčkův Brod Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička

16.12. Dobrý pastýř Klidné Vánoce Marka a Tonda

16.12. Košumberk Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička

17.12. FN Motol MIrka a Anička

17.12. Mariánské nám Tonda a Marka

17.12. Cesta do Vánoc MK Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Market

18.12. FN Motol Anička a Marka

18.12. Mariánské nám Tereza a Renata

18.12. Kladno Divadlo Lampion Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Market

19.12. ambulance FN Motol Václav a Renata

19.12. FN Motol Jiri a Anička a Fumas a Bilbo

19.12. MK Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička

20.12. FN Motol Radka a Fumas a Jirka a Terezka

20.12. FN Brno dopo Tornado a Monika

20.12. FN Brno Mina, Segy, David, Tornado

20.12. FN Ostrava Václav a Renata

20.12. MK Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička

21.12. FN Motol Bilbo a Sylva

21.12. FN Vinohrady Matyáš a Dada

21.12. FN Bulovka Maruska a Marka

21.12. FN Olomouc Mirka a Segy

21.12. MK Cesta do Vánoc Dejv, Kryštof, Ńatalka, Granka, Jáchym, Anička

22.12. FN Thomayerka Terez a Krystyna a Fumas

25.12. FN Motol Renata a Dada

26.12. FN Motol Jirka a Renata

27.12. FN Motol Kačenka a Radka a Mirka a Dada

27.12. FN Brno David a Monika a Segy a Tornado

28.12. FN Motol Kačenka a MIrka

29.12. FN Motol psychiatre Kačenka a Krystyna

29.12. FN Havlbrod Radka a Lenka

31.12. FN Motol Renata a Jirka

 

LIST OPAD

1.11. FN Motol Dejv a Mirka a Terez a Radka

1.11. FN Brno Monika a Segy a David a Robo

1.11. FN Plzeň Natalka a Dáda Smolíček

1.11. FN Ostrava Anička a Václav

2.11. FN Motol Matyáš a Jirka

2.11. FN Bulovka Tonda a Radka

2.11. FN Vinohrady Maruška a Natalka O koblížkovi

2.11. FN Olomouc Mirka a Anička

3.11. FN Karlovo nám Maruška a Terezka

3.11. FN Hradec Králové Jirka a Natalka

3.11. 14h FN Motol 1.patro Tonda a Granka O statečném tygrovi

4.11. Kynžvart Cirkus Chauve Bilbo a Sylva

4.11. Velká Bíteš O statečném tygrovi Granka a Dáda

5.11. FN Motol Pavla a Granka

6.11. FN Motol reha Kačenka a Pavla

6.11. Městská knihovna – 15h představení pro veřejnost Co je víc?  Matyáš a Kryštof

7.11. ambulance FN Motol Václav a Fumas

7.11. FN Motol Terezka a Fumas a Tonda a Natalka

7.11. foniatrie Kryštof a Granka Psí pohádky

8.11. FN Motol Fumas a Kryštof a Natalka a Terezka

8.11. FN Ostrava Radka a Václav

8.11. FN Brno David a Tornado a Monika a Mina

9.11. FN Motol Dejv a Fumas

9.11. FN Bulovka Matyáš a Tonda

9.11. FN Vinohrady Anička a Kryštof

10.11. FN Karlovo nám Natalka a Tonda

10.11. FN Thomayerka Granka a Krystyna Mauglí

10.11. LDN Motol Jirka a Anička

11.11. Košumberk Malý princ Dáda a Matyáš a Kryštof

11.11. Cvikov Maringotka Sylva a Bilbo

12.11. FN Motol Renata a Natalka

13.11. FN Motol reha JIrka a Václav

14.11. FN Motol ambulance Natalka a Granka

14.11. FN Motol Anička a Tonda a Tereza a Renata

14.11. Olivovna Malý princ Dáda a Kryštof a Matyáš

14.11. Kobylisy LDN 1945 Granka a Krystýna

15.11. FN Motol Radka a Jirka a Fumas a Natalka

15.11. FN Brno Mina a David a Segy a Tornado

15.11. FN Ostrava Anička a Dejv

15.11. FN Plzeň Terez a Krystyna

16.11. FN Motol Mirka a Rena

16.11. FN Bulovka Jirka a Maruška

16.11. FN Vinohrady Anička a Terezka

16.11. FN Olomouc Václav a Radka

17.11. FN České Budějovice Jirka a Václav

17.11. FN Karlovo nám Maruška 

17.11. FN Teplice Renata a Mirka 12 měsíčků

17.11. FN Thomayerka Tonda a Pavla

17.11. Louny Myši patří do nebe Granka a Radka a Dáda a Marka

18.11. Havlíčkův Brod Prodaná nevěsta Granka a Tonda a Matyáš a Marka a Maruška

18.11. Opařany Krystyna a Kryštof Tři přání

19.11. FN Motol Pavla a Dáda

20.11. FN Motol reha Pavla a Marka

21.11. FN Motol ambulance Renata a Mirka 12 měsíčků

21.11. FN Motol Krystyna a Terezka a Kryštof a Tonda a Jirka

22.11. FN Motol Bilbo a Radka a Marka a Terezka

22.11. FN Brno Segy a Tornado a Monika a David

22.11. FN Ostrava Václav a Mirka

23.11. FN Motol Matyáš a Dejv

23.11. FN Vinohrady Granka a Krystyna

23.11. FN Bulovka Jirka a Maruška a Kryštof

23.11. FN Zlín Fumas a Mirka

24.11. FN Karlovo nám Mirka a JIrka

24.11. Bohnice Anička a Fumas

24.11. FN Karlovy Vary, Chodov, Sokolov Tonda a Dáda

24.11. FN Motol 14h Granka a Kryštof Psí pohádky

24.11. FN Thomayerka Terezka a Krystyna Smolíček

25.11. Košumberk Medvěd, který nebyl Anička a Kryštof zrušeno

25.11. Dobrý pastýř Krystyna a Tereza písničky

26.11.FN Motol Renata a Mirka 12 měsíčků

26.11. představení pro veřejnost Městská knihovna  10h Cesta do Vánoc Kryštof, Granka, Natalka, David, Jáchym, Markéta

27.11. FN Motol reha Kačenka a Marka

27.11. představení pro veřejnost Hradec Králové Drak 15h Cesta do Vánoc Kryštof, Granka, Natalka, David, Jáchym, Markéta

28.11. FN Motol ambulance Renáta a Dáda Smolíček

28.11. Motol psychiatrie 14h Cesta do Vánoc Kryštof, Granka, Natalka, David, Jáchym, Markéta

28.11. FN Motol Bilbo a Marka a Jirka a Dáda

29.11. FN Motol Bilbo a Krystyna a Terezka a Mirka

29.11. FN Brno Segy a Tornado a David a Monika

29.11. FN Plzeň Dáda a Rena Smolíček

29.11. FN Ostrava Fumas a Václav

30.11. FN Motol Radka a Krystyna

30.11. FN Bulovka Granka a Fumas

30.11. FN Vinohrady Maruška a Tonda

30.11. FN Olomouc Anička a Renata

 

 ŘÍJEN

1.10. FN Motol Marka a Říhulinka

2.10. FN Motol Terezka a Pavla

3.10. ambulance Motol Kryštof a Václav Dlouhý. Široký a Bystrozraký

3.10. FN Motol Tonda a Jirka a Fumas a Natálka

4.10. FN Motol Fumas a Terezka a Jirka a Václav

4.10. FN Brno Segy a Tornado a Mina a David

4.10. FN Ostrava Anička a Natalka

4.10. FN Plzeň Krystyna a Dáda Kůzlátka

5.10. FN Motol Renata a Mirka

5.10. FN Bulovka Terezka a Tonda

5.10. FN Vinohrady Maruška a Granka

5.10. FN Olomouc Marka a Segy

6.10. FN Karlovo nám Václav a Terezka

6.10. FN Hradec Králové Renata a Anička Otesánek

6.10. Velká Bitěš Prodaná nevěsta Matyáš a Granka a Tonda a Marka a Maruška

7.10. Kynžvart Medvěd který nebyl Anička a Kryštof

8.10. FN Motol Pavla a Václav

9.10. FN Motol Marka a Pavla

10.10. FN Motol ambulance Krystyna a Fumas

10.10. FN Motol Renata a Kryštof a Jirka a Terez

10.10. foniatrie Marka Žabáci

11.10. FN Motol Anička a Bilbo a Kryštof a Terez

11.10. FN Brno dopoledne Segy a Tornado

11.10. FN Brno Mina a Segy a Tornado a David

11.10. FN Ostrava Dáda a Renata

12.10. FN Motol Fumas a Tonda

12.10. FN Bulovka JIrka a Dejv

12.10. FN Vinohrady Matyáš a Marka

12.10. FN Olomouc Anička a Krystyna (zrušeno kovid)

13.10. FN Thomayerka Tonda a Terezka  Renata a Kryštof Otesánek

13.10. FN Karlák Fumas a Granka

13.10. FN České Budějovice Krystyna a Jirka

14.10. Jánské Lázně Zvířátka a Loupežníci Krystyna a Renata

14:10. Cvikov Malý princ Kryštof a Dáda a Matyáš

15.10. FN Motol Říhulinka a Granka

16.10. FN Motol Václav a Pavla

16.10. Myši patří do nebe - Městská knihovna představení pro veřejnost Granka a Radka a Dáda a Marka

17.10. FN Motol ambulance Říhulinka a Kryštof

17.10. FN Motol Tonda a Fumas a Terezka a Mirka

17.10. Olivovna Medvěd, který nebyl Anička a Kryštof

18.10. FN Motol Dáda, Jirka, Fumas, Terezka

18.10. FN Brno dopoledne Segy a Monika

18.10. FN Brno Monika a Anička a David a Segy

18.10. FN Plzeň Mirka a Renata 12 měsíčků

18.10. FN Ostrava Natálka a Radka

19.10. FN Motol Matyáš a Mirka

19.10. FN Bulovka Renata a Maruška

19.10. FN Vinohrady Marka a Krystyna

20.10. Cirkus Chauve FN Motol 1.patro Bilbo a Sylva

20.10. FN Karlovo nám Natalka a Renata

20.10. FN Motol psychiatrie Krystyna a Fumas písničky a čtení

20.10. Louny Co je nejvíc? Kryštof a Matyáš

20.10. FN Thomayerova Mirka a Dada 

20.10. LDN Motol Václav a Terezka

20.9. FN Ústí nad Labem Anička a Jirka

21.10. FN Havlíčkův Brod Zlatá ryba Radka a Edita

21.10. Hospic Dobrého pastýře Jirka a Anička

21.10. Opařany Prodaná nevěsta Matyáš a Granka a Tonda a Marka a Maruška

22.10. FN Motol Mirka a Granka

23.10. FN Motol Kačenka a Tonda

24.10. FN Motol ambulance Anička a Dejv

24.10. FN Motol Bilbo a Terezka a Anička a Fumas

25.10. FN Motol Bilbo a Radka a Tonda a Dejv

25.10. FN Brno Segy a Tornado a Monika a David

25.10. FN Ostrava Mirka a Kryštof

26.10. FN Motol Radka a Granka

26.10. FN Vinohrady Natalka a Matyáš

26.10. FN Bulovka Dejv a Fumas

26.10. FN Olomouc Anička a Mirka

27.10. Motol 1. patro 14h Natalka a Granka Karkulka a Budulínek

27.10. FN Thomayerka Tonda a Renata Amina

27.10. Bohnice  Anička a Dáda písničky a čtení

27.10. FN  Karlovo nám Kačenka a Fumas

28.10. Košumberk Renata a Granka Pralidi

29.10. FN Motol Říhulinka a Pavla

29.10. Olivovna 14h Karkulka a Budulínek Granka a Natalka

30.10. FN Motol Pavla a Renata

31.10. FN Motol ambulance Říhulinka a Krystyna

31.10. FN Motol Mirka a Václav a Terezka a Krystyna

 

Září

1.9. FN Karlovo nám Pavla a Maruška

2.9. FN Mělník 10-15 Kryštof a Anička a Václav

O statečném Toníkovi, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Karkulka a Budulínek, Vodnická pohádka

2.9. Kynžvart Pralidi Granka a Renata 15h

3.9. FN Motol pohotovost Terezka a Jirka

4.9. FN Motol rehabilitace Renata a Jirka

5.9. FN Motol ambulance Krystyna a Václav

5.9. FN Motol Bilbo a Natálka a Mirka a Radka

6.9. FN Motol Bilbo a Dada a Václav a Krystyna

6.9. FN Brno Segy, Tornado, David a Mina

6.9. FN Ostrava Radka a Anička

6.9. FN Plzeň Renata a Mirka 12 měsíčků

7.9. FN Motol Terezka a Natalka

7.9. FN Bulovka Dada a Maruska

7.9. FN Vinohrady Tonda a Renata

7.9. FN Olomouc Anička a Dejv

8.9. FN Karlovo nám Maruška a Tonda

8.9. FN Ústí nad Labem Krystyna a Mirka

9.9. Jánské Lázně Tonda a Krystyna Pučálkovic Amina

9.9. Cvikov Cirkus Chauve Sylva a Bilbo

10.9. FN Motol ambulance Rihulinka a Renata

11.9. FN Motol rehabilitace Renata a Jirka

12.9. FN Motol ambulance Říhulinka a Anička

12.9. FN Motol Hanka a Dejv a Kryštof a Anička

12.9. Olivovna Pučálkovic Amina Tonda a Krystyna

13.9. FN Motol Kryštof a Dejv a Terez a Anička

13.9. FN Brno Segy a Tornado a David a Krystyna

14.9. FN Motol Matyáš a Dejv

14.9. FN Bulovka Terezka a Fumas

14.9. FN Vinohrady Krystyna a Tonda

14.9. FN Olomouc Anička a Kryštof

15.9. FN Karlovo nám Tonda a Pavla

15.9. FN Thomayerova Anička a Krystyna

15.9. FN Pardubice 16-19 Cirkus kus kus Marka a Kryštof

15.9. Louny Dáda a Matyáš Malý malý princ

16.9. FN Havlíčkův Brod Uši pro princeznu Matyáš

16.9. Dobrý pastýř Mauglí Radka a Marka

16.9. Opařany Klaun Pingu Bilbo a Sylva

17.9. FN Motol pohotovost Granka a Jirka

18.9. FN Motol rehabilitace Anička a Jirka

19.9. FN Motol ambulance Fumas a Matyáš 

19.9. FN Motol Bilbo a Marka a Matyáš a Natalka

19.9. foniatrie Ječná Dlouhý, Široký a Bystrozraký Kryštof a Václav

20.9. FN Motol Marka a Natalka a Bilbo a Fumas

20.9. FN Brno Segy, Tornado a David a Anička

20.9. FN Ostrava Václav a Radka

20.9. FN Plzeň Granka a Krystyna

21.9. FN Motol Jirka a Krystyna 

21.9. FN Bulovka Fumas a Natalka

21.9. FN Vinohrady Granka a Maruska

22.9. FN Teplice Natalka a Granka Karkulka a Budulinek

22.9. FN Karlovo nám. Mirka a Pavla

22.9. FN Motol psychiatrie Marka a Radka Mauglí

22.9. FN Thomayerova Krystyna a Terezka a Václav a Fumas

23.9. Velká Bíteš Bílá velryba Marka a Matyáš a Granka

24.9. FN Motol Natalka a Jirka

25.9. FN Motol rehabilitace Marka a Jirka

26.9. FN Motol ambulance  Fumas a Granka

26.9. FN Motol Marka a Dejv a Kryštof a Terezka

27.9. FN Motol Jirka a Mirka a Natalka a Václav

27.9. FN Brno Marka a Segy a Tornado a David

27.9. FN Ostrava Anička a Dejv

28.9. FN Motol Granka a Dejv

28.9. FN Olomouc Anička a Jirka

28.9. FN Vinohrady Tonda a Natálka

28.9. FN Bulovka Mirka a Maruška

29.9. Bohnice Myši patří do nebe Granka a Dáda a Radka a Marka

29.9. FN Karlovo nám Maruška a Pavla

29.9. FN Thomayerova Mirka a Natálka

30.9. Košumberk Malý princ Kryštof a Dáda a Matyáš

SRPEN

1.8. FN Motol ambulance Krystof a Tonda

1.8. FN Motol Hanka a Tonda a Krystof a Radka

2.8. FN Motol Radka a Krystof a Terezka a Renata

2.8. FN Brno Segy a Tornado

2.8. FN Ostrava Krystyna a Tonda

3.8. FN Motol Tereza a Radka

3.8. FN Vinohrady Renata a Krystof

3.8. FN Bulovka Pavla a Tonda

3.8. FN Olomouc Krystyna a Jirka

6.8. FN Motol Rihulinka a Tonda

8.8. FN Motol ambulance Jirka a Krystof

8.8. FN Motol Renata a Jirka a Terez a Mirka

9.8.FN Motol Marka Krystyna a Mirka a Krystof 

9.8. FN Brno dopo Segy a Tornado

9.8. FN Brno odpo Segy a Tornado

9.8. FN Ostrava Katka a Pavla

9.8. FN Plzeň Terez a Granka

10.8. FN Motol Marka a Terez

10.8. FN Vinohrady Renata a Mirka

10.8. FN Bulovka Krystyna a Kryštof

10.8. FN Olomouc Václav a Granka

11.8. Velka Bites Krystof a Krystyna Tři přání

11.8. psychiatrická léčebna Louny Pavla a Marka koncert

12.8. Kynzvart Zvířátka a loupežníci Krystyna a Renata (zrušeno)

12.8. Jánské Lázně Bilbo a Sylva Klaun Pingu

13.8. Letni Letná Myši patří do nebe, Co je víc? Bílá velryba a Loutkoband

14.8. FN Motol rehabilitace Krystyna

15.8. FN Motol ambulance Rihulinka a Krystyna

15.8. FN Motol Matyas a Bilbo a Mirka a Dejv

15.8. Olivovna O Smolíčkovi Anička a Dada 

16.8. FN Motol Dejv, Bilbo, Granka a Renata

16.8. Brno Segy a Tonda a David a Vaclav

16.8. Ostrava Katka a Anička

17.8. FN Olomouc Mirka a Anicka

17.8. FN Motol Tonda a Radka

17.8. FN Vinohrady Maruška a Dejv

17.8. FN Bulovka Renata 

18.8. FN Karlovo nam  Maruska a Dada

18.8. LDN Motol Renata a Granka Pralidi

19.8. FN Havl Brod Bilbo a Sylva Cirkus Chauve

19.8. Cvikov Tonda a Dada O statečném tygrovi

20.8. FN Motol Tereza a  Granka

21.8. FN Motol Marka a Václav

22.8. ambulance Motol Jirka a Dejv

22.8. FN Motol Kačenka Bilbo a Jirka a Dejv

22.8. Opařany dílna Matyas a Krystof a Granka a Radka a Renata 13:30 - 15:30 Co je vic?

23.8. Opařany dílna dopo 9:30 - 11:30 odpo 13:30-15:30 Krysšof a Mates a Granka a Radka

24.8. Opařany diína dopo 9:30-11:30 odpo 13:30-15:30 Granka a Renata a Krystof a Radka

25.8. Opařany dopo premiéra Co je vic? 9hod Matyáš a Granka a Renata a Radka

22.8. dílna Bohnice odpo 14-16 Marka a Anička a Václav a Pavla a Dáda

23.8. dílna Bohnice odpo 14-16 Pavla a Marka a Anička a Dáda a Václav

24.8. dílna Bohnice odpo 14-16 premiéra Marka a Pavla a Anička, Dáda 

23.8. FN Motol Tonda a Terez a Maruška a Renata

23.8. FN Brno Segy a Tornado a David a Mina

24.8. FN Motol Bilbo a Maruška

24.8. FN Bulovka Dejv a Tonda

25.8. FN Karlovo nám Maruška a Segy

26.8. Dobry pastýř Tereza a Renata

26.8. Kosumberk  Bílá velryba Granka a Matyáš a Marka

27.8. Jimramov Loutkoband a Granka a Marka Lenochodi

28.8. FN Motol rehabilitace Mirka  a  Renata

29.8. FN Motol ambulance Marka a Radka

29.8. FN Motol Kačenka a Renata a Dada a Kryštof

30.8. FN Motol Kačenka a Kryštof a Tonda a Renata

30.8. FN Brno Segy a Tornado a David a Mina

30.8. FN Ostrava Anička a Granka

31.8. FN Motol Matyas a Krystyna

31.8. FN Vinohrady Terez a Tonda

31.8. FN Bulovka Maruška a Granka

31.8. FN Olomouc Kryštof a Anička

 

ČERVENEC

1.7. Kynžvart Marka a Matyáš Divočiny

2.7. FN Motol pohotovost Marka a Krystyna

3.7. FN Motol pohotovost Jirka a Renata

4.7. FN Motol ambulance Krystyna a Říhulinka

4.7. FN Motol Jirka a Tonda a Dejv a Pavla

5.7. FN Motol Rena a Radka a Anička a Terezie

5.7. FN Brno Segy, Tornado, David, Pavla

5.7. FN Ostrava Jirka a Václav

6.7. FN Motol Kačenka a Maruška

6.7. FN Vinohrady Radka a Pavla

6.7. FN Bulovka Terezie a Jirka

6.7. FN Olomouc Renata a Tonda

7.7. FN Karlovo nám. Radka a Dejv

7.7. LDN Motol Jirka a Terezie

7.7. Janské Lazne Tonda a Marka Husy

7.7. FN Hradec Kralove Anicka a Mates

8.7. Cvikov 12 Měsíčků Renata a Mirka

9.7. FN Motol pohotovost Mirka a Pavla

10.7. FN Motol pohotovost Pavla a Mirka

11.7. FN Pelhřimov Lenka

11.7. FN Motol ambulance Renata a Krystyna

11.7. FN Motol Krystyna a Mirka a Renata a Tereza

11.7. léčebna Olivovna Dáda a Tonda O statečném tygrovi

12.7. FN Motol Dejv a Terezie a Dada a Anička

12.7. FN Brno Segy, Tornado, David, Rena

12.7. FN Plzeň Mirka a Marka

13.7. FN Motol Krystyna a Anicka

13.7. FN Bulovka Terezie a Renata

13.7. FN Vinohrady Tonda a Mirka

14.7. FN Motol psychiatrie Terezie koncert a Dada čtení Malý princ

14.7. FN Karlovo nám Vaclav a Tonda

14.7. FN Teplice Usti Mirka a Anička

14.7. LOuny Krystyna Malenka

15.7. Velká Bíteš Cirkus Chauve Sylva a Bilbo

15.7. FN Havl Brod O statečném tygrovi Tonda a Dada

16.7. FN Motol Mirka a Terezie

17.7. FN Motol Mirka a Terezie

18.7. FN Motol ambulance Anička a Matyas

18.7. Motol Tornado a Segy a Matyas a Dejv

19.7. FN Motol Matyas a Marka a Vaclav a Tonda

19.7. FN Brno Segy, Tornado, Mina, David

19.7. FN Ostrava Anicka a Krystyna

20.7. FN Motol Krystyna a Dada

20.7. FN Bulovka Marka a Tonda

20.7. FN Vinohrady Anička a Segy

21.7. FN České Budějovice Renata a Anicka

21.7. FN Karlovo nám. Válav a Segy

21.7. Košumberk Letni den Dada a Tonda Tygr

22.7. FN Opařany Tygr Granka a Dada

23.7. FN Motol Renata a Tonda

24.7. FN Motol Renata

25.7. FN Motol ambulance Anicka a Granka

25.7. FN Motol Jirka a Renata a Radka a Granka

26.7. FN Motol Kačenka a Dada

26.7. FN Brno Radka a Tornado a David

26.7. FN Plzen Jirka a Anicka

26.7. FN Ostrava Renata a Granka

27.7. FN Motol Kačenka a Dada

27.7.FN Vinohrady Radka a Granka

27.7. FN Bulovka Anicka a Renata

27.7. FN Olomouc Jirka a Tonda

28.7. Chodov, Sokolov, Karlovy Vary Jirka a Anička

28.7. Bohnice Kačenka a Radka (písničky na přání a čtení)

29.7. Dobry pastýř Granka a Pavla

30.7. FN Motol Renata a Granka

31.7. FN Motol Pavla a Václav

 

ČERVEN

1.6. FN Motol MIrka a Tonda

1.6. FN Vinohrady Fumas a Maruska

1.6. FN Bulovka Terezka

1.6. Košumberk Den dětí Co je víc? Kryštof a Matyáš

2.6. FN Karlovo nám. Terezka a Václav

2.6. FN Hradec Králové Jirka a Tonda

2.6. LDN Motol Fumas a Maruska písničky

3.6. Velká Bíteš Kryštof a Matyáš Co je víc?

3.6. Kynžvart Mauglí Krystyna a Granka

4.6. Motol pohotovost Mirka

5.6. FN Motol rehabilitace Mirka a Václav

6.6. FN Motol ambulance Tereza a Tonda

6.6. FN Motol Bilbo a Matyáš a Anička a Kryštof

6.6. foniatrie Marka a Krystyna Babky

7.6. FN Motol Bilbo, Radka, Anička, Marka

7.6. FN Brno Segy, Tornado, Mina, David

7.6. FN Ostrava Granka

8.6. FN Motol Dejv a Dada

8.6. FN Vinohrady Tonda a Maruska

8.6. FN Bulovka Fumas a Tereza

8.6. FN Olomouc Krystyna a Kryštof

9.6. FN Motol psychiatrie Marka a Matyas Jonáš a velryba

9.6. FN Karlovo nám Anička a Dáda

9.6. Teplice Dejv a Fumas Králík Matyáš

10.6. Jánské Lázně Dáda a Granka Tygr

11.6. FN Motol Mirka a Anička

12.6. FN Motol Dejv a Jirka

13.6. FN Motol ambulance Krystyna a Říhulinka

13.6. FN Motol Krystyna a Dada a Granka a Marka

14.6. FN Motol Jirka a Fumas a tKrystyna

14.6. FN Brno David a Segy a Tornado

14.6. FN Plzen Tonda  a Dejv

15.6. FN Motol Granka a Marka

15.6. FN Bulovka Krystyna a  Dada

16.6. FN Karlovo nám Pavla a Maruška

16.6. Louny Tygr Tonda a Dáda

16.6. Hospic Dobrého pastýře Fumas a Krystyna 

16.6. FN Thomayerka Jirka a Václav a Matyáš a Marka

17.6. FN Havlíčkův Brod Medvěd Kryštof a Anička

17.6. Opařany Máma s tátou a táta s mámou Tonda a Marka

18.6. FN Motol Anička a Granka

19.6. FN Motol Anička  a Václav

20.6. FN Motol ambulance Kryštof a Matyáš

20.6. FN Motol Kryštof a Bilbo a Terezka a Anička

20.6. Olivovna Bílá velryba Mates, Marka, Granka

21.6. FN Motol Kryštof Bilbo a Mirka a Marka

21.6. FN Brno Mina a Segy a Tornado a David

22.6. FN Motol Fumas a Dejv

22.6. FN Bulovka Kryštof a Mirka

22.6. FN Vinohrady Maruska a Dáda

22.6. FN Olomouc Tonda a Tornado

22.6. onkologický tábor Vráž Cirkus kus kus Marka a Granka

23.6. léčebny Chodov a Sokolov  Granka a Marka

23.6. FN Karlák Granka a Terezka

23.6. FN Thomayerka Radka a Jirka a Dada a Tonda

24.6. Cvikov Marka a Kryštof Žabáci

24.6. Košumberk Granka a Tonda Tygr

25.6. FN Motol Václav a Anička

26.6. FN Motol Jirka a Marka

27.6. FN Motol ambulance Marka a Fumas

27.6. FN Motol Renata a Mirka a Tereza a Granka

28.6. FN Motol Jirka a Pavla a Fumas a Václav

28.6. FN Motol Rihulinka a Granka pediatrie

28.6. FN Brno Marka a Segy a Tornado a David

28.6. FN Ostrava Anička a Krystyna

28.6. FN Plzeň Renata a Mirka 12 měsíčků

29.6. FN Motol Pavla a Terez

29.6. FN Vinohrady Renata a Jirka

29.6. FN Bulovka Maruska a Matyáš

29.6. FN Olomouc Anička a Krystyna

30.6. FN Karlovo nám Renata a Maruška

30.6. Bohnice Matyáš a Anička 1989

 

KVĚTEN

1.5. FN Motol  Václav a Marka 4 kamarádi

2.5. FN Třebíč Radka a Lenka

2.5. FN Motol ambulance Tonda a Kryštof Žabáci

2.5. FN Motol Krystyna a Tonda

2.5. Boskovice Rena a Granka Pralidi

3.5. FN Motol Radka a Krystyna a Maruska

3.5. FN Plzen Jirka a Kryštof O statečném Toníkovi

3.5. FN Brno Segy, David, Tornado, Mina

3.5. FN Ostrava Tonda a Katka

3.5. Ostrov u Macochy a Křetín Rena a Granka Pralidi

4.5. FN Motol Granka a Terezka

4.5. FN Olomouc Václav

4.5. FN Vinohrady Marka a Maruška

4.5. FN Bulovka Renata a Mirka

5.5. FN Karlovo nám Václav a Pavla

5.5. Bohnice Krystof a Matyas Co je víc ?

5.5. FN České Budějovice  a Bazalka Jirka a Renata

5.5. FN Motol LDN Terezka a Krystyna

6.5. Velká Bíteš Zvířátka a loupežníci Renata a Krystyna

6.5. Kynžvart O třech prasátkách Radka a Granka

7.5. FN Motol Marka a Pavla Tam, kde žijí divočiny

8.5. FN Motol Anička a Granka

9.5. ambulance FN Motol Václav a Renata

9.5. FN Motol Bilbo a Tereza a Mirka a Václav

9.5. foniatrie Granka a Maruška Kočička a pejsek

10.5. Motol Bilbo a Renata a Jirka a Krystyna

10.5. FN Brno Segy, Tornado, David, Radka

10.5. FN Ostrava Tonda a Fumas

11.5. FN Motol Mirka a Renata

11.5. FN Vinohrady Maruška a Tereza

11.5.FN Bulovka Václav a Tonda

11.5. FN Olomouc Krystyna a Fumas

12.5. FN Thomayerova Václav a Fumas Čtyři kamarádi a Terezka a Jirka O zajíčkovi a lišce

12.5. psychiatrie Motol Krystyna a Tonda Pučálkovic Amina

12.5. FN Karlovo náměstí Pavla a Maruška

12.5. FN Teplice Granka a Renata Pralidi

13.5. Jánské Lázně Cirkus kus kus Granka a Marka

13.5. Hospic Dobrého pastýře Pavla a Krystyna

14.5. FN Motol Marka a Václav Vodnická pohádka

15.5. FN Motol Marka a Václav Vodnická pohádka

16.5. ambulance FN Motol Dada a Mirka

16.5. FN Motol Fumas a Terezka a Renata a Dada

17.5. FN Motol Tonda a Terezka a Mirka a Radka

17.5. FN Brno Segy a Tornado a David a Mina

17.5. FN Plzeň Jirka a Krystyna

17.5. FN Ostrava Katka a Renata

18.5. FN Motol Tonda a Krystyna

18.5. FN Vinohrady Tereza a Radka

18.5. FN Bulovka Maruška a Fumas

18.5. FN Olomouc Mirka a Granka

19.5. FN Karlovo nám Maruška a Dada

19.5. FN Thomayerova Renata a Tonda Pučálkovic Amina, Tereza a Mirka Boudo budko

19.5. FN Hradec Králové Granka a Jirka

20.5. FN HavlBrod Zvířátka a loupežníci Krystyna a Renata

20.5. Louny Cirkus Chauve Bilbo a Sylva

20.5. Opařany O statečném tygrovi Granka a Dáda

21.5. FN Motol Jirka a Mirka

22.5. FN Motol Marka a Jirka rehabilitace a pohotovost

23.5. ambulance FN Motol Kryštof a Granka Medvěd, který nebyl (malý)

23.5. FN Motol Bilbo a Kryštof a Krystyna a Terez

24.5. FN Motol Bilbo a Matyas a Renata a Krystyna

24.5. FN Brno Segy a Tornado a David a Mina

24.5. FN Ostrava Mirka a Katka

25.5. FN Motol Mirka a Renata 12 měsíčků

25.5. FN Vinohrady Fumas a Dada

25.5. FN Bulovka Matyas a Tereza

25.5. FN Olomouc Tonda a Kryštof

26.5. Chodov, Sokolov, FN Karlovy Vary Anička a Tonda

26.5. FN Karlovo nám Pavla a Maruška

26.5. FN Thomayerova Matyas a Fumas a Tsrezka a Jirka

27.5. Košumberk  12 měsíčků Renata a Mirka

27.5. Cvikov Bilbo a Sylva Klaun Pingu

28.5. FN Motol Pavla a Anička

29.5. FN Motol Anička a Pavla rehabilitace a pohotovost

30.5. ambulance FN Motol Anička a Fumas

30.5. FN  Motol Maruška a Mirka a Fumas a Tereza

30.5. Olivovna Tonda a Kryštof  Žabáci

31.5. FN Motol  Tonda a Terezka  

31.5. FN Brno Segy a Tornado a David a Radka

31.5. FN Plzeň Matyas a Fumas

31.5. FN Ostrava Katka a Jirka

 

 DUBEN

1.4. Hospic Dobrého pastýře Krystyna a Marka Babky

1.4. Velká Bíteš Krystof a Matyas Kdo je nejlepší

2.4. FN Motol víkendové hraní Jirka a Renata

3.4. FN Motol víkendové hraní  Marka a Renata

 

4.4. FN Motol ambulance Kryštof a Fumas O statečném Toníkovi

4.4. FN Motol Anička, Mirka,  Fumas, Granka

5.4. FN Motol Matyas, Krystyna, Mirka, Renata

5.4. FN Brno ambulance Segy a Tornado

5.4. FN Brno Segy, Tornado, David, Mina

5.4. FN Plzen Fumas a Dáda O Smolíčkovi

5.4. FN Ostrava Jirka a Radka

6.4. FN Motol Terez a Anička

6.4. FN Vinohrady Maruška a Dada

6.4. FN Bulovka Mirka a Renata 12 měsíčků

6.4. FN HavlBrod pediatrie Radka

6.4. FN Olomouc Renata (zrušeno)

7.4. FN Karlovo nám Tereza a Krystof

7.4. Bohnice Granka a Renata Pralidi

7.4. FN České Budějovice Anicka a Jirka

7.4. LDN Motol Marka a Krystyna Babky 

8.4. Kynžvart Renata a Krystyna Zvířátka a loupežnicí

8.4. Jánské Lázně Dada a Tonda O statečném tygrovi

8.4. Cvikov Cirkus Chauve Bilbo a Sylva

9.4. FN Motol víkendově hraní Rena a Granka

10.4. FN Motol víkendové hraní Marka a Jirka

 

11.4. FN Motol ambulance Granka a Tereza 

11.4. FN Motol Dejv, Segy, Krystof, Bilbo

11.4. foniatrie Marka a Tonda Husy na tahu (zrušeno)

12.4. FN Motol Tereza, Bilbo, Radka, Jirka

12.4. FN Brno ambulance Segy a Tornado

12.4. FN Brno Segy, Tornado, David a Mina

12.4. FN Ostrava Renata a Katka

13.4. FN Nove Město Radka a Lenka

13.4. FN Motol Krystyna a Vaclav

13.4. FN Vinohrady Mates a Renata

13.4. FN Bulovka  Fumas a Maruska

13.4. FN Olomouc Krystof a Mirka

14.4. FN Teplice Marka a Granka

14.4. FN Thomayerova Václav a Pavla a Renata a Mirka 12 měsíčků

14.4. FN Karlovo nám Anička a Maruska

14.4. FN Motol psych Matyas a Krystof Co je víc?

15.4. FN HavlBrod Mysi patri do nebe Granka a Radka a Dada a Marka

16.4. FN Motol vikendové hrani Jirka a Mirka 

17.4. FN Motol vikendove hrani Dejv a Jirka Bajky

 

18.4. FN Motol ambulance Pavla a Anicka

18.4. FN Motol Marka, Pavla, Anicka, Renata

19.4. FN Motol Anicka, Dada, Vaclav, Radka 

19.4. FN Brno ambulance Segy a Robo a Tornado

19.4. FN Brno Segy, Tornado, Granka a Robo

19.4. FN Plzen Dejv a Fumas

19.4. FN Ostrava Tonda a Krystyna

20.4. FN Motol Matyas a Dejv O červené řepě

20.4. FN Vinohrady Tonda a Maruska

20.4. FN Bulovka Radka a Tereza

20.4. FN Olomouc Vaclav (zrušeno)

21.4. FN Karlovo nám Pavla a Maruska

21.4. FN Thomayerova Krystof a Terez a Krystyna a Dejv

21.4. FN Hradec Králové Matyas a Jirka (zrušeno)

21.4. FN Ústí nad Labem Anička

22.4. Oparany Pralidi Granka a Renata

22.4. Louny Kdo je nejlepší Kryštof a Matyas

23.4. FN Motol vikendove hrani Granka a Marka Kašpárek a princezna

24.4. FN Motol víkendové hraní Anicka a  Rena

 

25.4. FN Motol ambulance Mirka a Renata 12 měsíčků

25.4. FN Motol Bilbo a Marka a Krystyna a Granka

25.4. FN Jihlava Radka a Lenka

25.4. Olivovna Medvěd, který nebyl Anička a Kryštof

26.4. FN Motol Krystof, Bilbo, Granka a Marka 

26.4. FN Brno ambulance Segy a Tornado

26.4. FN Brno Segy, Tornado, David a Mina

26.4. FN Ostrava Renata a Mirka

27.4. FN Motol Tereza a Vaclav

27.4. FN Vinohrady Krystof a Maruska

27.4. FN Bulovka Marka a Mates

27.4. FN Olomouc Dada

28.4. FN Thomayerova Renata a Mirka 12 měsíčků, Dejv a Matyas

28.4. FN Karlovo nám Tereza a Maruska O červené řepě

28.4. FN Karlovy Vary, Chodov, Sokolov Krystof a Granka Karkulka a Budulínek 

29.4. Košumberk Prodaná nevěsta Granka a Tonda a Matyas  Marka a Maruska

30.4. FN Motol vikendové hrani Jirka a Renata

 

BŘEZEN

1.3. FN Motol Marka a Bilbo a Matyáš a Tereza

1.3. FN Brno Radka a Segy a Tornado a David

1.3. FN Ostrava Katka a Jirka

2.3. FN Motol rehabilitace Dáda

2.3. FN Motol Mirka a Krystyna

2.3. FN Bulovka Radka a Terezka

2.3. FN Vinohrady Maruška a Krystof

2.3. FN Olomouc Anička a Renata

3.3. FN Karlovo nám Dada a Pavla

3.3. FN Bohnice Marka a Granka Emil

3.3. FN České Budějovice Renata a Krystyna

4.3. Kynžvart Maly princ Dada a Kryštof a Mates

4.3. Velka Bíteš Maugli Granka a Krystyna

5.3. vikendové hranií FN Motol Marka a Pavla Žabí příběhy

6.3. vikendové hraní FN Motol Renata a Jirka Bajky

 

7.3. ambulance Marka a Václav

7.3. FN Motol Tonda a Fumas a Marka a Granka

7.3. foniatrie Anicka a Krystof Medvěd, který nebyl

8.3. FN Motol Dáda a Matyáš a Dejv a Mirka

8.3. FN Brno Robo a Marka a Tornado a David

8.3. FN Ostrava Václav a Radka

8.3. FN Plzeň Anička a Renata

9.3. FN Motol rehabilitace Matyáš

9.3. FN Motol Matyas a Václav

9.3. FN Bulovka Dada a Tonda

9.3. FN Vinohrady Maruška a Tereza

9.3. FN Olomouc Anička a Granka /zrušeno kovid)

10.3. psychiatrie Motol Matyáš a Kryštof Jonáš a velryba

10.3. FN Teplice/Usti Renata a Mirka 12 měsíčků

11.3. FN Havlíčkův Brod Zlata ryba Radka a Lenka

11.3. Jánské Lázně Maringotka Bilbo a Sylva

11.3. Cvikov Prodaná nevěsta Granka a Tonda a Matyas a Marka a Maruska

12.3. vikendové hraní FN Motol Mirka a Renata 12 měsíčků

13.3. vikendové hraní FN Motol Renata a Jirka O kočičce a pejskovi

 

14.3. ambulance FN Motol Granka a Dáda

14.3. FN Motol Tereza a Prokop a Renata a Tonda

14.3. FN  HavlBrod Lenka a Radka

15.3. Motol Marka a Krystyna a Bilbo a Vaclav

15.3. Brno Segy a Mina a  Tornado a David

15.3. Ostrava Dejv a Anicka

16.3. Reha Motol Matyas

16.3. Motol Matyas a Krystof

16.3. Vinohrady Krystyna a Maruska

16.3. Bulovka Tereza a Tonda

16.3. Olomouc Fumas a Mirka

17.3. Karlovo nám Maruska a Pavla

17.3. Hradec Králové Granka a Dejv

18.3. Louny 1945 Krystyna a Granka

18.3. Oparany Medved Anicka a Krystof

19.3. vikendove hrani FN Motol Jirka a Anička

20.3. vikendove hrani FN Motol Tonda a Granka O Budulínkovi

 

21.3. ambulance Motol Tereza a Vaclav 

21.3. Motol Dejv a Tonda a Bilbo a Mirka

21.3. Olivovna Pralidi Renata a Granka

22.3. Motol Tereza a Fumas a Bilbo a Tonda

22.3. Brno Mina a Segy a Tornado

22.3. FN Ostrava Katka a Renata

22.3. FN Plzen Jirka 

23.3. FN Motol reha Granka

23.3.FN  Motol Maruska a Matyas

23.3. FN Vinohrady Tonda a Dada

23.3. FN Bulovka Fumas a Vaclav

24.3. FN Karlovo nám Matyas a Pavla

24.3. FN Karlovy Vary Granka a Jirka

25.3. KOsumberk Maringotka Bilbo a Sylva

25.3. Hospic Dobrého pastýře Pavla a Granka

26.3. Struny dětem Granka a David a Tonda

26.3. vikendové hrani FN Motol Jirka a Renata

27.3. Struny dětem David a Granka  a Tonda

27.3. vikendové hrani FN Motol Renata a Mirka 12 měsíčků

 

28.3. FN Motol ambulance Dada a Tonda Smolíček

28.3. FN Motol Krystof a Tonda a Tereza a Bilbo

29.3. FN Motol Dada a Fumas a Bilbo a Renata

29.3. FN Brno Robo a Dejv a Tornado a David

29.3. FN Ostrava Jirka a Granka

30.3. FN Motol rehabilitace Marka

30.3. FN Motol Marka a Fumas

30.3. FN Vinohrady Dada a Maruška

30.3. FN Bulovka Kryštof a Matyáš

30.3. FN Olomouc Krystyna a Tonda

31.3. FN Karlovo nám Maruška a Mirka O kočičce a pejskovi

 

 ÚNOR

1.2. FN Motol Bilbo a Anička a Vaclav a Marka
1.2. Brno ambulance Robo a Tornado
1.2. FN Brno Tornado, David, Robo, Radka
1.2. FN Ostrava Katka a Dejv (zrušeno kovid)
2.2. FN Motol rehabilitace Matyas/Dada
2.2. FN Motol Terezka a Matyas
2.2. FN Vinohrady Maruska a Fumas
2.2. FN Bulovka Pavla a Krystof
2.2. FN Olomouc Tonda a Krystyna (zrušeno kovid)
3.2. FN Karlovo nám Jirka a Mirka
3.2. Bohnice Pučálkovic Amina Tonda  a Krystyna
3.2. LOuny Bila velryba Granka a Matyáš a Marka
7.2. FN Motol ambulance Dejv a Marka
7.2. FN Motol Prokop a Hanka a a Terezka a Bilbo
7.2. foniatrie 12 měsíčků Mirka a Renata
8.2. FN Motol Bilbo a Tonda a Radka a Marka
8.2. FN Brno Mina a Tornado a David a Dejv
8.2. Brno ambulance Dejv a Tornado
8.2. FN Ostrava Granka a Václav (zruseno kovid)
8.2. FN Plzen Dada a Jirka
9.2. FN Motol rehabilitace Krystyna
9.2. FN Havlíčkův Brod Lenka a Radka
9.2. FN Motol Anicka a Fumas 
9.2. FN Bulovka Maruska a Tonda
9.2. FN Vinohrady Pavla a Terezka
10.2. FN Karlovo nám. Pavla a Renata
10.2. FN Motol psychiatrie Tonda a Marka Dárek
10.2. FN České Budějovice Jirka a Anicka
11.2. Jánské Lázně Medvěd, který nebyl Kryštof a Anička
11.2. Kynžvart Maringotka Sylva a Bilbo
11.2. Cvikov Mauglí Radka a Marka
13.2. FN MOtol víkendové hraní na pohotovosti Rena a Jirka
14.2. FN Motol ambulance Dada a Fumas
14.2. FN Motol Prokop a Hanka a  a Vaclav a Terezka
15.2. FN Motol Bilbo a Renata a Krystof a Dada
15.2. Brno ambulance Tornado a Krystyna
15.2. FN Brno Krystyna a MIna a Tornado a David
15.2. FN Ostrava JIrka a Anička (zrušeno kovid)
16.2. FN Motol rehabilitace Renata
16.2. FN Motol Matyas a Dejv
16.2. FN Bulovka Terezie a Tonda
16.2. FN Vinohrady Krystof a Maruska
16.2. FN Olomouc Fumas (zrušeno kovid)
17.2. FN Telice/Ústí Dada a Jirka (zrušeno kovid)
17.2. FN Karlovo nám. Maruška a Renata
17.2. FN Havlíčkův Brod Bílá velryba Matyáš, Marka, Granka
18.2. Opařany Mauglí Granka a Krystyna
19.2. víkendové hraní MOtol pohotovost Renata a Jirka
21.2. FN Motol ambulance Krystof a Mirka 
21.2. FN Motol Renata a Tereza a Dejv a Vaclav
21.2. Olivovna Husy na tahu, Tonda, Marka,
22.2. FN Motol  Tonda a Matyas a Dejv a Radka
22.2. Brno ambulance Vaclav a Tornado
22.2. FN Brno Vaclav a Tornado a David a Mina
22.2. FN Ostrava Katka a Granka (zrušeno kovid)
22.2. FN Plzeň Krystyna a Jirka
23.2. FN Motol rehabilitace Anicka
23.2. FN Motol Krystyna a Marka Babky
23.2. FN Bulovka Pavla a Matyas
23.2. FN Vinohrady Radka a Fumas
24.2. FN Karlovo nám. Maruska a Matyáš
24.2. FN Hradec Králové Anicka a Jirka (zrušeno kovid)
24.2. Chodov/Sokolov Dada a Fumas (O Smolíčkovi)
25.2. Hospic Dobreho pastyre Krystyna a Jirka
25.2. Košumberk Bleděmodrý Petr Granka, Marka, Kryštof
27.2. FN Motol víkendové hraní na pohotovosti Anička a  Rena
28.2. FN Motol ambulance Mirka a Renata 12 měsíčků
28.2. FN Motol Prokop a Kryštof a Hanka a Terezka
 
 
 LEDEN 2022
3.1. FN Motol ambulance Motol Anička a Krystyna
3.1. FN Motol Hanka a Tonda a Anicka a Bilbo
4.1. FN Motol Jirka a Terezka a Bilbo a Fumas
4.1. FN Brno Tornado a David a Mina a Anička
4.1. Brno dopo ambulance Anička a Tornado
4.1. FN Ostrava Granka a Katka
5.1. FN Motol rehabilitace Granka
5.1. FN Motol Fumas a Matyas
5.1. FN Bulovka Tonda a Maruska
5.1. FN Vinohrady Terezka a Krystyna
5.1. FN OLomouc Anicka
6.1. FN Karlovo nám.Jirka a Maruska
6.1. FN Bohnice Anicka a Matyas (1989) (zrušeno kovid) 
10.1. ambulance Motol Vaclav a Granka
10.1.FN  Motol Matyas a Bilbo a Václav a Terezka
10.1. foniatrie Tonda a Krystyna Amina
11.1. FN Motol Pavla a Bilbo a Terezka a Tonda
11.1. FN Brno Anicka a David a Tornado a Mina
11.1. FN Plzen Jirka a Renata
11.1. FN Ostrava Katka a Mirka
12.1. FN Motol rehabilitace Granka
12.1. FN Motol Dada a Pavla
12.1. FN Bulovka Tonda a Prokop
12.1. FN Vinohrady Terezka a Fumas
13.1. FN Karlovo nám Jirka a Kačenka
13.1. FN Motol psychiatrie Krystyna a Granka 1945
13.1. FN České Budějovice/Krumlov Tonda a Dada
14.1. Cvikov Krystyna a Renata Zviratka a loupeznici
17.1. FN Motol ambulance Mirka a Fumas
17.1. FN Motol Dáda a Terezka a Anicka a Dejv
17.1. Olivovna Granka a Krystof Psí pohádky
18.1. FN Motol Krystof a Pavla a Vaclav a Granka
18.1. FN Brno Tornado a MIrka a Mina
18.1. FN Ostrava Jirka a Dejv (zrušeno kovid)
19.1. reha Anicka
19.1. FN Motol Terezka a Anicka
19.1. FN Bulovka Renata a Pavla
19.1. FN Vinohrady Fumas a Tonda
19.1. FN Olomouc Mirka a Krystof 
20.1. Teplice/Ustí Anička a Tonda (Otesánek) (zrušeno-kovid)
21.1. psychiatrická léčebna Opařany Krystof a Granka Andersenovy pohádky
21.1. léčebna Jánské Lázně Cirkus Chauve Bilbo a Sylva
24.1. FN Motol ambulance Renata a Fumas
24.1. FN Motol Hanka a Terezka a Bilbo a Prokop
25.1. FN Motol Marka a Anička a Krystof a Radka
25.1. FN Brno Jirka a Mirka a David a Tornado
25.1. FN Plzeň Tonda a Renata
25.1. FN Ostrava Katka a Prokop (zrušeno kovid)
26.1. FN Motol reha Marka
26.1. FN Motol Marka a Granka
26.1. FN Bulovka Terezka a Maruska
26.1. FN Vinohrady  Fumas a Radka
27.1. FN Karlovo nám Maruška a Kačenka
27.1. FN Hradec Králové Jirka a Renata (zrušeno kovid)
28.1. FN Havlíčkův Brod Radka a Fumas 1968
28.1. léčebna Košumberk Renata a Granka Pralidi
28.1. léčebna Velká Bíteš Krystyna a Kryštof Tři přání
31.1. ambulance Motol Granka a Václav
31.1. FN Motol Hanka a Marka a Prokop a Renata
 

Prosinec

1.12. FN Motol rehabilitace Matyas
1.12. FN Motol Tonda a Radka
1.12. FN Vinohrady Dada a Maruska
1.12. FN Bulovka Granka
2.12. FN Karlovo nám Jirka a Mirka
 
6.12. ambulance FN Motol Dada a Prokop
6.12. FN Motol Bilbo a Tonda a Krystof a Hanka
6.12. Mikuláš Tonda a Granka a Dada a Bilbo a Natalka a Nela
7.12. FN Motol Jirka a Bilbo 
7.12. FN Brno Radka a Tornado a David a Mirka
7.12. léčebna Olivovna Krystof a Matyas Obri tajemstvi
8.12. FN Motol rehabilitace Radka/ Dada
8.12. FN Motol Radka a Dada
8.12. FN Vinohrady Matyas a Dejv
8.12. FN Bulovka Maruska a Tonda
9.12. Oparany Cesta do Vánoc (Krystof, Granka, Dejv Natalka, Jachym, Marketa)
9.12. FN Karlovo nám Maruska a Jirka
10.12. Bohnice Cesta do Vanoc (Krystof, Granka, Dejv, Natalka, Jachym, Marketa)
 
13.12. FN Motol ambulance Tonda a Anicka
13.12. FN Motol Hanka a Fumas a Anicka a Matyas
13.12. foniatrie Granka a Dada (Tygrik)
14.12. FN Motol Prokop a Granka 
14.12. FN Brno Tornado a David
14.12. FN Plzen Tonda a Anicka
14.12. FN Ostrava Pavla a Dejv
15.12. rehabilitace Matyas/Anicka
15.12. FN Motol Matyas a Granka
15.12. FN Vinohrady Maruska a Marka
15.12. FN Bulovka Dada a Tonda
15.12. FN Olomouc Pavla a Anicka
16.12. Velka Bites Cesta do Vanoc (Krystof, Granka, Dejv, Natalka, Jachym, Marketa)
16.12. FN Karlovo nám JIrka a Maruska
17.12. Brno divadlo Radost Cesta do Vanoc (Krystof, Granka, Dejv, Natalka, Jachym, Marketa)
 
20.12. ambulance FN Motol Anicka a Marka
20.12. FN Motol Bilbo a Marka a Anicka a Hanka
21.12. FN Motol Pavla a Mirka
21.12. FN Brno Radka a Tornado a David a Anicka
21.12. FN Ostrava Katka
22.12. FN Motol rehabilitace Krystyna
22.12. FN Motol Bilbo a Tonda
22.12. Louny Cesta do Vánoc (Krystof a Granka a Dejv a Jachym a Natalka a Marketa a Marka)
22.12. FN Vinohrady Pavla a Radka
22.12. FN Bulovka Anicka a Maruska
 
27.12. FN Motol ambulance Jirka a Anicka
27.12. FN Motol Anicka a Mirka a Tonda a Jirka
28.12. FN MOtol vánoční ambulance Radka a Krystyna
28.12. FN Motol Radka a Kačenka
28.12. FN Plzen Tonda a Jirka
28.12. FN Brno Tornado a David a Anicka
29.12. FN Motol vánoční ambulance Dada a Krystyna
29.12. FN Motol Mirka a Dada
30.12. FN Motol vánoční ambulance Anička a Jirka
30.12. MOtol psychiatrie Matyas a Anicka
31.12. FN MOtol vánoční ambulance Jirka a Mirka
 
LISTOPAD
1.11. FN MOtol ambulance Anicka a Renata
1.11. FN Motol Anička a Bilbo a Terezka a Marka
2.11. FN Motol Mirka a Radka a Bilbo a Terezka
2.11. FN Brno Mina a Segy a Tornado a David
2.11. FN Ostrava Katka a Marka
2.11. FN Plzen Krystyna a Jirka
3.11. FN Motol rehabilitace Dada (Matyas)
3.11. FN Motol Dada a Terezie
3.11. FN Vinohrady Maruska a Pavla
3.11. FN Bulovka Tonda a Marka
3.11. FN Olomouc Radka a Fumas
4.11. LDN Motol Terezka a Jirka koncert zrušeno kovid
4.11. FN Karlovo nám. Tonda a Kryštof
4.11. FN Thomayerka Krystyna a Renata a Dada a Fumas zrušeno kovid
4.11. Bohnice Mauglí Radka a Marka
5.11. Velka Bites 1968 Renata a Fumas
5.11. Kosumberk Granka a Krystyna Maugli zruseno kovid
5.11. Janske Lazne Marka a Tonda Husy na tahu
 
8.11. FN Motol ambulance Mirka a Terez
8.11. FN Motol Terez a Fumas a Matyas a Maruska
8.11. Olivovna Zviratka a loupeznici Krystyna a Renata
8.11. foniatrie Tonda Nejkrásnejsi narozeniny
9.11. FN Motol 10.patro Žabáci Marka a Kryštof 
9.11. FN MOtol Renata, Jirka, Mates a David
9.11. FN Brno Mina a Segy a David a Tornado¨
10.11. FN Motol rehabilitace Krystyna (Renata)
10.11. FN Motol Krystyna a Fumas
10.11. FN BUlovka Renata a Maruska
10.11. FN Vinohrady Dada a Mates
11.11. FN Karlovo nám Renata a Maruska
11.11. FN Teplice Mirka a Jirka zrušeno kovid
11.11. psychiatrie Motol Marka a Pavla koncert
12.11. Hospic Dobreho pastyre Maugli Krystyna a Granka
12.11. Cvikov Klaun Pingu Bilbo a Sylva
¨
15.11. FN Motol ambulance Fumas a Renata
15.11. FN Motol Anicka a Renata a Matyas a Dada
16.11. FN Motol Granka a Mirka a Dada a Krystyna
16.11. FN Brno Radka a Segy a Tornado a David
16.11. FN Plzen Jirka a Terezka
17.11. FN Motol rehabilitace Anicka (Krystyna)
17.11. FN Motol Krystyna a Anička
17.11. FN Vinohrady Maruska a Renata
17.11. FN Bulovka Terezie a Tonda
17.11. FN Olomouc Mirka a Segy (zrušeno kovid)
18.11. FN Karlovo nám Kačenka a Maruška
18.11. FN Thomayerka Tonda a Terezka a Renata a Mirka premiera 12 mesicku zrušeno kovid!
18.11. FN České Budějovice  Anicka a Jirka (zrušeno kovid)
19.11. Boskovice Zviratka a loupeznici Renata a Krystyna (zrušeno kovid)
19.11. Kynžvart Tygr Tonda a Dada
19.11. Opařany  Krystof a Mates Obří tajemství zrušeno kovid
 
22.11. FN Motol ambulance Dada a Radka
22.11. FN Motol Mirka a Terezka a Renata a Radka
23.11. FN Motol Renata a Pavla a Kryštof a Bilbo
23.11. FN Brno Segy a Tornado a David a Radka
23.11. FN Ostrava Jirka
24.11. FN Motol reha Anička (Mates)
24.11. FN Motol Dada a Matyas
24.11. FN BUlovka Anička a Tonda
24.11. FN Vinohrady Fumas a Maruska
24.11. FN Olomouc Anicka a Segy (zrušeno kovid)
25.11. FN Karlovo nám. Terezka a Tonda
25.11. FN Hradec Králové  Dáda a Jirka
26.11. Louny Otesánek Renata a Fumas zrušeno 
26.11. FN Havlíčkův Brod Anička a Radka
 
29.11. FN Motol ambulance Mirka a Tonda
29.11. FN Motol Mirka a Granka a Krystof a Marka
30.11. FN Motol Pavla a Tonda a Krystof a Dave
30.11. FN Brno Tornado, David
30.11. FN Ostrava Granka
30.11. FN Plzeň Anička a Jirka
 

ŘÍJEN

1.10. léčebna Jánské Lázně Malenka Krystyna 

1.10. psychiatrie Louny Maringotka Bilbo a Sylva

1.10. FN Havlíčkův Brod Malý princ Matyas a Dada a Krystof

4.10. FN Motol Marka ambulance Žabí procházka

4.10. FN Motol Terezka, Krystyna, Tonda, Mirka

5.10. FN Motol Marka, Krystof, Radka, Jirka

5.10. FN Brno Segy, Tornado, David, Mina

5.10. FN Plzeň Krystyna a Tonda

6.10. rehabilitace Marka

6.10. FN Motol Radka a Terezka

6.10. FN OLomouc Mirka

6.10. FN Vinohrady Maruška a Marka O zajíčkovi a lišce

6.10. FN Bulovka Granka a Dada

7.10. FN Karlovo nám Mirka a Maruška O zajíčkovi a lišce

7.10. Hospic Dobrého pastýře 1968 Kryštof a Radka

7.10. FN Motol psychiatrie Marka a Matyáš Malý princ 

7.10. FN Thomayerka Krystyna, Fumas, Granka, Jirka

7.10.FN  České Budejovice Dada a Tonda O statečném tygříkovi

8.10. FN Benešov Terezka a Granka

 

11.10. ambulance Motol Terezka a Anicka Boudo budko

11.10. FN Motol Bilbo, Krystof, Terezka, Granka

11.10. foniatrie Dada a Maruska Smolíček

11.10. Olivovna Pučálkovic Amina Tonda a Krystyna

12.10. FN Motol Bilbo a Pavla a Krystof a Terezka

12.10. FN Brno Mina a Segy a Tornado a David

12.10. FN Ostrava Krystyna a Katka

13.10. rehabilitace Granka

13.10. FN Motol Dada a Terezka

13.10. FN Bulovka Maruska a Tonda

13.10. FN Vinohrady Fumas a Marka

13.10. FN FN Olomouc Krystyna

14.10. LDN Motol Terezka a Krystof

14.10. FN Karlovo nám Maruška a Marka

15.10. Cvikov Granka a Jirka Karkulka a Budulínek

15.10. Velka Bites Mates Krystof Malý princ

15.10. Oparany Malenka Krystyna a Pavla

 

18.10. ambulance Krystyna a Mirka 4 kamarádi

18.10. FN Motol Terezka a Mirka a Fumas a Tonda

19.10. FN Motol Krystof, Granka, Tonda a Terezie

19.10. FN Brno Segy a Tornado a David a Radka

19.10. FN Ostrava Katka a Krystyna

19.10. FN Plzeň Mirka a Jirka

20.10. rehabilitace Krystyna/Renata

20.10. FN Motol Terezka, Tonda

20.10. FN Bulovka Maruška a Granka Budulínek

20.10. FN Vinohrady   Fumas a Radka

21.10. FN Karlovo nám Maruska a Krystof

21.10. FN Thomayerka Krystyna a Jirka a Fumas a Tonda

21.10. Bohnice Marka a Pavla

21.10. FN Teplice Granka a Anička 

22.10. Košumberk O statečném tygrovi Tonda a Granka

 

25.10. ambulance Anička a Matyas 

25.10. FN Motol Krystof, Matyas, Mirka, Anička

25.10. FN JIhlava Radka a Lenka (zrušeno)

26.10. FN Motol Bilbo, Jirka, Terezka, Matyas

26.10. FN Brno Segy, Tornado, David, Fumas

26.10. FN Ostrava Radka a Mirka

27.10. rehabilitace Matyas/ Krystyna 

27.10. FN Motol Matyas a Krystyna

27.10. FN Vinohrady Maruska a Dada

27.10. FN Bulovka Tonda a Terezka

28.10. FN Thomayerova Kačenka a Terezka a Jirka a Mirka

28.10. FN Karlovo nám Anička a Maruška

28.10. FN Hradec Králové Mirka a Renata 12 měsíčků

29.10. Kynžvart Obřít tajemství Matyas a Kryštof

29.10. Louny  Tonda a Marka

 

 

 

ZÁŘÍ 2021

1.9. Motol rehabilitace Granka (Marka)

1.9. FN Motol Kačenka a Marka

1.9. FN Vinohrady Kryštof a Anička

1.9. FN Bulovka Krystyna a Terezie

2.9. FN Karlovo nám Jirka a Marka

2.9. FN České Budějovice Anička a Renata Bajky

3.9. léčebna Kynžvart Psí pohádky Granka a Kryštof

3.9. léčebna Opařany Maringotka Sylva a Bilbo

 

6.9. ambulance Motol Krystyna a Matyáš

6.9. FN Motol Anička, Tonda Matyáš, Dáda

7.9. FN Motol Bilbo, Jirka, Pavla, Matyas

7.9. FN Brno Segy, Mina, Tornado, David

7.9. FN Osrava Mirka a Katka

7.9. FN Plzen Fumas a Dada

8.9. rehabilitace Krystyna (Granka)

8.9. FN Motol  Krystyna a Terezie

8.9. FN Vinohrady Matyas a Tonda

8.9. FN Olomouc Renata a Dada

8.9. FN Karlovy Vary Anicka a Kryst,of Otesánek?

8.9. FN Bulovka Mirka a Radka

9.9. FN Thomayerka Dada, Tonda Tygr, Fumas, Terezka O zajíčkovi a lišce

9.9. FN FN Karlovo nám Pavla a Jirka

9.9. psychiatrie Motol Matyas a Anicka 1989

9.9. LDN Motol Granka a Krystyna 1945

10.9. Košumberk Maringotka Bilbo a Sylva

 

13.9. ambulance Motol Krystof a Terezie O statečném Toníkovi

13.9. FN Motol Bilbo, Krystof, Radka, Fumas

13.9. foniatrie Zvířátka a loupežníci Krystyna a Renata

14.9. FN Motol Bilbo a Jirka, Fumas, Tonda

14.9. FN Brno Radka a David a Segy a Tornado

14.9. FN Ostrava Renata a Granka

15.9. rehabilitace Motol Krystyna (Renata)

15.9. FN Motol Krystyna a Renata

15.9. FN Bulovka Krystof a Terezie

15.9. FN Vinohrady Fumas a Radka

15.9. FN Olomouc Granka a Tonda

16.9. FN Karlovo náměstí Pavla  a Maruska

16.9. FN Teplice Renata a Granka Pralidi

17.9. Velká Bíteš Pralidi Granka a Renata Pralidi

17.9. Cvikov 3 přáni Krystof a Krystyna

17.9. HavlBrod Maringotka Sylva a Bilbo

18.9. den dětské onkologie Ladronka Zvířátka a loupežníci Renata a Krystyna a Granka a Tonda a Kryštof malé kufříky

 

20.9. ambulance Motol Tonda a Mirka 4 kamarádi

20.9. FN Motol Mirka, Renata, Tonda, Marka

20.9. Olivovna Psí pohádky Granka a Kryštof

21.9. FN Motol Tonda, Fumas, Krystof, Maruška

21.9. FN Brno David, Segy, Tornado, Radka

21.9. FN Ostrava Mirka a Renata

21.9. FN Plzeň Marka a Jirka

22.9. rehabilitace Matyas (Renata)

22.9. FN Motol Krystof a Matyas

22.9. FN Vinohrady Maruska a Granka

22.9. FN Bulovka Tonda a Marka

22.9. FN Olomouc Fumas a Mirka

23.9. FN Karlovo nám. Marka 

23.9. FN Thomayerka Matyas a Mirka 4 kamarádi a Granka a Renata Pralidi

23.9. Hospic dobrého pastýře Maruška a Tonda 1945

24.9. Jánské Lázně Kašpárek a princezna Marka a Granka

 

27.9. ambulance Motol Tonda a Anička O brblající chobotnici

27.9. Motol Mirka a Dada  a Radka a Anicka

28.9. FN Motol Mirka, Terezka, Dada, Kryštof

28.9. FN Brno Mina a Tornado a Segy a David

28.9. FN Ostrava Marka a Katka

29.9. rehabilitace Matyáš (Marka)

29.9. FN Motol Marka a Terezka

29.9. FN Vinohrady Granka a Tonda

29.9. FN Bulovka Mirka a Renata

29.9. FN Olomouc Krystyna a Dada

29.9. FN Motol 10.patro Psí pohádky Granka a Kryštof

30.9. FN Karlovo nám Jirka a Kacenka

30.9. FN Thomayerova Mirka, Tonda, Fumas

30.9. FN Motol psychiatrie Marka a Radka Maugli

30.9. Bohnice Granka a Krystyna Mauglí

SRPEN 2021

 
2.8. FN MOtol ambulance Krystyna a Kryštof
 
2.8. FN Motol Radka a Terez a Krystof a Mirka
 
3.8. FN Motol Radka a Terezka a Dada a Matyas
 
3.8. FN Brno Mina a David
 
3.8. FN Plzeň  Tonda a Pavla
 
3.8. FN Ostrava Renata a Krystyna
 
4.8. FN Motol rehabilitace Matyáš
 
4.8. FN Motol Matyas a Pavla
 
4.8. FN Vinohrady Maruška a Terezka
 
4.8. FN Jihlava Radka a Tonda
 
4.8. FN Olomouc Krystyna a Dada
 
5.8. FN Budejice, Krumlov Renata a Krystof
 
6.8. léčebna Kynžvart O statečném tygrovi Granka a Dada 
 
6.-9.8. soustředění Osvračín
 
9.8.  FN Motol Mirka a Bilbo a Dada a Tonda
 
10.8. FN Motol Bilbo a Mirka a Krystyna a Pavla
 
10.8. FN Brno Segy a David
 
11.8. FN Motol rehabilitace Renata
 
11.8. FN Motol Matyas a Mirka
 
11.8. FN Vinohrady Maruska a Anicka
 
11.8. FN Olomouc Pavla a Segy
 
11.8. léčebna Mánes Máma s tátou a táta s mámou Tonda a Marka
 
12.8. FN Motol psychiatrie Marka a Pavla 
 
13.8. Louny Marka a Tonda pantomima
 
13.8. léčebna Košumberk Renata a Granka Pralidi
 
14.8. zkousky Obri tajemstvi, Bledemodry Petr, kapela, Šarivari
 
15.8. Letni Letna - prijdte vsichni!!
 
16.8. Opařany diína 14h Bila velryba Lenka, Marka, Granka
17.,-18.8. dilna 9:30-11:30/ 13:30-16:30
Marka a Renata a Krystyna a Granka
19.8. premiera dopoledne
 
16.8. FN Motol ambulance  Říhulinka a Anicka
 
16.8. FN Motol Anicka a Dada a Pavla a Maruska
 
17.8. FN Motol Terezka a Tonda a Dada a Pavla
 
17.8. FN Brno David a Tornado
 
18.8. FN Motol rehabilitace Anička
 
18.8. FN Motol Anicka a Pavla
 
18.8. FN Bulovka Dada a Maruska
 
19.8. FN Karlak Krystof a Maruska
 
20.8. Cvikov Psi pohadky Granka a Krystof
 
20.8. Janske Lazne Bilbo a Sylva Cirkus Chauve
 
20.8. FN Havl Brod Radka a Marka Mauglí
 
20.8. Velká Bíteš Zvířátka a loupežnící Renata a Krystyna (zrušeno nemoc)
 
23.8. Bohnice dilna 14h Bila velryba Granka a Marka a Matyas
24.8.-26.8. Krystof, Granka, Marka, Róza (Kristyna) 9:30-11:30, 13-15
 
23.8. FN Motol ambulance Terezka a Dada
 
23.8. FN Motol Terezka a Dada a Anicka a Krystof
 
23.8. Olivovna 16h Radka a Marka Mauglí
 
24.8. FN Motol Sylvie a Bilbo a Tonda a Dada
 
24.8. FN Ostrava Katka a Anicka
 
24.8. FN Brno Mina a David
 
25.8. FN Motol rehabilitace Anička
 
25.8. FN Motol Tonda a Terezka
 
25.8. FN Bulovka Pavla a Dada
 
26.8. FN Karlovo nám Tonda a Pavla
 
26.8. FN Thomayerka venku Granka a Krystof Psi pohadky
 
27.8. Hospic Dobrého pastýře Čerčany Jirka a Tonda
 
30.8. FN MOtol ambulance Fumas a Říhulinka
 
30.8. FN Motol Fumas a Terezie a Krystyna a Renata
 
31.8. FN Motol Fumas a Terezie a Radka a Renata
 
31.8. FN Brno Segy a Tornado a David a Marka
 
31.8. FN Ostrava Tonda a Krystyna
 
 
 Červenec

1.7. FN Jihlava Radka a Lenka

1.7. Hradec Králové stacionář a nemocnice Renata a Granka

1.7. FN Karlák Tonda a Krystyna

2.7. Jánské Lázne  Granka a Renata Pralidi

5.7. FN Motol ambulance Jirka a Granka

5.7. FN Motol Jirka a Terezie a Tonda a Matyas

6.7. FN Motol Terezie a Pavla a Renata a Tonda

6.7. FN Brno Segy a Tornado a David 

6.7. FN Plzen Granka a Jirka

7.7. FN Motol Mirka a Krystyna

7.7. FN Vinohrady Krystof a Matyas

7.7. FN Bulovka Terezie a Granka

7.7. FN Olomouc Jirka a Segy

8.7. FN Karlák Jirka a Terezie

8.7. Chodov a Sokolov Dáda a Tonda Tygr

8.7. FN Bohnice Mirka a Granka

8.7. Motol psychiatrie Radka a Krystof 1968

9.7. FN Havl Brod Radka a Lenka Zlatá ryba

 

12.7. FN Motol ambulance Matyas a Kacenka

12.7. FN Motol Radka a Granka a Kacenka a Matyas

13.7. FN Benešov Marka a Matyas

13.7. FN Motol Granka a Anicka a Pavla a Renata

13.7. FN Brno Segy a Tornado a Mina a David

14.7. FN Motol Marka a Pavla

14.7. FN Vinohrady Anicka a Matyas

14.7. FN Bulovka Jirka  a Tonda

14.7. FN Olomouc Granka a Renata

15.7. FN Karlák Anička a Matyas

15.7. FN Hradec Králové Tonda a Mirka

 16.7. Kynžvart Bilbo a Sylva Cirkus Chauve 15:30

 

19.7. FN Motol ambulance Mirka a Marka

19.7. FN Motol Bilbo a Tonda a Mirka a Pavla

19.7. Olivovna Marka a Krystof Divociny

20.7. FN Motol Sylva a Bilbo a Terezie a Krystof

20.7. FN Brno David a Tornado

20.7. FN Plzen Mirka a Anicka

21.7. FN Motol Krystyna a Pavla

21.7. FN Vinohrady Terezie a Krystof

21.7. FN Bulovka Maruska a Anička

22.7. FN Karlák Maruska a Pavla

22.7. FN Teplice/Ústí Marka a Krystyna

22.7. FN Olomouc Segy a Tonda

23.7. Opařany Marka a Krystof Medved

 

26.7. FN Motol ambulance Pavla a Anička

26.7. FN Motol Tonda a Dada a Pavla a Anička

27.7. FN Motol Bilbo a Sylva a Pavla a Dada

27.7. FN Brno Segy a Tornado a Mina a David

27.7. FN Ostrava  Tonda a Anicka

28.7. FN Olomouc Fumas a Anicka

28.7. FN Motol rehabilitace Marka

28.7. Košumberk Husy na tahu  Marka a Tonda

28.7. FN Motol Maruska a Pavla

29.7. Louny Renata a Anicka Bajky

29.7. FN Motol psychiatrie Marka a Pavla

30.7. Cvikov Tonda a Dada Tygr

 

ČERVEN

1.6. FN Motol Fumas a Terezka a Dada a Tonda

1.6. FN Brno ambulance Segy a  MIňa

1.6. FN Brno Segy a Tornado a David a Radana

1.6. FN Plzeň Granka a Krystyna Kúzlátka

1.6. FN Ostrava Anicka a Jirka

2.6. FN Motol Kryštof a Radka O statečném Toníkovi

2.6. FN Motol rehabilitace Krystof (Krystyna)

2.6. FN Bulovka  Anicka a Granka

2.6. FN Vinohrady Maruska a Renata

2.6.FN  Olomouc Fumas a Dada

3.6. FN Karlovo náměstí Terezie a Maruska

3.6. FN Thomayerova Fumas a Dada Malý tygr, Renata a Terezka

3.6. psych. léčebna Bohnice Marka a Granka Emil

4.6. léčebna Jánské Lázné Cirkus Sylvie a Bilbo (zrušeno kovid)

 

7.6. FN Motol ambulance Marka a Mirka Malý kouzelník

7.6. FN Motol Kryštof a Bilbo a Marka a Terezie

7.6. foniatrie Žitná Tygřík Tonda a Granka

8.6. FN Motol Bílbo a Fumas a Renata a Anicka

8.6. FN Motol ambulance Tornado a Segy

8.6. FN Brno Mina a David a Segy a Tornado

8.6. FN Ostrava Katka a Mirka

9.6. rehabilitace Krystyna 

9.6. FN Motol Krystyna a Tonda Amina

9.6. FN Olomouc Anicka a Mirka

9.6. FN Vinohrady Radka a Terezka

9.6. FN Bulovka Maruska a Kryštof

10.6. Sokolov a Chodov Granka O Budulínkovi

10.6. FN České Budějovice Babky Marka a Krystyna

10.6. FN Thomayerova Renata a Tonda Amina, Radka a  Jirka Smolíček

10.6. FN Karlovo nám. Bilbo a Maruska

11.6. Cvikov Renata a Granka Pralidi

 

14.6. FN Motol ambulance Marka a Říhulinka

14.6. FN Motol Pavla a Tonda a  Dada a Krystof

14.6. Olivovna Zvířátka a loupežníci Krystyna a Renata

15.6. FN Motol Fumas a  Bilbo a Krystof a Matyas

15.6. FN Plzeň Pavla a Anicka

15.6. FN Brno ambulance Segy a Tornado

15.6. FN Brno Krystyna a David a Segy a Tornado

16.6. FN Motol reha Krystof 

16.6. FN Motol Krystof a Fumas

16.6. FN Vinohrady Marka a Maruska

16.6. FN Olomouc Pavla a Anicka

16.6.FN  Bulovka Dada a Tonda

17.6. LDN Motol Mat a Dada Malý princ

17.6. FN Karlovo nám Jirka a Krystyna

17.6. psychiatrie Motol Marka a Tonda

17.6. FN Hradec Králové Anicka a Pavla

17.6. psych léčebna Louny Renata a Fumas 

17.6. léčebna Košumberk Silvie a Bilbo Cirkus Chauve

18.6. psych. léčebna Opařany Maringotka Bilbo a Sylvie

18.6. lázně Kynžvart Zvířátka a loupežníci Renata a Krystyna

 

21.6. FN Motol ambulance Marka a Krystyna Babky

21.6. FN Motol Bilbo a Mirka a Dada a Krystyna

22.6. FN Motol Terezie a Krystyna a Jirka a Tonda

22.6. FN Brno ambulance Segy a Tornado

22.6. FN  Brno David a Mina a Segy a Tornado

22.6. FM Ostrava Pavla a Marka

23.6. FN Motol Dada a Renata Smoliček

23.6. FN Vinohrady Maruska a Terezka

23.6. FN Bulovka Fumas a Granka

23.6. FN Olomouc Segy a Pavla

24.6. FN Karlovo nám Maruska a Tonda

24.6. FN Thomayerka Marka a Granka Cirkus, Mirka a Dada Kuzlátka

25.6. léčebna Cvikov Malý princ Dada a Krystof a Matyas

 

28.6. FN Motol ambulance Renata a Anicka

28.6. FN Motol Tonda a Matyáš a Fumas a Renata

28.6. FN Ústí nad Orlicí Krystyna a Granka

29.6. FN Motol Terezie a Jirka a Matyas a Pavla

29.6. FN Brno ambulance Segy a David

29.6. FN Brno Segy a Granka a David

29.6 FN Ostrava Katka a Tonda

30.6. FN Motol Anicka a Terezie

30.6. FM Vinohrady Maruska a Jirka

30.6, FN Olomouc Dada a Renata

30.6. FN Bulovka Matyas a Pavla

 

 

KVĚTEN

3.5. FN Motol ambulance Anicka a Marka Žabí procházka
3.5. FN Motol Bilbo a Anicka a Fumas a Krystyna
3.5. foniatrie Pučálkovic Amina Tonda a Renata
4.5. FN Motol Pavla a Radka a Mirka a Bilbo
4.5. FN Brno Mina a Segy a Tornado a David
4.5. FN Ostrava Katka a Jirka
4.5. FN Plzen  Granka a Fumas
5.5. FN Motol rehabilitace Kryštof 
5.5. FN Motol Krystyna a Marka Babky
5.5. FN Vinohrady Maruska a Fumas
5.5. FN Bulovka Jirka a Radka
5.5. FN Olomouc Anicka a Tonda
6.5. FN Karlovo nám Mirka a Maruska
6.5. FN Thomayerka Krystyna a Tonda Pučálkovic Amina
6.5. FN Thomayerova Radka a Anička
6.5. Bohnice Granka a Marka a Mates Bila velryba
6.5. FN Hradec Králové Renata a Kryštof Otesánek
7.5. Cvikov Cirkus Chauve Bilbo a Sylva
7.5. Velká Bíteš Tygřík Granka a Dáda
7.5. MOtol škola Marka a Kryštof Tam, kde žijí divočiny
7.5. Jánské Lázně Zabi pribehy Marka a Krystof (zrušeno kovid)
 
10.5. FN Motol ambulance Říhulinka a Kryštof
10.5. FN Motol Terezie a Matyas a Radka a Mirka
10.5. Olivovna Marka a Granka Cirkus kus kus
11.5. FN Motol Bilbo a Terezie a Fumas a Pavla
11.5. FN Brno Mina a Segy a Tornado a David
11.5. FN Ostrava Katka a Marka
12.5. FN Motol rehabilitace Granka 
12.5. FN Motol Dada a Terezka
12.5. FN Olomouc Krystyna a Tonda
12.5. FN Vinohrady Radka a Pavla
12.5. FN Bulovka Maruska a Fumas
13.5. LDN Motol 1968 Krystof a Radka (zrušeno)
13.5. FN Thomayerova nem Granka a Dada O statečném tygříkovi
13.5. FN Thomayerova Marka a Pavla
13.5. FN Karlovo nám Sylva a Maruška
14.5. FN Havl Brod Mysi patri do nebe Marka a Granka a Radka a Dada
14.5. Kynžvart Zvířátka a loupežníci Renata a Krystyna !zrušeno kovid
14.5. FN Motol škola  Cirkus Bilbo Sylva a Bilbo
 
17.5. FN Motol ambulance Mirka a Anicka  Maličký kouzelník
17.5. FN Motol Dada a Fumas a Renata a Tonda
18.5. FN Motol Matyas a Jirka a ¨Terezie a Pavla
18.5. FN Brno urgentni prijem a pohotovost Segy a Tornado
18.5. FN Brno Segy a Tornado a David a Tonda
18.5. FN Ostrava Katka a Anička
18.5. FN Plzeň Granka a Marka Cirkus
19.5. FN Motol rehabilitace Anicka (Kryštof)
19.5. FN Motol Pavla a Dada
19.5. FN OLomouc Renata a Segy
19.5. FN Bulovka Jirka a Radka
19.5. FN Vinohrady Tonda a Fumas
20.5. FN Karlovo nám Tonda a Marka
20.5. Louny Anicka a Krystof 1989 
20.5. FN Hradec Králové Radka a Granka
21.5. Velká Bíteš Dům vzpomínek 1945 Granka a Krystyna zrušeno kovid
 
24.5. FN Motol ambulance Dada a Rena Smolicek
24.5. FN Motol Bilbo a Terezka a Radka a Fumas
25.5. FN Motol Bilbo a Terezka a Fumas a Kryštof
26.5. FN Brno urgentni prijem a pohotovost Segy a Tornado
25.5. FN Brno Mina a Segy a Tornado a David
25.5. FN Ostrava Katka a Pavla
26.5. FN Motol rehabilitace Krystof (Krystyna)
26.5. FN Motol Krystof a Krystyna
26.5. FN Vinohrady Maruska a Tonda
26.5. FN Bulovka Terezka a Pavla
26.5. FN Olomouc Segy a Anicka
27.5. FN Karlovo nám Mirka a Marka
27.5. FN Motol LDN Maruška a Tonda 1945 
27.5. FN Thomayerka Dada a Renata Smolicek, Anicka a Krystof O statečném Toníkovi
28.5. Hospic dobreho pastyre Maly princ Dada a Krystof a Mates
28.5. Opařany Lenochodi Granka a Marka
 
31.5. FN Motol ambulance Dada a Renata Bajky
31.5. FN Motol Mirka a Krystyna a Radka a JTerezka
 
Duben
1.4. FN Karlovo nám Maruska a Tonda
1.4. FN Thomayerova nemocnice Granka a Dáda
1.4. FN Motol školka 10h Cirkus Chauve Sylva a Bilbo
a škola 13h Cirkus Chauve Sylva a Bilbo
 
5.4. FN Motol ambulance Krystyna a Marka Babky
5.4. FN Motol Bilbo a Anička a Pavla a Radka
6.4. FN Motol Dada a Mirka a Fumas a Renata
6.4. Brno Segy a Tornado a Mina a David
6.4. FN Ostrava Katka a JIrka
7.4. FN Motol rehabilitace Anicka (Granka)
7.4. FN Motol Granka a Mirka
7.4. FN Vinohrady Renata a Krystof
7.4. FN Bulovka Fumas a Dada
7.4. FN Olomouc Tonda a Marka
8.4. FN Karlovo nám Marka a Maruska Prasátka
8.4. FN Thomayerova Jirka a Granka
9.4. FN Havlickuv Brod Bilbo a Sylva Cirkus Chauve
9.4. Janské lázne HUsy Tonda a Marka (zrušeno kovid)
9.4. FN Motol skolka Krystyna a Granka Mauglí 2. díl
FN Motol škola Krystyna a Granka Mauglí 2. díl
 
12.4. FN Motol ambulance Dada a Krystof
12.4. FN MOtol Granka a Jirka a Anicka a Bilbo
13.4. FN Motol Dáda a Renata a Pavla a Fumas
13.4. FN Brno Segy a Tornado a David a Mina
13.4. FN Ostrava Katka a Anicka
14.4. FN Motol rehabilitace Krystyna (Krystof)
14.4. FN Motol Pavla a Krystyna
14.4. FN Vinohrady Maruska a Tonda
14.4. Bulovka Renata a Fumas
14.4. FN Olomouc Granka a Dada
15.4. Bohnice Darek  Marka a Granka (zrušeno kovid)
15.4. FN Karlovo nam Sylva a Krystof
15.4. FN Thomayerova Krystyna a Granka Mauglí II
15.4. FN Motol psychiatrie Dům vzpomínek 1945 Maruska a Tonda
16.4. FN Motol skolka Radka a Marka Mauglí 1. díl
skola 13h Mauglí 1.díl
16.4. Kynzvart Pralidi Granka a Renata (zrušeno kovid)
 
19.4. FN Motol ambulance Mirka a Granka
19.4. FN Motol Krystof a  Marka a Tonda a Bilbo
20.4. FN Motol Jirka a Fumas a Krystyna a Anicka
20.4. FN Brno Segy a Tornado a Granka a Mina
20.4. FN Ostrava Katka a Pavla
21.4. FN Motol reha Marka  (Renata)
21.4.FN  Motol Tonda a Mirka
21.4.FN  Vinohrady JIrka a Dada
21.4. FN Bulovka Anicka a Radka
21.4. FN Olomouc Granka
22.4. FN Karlovo nám Tonda a Maruska
22.4. FN Thomayerova Mirka a Marka
22.4. LOuny Krystyna a Granka Dům vzpímínek 1945
22.4. Hradec Kralove Otesanek Renata a  Krystof
23.4. FN Motol skolka Krystyna a Tonda Pučálkovic Amina
FN Motol škola Pučálkovic Amina Krystyna a Tonda
23.4. Cvikov Pralidi Granka a Renata
23.4. Velka Bites Maly princ Krystof, Mates, Dada
23.4. Oparany Dum vzpominek Radka a Fumas
 
26.4. FN Motol ambulance Anicka a Renata Zabi prochazka
26.4. FN Motol Mirka a Marka a Jirka a Granka
27.4. FN Motol Terezka, Fumas, Bilbo, Pavla
27.4. FN Brno Segy, Tornado, Radka, Mina
27.4, FN Ostrava Katka a Tonda
28.4. FN Motol reha Krystyna 
28.4. FN Motol Jirka a Dada
28.4. FN Vinohrady Pavla a Krystyna
28.4. FN Bulovka Tonda a Matyas
28.4. FN Olomouc Mirka a Anicka
29.4. FN Karlovo nám Anicka a Fumas
29.4. FN Thomayerova Jirka a Marka
29.4. FN Thomayerova Matyáš a Pavla
29.4. FN České Budějovice Krystof a Granka
29.4. Sokolov 8:30 Prasátka, Chodov 10:15  Radka a Renata
30.4. Hospic Dum vzpominek Granka a Krystyna 1945
30.4. FN Motol skolka, skola Smolicek Dada a Renata
FN Motol škola Smolíček Dáda a Renata


Březen

1.3. FN Motol ambulance Renata a Fumas
1.3. FN Motol Anicka a Bilbo a Marka a a Granka
2.3. FN Motol Dada a Pavla a  Krystyna a Jirka
2.3. FN Brno Granka a Tornado a David a Mina
2.3. FN Ostrava Katka a Renata
3.3. FN Motol rehabilitace Granka
3.3. FN Motol   Krystyna a Anicka
3.3. FN Vinohrady Maruska a Fumas
3.3. FN Bulovka Dada a Tonda
4.3. FN Karlovo nám Jirka a  Maruska
5.5. Velká Bítes O statečném tygrovi Dáda a Granka (zrušeno kovid)
8.3. FN Motol ambulance Marka a Anicka
8.3. FN Motol Granka a Terezka a Tonda a Dada
9.3. FN Motol Bilbo a Anicka a Terezka a Jirka
9.3. FN Brno Segy, Tornado, David, Mina
9.3. FN Ostrava Granka a Mirka
10.3. FN Motol rehabilitace Granka (záložák Marka)
10.3. FN Motol Kacenka a Fumas
10.3. FN Bulovka Maruska a Marka
10.3. FN Vinohrady Renata a Anicka
11.3. FN Karlovo nám Pavla a Krystof
11.3. Bohnice 1945 Granka a Krystyna (zrušeno kovid)
11.3. léčebna LOuny 1968 Renata a Fumas
12.3. FN Motol 10h školka a 13h škola pro děti lékařů Žabáci Marka a Kryštof
12.3. Cvikov Zviratka a loupeznici Renata a Krystyna
12.3. Kynzvart Kasparek a princezna Granka a Marka (zrušeno kovid)
15.3. FN Motol ambulance Terezie a Tonda
15.3. FN Motol Krystof a Bilbo a Krystyna a Tonda
16.3. FN Motol Krystof a Jirka a Terezie a Bilbo
16.3. FN Brno Renata a Segy a Tornado a Mina
16.3. FN Ostrava Pavla a Tonda
17.3. FN Motol rehabilitace Krystof
17.3. FN Motol Kryštof a Mirka
17.3. FN Vinohrady Tonda a Radka
17.3. FN Bulovka Anička a Maruska
18.3. FN Karlovo nám Renata a Mirka
18.3. FN Hradec Králové Granka a Anicka (zrušeno kovid)
19.3. FN Motol školka a škola pro děti lékařů Pralidi Granka a Rena
19.3. Jánské lázně Cirkus Chauve Bilbo a Sylva (zrušeno kovid)
19.3. FN Havlickuv Brod Maugli Marka a Radka
19.3. Oparany Maly princ Dada a Krystof a Matyas (zrušeno kovid)
22.3. FN Motol ambulance Mirka a Kryštof
22.3. FN Motol  Segy a Renata a Fumas a Jirka
23.3. FN Motol Bilbo a Jirka a Renata a Pavla
23.3. FN Brno David a Segy a Tornado a Mina
23.3. FN Ostrava Mirka a Radka
24.3. FN Motol rehabilitace Renata (záložák  Marka)
24.3. FN Motol Fumas a Dada
24.3. FN Thomayerova Kryštof a Marka
24.3. FN Vinohrady Jirka a Kryštof
24.3. FN Bulovka Radka a Mirka
25.3. FN Karlovo nám Sylva a Maruska
25.3. stacionář Sokolov Granka a Pavla Kůzlátka
26.3. FN Motol školka a škola pro děti lékařů Zvířátka a loupežníci Rena a Krystyna
26.3. Hospic Dobreho pastyre Anicka a Kryštof 1989
29.3. FN MOtol ambulance Krystof a Pavla
29.3. FN Motol Bilbo a Krystof a Tonda a Marka
30.3. FN Motol Terezie a Jirka a Renata a Krystyna
30.3. FN Brno Mirka a David a Segy a Tornado
30.3. FN Ostrava Katka a Anicka
31.3. FN Motol rehabilitace Krystyna (záložák Granka)
31.3. FN Motol Mirka a Fumas
31.3. FN Vinohrady Maruska a Marka
31.3. FN Bulovka Anicka a Terezka
 
ÚNOR
1.2. FN Motol ambulance Marka a Anicka
1.2. FN Motol Hanka a Bilbo a Dada a Krystyna
2.2.FN Motol Terezie a Granka a Jirka a Tonda
2.2. FN Brno Segy, Tornado, David a Marka
2.2. FN Ostrava Renata a Katka
3.2. FN Motol rehabilitace Renata a Krystyna/
3.2. FN Motol Terezie a Kacenka
3.2. FN Vinohrady Maruska a Anicka
3.2. FN Bulovka Radka a Mirka
4.2. FN Karlovo nám Pavla a Krystyna
4.2. FN Motol psychiatrie Fumas a Renata 1968 (zrušeno kovid)
8.2. FN Motol ambulance Fumas a Krystof
8.2. FN Motol Jirka a Granka a Tonda a Mirka
9.2. FN Motol  Bilbo a Renata a Fumas a Krystyna
9.2. FN Brno Segy a Tornado a Mina a Pavla
9.2. FN Ostrava Katka a Anicka
10.2. FN Motol rehabilitace Granka  a Krystyna/
10.2. FN Motol Marka a Mirka
10.2. FN Vinohrady Kacenka a Krystyna
10.2. FN Bulovka Maruska a Matyas
11.2. FN Karlovo nám Fumas a Mirka
11.2. Bohnice Dum vzpominek Marka a Krystof
11.2. Chodov Granka a Renata Pralidi
12.2. Kynzvart Cirkus Chauve Bilbo a Sylva (zrušeno kovid)
15.2. FN Motol ambulance Marka a Tonda
15.2. FN Motol Hanka a Bilbo a Renata a Dada
16.2. FN Motol Jirka a Fumas a Matyas a Terezie
16.2. FN Brno Segy a Tornado a Mina a David
16.2. FN Ostrava Dada a Katka
17.2. FN Motol rehabilitace Anicka /záložák Granka/
17.2. FN Motol Kačenka a Marka
17.2. FN Vinohrady Maruska a Tonda
17.2. FN Bulovka Pavla a Granka
18.2. FN Karlovo nám Sylva a Anicka
19.2. Oparany Prodana nevesta Matyas a Tonda a Granka a Marka
22.2. FN Motol ambulance Renata a Fumas
22.2. FN Motol Jirka a Mirka a Anicka a Matyas
23.2. FN Motol Terezie a Bilbo a Jirka  a Radka
23.2. FN Brno Anička, Tornado, David, Mina
23.2. FN Ostrava Katka a Tonda
24.2. FN Motol rehabilitace Anicka (zalozak Renata)
24.2. FN Motol Radka a Tonda
24.2. FN Vinohrady Pavla a Dada
24.2. FN Bulovka Granka a Matyas
25.2. FN Karlovo nam Maruska a Anicka
25.2. FN Teplice Jirka a Granka /zrušeno kovid/
25.2. FN Hradec Kralove stacionar Pavla a Renata
26.2. FN Havlickuv Brod Pralidi Granka a Renata
26.2. Hospic Dobreho pastyre muzika venku Marka a Dada a Anicka
 
Leden 2021
4.1. FN Motol ambulance Krystyna a Pavla
4.1. FN Motol Hanka a Granka a Radka a Dada
5.1. FN Motol Bilbo a Renata a Terezie a Granka
5.1. FN Brno David a Segy a Tornado a Mina
6.1. Motol rehabilitace Marka
6.1. FN Motol Anicka a Marka
6.1. FN Vinohrady Maruska a Granka
6.1. FN Bulovka Kačenka
7.1. FN Karlovo nám, Fumas a Jirka
11.1. FN Motol ambulance Anicka a Dada
11.1. FN Motol Jirka a Mirka a Fumas a Krystyna
12.1. FN Motol Bilbo a Terezka a Jirka a Radka
12.1. FN Brno David a Mina a Segy a Tornado
12.1. FN Ostrava Katka a Anicka
13.1. Motol rehabilitace Granka
13.1. FN Motol Renata a Krystyna
13.1. FN Vinohrady Matyas a Marka
13.1. FN Bulovka Dada a Maruska
14.1. FN Karlovo nám Sylva a Jirka zrušeno kovid
14.1. Bohnice Dům vzpomínek 1989 Anička a Matyáš
14.1. Sokolov Renata a Krystyna Zvířátka a loupežníci
15.1. léčebna Kynžvart Bilbo a Sylva Cirkus Chauve zrušeno kovid
18.1. FN Motol ambulance Renata a Dada
18.1. FN Motol Hanka a Tonda a Bilbo a Krystof
19.1. FN Motol Krystof a Mirka a Terezka a Pavla
19.1. FN Brno David, Segy, Tornado a Mina
19.1. FN Ostrava Katka a Jirka
20.1. Motol rehabilitace Marka/Granka
20.1. FN Motol Kačenka a Pavla
20.1. FN Vinohrady Dada a Renata
20.1. FN Bulovka Anička a Krystyna
21.1. FN Karlovo nám Krystof a Maruska
21.1. FN Hradec Králové Mirka a Marka
22.1. léčebna Opařany Husy na tahu Tonda a Marka
25.1. FN Motol ambulance Krystyna a Marka
25.1. FN Motol  Tonda a Hanka a Jirka a Mirka
26.1. FN Motol Terezie a Anicka a Renata a  Radka
26.1. FN Brno David a Segy a Tornado a Mina
26.1. FN Ostrava Katka a Pavla
27.1. FN Motol rehabilitace Renata (zrušeno kovid)
27.1. FN Motol Dada a Fumas
27.1. FN Bulovka Matyas a Tonda
27.1. FN Vinohrady Maruska a Granka
28.1. FN Karlovo nám  Matyas a Krystyna
28.1. Teplice  Renata a Granka Pralidi (zrušeno kovid)
 
Joomla Template Tutorial by JoomlaShack