15let

Myš

Myši patří do nebe (ale jenom na chvíli)

Iva Procházková, Marka Míková

Dva odvěcí nepřátelé, myš Šupito a lišák Bělobřich, se spolu potkávají v nebi. A světe div se, vypadá to, že se budou přátelit.

 

Režie: Marka Míková

Loutky a scéna: Zuzana Štancelová

 

Hudba: Jiří Hodina, Jaromír František Fumas Palme, Marka Míková

hrají: Loutky v nemocnici - Hana Grančičová, Radana Matějčková, Dáda Vacková, Lenka Volfová, Kateřina Tschornová, Marie Dufková, Marka Míková, Kryštof Míka

Datum premiéry: 31. 10. 2015

 

Myši patří do nebe je příběh o přátelství a o lásce. Lišák Bělobřich celý život pronásleduje malou myšku Šupito, aby ji zakousl, ale když myška při honičce spadne z velkého útesu dolů a zůstane tam ležet, lišák je najednou zoufalý. Ztratil jedinečný vztah, o kterém ani netušil, co všechno pro něj znamená. Netrvá dlouho a i lišáka lovci zastřelí. Oba přátelé jsou však velmi překvapeni, když se znovu setkají v životě po životě. A co je nejvíc šokuje, že tady v kouzelném nebeském světě už jejich věčné nepřátelství neplatí, že si tu mohou spolu hrát a povídat si a užívat si legrace. A že tu jsou všichni jejich kamarádi a příbuzní. A jak to nakonec dopadne? Představení o věcech pozemských i nadzemských plné humoru a spousty písniček ukazuje k hodnotám, které jsou větší a silnější, než momentální stav, momentální situace.

 

Mysi_patri_do_nebe_1

Joomla Tutorial at JoomlaShack.com